Z Archiwum Postulacji Matki Kazimiery - intencje modlitewne z 2012 r.


Prosze o modlitwe o zdrowie i opieke matki Bozej oraz blogoslawienstwo Boze dla mnie i mojej rodziny  Bog zaplac za modlitwe modlitwe w tej intencji szczesc Boze

Proszę o modlitwę w intencji za Adama i Katarzynę Baran, By dobry Bóg przywrócił nam siebie na nowo, by postawił nas ponownie na swojej drodze, aby ta miłość mogła się spełnić. Byśmy szli przez życie razem wspierając sie w każdym momencie (jako mąż i żona) ciesząc i płacząc razem. Proszę o modlitwę  byśmy założyli rodzinę na Chwałę Pana.

JEZU UFAM TOBIE


Bardzo proszę o modlitwę w intencji o szczęśliwą podróż mojego męża, błogosławieństwo Boże w pracy i o udane wakacje

Dziekuje Ci Panie za laski jakich mi udzielasz, dziekuje za wszystko czego doswiadczam z Milosci Twej. A szczegolnie za to ze postawiles na mojej drodze zycia Maryje, bo Jej serce mnie nieustannie otula swum cieplem. Dziekuje Ci Maryjo ze jestes ze mna.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu mego ukochanego Krzysztofa do mnie- dobry Jezu, nie pozwól aby to uczucie które nas połączyło zostało zmarnowane, rozpal w sercu Krzysztofa ten płomień miłości do mnie który jakby przygasał, daj nam proszę kolejną szansę abyśmy na nowo mogli zbudować związek pełen miłości i wierności. Bóg zapłać :)

Prosze o modlitwę w intencji mojego męża Andrzeja o zdrowie i powrót do sprawności fizycznej po udarze mózgu

o zanurzenie w Bożej Miłości każdej sekundy mojego pobytu w Nimeczech

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i sytuację w jakiej się znajduję, aby ułożyło się jak najlepiej dla mnie, czuję się zagubiona, czuję w sercu ogromny niepokój,smutek, niepewność bo nie wiem kiedy ta sytuacja się wyjaśni i jak się zakończy a ja bym chciała już od razu wszystko wiedzieć, aby wyjaśniło się albo w jedną stronę albo w drugą, po prostu wiedzieć na czym stoję bo już tyle przeżyłam rozczarowań, mimo że się modliłam i bardzo długo trwało zanim się dowiedziałam tego na co czekałam i o co się modliłam...

DROGIE SIOSTRY bardzo goraco WAS prosze o wsparcie w modlitwie zeby we wtorek przyznal mi urzad miasta normalne miezkanie bardzo goraco sie modle moze wymodle dlatego brdzo bardzo prosze pomozcie mi drogie siostry w modlitwie czasem juz sie zalamuje ale gleboko wierze ze Matka wyprosi i mi przyznaja godne zyce DROGA MATKO POMOZ MI TY ZNASZ MOJE PROBLEMY WYSLUCHAJ MOICH PROSB za wsparcie z gory BOG ZAPLAC

Za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Agnieszki i św. Michała proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia. O nawrócenie dla mojej Żony Agnieszki i dla mnie, o to, by nie doszło między nami do rozwodu. By nasi synowie wzrastali w rodzinie, gdzie na co dzień jest mama i tata. O to by małżeńska miłość sakramentalna odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy, trudności i przeszkody, by Żona odmieniła swoje serce i umiała się przełamać. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach i łaskę pojednania.


Proszę o modlitwę w mojej intencji uzdrowienia i powrotu do zdrowia dla mnie, abym znalazła i dostała pracę oraz abym wyszła za mąż za dobrego człowieka.

W intencji mojego brata Arka uleczenie go z choroby fizycznej, psychicznej i duchowej oraz by otrzymał pracę i o jego powrót do wiary.


sw maryjo matko boza najlepsza matko ioredowniczko mi ulecz mnie z choroby i miej nadal w swojej opiece mnie i moja rodzine   prosze o modlitwe w tej intencji bog zaplac za modlitwe szczesc boze  katolik

O wszelkie łaski dla Reginy,Jacka,Grażyny,Teresy,Anety,Henryka,Barbary,Haliny,Barbary oraz dla wszystkich pacjentów Centrum Onkologii.

Bóg zapłać za modlitwę!


Czcigodne Siostry

Prosze o modlitwę w intencji chorej na raka kobiety- o jej uzdrowienie duchowe, otwarcie się na pomoc Bożą / jest osobą niewierzącą / i potrzebne dla niej łaski .  Przez wstawiennictwo m. Kazimiery proszę o cudowne uzdrowienie.

Szczęść Wam Boże drogie Siostry


Boże Ojcze Wszechmogący proszę Cię o uzdrowienie psychiczne mojej córki Marty o uwolnienie jej od kłamstwa i wpływu na jej życie ks.Sławka ,o uwolnienie mojej rodziny od skutków okultyzmu i przekleństwa.Proszę Cię Boże błogosław mojej rodzinie.JEZU UFAM TOBIE!

Proszę o modlitwę za mnie, bym umiała swoje życie zawierzyć Bogu, by moje myśli przestały wciąż krążyć wokół mojego męża, bym skupiła się na swoich obowiązkach, swoim rozwoju, a mój umysł stał się wreszcie wolny.

Matko Boża,proszę o pomoc Twoją w jak najlepszym rozwiązaniu sprawy mieszkaniowej.

Podsuń mi najlepsze rozwiązanie,najlepsze dla mnie i dla wszystkich osób związanych z tą sprawą.

Pomóż mi pojawiające się szanse i nowe możliwości. Przyciągnij do mnie pomocnych i życzliwych ludzi. Amen Ewa


prosze o modlitwe w inteccji zdrowia i opieki  zamatki bozej nademna i moja rodzina bog zaplac za modlitwemodlitwe katolik

Matko Boża proszę o modlitwę  o zdrowie siłę wewnętrzną wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy miej nas pod swoją opieką i wspomóż mnie w pracy.

Szczęść Boże,

bardzo proszę o modlitwę w intencji Czarka: o łaskę głębokiej wiary, nadziei, miłości oraz wytrwałości na drodze powrotnej do Boga i czystości.

Bardzo proszę o modlitwę,

Bóg zapłać.


Matko Kazimiero Ty uleczylas z wielu chorob wstaw sie u Naszego Pana w intencji ciezko chorego Bogdana otocz Go Swoja opieka,Badz pochwalony Boze teraz i na wieki,wiekow Amen

Proszę o modlitwę w intencji mojego powołania. O dobre rozeznanie mojej drogi. Jeśli jest to droga do kapłaństwa to proszę o wytrwałość dla mnie i rozwiązanie wszelkich przeciwności.

matko boza miej dalej w swojej opiece mnie imoja rodzine prosze o modlitwe katolik bo zaplac


Proszę o modlitwę w intencji mojej pracy zawodowej i Bożego błogosławieństwa dla moich planów zawodowych, Boże pomóż rozwikłać problemy.


Pokornie prosze o modlitwy o Milosierdzie Boze.

Proszę o modlitwę aby Bóg uzdrowił Kasię ze Szczecina.

Za Marcina o zdanie egzaminu z fizyki oraz o zdrowie dla Niego i potrzebne łaski na rozpoczynający się rok akademicki oraz o znalezienie lepszej pracy.

Proszę o modlitwę za Ewę, która jest załamana psychicznie, ponieważ lekarze podejrzewają u niej białaczkę, o potrzebne łaski dla niej i dla jej rodziny.

Proszę o modlitwę o dar wiary i doświadczenie żywego Boga dla mojego Męża Andrzeja. Proszę za Niego w trudnym czasie.

Prosze o modlitwe o zywa wiare i ukochanie Sakramentow dla mojego narzeczonego Michala. Jezu ufamy Tobie!

Bardzo proszę ponownie o modlitwę w mojej intencji, a dokładnie w intencji mojej pracy - decyzja czy dostanę etat ma zapaść w najbliższych dniach

Pokornie proszę o modlitwę

W intencji Jana I Księdza Konrada

W intencji Panu Bogu wiadomej

Za dusze znane tylko Panu Bogu

Maryjo królowo Nieba i ziemi dziękujemy za otrzymane Łaski

Serdeczne Bóg zapłać


Bardzo proszę o modlitwę w intencji Anny o szczęśliwe rozwiązanie gnębiących ją problemów, ułożenie się jej życia osobistego, spokój w sercu.

Pokornie proszę o modlitwę w intencji wspólnego szczęścia Anny i Damiana;

Proszę o modlitwę w intencji o uleczenie mojego syna z ciężkiej choroby i powrót jego do pełni życia

prosze o modlitwe o zdrowie i blogoslawienstwo boze w mojej rodzinie bog zaplac za modlitwe katolik szczesc boze

Proszę o modlitwę za chłopaka mojej córki, Tomka, 20 lat. Dzisiaj miał wypadek. Jest po 6 godzinnej operacji.Ma kręgosłup złamany w 2 miejscach, paraliż od sutków w dół. Poszarpane jelita, usuniętą nerkę, stłuczone płuca. Oddycha przy pomocy respiratora. Za dwa dni dalsza operacja. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie i łaskę nawrócenia

Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę Iwonę i jej męza Jarosława, o uleczenie dla nich obojga i pokój miłośc w małzeństwie oraz szczęśliwą obronę pracy magisterskiej ich syna Adraiana Bóg zapłać Dorota

Bardzo proszę przez wstawiennictwo m.Kazimiery o zgodę w mojej rodzinie.

proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy

Proszę o wstawiennictwo u Dobrego Boga za Szymona, by otworzył serce na Boga i uwierzył oraz za nas, by Bóg nas prowadził. Dziękuję za modlitwę !!!

Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojego meza, ktory cierpi na ataki epilepsji spowodowane lagodnym guzem mozgu...


Bardzo prosze o zdrowie i sily dla niego i dziekuje za dolaczenie tej intencji do modlitwy wstawienniczej


jestem w seminarium 5 lat. zbliza sie czas podejmowania decyzji koncowych. Chce ale sie boje i nie wiem czy podolam, pojawiaja sie watpliwosci. Prosze o modlitwe bym wytrwal jesli to jest wola Boza dla mnie

Prośba o uwolnienie Vanessy od złego ducha i o zdrowie i siłę dla jej rodziny.


Bardzo proszę o modlitwie w intencji kursu animacji modlitwy charyzmatycznej prowadzonego przez Pallotyńską SNE. Kurs trwa od 14-16.09.12 i ma prowadzić do silnego doświadczenia wspólnoty, osobistej modlitwy oraz uwielbieniowej modlitwy wspólnotowej, prowadzenia spotkań modlitewnych. Bardzo proszę o modlitwę w intencji uczestników i prowadzących aby wszystkie te treści które będą głoszone prowadziły nas wszystkich do kolejnego osobistego spotkania z żywym Jezusem Chrystusem.


Prosze o wsparcie modlitewne w intencji mojego męża Marcina o jego nawrócenie się do Boga i powrót do rodziny.

Panie Boże proszę Cię przemów do mojego męża, rozbudź w nim zdrowy rozsądek i jasność myślenia. Proszę Boże bez Ciebie nie dam rady.

Proszę o modlitwę za ciężko chorą Joannę - o łaskę uzdrowienia.

Proszę za rodzinę Uli, która uległa ciężkiemu wypadkowi za jej siostrzenca Łukasza przebwającego w śpiączce oraz za zmarłego syna Pawła.

Oddaję Stanisława, który przebywa w szpitalu wyratowany od próby samobójczej.Głęboko i pokornie proszę Ciebie, Panie Jezu, o trwałe i całkowite uzdrowienie skóry i reszty ciała, owoce Ducha Św., dar czystości i brak pożądania rzeczy doczesnych.


Gorąco proszę o modlitwę za O. Klaudiusza o Boże Błogosławieństwo, światło Ducha Świętego , bezpieczne podróże oraz łaskę zdrowia na czas wizytacji w Rosji i Kazachstanie

proszę o modlitwę o łaskę przemiany grzesznego życia mojej córki Wiolety o łaskę opamiętania i dobry wybór drogi życiowej dla niej.

Prosze o modlitwe w intencji przemienienia Rafała, by po pijanemu nie jeżdził samochodem i by bracia pracowali razem. Boże dopomóz mi .

Proszę o modlitwę za 8 Braci Franciszkanów Konwentualnych, którzy za nie całe 10 dni przyjmą swoje pierwsze śluby zakonne i za 11 Braci ( z tego samego zgromadzenia), którzy właśnie rozpoczynają okres rocznego nowicjatu, a także za ich ojców wychowawców, by wszyscy oni wytrwale kroczyli drogą, którą wyznaczył im Pan, by nigdy nie przestawali Go kochać i nie zwątpili w Jego miłość.

Proszę o modlitwę o przemianę serca dla mojego męza, o potrzebnełski i dary Ducha Świętego o otowarcie serce na nasze małzeństwa, na Boga, na spowiedź świętą.Panie ulrcz, uratuj nasze małżeństwo zeslij na nas potrzebne łaski i dary Ducha Świętego

Proszę jeszcze o zdrowie dla o. Piotra, o. Krzysztofa, o pokój dla duszy mojego ojca (Ireneusza), Pawła, Kazimierza i Urszuli.

Szczęść Boże, proszę żeby objęły Siostry modlitwą mojego szwagra Czarka, który ma duże problemy z alkoholem, a ostatnio i psychiką (nerwica), otyłością, stawami. Proszę też o modl.zaUrszulę, którą dotyka jakaś postępująca choroba reumatyczna, poza tym Urszula nie ma stałej pracy. I o łaskę wiary dla Kazi, Damiana, Asi, Eweliny, Marcina, Anki i Tomka.

Dziękuję


O Swiatlo Ducha Sw. dla mnie i O. Gerarda w czasie naszej rozmowy w piatek. Boze napelnij serce Ojca slowami ktore chcesz mi przekazac abym po tych wskazowkach wiedzial jaka droga chcesz abym szedl.

Proszę o modlitwę w intencji mojego uwolnienia i uzdrowienai a także o łaskę wiary. Bóg zapłać

Bardzo prosze o modlitwe o wieczne odpoczywanie dla zmarlych z mojej rodziny i o rozpoznanie woli Bozej.

Proszę o wstawiennictwo  w rozwiązaniu mojej trudnej sytuacji

finansowej , jak również o zdrowie i szczęście dla mojej córki Kingi ,

moich rodziców, oraz o wzajemną miłość w moim związku.


Proszę o modlitwę za poważnie chorych na duszy i ciele - Irenę, Piotra, Mariana.

Proszę o modlitwę w swojej intencji, abym zawsze miała pracę, abym była zdrowa,miała pieniądze, bo mam dwójkę dzieci na wychowaniu.

Pomóż mi Jezu pokonać wszelkie trudności, jakie się piętrzą przede mną.

Wiem, ze zwątpiłam w Ciebie.

Ale już tylko Ty Jezu możesz mnie wspomóc.


Dziękuję Ci Panie Boże Wszechmogący za wysłuchane wcześniej modlitwy i proszę, błagam Cię dzisiaj o to bym mógł dalej pracować w zakładzie by mnie nie zwolniono lecz przeniesiono do innego wydziału. Niech Duch Swięty mnie prowadzi a Matka Boska wspiera moje modlitwy.

Panie Boże proszę Cię o dar prawdziwej miłości dla mnie, o siłę, bym umiała odróżnić dobro od zła, bym nie uginała się pod drobnostkami życia, a na świat i życie patrzyła oczami radości i nadziei.

Maryjo!Powierzam Ci moje dzieci :Tal,Janka,Kazika. Ich zdrowie duchowe i fizyczne.Chroń je.Proszę o światło Ducha Św dla nich.Niechaj Krew Jezusa przetnie wszelkie więzy zła jakie chciałyby mieć do nich dostęp.Uchroń je od problemów międzypokoleniowych.

Dziękuję


Porsze o modlitwe za zdrowie mojej mamy.

Prosze o modlitwe za mojego chlopaka, aby mogl dzielnie przejsc przez wszystkie trudnosci, jakie go teraz spotykaja, aby Pan przemienial jego serce, by wzrastalo ku Niemu.


Szczęść Boże!

O znalezienie pracy przez Anię i rozpoczęcie stażu do mianowania,,uleczenie z tarczycy,uleczenie Dominika,aby nie była konieczna,o powrót Iwony do domu operacja,o pracę dla Anetki i Denisa,za poprawę ich zdrowia,bŁogosławieństwo dla Radomia i władz


Bardzo prosze o modlitwę za mnie i za mojego byłego chłopaka Mateusza, bardzo go kocham i chciałabym zeby wrócił, nasze rozstanie spowodowało ze straciłam wiarę w Boga, a to dlatego że wiele łez wylalam proszac Boga aby wrócił i nic, wiec wniosek jest jeden Bóg mnie nie kocha i nie wysluchuje mojej modlitwy, bardzo prosze o modlitwe za mnie i za mojego Mateusza (by zrozumiał że go bardzo kocham i żeby wrócił do mnie, by miał odwagę walczyć o nas) oraz za jego nienawidzącą mnie matkę, by Pan uleczył jej zatwardziałe serce względem mnie.

Proszę o modlitwe wstawienniczą w intecji córki Katarzyny o łaskę wiary i pomyślne zaliczenie egzaminów

Proszę Cię Panie Boże o radość wieczną i światło Ducha Świętego dla dusz czyśćcowych.Wszyscy Święci przyjdźcie im na pomoc.Święty Piotrze i bł.Karolino przyjdźcie im na pomoc.Matko Boża wstaw się za nimi.

Proszę o modlitwę za moją dziewczynę o zdanie matury i zdanie egzaminu na prawo jazdy. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla naszego synka. o POmoc i błogosławieństwo Boże w naszym nowym życiu za granicą.intencja dziękczynna za wysłuchanie. o zdrowie i wygranie walki z choroba dla Wincentego. o pokój Boży między naszymi rodzinami by nie było kłótni i sporów.

Proszę o modlitwe w intencji nawrócenia Ismaela na wiarę katolicka, jego powrót do Boga i uzdrowienie relacji miedzy nim a Karina i ich córeczką.

Proszę o modlitwę za zmarła mamę

Proszę o moditwę w intencji dobrego męża dla mnie. Bóg zapłać.

PROSZĘ O MODLITWĘ

Prosze o modlitwe za moją żone Kasie by porzuciła swoje 3 nałogi:picia,palenia i przeklinania.Za Edka i jego mame i Andzie,są alkoholikami.Za Darka,brata mojego i Zdzicha.Za dusze Jerzego Kuleja.Bóg zapłać!

Prosze o wsparcie modlitewne we wszystkich moich intencjach.

Bardzo prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia i powrotu do zdrowia tata.

Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o łaskę wiary i Błogosławięństwo Matki Najświętszej.

Panie Jezu proszę o radość wieczną i pokój dla dusz czyśćcowych.Proszę wstaw się za nimi do Boga i uproś im potrzebne łaski.Święty Piotrze przyjdź im z pomocą i zaprowadź ich do Pana.Duchu Święty światła i nadziei przybądź do nich.Matko Boża przyczyń się za nimi i uproś im potrzebne łaski.Święty Archaniele Gabrielu przyjdź im na ratunek i uproś dla nich łaski u Pana Najwyższego.

Proszę o modlitwę za mnie i Szymona. Niech Pan nam błogosławi i pokaże nam drogę. Niech Szymon przyjmie łaskę wiary i o zdrowie dla mnie. Niech Pan nam pomoże w tej sytuacji !!!

Dziękuję za modlitwę !!!


prosze o modlitwe o zdrowie i blogoslawienstwo boze w mojej rodzinie bog zaplac za modlitwe katolik szczesc boze

proszę o modlitwę w intecnji mojego męza o nawrócenie o z drogi grzechu, o szczerą spowiedź świętą, o otwrcie serca na Boga,i na nasze małżeństwo, Panie ześlij na niego potrzebne łaski i dary Ducha Świętego, spraw aby zapragnął Ciebie gość w swoim sercu, Panie nakochańszy ulecz, uratuj nasze małzeństwo zelij na ns potrzebne łaski i dary Ducha Śwętego dopomóż nam i spraw abysmy znowu stanowi JEDNO ratuj nasze małżeństwo o dobry Jezu

Proszę o modlitwę w intencji Barbary o szczęśliwy przebieg operacji. Bóg zapłać

1.     Za kurs Alfa nierozpożyczający się 27 września w Wołczynie, o ochronę dla uczestników i posługujących, o prowadzenie Ducha Świętego i otwartość na miłość Boga.

2. Za kurs finansowy w Wołczynie- o wolność serca i przyjęcie Boga w każdej sferze życia.

3. Za kurs Izajasz w Bytomiu- o ochronę,miłość w posłudze i otwartość serc uczestników.


Mam 27 lat i jestem w 5 tygodniu ciąży, o której wiem dopiero od tygodnia. Jest to z pewnością łaską Pana Boga ponieważ choruję od roku na ureaplazmę i mykoplazmę czyli stan zapalny całego układu rodnego i moczowego. Dodatkowo mam chory kręgosłup i bywa że bez powodu budzę się "pewnego dnia" i nie mogę ruszać głową i normalnie funkcjonować. Lekarze niestety nie wiedzą czy to fibromialgia a może dyskopatia a w związku z ciążą jakiekolwiek prześwietlenia odpadają. Obecnie bardzo doskwiera mi ból i mam problemy z normalnym ruszaniem prawą ręką. Nie mogę oczywiście brać nic przeciwbólowego, więc staram się ofiarowywać to za moje dzieciątko. Wraz z rozwojem ciąży i przybieraniem na wadze boję się że mój kręgosłup może bardzo to odczuć skoro już teraz towarzyszą mi aż takie dolegliwości.
Proszę o modlitwę przede wszystkim o to aby jeśli jest to wolą Pana Boga moje dzieciątko prawidłowo się rozwijało mimo choroby która odpowiada w 70% za poronienie, oraz aby się narodziło zdrowe po 9 miesiącach. Proszę modlitwę w intencji pogodzenia się z wolą Bożą jaka by ona nie była, o łaskę uzdrowienia mojego kręgosłupa i uwolnienia od nieustającego bólu.
Jeśli to możliwe to proszę aby ta modlitwa trwała te 9 miesięcy.

Proszę w intencji trzeźwości Rafała

proszę o modlitwę W WAŻNYCH DLA MNIE SPRAWACH ŻYCIA CODZIENNEGO  błogosławieństwo BOŻE DLA CAŁEJ RODZINY I ZDROWIE DLA MAMY ELI

Drogie Siostry proszę Was o modlitwę w intencji osoby, która przysłała mi meila z tą sama prośbą:


Robert Rynkiewicz dodał post w Medziugorje

3 września 08:38:
"Proszę o modlitwę za mojego kuzyna Adriana (23), który miał wypadek na motorze jak wracał z pracy. Zając wyskoczył mu na jezdnię. Został przetransportowany helikopterem do szpitala. Ma uszkodzony kręgosłup szyjny. Wczoraj był operowany 6 h. Ma zrobione dwa kręgi, czeka go jeszcze jedna operacja. Jest całkowicie sparaliżowany. Lekarze mówią że w najlepszym wypadku czeka go bardzo długa rehabilitacja a w najgorszym zgon, bo ma obrzęk na szyi i on może przenieść się na mózg. Na razie jest podłączony do respiratora, bo lekarze boją się, że bez niego się może udusić przez ten obrzęk. Jest nadzieja bo ma ciepłe palce u stóp a przed operacją czuł mrowienie w pięcie. Jest przytomny ale w bardzo kiepskim stanie psychiczny, proszę o szturm modlitewny o cud życia i zdrowia dla Adriana. Proszę roześlij moją prośbę o modlitwę za Adriana gdzie możesz (o cud zdrowia dla niego)- do zakonów, wspólnot, osób które się modlą.

Dziękuję i z Panem Bogiem!".


Proszę o nową pracę,o to bym się nie bała jej szukać, złamanie we mnie tych lęków i blokad. Proszę o uwolnienie, oraz uzdrowienie duszy i ciała.

Bardzo goraco prosze o wsparcie w modlitwie zebym nie musiala znowu chodzic po sadach ,mam problem z mieszkaniem modle sie ale to moze nie wystarczyc dlatego bardzo prosze o wsparcie w modlitwie za co z gory Bog zaplac

Proszę o modlitwę za moja dziewczynę o zdanie egzaminu maturalnego i zdanie egzaminu na prawo jazdy.O Błogosławieństwo Boże dla naszego związku. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla naszego synka. O pomoc Bożą w naszym życiu za granicą gdzie będziemy wyjeżdżać. o pracę tam dla nas. za nasze rodziny o pokój boży między naszymi rodzinami by nie było kłótni i sporów.i o zdrowie dla Wincentego by wyzdrowiał i by nie był to ciężka choroba.

Błagam o uzdrowienie mnie i mojego męża i o uratowanie naszego małżeństwa. O dar porozumienia i miłości.

Przez wstawiennictwo Maryi proszę Cię i dziękuję Matko za miłość i łasski i jednocześnie błagam Cię o wyrwanie męża z nałogów alkocholu i gry internetowej.Proszę Cię o głęboką wirę,nadzieję i miłość w naszych rodzinach,abysmy umieli dobrze wychowywać nasze dzieci,proszę Cię o dary Ducha Św.oraz abyśmy pełnili Wołę Bożą każdego dnia a także o gorące pragnienie pokuty i eucharysti.Amen

Prosze o modlitwe w intencji rodziny Anny i Wojtka i ich dzieci, o uświęcenie, o ochrone przed atakami złego, uzdrowienie relacji z rodzicami/teściami oraz nawrócenie rodziców.

al. B.K.


Szczęść Boże,

bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i łaski czystości dla mojego kolegi.

Bóg zapłać,

Alicja / Świebodzin


Proszę o opieką nad moją żoną w ciąży, o zdrowie i błogosławieństwo dla poczętego dziecka.

Proszę o łaskę założenia katolickiej, szczęśliwej rodziny oraz o łaskę uzdrowienia

prosze o modlitwe o zdrowie i blogoslawieboze dla mnie i mojej roi oopieke matki bozej dziekuje za modlitwe bog zaplac szczesc boze katolik 

Proszę o modlitwę wstawienniczą, chwalebną i  dziękczynną. Przez krew Jezusa Chrystusa proszę Cię Jahwe, Boże w Trójcy Jedyny pragnę wyrazić Tobie moją wdzięczność za otrzymane łaski oraz wyrazić najwyższe uznanie szacunku dla Ciebie. Powołując się na Twoje natchnione Słowo zawarte w Piśmie Św., proszę Cię o całkowite odpuszczenie wszystkim członkom mojej rodziny, żyjącym i zmarłym  wszelkich grzechów. Pokornie proszę, aby wszyscy znaleźli się pod Twoim błogosławieństwem, a przekleństwo zostało odsunięte. Proszę abyś chronił nas od ataków Złego, poszerzył granice nasze, aby ręka Twoja była zawsze z nami i obyś obdarzył nas błogosławieństwem, wszystkimi darami i Mocą Ducha Św., prowadzeniem i modlitwą w Duchu Św. i łaskami ponad życzenie. Amen. Bóg zapłać.

Panie Jezu jestem taka bezradna w swoim problemie, nie wiem co robić, by mój mąż Rafał zmienił swoje negatywne nastawienie do mnie, nie wiem jak dotrzeć do niego i odbudować naszą miłość, tylko Ty możesz nam pomóc, proszę uratuj nas.

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z natręctwa, które dreczy mnie z krótkimi przerwami już ponad 2 lata.

Oraz o uzdrowienie mojej mamy z raka jelita (mama ma wznowę rok po operacji)


Pokornie błagam Matkę Bożą i Św. Trójcę o łaskę cudownego uzdrowienia oraz o całkowitą przemianę mojego skrajnie tragicznego życia.

proszę wypełnij tę pustkę która jest we mnie abym już nie czułą tego głodu miłości niechcianego dziecka nie pozwól żebym była jeszcze kiedykolwiek odrzucona

błagam


Prosze o modlitwe abym dobrae podjal droge zycia-kaplanstwo czy malzenstwo, abym sie nie lekal i aby Ci ktorych sie radze otrzymali swiatlo Ducha Sw. szczegolnie ks Peter i ks Miroslaw. Duchu Sw napelnij mnie soba.

W intencji Aleksandry i Emila
Matko Boża Bolesna proszę wyjednaj mi u Swojego Syna łaskę szczęśliwego rozpoczęcia tego nowego roku szkolnego dla mnie i wszystkich uczących się,dobre relacje z dziadkami i wszystkimi w rodzinie,o zdrowie dla małej Lenki,o nawrócenie mojej mamy,o przemianę serca dla Jana i jego powrót na dobrą drogę,o nawrócenia dla Bartka i wszystkich,którzy zbłądzili,abym rozpoznała miłość,jeśli moim mężem ma być Jan to proszę o łaskę pojednania dla nas,jeśli ktoś inny to proszę otwórz mi Mateńko oczy,jeśli jeszcze nie pojawiła się ta osoba w moim życiu to abym to zrozumiała i zaakceptowała,proszę o dar modlitwy dla mnie oraz o dobre wybory dla nas wszystkich,przepraszam za wszystkie grzechy i dziękuję za otrzymane łaski.Amen.

Proszę o modlitwę w int. chorej babci Marii

kl. Łukasz


Prosze Pana Jezusa Chrystusa o uzdrowienie mojego kolegi Radka z Glasgow z choroby nowotworowej oraz o nawrocenie.

proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy

Panie Jezu błogosław wszystkim Kapłanom, a szczególnie Kaplanom z NSPJ, jak również ks.Rafałowi, ks.Radkowi i ks.Gerardowi w posłudze kapłańskiej i obdarzaj ich Swoimi Darami.Miej ich w Swojej opiece i chroń ich od wszelkiego zła. Boże, proszę, daj nam nowych ŚWIĘTYCH KAPŁANÓW.


Dziękuję Ci, Boże,za wszystkie łaski. Za to, że Dajesz nam to co jest dla nas dobre. Powierzam Ci nadal moja rodzinę i rodziny moich dzieci. Błogosław nam każdego dnia i miej nas w Swojej opiece, a szczególnie Sylwie, która nosi dzieciątko pod swoim sercem, aby szczęśliwie je donosiła i urodziła. Daj jej zdrowie i małemu dzieciątku. Dziękuję za to, że przepukliny zniknęły i nie ma zagrożenia dla niej i dzieciątka. Proszę również w intencji Piotrusia i Kasi z okazji ich urodzin, o wszelkie łaski potrzebne do ich wzrastania.Daj nam serce czyste i łaskę rozpoznania dobra od zła. Proszę o światło Ducha Świętego, o głęboką wiarę i łaskę wzrastania w służbie, do której każdego z nas powołujesz, a także o laskę nawrócenia męża.Kocham Cię Jezu!Proszę o modlitwę za Magdusie.Jezu, Ty wszystko wiesz i wiesz, że Magdusia może tylko dzięki Tobie odzyskać mowę i rozwijać się prawidłowo. Proszę Cię, spójrz na nią i daj jej łaskę uzdrowienia i wzrastania na większą Twoją

Chwałę. Błogosław jej rodzicom i dodaj im dużo siły i nadziei na lepsze jutro.Proszę także o nawrócenie wszystkich chrześniaczek i chrześniaków.

Proszę o modlitwę za ciocie Tereskę, siostrę Krystynę, o zdrowie i dobrą opiekę. Jezu miej je w Swojej opiece.

Proszę o modlitwę za zmarłą Dorotę i Henryka Pilorz, Kazimierę Kaczkowską, Krystynę Nowak, Jarka Sroki, i Henrykę Czop, aby Jezus Miłosierny ulitował

się nad nimi,skrócił ich cierpienia i przyjął do Swojego Królestwa. Bóg zapłać.


Błagam o modlitwę w intencji uwolnienia od natrętnych strasznych myśli, pornogafii, masturbacji, o radość życia, pokój serca

Bóg zapłać. Magdalena


Proszę o modlitwę za półtorarocznego Michała, syna mojego siostrzeńca, który ma nawrót choroby nowotworowej – o potrzebne łaski dla niego i dla jego rodziców. s. M. Erensta

Witam,mój przyjaciel Łukasz miał wypadek w Irlandii i powarznie uszkodził sobie głowe.Obecnie już tydzień leży w śpiączce a jego stan jest bardzo zły.Znamy sie od dzieciństwa,jest mi bliską osobą,nie wyobrażam sobie żeby go nie było.Zawsze trzymaliśmy się razem,był świadkiem na moim ślubie i wiele razem przeszliśmy.Proszę niech wróci do zdrowia i wszystko będzie dobrze,niech jego rodzice się uspokoją.Chce mi się płakać,proszę o modlitwę za niego.

O wszelkie łaski dla osób,które spotkałem we wtorek w Centrum Onkologii Ziemii Lubelskiej.Bóg zapłać za modlitwę!

Kochane Siostry serdecznie proszę o modlitwę w intencji abym nie straciła pracy bo istnieje takie zagrożenie oraz o Boże Błogosławieństwo dla mnie i najbliższych. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę w intencji mojego egzaminu poprawkowego, niech Bóg pozwoli mi zdać przedostatni rok moich studiów. Proszę też w intencji mojej rodziny i mych najbliższych o potrzebne łaski.

Witam!

Szczęść Boże!

Przesyłam i proszę o dołączenie poniższej intencji do waszej pamięci modlitewnej.

Intencja:

O łaskę uwolnienia i uzdrowienia na duszy i ciele dla Renaty.

Z podziękowaniem
Łukasz Tomasz Chechła


Panie Boże pomóż mi nawiązać dialog pojednawczy z mężem Rafałem, byśmy zamiast wciąż się oddalać od siebie zaczeli powoli przybliżać. Proszę Cię Boże bez Ciebie nie damy rady.

Swieta mario matko boza najlepsza oredowniczko poratuj mnie w chorobie i miej nadal w swojej opiece mnie i moja rodzine prosze omodlitwe z gory dziekuje bog zaplac szczesc boze katolik

Drogie Siostry

Prosze o modlitwe za mna. Zmagam sie z choroba alkoholowa, prosze o laske wytrwalosci w trzezwosci.

Bog zaplachttps://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif


Bardzo proszę o modlitwę za mojego kuzyna Adama, który sięgnął już chyba dna i tak w nim tkwi...o pomoc dla Niego...Tylko Pan Bóg może Mu pomóc...wierzę, że jest jeszcze wyjście...być może jedyne w Panu Bogu.

Proszę o modlitwę za Łukasza, o łaskę wiary dla niego.

Bardzo proszę o  Waszą modlitewną  opiekę nad Darkiem Kwiatkowskim.  Niech te wszystkie jego problemy i utrapienia skończą się wreszcie. Niech Pan Bóg mu dopomoże.

Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia chłopca o imieniu Dawid. Chłopiec przebywa na OIOM w Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach w stanie ciężkim.

Proszę o modlitwę w intencji ŚP. Anny Tkacz oraz Jej całej rodziny. Bóg zapłać.

Proszę bardzo o modlitwę w itencji

1. Krzysztofa o błogosławieństwo dla niego jego żony i dziecka które się spodziewają

    oraz o wyjście z nałogu pijaństwa jego ojca i matki

2. O uzdrowienie z choroby nowotworowej pani Filomeny

3.By dobry Bóg w Swojej Łaskawości obdarzył mnie długo wyczekiwaną przyszłą żoną,dziećmi,rodziną

   oraz błogosławieństwiem dla moich rodziców,brata,bratową i chrzestną .
  A zmarłym z mojej rodziny dał życie wieczne.
O modlitwę prosi
 Krzysztof z Siemianowic Śląskich
serdecznie dziękuję i zapewniam o swojej modlitwie w Waszych intencjach i za Was. Szczęść Boże


Trójjedyny Boże, wysłuchaj wszystkich modlitw w Polsce i we Francji za Ojczyznę i zgodnie z Psalmem 82 usuń kumoterstwo z Sądów i z Trybunału strasburskiego. Tych którzy sądzą synów ludzkich odważając ucisk, i Tych z którymi Oni są w zmowie i Tych, którzy kryją tę występność - nawróć Panie Psalmem 58 i 109. Przez Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen. Dla Ofiar niegodziwości sądowej, proszę o Bożą opiekę i dary Ducha Św., które pomogą naprawić krzywdy duchowe i materialne. Bóg zapłać za modlitwę.

Proszę za wszystkie osoby chore i cierpiące o ulgę dla nich w cierpieniu

Proszę o modlitwę za mnie, bo jestem w tragicznej sytuacji i nie mam już siły na nic.

W sobotę 18 VIII nasz wujek Stanisław miał wypadek koło domu, podczas prac remontowych zwalił się na niego kawałek betonu i ściany. Stan jest ciężki (połamana miednica, udo, palce u rąk) na razie utrzymywany jest  w śpiączce, ma być pomału wybudzany, ale ponieważ był reanimowany i było jakieś niedotlenienie nie wiadomo jak będzie dalej...

Gorąco prosimy Siostry i o Waszą modlitwę!


Matko Ukochana Ty wiesz, o co Ciebie od 2 lat proszę. Jeżeli wolą Boga Ojca jest uratowanie mojego małżeństwa i obrona Świętego Sakramentu oraz ponowne scalenie rodziny - to proszę Ciebie Niepokalana Matko oręduj w tej sprawie u Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Obiecuję Ci modlitwę i dzielne znoszenie tego krzyża na chwałę Bożą. Amen.

proszę o pomyślny dla mnie przebieg sprawy sądowej

Bardzo proszę o modlitwę o to, abym rozeznała, czy mój obecny chłopak Bartek powinien zostać moim mężem. W świecie jest tyle zła, nieudanych związków, zdrad. Chciałbym tego uniknąć. Proszę o modlitwę o odsunięcie od nas wszystkich złych myśli i pokus oraz o dar czystej miłości. Nie chcę się pomylić, nie chcę cierpieć. Tylko u Jezusa można znaleźć pomoc.


Proszę też o modlitwę za Andrzeja, bardzo się pogubił (pali papierosy, nocuje w piwnicach...). Szkoda, aby taki chłopak się stoczył, jest jeszcze młody, może poukładać sobie życie. Ale do tego potrzeba łaski i Waszej modlitwy. Proszę też o wsparcie modlitwą mojej zmarłej Babci, która odeszła z tego świata w czerwcu.


Proszę o wstawiennictwo w modlitwie w intencji   o rozwiązanie problemów z pracą.Szczęść Boże!

Proszę kochane Siostry o modlitwę za Sandrę. Jest ciężko

opętana, nie może przyjmować Komunii Świętej , ma awersję

na poświęcone rzeczy. Módlcie się , aby Jezus dał jej łaskę

wolności i aby jej ciało stało się Świątynią Ducha Świętego.

Jest już wszytsko sprawdzone, jeździ do egzorcysty.

Bardzo proszę o modlitwę za ks.Władysława i całą parafię w Berżnikach oraz za ks. biskupa Jerzego( sytuacja bardzo trudna)

Proszę o modlitwę za moja dziewczynę o zdanie egzaminu i egzaminy na prawo jazdy. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla naszego synka. o pomoc Boża i błogosławieństwo w naszym życiu za granicą i o znalezienie tam pracy.I o prawdziwą miłość dla nas byśmy potrafili razem pokonać wszelkie przeciwności.za nasze rodziny by nie było między nimi kłótni i sporów.

Bardzo proszę o modlitwę poprzez wstawiennictwo św.Moniki w intencji nawrócenia i życia sakramentalnego,w zgodzie z Dekalogiem dla moich dzieci:Natalii, Janka, Kazika.Proszę o łaskę codziennego odmawiania różańca i dar nowej ewangelizacji w ich środowiskach.

Proszę poprzez serce Maryi by Pan był uwielbiony w moich dzieciach, by w ich życiu wypełniła się Wola Boga, by światło Ducha Świętego pomagało im odróżniać dobro od zła i podejmować miłe Bogu decyzje...Dziękuję-Mama


Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej duszy, o cierpliwość, o odzyskanie radości życia, aby leki i strachy, jakie miotają moja dusz odeszły, proszę o rozwiązanie tej sytuacji, w jakiej się znajduje-tej bezsilności.

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża - jeśli jest taka wola Pan Boga to, aby dał mi za męża osobę, która mam w sercu, oraz o uleczenie jego zranień i otworzył sie na miłość do mnie, i o Ducha św. dla nas.


prosze o modlitwe w intencji mne i mojej rodzinymatko boza miej nas dalej w swojej opiece katolik bog zaplac za modlitwe szczesc boze

Proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla ciężko chorych Mariana, Piotra i Ireny

Proszę o modlitwę o pracę dla mnie. Dziękuję.

Proszę o uzdrowienie i powrót do zdrowia tata Piotra.

Panie Boże proszę Cię pomóż mi. Ty wiesz jak bardzo kocham i jak bardzo cierpię bo nie jestem już kochana. Proszę Cię ulecz moje serce. daj miłość, męża, dziecko, dom. pragnę uwielbiać Cię poprzez rodzinę

Proszę o modlitwę w intencji mego Taty Ryszarda - o cud uzdrowienia Go z nagłej ciężkiej choroby.

Bóg zapłać


Matko Boża Niepokalana wspieraj mnie w godzinie tej strasznej próby. Uratuj Święty Sakrament Małżeństwa oraz mój największy skarb - moją rodzinę na Chwałę Bożą i pomóż mi uratować duszę mojego męża Marka. Amen.

Polecam modlitwom sióstr chorą Kasię ze Szczecina. Proszę dla niej o potrzebne łaski. O uzdrowienie.

Bóg zapłać.


Proszę o modlitwę za mojego męza Mariusza o potrzebne dla niego łaski o nawrócenie go z drogi grzechu. Dobry Jezu porusz jego sercem, rozumem. Prosze także o modlitwę za nasze małzeństwo o uleczenie i uratowanie go oraz o potrzebne łąski dla nas Jezu ratuj nasze małżeństwo

Gorąco proszę o modlitwę za moja córkę Wioletę o łaskę przemiany i dobry wybór drogi życiowej dla niej.

Szczęść Boże

Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Grzegorza u którego wykryto raka.Szturmujmy Niebo o cud uzdrowienia dla Grzesia.Proszę o modlitwę.witam, szczerze wątpię w to, ze moja prośba o modlitwę w mojej sprawie przyniesie jakiekolwiek owoce ;(((( bo już wiele godzin spędziłam na gorącej modlitwie do Boga i morze łez wypłakałam prosząc Go i nic, żadnej reakcji, żadnej poprawy sytuacji, nic kompletnie!!! jest mi tym bardziej ciężko sie z tym uporać bo mówi się że Pan Bóg jest Miłoscią i kocha wszystkich ludzi, a doswiadczenia jakie mnie spotkaly w ostatnich dwoch miesiacach spowodowaly że dla mnie to stwierdzenie ze Bóg jest Miłościa jest tylko teorią wyssaną z palca, która z rzeczywistoscia nic nie ma wspolnego, a juz tym bardziej ze Bóg kocha wszystkich tym bardziej, moze i kocha wszystkich ale napewno nie kocha mnie, moze cieżko w to uwierzyć ale z zawodu jestem katechetką i jedno wyklucza drugie, ale taka jest prawda.

w zasadzie nie wiem od czego mam zaczac proszac o modlitwe w mojej intencji

może od tego ze jeszcze kilka miesiecy temu byłam w zwiazku z pewnym mężczyzną  o imieniu Mateusz, bardzo sie kochalismy, planowalismy slub itd, ale bardzo nie podbałam się jego mamusi dodam ze nigdy mnie na oczy nie widziala ale byla bardzo o mnie zazdrosna bo to jej ukochany synus jedynak i wręcz mnie nie nawidzila!!! nie w przenosni doslownie. Mateusz pod presją matki zerwał ze mną kontakt definitywnie!! wszystkie marzenia plany legly w gruzach w jednej sekundzie, będąc z Mateuszem codziennie dziekowalam Bogu że jestem razem z Matim, nawet zlozylam przeczenie Bogu zeby nie pozwolil zeby Mateusz mnie kiedykolwiek zostawił. Będąc jeszcze z nim kilka lat temu jak była akcja wysyłania zdjec na mozaikę bl Jana Pawla 2 wyslalam kilka naszych wspolnych zeby Ojciec Swiety tez nam pomagal, teraz gdy sie to wszystko zawaliło z Mateuszem nie mam kontaktu od dwoch miesiecy, Pan Bog milczy, bł Jan Paweł 2 też nie pomaga, byłam z poczatku na Mszach swietych z modlitwą o uzdrowienie, żeby Pan Bóg dał mojemu Mateuszowi odwage by walczył o tę naszą milość, zeby się odezwał, zebyśmy byli razem a jego mamie żeby Pan Bóg uleczył  jej zatwardziale serce z tej podłości i zeby chociaż spróbowala mnie polubic.

i też nic!! zadnej porawy. Bardzo chcialabym żeby sie odezwa, zeby ona mnie chocia sprobowala zaakceptowac, tym bardziej mnie dziwi fakt ze sa to ludzie bardzo pobożni, moze bardziej niz ja, a sa tacy podli ze mnie to by najchetniej utopili w lyzce wody, bardzo prosze o modlitwe w mojej intencji i mojego Mateusza, żeby walczyl o nas i zeby ta matka ustapila zrozumiala ze ja nie chce jej zastapic tylko chce sie dogadac z nia w koncu obie kochamy tego samego czlowieka. jak mozna bic poklony przed oltarzami a byc tak podlym, przesiaknietym jadem?! Jeśliby ktoś mówił: "Miłuję Boga", a brata swego nienawidził, jest kłamcą,

albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi,

nie może miłować Boga, którego nie widzi. 1J4,20 tym bardziej dziwi mnie postawa Mateusza, bo jest po stronie matki, jednego dnia chce bym została jego zoną a drugiego traktuje mnie jak smiecia tak jak ona. powiedzialam Bogu jak ja mam innych uczyc ze jest Milościa ze kocha wszystkich jak nie kocha mnie, brakuje mi bliskosci Boga bardzo, tak samo  na rowni Boga i Mateusza i nie pojde do kosciola do poki Mati do mnie nie wroci, to nie jest warunek postawiony Bogu bo Pan Bóg to nie zlota rybka, ale bedzie to dla mnie znak ze Bóg mnie kochajeszcze raz prosze  modlitwe za mnie i mojego Mateusza, żebyśmy byli razem zeby sie odezwal, kocham go calym sercem ;( prosze mi pomoc uwierzyc ze ja takze jestem dla Boga wazna ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(


Proszę o modlitwę :

-o zdrowie dla Filipa chorego na nowotwór

- o pozytywne zdanie egzaminu  poprawkowego dla Dawida w poniedziałek o 10:00

-o potrzebne łaski dla Izy

-o pozytywne rozwiązanie spraw prawnych dla Marcina

-o powrót Artura do żony i dzieci
-o zdrowie dla Barbary,Danuty i Stefana
-o opiekę Bożą dla Anny i pomoc w finansowych sprawach
-o uwolnienie Krystiana od zniewoleń w internecie
-o nawrócenie Magdaleny zniewolonej przez zło.
-o   rozmnożenie nadziei na drodze kapłańskiej  dla księdza Rafała
Dziękuję za wymodlone wcześniej Łaski dla moich bliskich i przyjaciół.
Chwała Panu...
Anna/Płock


O wszelkie łaski dla rodziny i znajomych.Bóg zapłac za modlitwę!

Bardzo proszę o modlitwę aby Dobry Bóg uzdrowił wszystkie moje zranienia i pozwolił mi już spotkać dobrą i piękną dziewczynę która zostanie moja żoną. Dziękuję

Prosimy o zdrowie dla małego Michasia który ma 15- miesięcy zmaga się z chorobą nowotworową .

Proszę w intencji trzeźwości Rafała oraz o jego nawrócenie.

proszę o modlitwę za rodzinę Szewczyków o zgodę i miłość ,aby pozytywnie rozwiązali sprawę wspólnego domu,o pokój serca i uwolnienie z lęku dla Krystyny. amen . Bóg zapłać!


Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Rafała. O ocalenie mojego małżeństwa, oddal od mojego męża kochankę, która rozbiła naszą rodzinę. Pozwól mu wrócić do mnie i naszej córki. Wlej w jego serce ponownie miłość do mnie, spraw by nasza rodzina była ponownie rodziną. Czekamy na niego, kochamy go bardzo. Daj nam siłę, miłość i nadzieję. Boże pomóż Nam, abyśmy odzyskali siebie... Anna z Kielc

Proszę o modlitwę za moja dziewczynę o zdanie egzaminu i zdanie egzaminu na prawo jazdy. O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla naszego synka.O pomoc Bożą i błogosławieństwo dla nas w życiu za granicą i znalezienie tam pracy.o zdrowie dla Wincentego. Za nasze rodziny by nie było między nimi kłótni i sporów.

Proszę o modlitwę za moją mamę i za mnie i o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

Błagam o modlitwę w intencji Joanny i Krzysztofa ,o głęboką wiarę dla nich, zdrowie duszy i ciała, przemianę serca dla Joasi, aby zwracała się do męża i mnie jako rodziców oraz potrzebne łaski do budowania komunii małżeńskiej. Proszę także o modlitwę w intencji Agnieszki , o wzrost wiary, nadziei i miłości, o dobrą pracę oraz gorliwego, dobrego katolika, który będzie jej mężem ,jeśli taka wola Boża.

Proszę o odzyskanie wzroku dla Franciszka, który jest głową rodziny, ma żonę i trójkę dzieci. Miał wypadek i doznał silnego uszkodzenia jedynego zdrowego oka (na drugie nie widzi)

Proszę o modlitwę w intencji mojej byłej żony oraz w intencji mojego syna.

Proszę o modlitwe w mojej intencji i mojej kolezanki abyśmy nadal wspólnie sie modlili a nasza przyjażń rozwijała się i była miła Bogu. Rysiek

Proszę za wstawiennictwem Matki Kazimiery o wyproszenie dla mnie łaski cudu uzdrownienia z dużej wady wzroku(-10D), abym została wysłuchana w swojej Modlitwie Pompejańskiej w tej własnie intencji i mogła cieszyć sie dobrym wzrokiem, zdrowymi oczami. Bóg zapłać

prosze o modlitwe w intencji dobrej bezdeszczowej pogody  na sobote w Kijewie Królewskim z modlitwa Łukasz :)

Boże uzdrów mnie ze schizofrenii.

Dziękuję Boże za spokój który wlałeś w me serce i wierzę że mi pomożesz , o to proszę to dla mnie bardzo ważna sprawa i bardzo mi zależy byś przy mnie był.Monika.


swieta mario najlepsza matko miej nadal w swojej opiece mnie i moja rodzine nie opuszczaj nas udziel potrzebnych lask  bog prosze o modlitwe w tej intencji piotr z rodzina bog zaplac za modlitweszczesc boze

Bardzo proszę o wsparcie modlitewne,o cud uzdrowieni

  z nieuleczalnej choroby serca,wątroby,cukrzycy,

  o cierpliwe znoszenie bólu,nadzieję iprzyjęcie woli Bożej


Boże, jeśli chcesz pomóż mi, wesprzyj mnie łaskami, które sprawią,że odzyskam spokój życia i radość, że przestanę się bać, że przstanę się obwiniać. Uratuj mnie przed bezsilnością i lękiem, spraw proszę by moja mama była zdrowa i aby jej depresja już nigdy nie powróciła. Jeśli chcesz, uczyń tak, bym z życiem nie musisła się zmagać sama, bym wreszcie poczuła się bezpieczna. Jeśli chcesz, postaw mnie twardo na nogach, by strach i bezsilność nie miały już do mnie dostępu. Ulecz moją rodzinę z depresji i nerwicy, pomóż nam bysmy się wspierali, ale nie więzili. Ulecz moje żcyie Panie, jeśli chcesz i naucz mnie i mamę na nowo żyć. Amen

Proszę o modlitwę w intencji Wojciecha, w dniu jego urodzin, jako podziękowanie za przeżyte lata, z prośbą o wszelkie łaski potrzebne tu na ziemi na dalsze lata, jak również do życia wiecznego. Panie Jezu, proszę, daj mu szczególnie rozpoznać drogę którą ma iść i odwagę by tą drogą szedł. Proszę także, daj mu rozpoznać zło od dobra i siłę, by zawsze dobrem się kierował. Pobłogosław mu na każdy dzień. Amen.

mama


Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i powrotu do zdrowia tata Piotra.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Bardzo proszę siostry o modlitwę w następującej intencji:

”O wypełnienie woli Bożej w moim życiu”. Grzegorz


Obiecuję Boże pomimo tego co mnie spotkało nigdy się od Ciebie już nie odwracać i mimo wszystko nieść pomoc bliźnim, błagam pomóż mi ten jeden raz i uwolnij mnie od ludzi co niszczą i cieszą się z mojej rozpaczy błagam pomóż mi ten jeden raz, nie ma nic wazniejszego proszę Cię pomóż mi , błagam pomóż mi , uwolnij mnie od tej sytuacji błagam spraw bym załatwiła ją pozytywnie, proszę z całego serca,przyjmę każdy los, każdą Twoją wolę tylko błagam ten jeden raz pomóż mi bo nie mam już siły, proszę.

O zdanie poniedziałkowego egzaminu na prawo jazdy.

Panie Boże, w Imię Jezusa Chrystusa proszę o błogosławieństwo dla naszej rodziny, o Dary Ducha Świętego i jedność w naszym małżeństwie. Panie proszę też w intencji małżeństwa Moniki i innych zagrożonych rozbiciem małżeństw, obdarz nas pokojem . Panie Jezu dla Ciebie nie ma spraw niemożliwych, wszystko możesz ulecz i pobłogosław Panią Jannet Orton.

proszę o modlitwę za Diana i Dan z Rumuni w pewnej trudnej satuacji

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i powrotu do zdrowia tata Piotra.

Prosze o modlitwę o zdrowie i dobre wyniki dla taty Jana

Drogi Jezu, swieta Maryjo Nieustajacej Pomocy, blagamy Was o zdrowie i blogoslawienstwo dla naszego nienarodzonego dziecka i dla reszty naszych dzieci. Blagamy Cie o milosc i jednosc naszej rodziny, poprawe naszych wzajemnych relacji, zdrowie duszy i ciala oraz blogoslawienstwo Boze dla nas wszystkich, blagam Cie tez o usuniecie z naszej rodziny ciezkiej choroby pojawiajacej sie od kilku pokolen. Jezu Ufam Tobie

PROŚBA O POMOC W BEZNADZIEJNEJ I TRUDNEJ SPRAWIE RAFAŁA O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE ZWŁASZCZA W DNIU 30.08.2012 ORAZ O ZDROWE DZIECKO I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA CAŁEJ RODZINY

O Maryjo, opiekunko ma. Nie opuściłaś mnie nigdy w potrzebie. Usłysz me wołanie o wspomożenie i pośredniczenie u Pana.

Proszę o potrzebne łaski Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo w pracy, szczęśliwą podróż i zdrowie dla wszystkich, którym obiecałem modlitwę i za których modlić się powinienem.Proszę o życzliwość, dobrą wolę, pomoc i opiekę przed nieszczęściem oraz kradzieżą dla całej rodziny.

Proszę o modlitwę w mojej intencji, o znalezienie miłości, aby Bóg zechciał postawić na mojej drodze dobrego człowieka który mnie pokocha.

Bardzo proszę o uzdrowienie i powrót do zdrowia tata Piotra.

Proszę o modlitwę za mojego męża Panie wlej w jego serce miłośc do Ciebie aby cie znalazła w dobrej pokucie oraz w komunii świętej wlej w jego serce miłosc do mnie, Boże najkochańszy uratuj nasze małzęństwo prosze o potrzebne łaski dla nas

Proszę o modlitwę aby maria znalazła pracę.

Proszę o modlitwę za moja dziewczynę o zdanie egzaminu poprawkowego i zdanie egzaminu na prawo jazdy.O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla nas a w szczególności dla naszego synka. o pokój Boży między naszymi rodzinami by nie było kłótni i sporów. o Błogosławieństwo Boże i Pomoc w nowym miejscu do którego się wybieramy za granicą

Proszę o modlitwę w intencjach:

1/ o stała pracę na umowę o pracę na czas nieokreślony dla Karola i Łukasza Wójcik, Elżbiety Sabatowskiej, Joanny Sabatowskiej, Małgorzaty Sabatowskiej;

2/ o wspaniałe, szczęśliwe i udane rodziny dla Karola i Łukasza Wójcik, Marysi Przybyłowicz, Asi i Gosi Sabatowskiej, Asi Wąsik

3/ zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, opieki Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla: ks. Stanisława Bugajskiego, ks.Stanisława Malinowskiego,ks. Daniela Jarosińskiego, Barbary i Lucjana Wójcik,

Karola i Łukasza Wójcik, Elżbiety i Janusza Sabatowskich, Joanny Wąsik, Joanny Sabatowskiej, Małgorzaty Sabatowskiej, Dorotki Przybyłowicz

i jej córki Marysi, Eweliny Kowalskiej, Karoliny Kowalskiej, Ani i Iwonki Śnioch, Stanisławy Majewskiej
4/ o dobrą żonę dla Karola i Łukasza Wójcik
5/ przecudowne, zdrowe, mądre córki dla Karola
i Łukasza Wójcik, Joanny Wąsik
6/ za wszystkie dusze konające i w czyśćcu cierpiące


Za wstawiennictwem Matki Bożej Łaskawej oraz Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia, by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej Żony Agnieszki i dla mnie. Aby Żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazła Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże dla naszych synów. Za nasze mediacje, które niebawem rozpoczniemy - oby przyniosły pozytywny efekt i skutek, by Żona odmieniła swoje serce i umiała się przełamać, pokochać na nowo, nie dążyła za wszelką cenę do rozwodu.

Proszę o modlitwę za moją córkę Dominikę O ŁASKĘ POKORY I WYBACZENIA BLIŻNIM O POPRAWĘ RELACJI Z OJCEM O UZDROWIENIE DUCHOWE EMOCJONALNE PSYCHICZNE I FIZYCZNE O GŁĘBOKĄ WIARĘ ODNALEZIENIE WOLI BOŻEJ I RADOSNE JEJ WYPEŁNIENIE

Prosze o modlitwe o laske pomyslnego rozwiazania powtarzajacych sie, wyczerpujacych problemow.Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Dawida o wyzwolenie go z mocy zła, Łaskę jego nawrócenia i przemiany serca oraz o Łaskę uzdrowienia małżeństwa Iwony i Dawida Sobel. Bóg zapłać.


Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i powrotu do zdrowia tata Piotra.

Proszę o łaskę aby Eucharystyczne Serce Jezusa było należycie wielbione i czczone w Najświętszym Sakramencie Ołtarza i aby kapłani nie wysługiwali się z lenistwa szafarzami, którzy nie mają kwalifikacji nadanych przez samego Boga w sakramencie kapłaństwa do szafowania Najświętszym Sakramentem.

Eucharystyczne Serce Jezusa zmiłuj się nad nami!


Proszę o uwolnienie mojej siostry ze związku z żonatym mężczyzną i o wszelkie łaski potrzebne jej do ułożenia sobie życia zgodnie z wolą Bożą. Królowo Rodzin, niech Twój Syn pobłogosławi naszą rodzinę i sprawi aby zapanował w niej pokój i miłość. Amen

Błagam o uratowanie mojego małżenstwa, odnowienie miłości i wierności i przywrócenie  nadziei tam gdzie już umiera.

Proszę o modlitwę z prośbą o wyjednanie darów Ducha Św. dla bliskiej mi osoby.

Panie Jezu błogosław wszystkim Kapłanom, a szczególnie Kaplanom z NSPJ, jak również ks.Rafałowi, ks.Radkowi i ks.Gerardowi w posłudze kapłańskiej i obdarzaj ich Swoimi Darami.Miej ich w Swojej opiece i chroń ich od wszelkiego zła. Boże, proszę, daj nam nowych ŚWIĘTYCH KAPŁANÓW.


Dziękuję Ci, Boże,za wszystkie łaski. Za to, że Dajesz nam to co jest dla nas dobre. Powierzam Ci nadal moja rodzinę i rodziny moich dzieci. Błogosław nam każdego dnia i miej nas w Swojej opiece, a szczególnie Sylwie, która nosi dzieciątko pod swoim sercem, aby szczęśliwie je donosiła i urodziła. Daj jej zdrowie i małemu dzieciątku. Dziękuję za to, że przepukliny zniknęły i nie ma zagrożenia dla niej i dzieciątka. Daj nam serce czyste i łaskę rozpoznania dobra od zła. Proszę o światło Ducha Świętego, o głęboką wiarę i łaskę wzrastania w służbie, do której każdego z nas powołujesz, a także o laskę nawrócenia męża.Kocham Cię Jezu!
Proszę o modlitwę za Magdusie.Jezu, Ty wszystko wiesz i wiesz, że Magdusia może tylko dzięki Tobie odzyskać mowę i rozwijać się prawidłowo. Proszę Cię, spójrz na nią i daj jej łaskę uzdrowienia i wzrastania na większą Twoją

Chwałę. Błogosław jej rodzicom i dodaj im dużo siły i nadziei na lepsze jutro.Proszę także o nawrócenie wszystkich chrześniaczek i chrześniaków.Proszę o modlitwę za ciocie Tereskę, siostrę Krystynę, o zdrowie i dobrą opiekę. Jezu miej je w Swojej opiece.Proszę o modlitwę za zmarłą Dorotę i Henryka Pilorz, Kazimierę Kaczkowską, Krystynę Nowak, Jarka Sroki, i Henrykę Czop, aby Jezus Miłosierny ulitował

się nad nimi,skrócił ich cierpienia i przyjął do Swojego Królestwa. Bóg zapłać.


Proszę o modlitwę, abym z wytrwałością uczyła się do egzaminu wstępnego i o błogosławieństwo moim trudom i wysiłkom.

Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca dla Ilony i Marcina i uratowanie ich małżeństwa.

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, abym dostała pracę na etacie - decyzja w tej sprawie ma zapaść w ciągu najbliższego miesiąca.

Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia, wiarę dary Ducha Świętego dla Iwony, Jadwigi i Edwarda

W intencji pewnego chłopaka,który przebywa w więzieniu,o łaski i Miłosierdzie dla niego oraz o wysłuchanie prośby Bogu wiadomej

Najświętsza Panienko Maryjo za wstawiennictwem Sługi Bożej Matki Kazimiery Gruszczyńskiej udziel mi łaski szczęśliwego wyjazdu na Warsztaty Muzyczne Kamuzo.

Proś Swojego Syna o łaski dla mnie, mojej rodziny, znajomych i wszystkich Sióstr Franciszkanek od Cierpiących. Amen.


1 komentarz: