Intencje modlitewne w latach 2022-2023

                                            ROK 2022

O łaske uzdrowienia z poważnych chorób i o dar zdrowia dla Józefy.  Bóg zapłać (2.01.2022)

Prosze o modlitwę o poukladanie życia osobistego i uczuciowego i wyjaśnienie wszystkich nieporozumień. O rozwiązanie problemów. O szczęśliwy związek i żebym miała jak najmniej przeszkód w życiu i zmartwień. O lepsze życie i żebym mogła zrealizować swoje marzenia i iść swoimi decyzjami. O szczęście i radość w życiu. O to żebym stała się lepsza osoba otwarta na    świat. Broń od wpływów złych ludzi. (2.01.2022)

Proszę o modlitwę za Filipa i za mnie o błogosławieństwo Boże w naszej relacji. Katarzyna (2.01.2022)

Prosimy o modlitwę w intencji dziecka poczętego, o zdrowie dla niego. (2.01.2022)

Proszę o modlitwę w w intencji zdrowia mojej córki Anny,która od ubiegłego roku ma zdiagnozowaną depresję.Ma tylko 15 lat.Od listopada jest na lekach i pod opieką specjalisty.Prosi mama Danuta. (5.01.2022)

Duchu Święty przyjdź do moich bliskich. W imię Jezusa Chrystusa Panie Boże pomóż, wysłuchaj i pociesz. Pokieruj i zawsze bądź z nami. Niech nas zdrowie nie opusza i dobrzy ludzie. Usuń wrogów z naszego życia Panie Wszechmogący. (8.01.2022)

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeńska,  mojej rodziny oraz nawrócenie mojego męża. (9.01.2022)

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Darka o cud przemiany serca i żywą wiarę. Bóg zapłać. (12.01.2022)

Proszę o modlitwę. Bardzo proszę o najwieksza łaska Boga miłosiernego i wszechmogacego,w trudnych, bardzo trudnych, ważnych dla mnie sprawach, intencjach. Bóg zapłać Sylwia Wójtowicz. (12.01.2022)

Bardzo proszę Was Siostry pomódlcie się za mnie oraz Siostrę Małgorzątę o uzdrowienie po Covid mam 28 lat. (12.01.2022)

Temat: Proszę o modlitwę w intencji Haliny o powrót do zdrowia i potrzebne łaski. (15.01.2022)

Proszę o modlitwę za moją córkę Karoline o nawrócenie i przemianę życia. (16.01.2022)

Proszę o modlitwę intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i zaczerwienienie na lewym pośladku i zdrowie psychicznych oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz oraz łaski uzdrowienia z depresji. (16.01.2022)

Proszę o modlitwę intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i zaczerwienienie na lewym pośladku i zdrowie psychicznych oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz oraz łaski uzdrowienia z depresji. (16.01.2022)

O uzdrowienie dla Andrzeja. (19.01.2022)

Proszę o modlitwę bym opuściła dom rodzinny i weszła w swoje powołanie życiowe i zawodowe a interes rodzinny przejęła właściwą osobą,Justyna (21.01.2022)

Jezu błagam przez ręce Maryi Ukochanej Mateczki o nawrócenie mojego męża Grzegorza i uratowanie naszego małżeństwa i rodziny, Jezu Ufam Tobie (22.01.2022)

Bardzo proszę o modlitwę,o zablokowanie ludzi,którzy postępują wobec mnie podle,
bardzo podle. To są ludzie, którzy szukają w moim życiu swojego.  Bardzo proszę o złamanie,tej całej podlosci i ich skutków. 
Bardzo proszę o skuteczną ochronę przed podloscia ludzka.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz. (26.01.2022)

Proszę o modlitwę w intencji w intencji zgody w małżeństwie oraz o pomyślny zakup mieszkania. (26.01.2022)

O dobrego,odpowiedzialnego męża kawalera katolika Dla mnie,o przemianę wewnętrzną Krzysztofa,o zdrowie,zgodę,Boże błogosławieństwo i potrzebne laski Zuzi,Krzysztofowi i jego Rodzinie. (27.01.2022)

Szczęść Boże Uprzejmie Proszę o modlitwe w intencjach o przemianę wewnętrzną Krzysztofa,O dobrego,odpowiedzialnego męża kawalera katolika dla mnie,O zdrowie,zgodę,Boże błogosławieństwo, pozytywne załatwienie trudnych spraw i potrzebne laski Zuzi,Krzysztofowi i jego Rodzinie.Serdecznie Pozdrawiam Bóg zaplac. (28.01.2022)

Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla Michała. (30.01.2022)

W intencji mojego brata Adama i jego dziewczyny Magdy. Proszę o błogosławieństwo dla nich, Boże daj im  siły, aby wytrwali w wierności Tobie i sobie nawzajem. Pomóż im zachować czystość, cierpliwość wobec trudności, wytrwałość w doświadczeniach. Ukaż im właściwe znaczenie pełnego zjednoczenia duszy i ciała, do którego powołujesz każdego męża i żonę. Ucz ich miłości zdolnej do panowania nad sobą, gotowej do poświęceń, szukającej prawdziwego dobra ukochanej osoby. Proszę  przywiedź ich bezpiecznie do Twego ołtarza. (1.02.2022)

Bardzo proszę o modlitwę mam silne bóle brzucha i zaparcia żadne tabletki nie pomagają, serdecznie pozdrawiam. Szcześć Boże. (4.02.2022)

Szczęść Boże.
Jak zawsze pisze, żeby prosić Was o modlitwę.
Za nim jednak to co napisze,chce złożyć wszystkich osobom konsekrowanym życzenia,
bo wiem że jest wasze Święto.
Na początek,chce Wam z serca podziękować
za wszystkie wasze modlitwy.
Czego Wam życzę?
Życzę Wam z serca,tego samego co samej sobie.
Życzę Wam,w Was w waszych wszystkich intencjach i w całym waszym życiu działania największej, nieustającej, skutecznej mocy miłości,łaski Bożej.
Niech Duch Święty, wleje się w Was,w wasze wszystkie intencje,w całe wasze życie,niech tam zostanie na zawsze, niech dzieła nieustająco, skutecznnie,dzieła z całą moca,czyni i zwycięża.
Niech Bóg,Jego łaska,Jego niezmierzone największe miłosierdzie i wszechmoc,
wleje się w Was,w wasze wszystkie intencje
i życie,niech tam zostanie na zawsze, niech ona tam działa skutecznie i nieustająco, niech dzieła z całą moca, czyni cuda, zwycięża.
Z całego serca Wam tego wszystkiego życzę.
Teraz Ja...
Nie mam się za dobrze. Dobija mnie, to tym bardziej,że na to wszystko sobie nie zasłużyłam.
Ja Was proszę o modlitwę,o dar dobrego zdrowia,o uwolnienie,uzdrowienie dla mnie
i mojego Ojca Walentego.
Ostatnio przeklina mnie pewna Osoba, której
nic nie zrobiłam. Proszę o złamanie tych przekleństw,wszelkiego zła i o skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę aby Bóg całkowicie oddalił ta Osobę
ode mnie.Jesli jest ktoś jeszcze inny, kto mi szkodzil,działał przeciw mnie to proszę aby Bóg złamał te wszystkie zle działania wobec mnie i oddalił tych ludzi ode mnie. 
Proszę o spełnienie, w bardzo trudnej dla mnie sprawie bardzo ważnej .Proszę aby Bóg po tym co przeżyłam przemienil, odmówił moje serce, umysł,ciało, całe moje jestestwo tak abym mogła, to zdobyć. Proszę aby Bóg przyspieszył tych łask i doprowadził je do finału.
Prosze o wszystkie potrzebne łaski dla mojej Rodziny.
Proszę we, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.....
Proszę we mnie, we wszystkich moich intencjach
i  w całym moim życiu o działanie największej, nieustającej, skutecznej mocy miłości,łaski Bożej.
Niech Duch Święty, wleje się w mnie ,we wszystkie moje intencje,w całe moje życie,niech tam zostanie na zawsze dzieła nieustająco, skutecznnie,dzieła z całą moca,czyni i zwycięża
Niech Bóg ,Jego łaska ,niezmierzone, największe Jego miłosierdzie i wszechmoc,
wleje się we mnie ,we wszystkie moje intencje
i w całe moje życie,niech tam zostanie na zawsze niech ona tam działa skutecznie i nieustająco, niech dzieła z całą moca, czyni cuda, zwycięża.
Proszę o modlitwę dziękczynienia i uwielbienia, we wszystkich moich intencjach. 
Bóg zapłać.Sylwia.
(4.02.2022)

Błagam o łaskę nawrócenia i uwolnienia syna i synowej, o dary i światło Ducha Świętego dla nich, o ich przemianę wewnętrzną, przemianę myślenia i postępowania. O ich powrót do Boga i do normalnego życia. (4.02.2022)

Proszę o modlitwę w intencji dostania pracy na której mi zależy. Zrobiłem co mogłem reszta należy do Boga.Bog zapłać. (4.02.2022)

Proszę o modlitwę za mnie w intencji pozytywnego przejścia komisji lekarskiej i możliwości dalszej służbie Ojczyźnie
Żołnierz Wojska Polskiego Maciej (6.02.2022)

O zdrowie dla bardzo chorego Michała. (7.02.2022)

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny i siebie samej,  o łaskę zdrowia i prawidłowe wyniki badań lekarskich .
Proszę o wyleczenie z zaburzeń odżywiania córki Zuzanny i mnie z depresji oraz dolegliwości gastrycznych
Proszę o  siły do dalszego życia,
Panie Jezu dopomóż,  Ty wiesz. (12.02.2022)

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego brata Waldemara, którego stan jest bardzo ciężki.
Bóg zapłać. Z Panem Bogiem. (14.02.2022)

Pokornie proszę o regularną modlitwę o uregulowanie funkcji tarczycy, jej hormnonów, oraz przysadki mózgowej, w tym zmniejszenie guza przysadki i wyregulowanie jej funkcji,hormonów przez nią wydzielanych, likwidację opuchlizny i obrzęków tkanek i wszystkie innych chorób i dolegliwości. (16.02.2022)

Proszę o modlitwę. Proszę uwolnienie, uzdrowienie z moich chorób. Proszę o  uwolnienie,od wszelkiego złego ducha,który być może powoduje te choroby.Proszę o dar uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego.TO JEST TERAZ DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZA INTENCJA.Proszę o złamanie wszelkiego przekleństwa, złamanie, wszelkiego zła, które ona albo ktoś inny uczynil wobec mnie.Proszę aby Bóg oddalił zablokowal albo oddalił, ta osobe ode mnie.Proszę o łaskę w pewnej Bogu wiadomej dla mnie bardzo trudnej,ważne intencji.Proszę abym po tym co przeżyłam,Bóg złamał wszystkie moje blokady, niemoce, odnowil, przemienil moje serce, dusze, umysł, ciało, całe moje jestestwo tak abym mogła, to otrzymać.Proszę o łaskę przemiany i nawrócenie dla Bogu wiadomych Osób i jednocześnie,oddalenie, tych którzy mi bardzo szkodza. Proszę o modlitwę,o wszystkie potrzebne łaski i skutecznie ochronę przez wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.Proszę we, we wszystkich moich intencjach i  w całym moim życiu.....Proszę we mnie, we wszystkich moich intencjach i  w całym moim życiu o działanie największej, nieustającej, skutecznej mocy miłości,łaski Bożej.Niech Duch Święty, wleje się w mnie ,we wszystkie moje intencje,w całe moje życie,niech tam zostanie na zawsze dzieła nieustająco, skutecznnie,dzieła z całą moca,czyni i zwycięża.Niech Bóg ,Jego łaska , niezmierzone, NAJWIĘKSZE JEGO MIŁOSIERDZIE I WSZECHMOC(TEGO TERAZ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĘ) wleje się we mnie ,we wszystkie moje moje intencje i w całe moje życie,niech tam zostanie na zawsze niech ona tam działa skutecznie i nieustająco, niech dzieła z całą moca, czyni cuda, zwycięża.Proszę o modlitwę dziękczynienia i uwielbienia, we wszystkich moich intencjach.

,,Dla Boga, bowiem nie ma nic niemożliwego''
,,On chce na Nas rozlewac strumienie swej łaski''
,,Z Jego pełności wszyscyśmy otrzymali – łaskę po łasce''
Panie, na tej intencje kładę,Twoje potężne słowa.
Niech moca Twoich potężnych słów, obietnic, spełni się to czego pragne.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

Proszę o modlitwę,w sprawie Ojca Daniela Galusa.
Nie chce rozmawiać,co tym,co On robi.
Ja przeżyłam Ojcem Danielem wiele dobrych
i złych chwil ale w tej konkretnej sprawie uważam, że został bardzo źle potraktowany.
On walczy swoje Owce.Tam były i są liczne cuda.
Tak jak On za Was za całe duchowieństwo co tydzień modlił się ,tak  teraz proszę Ja Was o modlitwę za Niego i za tych,którzy przeciw niemu stają.
Tak samo jak On dla każdego człowieka modlił się aby dostaplił największej łaski miłości i miłosierdzia i  wszechmocy, tak samo Ja teraz proszę o modlitwę,w Jego sprawie aby Bóg okazał mu najwieksza łaske swojej miłości,miłosiernego i wszechmocy.
O to samo proszę dla Jego wrogów. Niech Bóg, przemieni,wszystkich,którzy są związani z tą sprawa,niech Bóg przemini ta cała sytuacje.
Proszę w Nim, w Jego wrogach w tej całej sprawie o działanie największej, nieustającej, skutecznej mocy miłości,łaski Bożej.
Niech Duch Święty, wleje się w Niego ,w Jego wrogów,w tą całą sprawę ,niezmierzona, największa moc Ducha Świętego.Niech ona tam zostanie na zawsze dzieła nieustająco, skutecznnie,dzieła z całą moca,czyni i zwycięża.
Proszę w Nim,w Jego wrogach,w tej całej sprawie,o skuteczne,nieustające działanie,zwycięstwo największej łaski Boga miłosiernego i wszechmogacego.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz. (17.02.2022)

Jezu Maryjo Józefie proszę przyjdźcie z pomocą i obroną mnie i dzieciom,niech już się skończy wszelka przemoc i niszczenie nas,odbudujcie nas błagam i nasze zdrowie i wszystko,proszę. (19.02.2022)

Proszę o modlitwę za moją córkę Karolinę o nawrócenie i przemianę życia. (20.02.2022)

Błagam i bardzo proszę o cud poczęcia dziecka dar potomstwa łaskę ojcostwa i macierzyństwa dla Danusi i Mateusza.
Z Panem Bogiem (24.02.2022)

Proszę o modlitwę o łaskę przemiany, uzdrowienia, uwolnienia, oczyszczenia, wyzwolenia z grzechu do wolności, o owoce, dary i charyzmaty Ducha Św dla Barbary, Marianny, Moniki, Jakuba, Ireny, Elżbiety, Małgorzaty, Sebastiana, Mariny, Marii, Michała, Kamili, Kazimiery, Kazimierza, Mariana, Mirosławy, Grzegorza, Anny, Lucyny, Tatiany, Sabiny, Swietłany, Katarzyny, Danuty, Jana, Macieja, Marcina, Julii, Julii, Ewy, Sylwii, Dominika, Piotra, Martyny, Joanny, Eweliny, Alicji, Doroty, Łukasza, Krzysztofa, ich rodzin, otoczenia, przyjaciół, nieprzyjaciół i sąsiedztwa oraz dla Przeoratu Północnego.
Dziękuję - Sylwia (27.02.2022)

Proszę o modlitwę za synka Franciszka, który doznał urazu głowy Matko Najświętsza miej go w swojej przemożnej Opiece i całą rodzinę Sabiny. (28.02.2022)

Bardzo proszę o modlitwę za to aby moi Znajomi ze wschodu ,po prostu przeżyli.
Bardzo proszę dla mnie,o skuteczną ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o dla mnie i dla mojego Ojca Walentego uwolnienie, uzdrowienie z chorob mojego ciała i we wszystkich trudnych intencjach. Prosze we wszystkich tych intencjach o odczuwalne zwycięstwo niezmierzonej mocy Ducha Świętego, o odczuwalne zwycięstwo niezmierzonej mocy miłosierdzia Bożego, wszechmocy Bożej.
Niech miłosierny i wszechmogacy Bóg i Jego Syn Jezus,zanurza Was wszystkich,w morzu swojego niezmierzonego,niezglebionego miłosierdzia i niech Was obdarza obfitoscia swoich łask +❤️❤️❤️
Bog zaplac Sylwia Wójtowicz. (28.02.2022)

Błagam o łaskę nawrócenia i uwolnienia syna i synowej, o dary i światło Ducha Świętego dla nich, o ich przemianę wewnętrzną, przemianę myślenia i postępowania. O ich powrót do Boga i do normalnego życia. (2.03.2022)

Proszę o wstawiennictwo za dzieckiem, które noszę pod sercem : niech ciąża przebiega bez jakichkolwiek komplikacji, aby dzidziuś rozwijał się prawidłowo i urodził się w terminie. Proszę o prawidłowy wynik badań prenatalnych, o ustanie nerwicy i problemów z ciśnieniem. (3.03.2022)

Bardzo proszę jeszcze o modlitwę. Moje problemy nasiliły się. (7.03.2022)

Proszę o modlitwę w intencji szczerej rozmowy pomiędzy mną a Fryderykiem  jeśli taka jest wola Boża, o spotkanie i wyjaśnienie wszystkich spraw. (8.03.2022)

Proszę o modlitwę za moją córkę Karolinę o nawrócenie i przemianę życia. (10.03.2022)

Good afternoon, Dear Brothers and Sisters. My name is Mikhail Pyzin. And I'm from Russia, the city of St. Petersburg. For many years I have been the only one in Russia collecting Relics of saints. If possible, I would like to ask you for a Relic of Blessed. I ask you to pray for My Parents Lyudmila and Igor, It is very difficult for us right now. After all, My Country is now At War with Our Christian Brothers from the Neighboring Country. God Bless you! (12.03.2022)

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy i hemoroidów czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz (...) zdrowie psychiczne oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz oraz łaski uzdrowienia z depresji. (19.03.2022)

Proszę o łaskę wiary, nadziei, pokory, miłości, wewnętrznego spokoju dla mnie Anny i Piotra. By Piotr mnie pokochał, zmienił się i oświadczył mi się by wszystko w naszym życiu się po układko. By Rodzina Piotra mnie zaakceptowała i po lubiła. By dla Piotra i Anny w pracy się po układko. By Piotr zdał studia budowlane i pracował w zawodzie. By wszystko było dobrze. Tak Nam dobo pomóż Boże. Ześlij łaski potrzebne, proszę o modlitwę. Anna i Piotr. (21.03.2022)

Proszę o modlitwę za moją córkę Karolinę  o nawrócenie i przemianę życia. (22.03.2022)

Proszę o modlitwę w intencji bardzo skomplikowanej sytuacji w mojej pracy z szefem. proszę o jej rozstrzygniecie i światło zrozumienia. jeśli trzeba to Boże wskaż mi inne miejsce pracy. dziękuję. (23.03.2022)

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem matki Kazimiery za ciężko chorego ks. Infułata Grzegorza Kalwarczyka. (25.03.2022)

Proszę o uzdrowienie z depresji i doświadczenie miłości Bożej. (26.03.2022)

O uzdrowienie Edwarda z choroby nowotworowej żołądka. (26.03.2022)

O uwolnienie od alkoholu i przemianę serca dla Stanisława. (27.03.2022)

Serdecznie Siostrą dziękuję za obrazki z relikwiami Sługi Bożej Kazimiery Gruszczyńskiej za zbiór modlitw oraz za koronki za kapłanów za przyczyną Matki Bożej Bolesnej. 
Jeszcze raz dziękuję i będę pamiętał w modlitwie za Siostry i za powołania do Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Cierpiących.
(30.03.2022)

Szczęść Boże.
Bardzo proszę o modlitwę.
Bardzo proszę o dar uwolnienia,uzdrowienia
z chorob mojego ciała i o to samo proszę dla mojego Ojca Walentego.
Bardzo proszę o wszystkie potrzebne łaski
i skuteczną ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Bardzo proszę o modlitwę, o spełnienie w Bogu wiadomych bardzo ważnych dla mnie sprawach.
Proszę o modlitwę,za moją Rodzine i za tych którzy prosili mnie,o modlitwę.
Proszę we mnie i w tych moich intencjach,
o odczuwalne zwycięstwo najwiekszej łaski, mocy Ducha Świętego,miłości, łaski Bożej.
Proszę we mnie i w tych intencjach,
o odczuwalne, zwyciestwo najwiekszej łaski, mocy Boga miłosiernego i wszechmogacego.
Bardzo, BARDZO, proszę o modlitwę.
,,Niech zstąpi na mnie, Panie, Twoja łaska,
Twoje zbawienie, według Twojej obietnicy,
bym mógł dać odpowiedź tym, którzy mnie znieważają, bo polegam na Twoich słowach''
Psalm 119.
Chciałam Wam też złożyć życzenia Świąteczne.
Życzę Wam tego samego,o co się sama proszę.
Życzę Wam odczuwalnego zwycięstwa najwiekszej łaski,mocy Boga miłosiernego
i wszechmogacego,w waszych intencjach.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz
(4.04.2022)

Szczęść Boże,
Pragnę prosić o modlitwę w intencji mojej rodziny o zdrowie i opiekę oraz ochronę przed złem:
1.Proszę zwłaszcza w intencji naszego synka Janka o zdrowie i prawidłowy rozwój. 
2.W intencji mojego schorowanego taty o dobre wyniki badania serca 11 kwietnia.
3.W intencji mojej ś.p. mamy Elżbiety o dar życia wiecznego w Królestwie Niebieskim.
4.W intencji naszego nowego miejsca na ziemi, które urządzamy aby móc jak najszybciej wprowadzić się. 
5.W intencji naszego małżeństwa o jedność i umocnienie w trudach i przeciwnościach.
6. W intencji mojej sytuacji zawodowej o sprawiedliwość i życzliwość.
W intencji Kasi, Joli i Ani na które mogę liczyć w trudnościach.
Bóg zapłać
Agnieszka (5.04.2022)

Za wstawiennictwem modlitwy Sióstr, proszę o właściwą diagnozę dla  dwu i półletniej Klary, u której badanie słuchu wskazało na zupełny jego brak. Do badań skłoniło nas nie podejmowanie przez nią mowy. Oczekujemy na dalsze badania, które wskażą drogę leczenia. Niech Bóg postawi na naszej drodze bożych lekarzy, a Maryja otoczy opiekę Klarę i całą naszą rodzinę, umocni wiarę i nadzieję na powrót do zdrowia, pomoże jej mówić. (5.04.2022)

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej Żona Jolanty  Blacha. Moja ukochana Żona miała 14.12.2020 roku wylew krwi do mózgu..Nie rusza prawą ręką i nogą, nie umie jeść, pić,mówić. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga wszechmogącego. (9.04.2022)

Serdeczne Bóg zapłać. Już nie wiem jak się modlić do Pana Boga żeby wysłuchał moich modlitw i próśb i żeby uzdrowił moją ukochaną Żone. Będę się nadal modlił i prosił o uzdrowienie mojej Żony.Ale proszę módlcie się też do Pana Boga o uzdrowienie mojej przekochanej Joleczki. (10.06.2022)

O łaskę potomstwa dla Sylwii i Rafała oraz błogosławieństwo Boże. (11.04.2022)

Muy estimada en el Señor
Mi nombre es Segundo Cousido, soy un salesiano presbítero destinado en Galicia.
El motivo de estas letras es solicitarles, si es posible, una biografía de Madre Kazimiery Gruszczyńskiej en la que conocer con mayor profundidad (después de lo que he podido leer y conocer en las distintas páginas web) su experiencia personal espiritual.
A la vez nos atrevemos también a solicitarles que con la biografía nos envíen una reliquia para nuestra veneración. 
En este tiempo, en medio de esta pandemia, creemos que su testimonio de vida y de fe, puede estimular nuestra respuesta al Señor. 
Les anticipo nuestras más sentidas gracias. En comunión de intenciones quedo atentamente suyo,

Segundo Cousido Vieites
Parroquia de Santa Cruz
Lg/ Castriño, 3
36639 - Castrelo-Cambados (Po)
España
(12.04.2022)

BUON GIORNO SONO JOÃO DOS SANTOS MARQUES E MI PIACE DI RIUSCIRE RELIQUIE DEL BEATO HONORATO KOZMIŃSKI E DELLA VENERABILE KAZIMIERA GRUSZCZYŃSKA.

MIO INDRIZZO
JOÃO DOS SANTOS MARQUES
RUA ATAULFO ALVES, 933
COMASA
JOINVILLE
SANTA CATARINA BRASIL
89228261
(12.04.2022)

O łaskę zdrowia dla Nadziei. Bóg zapłać. (12.04.2022)

Bardzo proszę o modlitwę za mnie o ustabilizowanie się mojej sytuacji życiowej, bezpieczeństwo finansowe, zdrowie psychiczne i fizyczne, o szczęśliwe i mądre przygotowanie do założenia własnej rodziny. Jestem studentką, musiałam szybko wyjść z domu rodzinnego, gdyż dochodziłoby tam do tragedii i przemocy emocjonalnej, psychicznej, byłam też raz uderzona. Mam problem z otrzymaniem sprawiedliwego wynagrodzenia, które starczyło by mi do Przeżycia, nie wystarcza pieniędzy na utrzymanie. Bardzo proszę o modlitwę za mnie. (17.04.2022)

Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia Duszy i Ciała mojej córki Aleksandry; uwolnienia od nękania złego ducha, łaskę Wiary w Jezusa Chrystusa, miłości i pokoju który pochodzi od Jezusa. Proszę Cię Jezu zajmij się moją córeczką, którą mi ofiarowałeś. PAX (19.04.2022)

Proszę o objęcie modlitwą mojej mamy Czesławy o zdrowie i uwolnienie od opuchlizny nóg. (19.04.2022)

Proszę o wstawiennictwo  modlitewne do Najświętszej Marii i jej syna o łaskę uzdrowienia dla naszej kochanej mamy Jadwigi Pindera. Niech ręce i serca lekarzy prowadzi Bóg. Niech czuwa przy niej Najświętsza Panienka a w nasze serca niech wstąpi spokój woli Bożej. (23.04.2022)

JHS
bądź w naszych duszach.
Witam, nazywam się Karroll Garcia. Jestem młodym hiszpańskim katolikiem. Jestem członkiem zespołu redakcyjnego: www.catolicosportuweb.es. Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy aktywnie działają na rzecz głoszenia Ewangelii przez Internet.
Chciałabym otrzymać informacje o życiu i pracy Waszej Założycielki (przedmioty i relikwie nabożne), a konkretnie prosimy o przesłanie nam materiałów o rozszerzeniu jej kultu.
Czy mogę zostawić ci adres, abyś mógł go do mnie wysłać? Jeśli masz jakieś materiały w języku hiszpańskim, mogę je zostawić w pobliskich parafiach.
Prosimy również, aby w celu oddania się w oratorium zespołowym przysłali nam relikwię do oddania czci. Bóg zapłaci ci z góry.
Uścisk w Chrystusie
 
mój adres to:
Karroll García Díaz (23.04.2022)

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Sługi Bożej Kazimiery Gruszczyńskiej za koleżankę Magdę, która uległa poparzeniu w wyniku wybuchu butli z gazem,w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala w Siemianowicach gdzie walczy o powrót do zdrowia. Uzdrowienie Chorych módl się za nami. (26.04.2022)

Dziękuję za opiekę nad Tatą w szpitalu. I prosze badz z nim. Strzez. Pilnuj leczenia zeby nie bylo powikłań zagrozen chroń jego i nas od covid.  Dziekujemy Ci. (3.05.2022)

Proszę o modlitwę o cud uratowania małżeństwa Beaty i Tomasza i ich rodziny. Proszę aby zły opuścił ich relację aby Bóg zamienił nienawiść w miłość dla Jezusa nie m a rzeczy niemożliwych. O wiarę nadzieję prawdę i miłość dla nich. (3.05.2022)

Za Tate o mocne zdrowe serce bez arytmii i zatrzymań jego pracy. Bog zapłać. (6.05.2022)

Proszę o modlitwę za Filipa , by otworzył się na miłość,  byśmy mogli razem budować przyszłość. (10.05.2022)

Proszę o modlitwę za moją córkę Karolinę o nawrócenie i przemianę życia. (10.05.2022)

O uzdrowienie serca wyjście z powikłań w szpitalu niech jeszcze wróci zdrowy do domu do rodziny ale zmieni sie duchowo zyje laską i pozniej w dobrej śmierci bedzie ZBAWIONY dla Zbigniewa. (11.05.2022)

Myślimy z mężem o drugim dziecku, jednak po wizycie u ginekologa jestem załamana... Mam mięśniaka macicy usytuowanego na linii cięcia cesarskiego, jestem już po jednej cesarce i lekarka twierdzi, że kolejna ciąża może być dla mnie ryzykowna... 
Wybieram się na dodatkową konsultację do Profesora jednak boję się, że on również będzie mieć podobną opinię :( 
Mam już 37 lat to ostatni moment na decyzję o powiększeniu rodziny. 
Proszę o modlitwę. Niech wola Twoja Panie wypełni się w naszym małżeństwie. Prosimy o zdrową ciążę i zdrowe, silne dziecko. (11.05.2022)

Proszę bardzo o modlitwę.
Zawierzam intencje znalezienia pracy w najbliższym czasie oraz cud przemiany serca oraz uzdrowienie K. a także cud miłości dla mnie i K. Cud powrotu dobrych chwil, szczerej rozmowy i rozplątania powikłanych spraw. (13.05.2022)

Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o wszelkie potrzebne mu łaski i światło Ducha Świętego w trudnej sytuacji życiowej. (14.05.2022)

Proszę o łaskę powrotu do Pana Boga , uwolnienie od nałogów , żywą wiarę , nadzieję , miłość i dary Ducha Świętego, łaskę uświęcającą dla wnuka Józefa( 26 lat) urodzonego i wychowanego w Holandii, Również o wszystkie potrzebne łaski i znalezienie swojego powołania dla jego brata Jakuba Babcia, Mama, Ciocia. (15.05.2022)

O nawrócenie Darka,Wojtka,Basi Ruta,o łaski i siły dla Daniela Baran i Pawła Lenkow by wytrwali w wierze. (18.05.2022)

Szczęść Boże ,
modląc się Koronką do Miłosierdzia Bożego po koronce przyszło mi na myśl wezwanie święta Kazimiero módl się za nami , nie znałam Kazimiery odnalazłam informację o niej w internecie stąd moja intencja .  Jezu za wstawiennictwem Twojej umiłowanej córki Kazimiery proszę o łaskę uzdrowienia dla taty , dla mnie , pojednanie w kościele zwaśnionych stron i aby zwyciężyła prawda i miłość Amen . Bóg zapłać. Julia (20.05.2022)

Dziekujac proszę o pomoc  Brak leku chore serce tętniak Ojca trudne relacje groźby z utrata pracy i uścisków.  Jestes naszą Patronką  ufamy Twojej pomocy w tych troskach.  Dopilnuj tez naszego nawrócenia i ZBAWIENIA dziekujemy Ci. (21.05.2022)

Buenos Dias
mi nombre es esteban y vivo en argentina
me comunico con ustedes para saber si habria alguna posibilidad que me envien alguna estampas con reliquias de la Madre Kazimiera Gruszczyńska y del Beato Honorat Koźmiński
espero su respuesta
me encomiendo a sus oraciones (22.05.2022)

Jezu przez Twoją Krew błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z piekła i koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Przez Moc Krwi Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz nowych podatków. Zanim rząd doprowadzi do katastrofy, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża ocal i uratuj Nas! (25.05.2022)

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sprawy i o pokój serca. (27.05.2022)

Dziekuje za laski i pomoc i blagam o interwencję za Tatę o załatwienie lekow niedostępnych o to by go zooperowali na tętniaka o silne zdrowe serce zeby jadl i pil bo jest niedozywiony i za chudy.  Pomoz mu i nam. Chron od zakazen i powikłań oraz wychowaj do Nieba. Dziekuje. (28.05.2022)

Proszę o modlitwę.
Bardzo dużo złego doświadczyłam w życiu
i bardzo źle się z tym czuję.
Bardzo proszę o uwolnienie, uzdrowienie z chorob mojego ciała i o to samo proszę dla mojego Ojca Walentego.
Prosze aby na chwałę Boga miłosiernego
i wszechmogacego,te i wszystkie tylko
Bogu wiadome intencje doszły do skutku.
Proszę w tych intencjach,o zwycięstwo najwiekszej łaski miłosierdzia Boga
miłosiernego i wszechmogacego.
Proszę w tym wszystkim,o modlitwę dziękczynienia i uwielbienia.
BŁAGAM O MODLITWĘ, ABY NA CHWALE BOGA MIŁOSIERNEGO I WSZECHMOGACEGO,
TE INTENCJE DOSZŁY DO SKUTKU.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz
(30.05.2022)

Boże Ojcze kocham Cię,w Imię Jezusa uwielbiam Cię i proszę  przez Maryję «Obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! (30.05.2022)

Bardzo proszę o modlitwę za synka Stasia który ma 2,5 roku i jest chory na epilepsję za wstawiennictwem Matki Kazimiery Gruszczyńskiej 🙏
Z całego serca dziękuję❤️
Również się modlę o cud uzdrowienia.
Pozdrawiam, mama Stasia (13.06.2022)

Bardzo proszę o modlitwę.
Bardzo proszę o to aby na chwałę Boga miłosiernego żywego i wszechmogacego, intencje,o które prosiłem zaczęły  realnie,odczuwalnie,w rzeczywistości dochodzić do skutku.
Proszę aby uwolniła się do mnie,do moich wszystkich moich intencji,do całego mojego życia cała najwieksza,niezmierzona łaska Boga miłosiernego i wszechmogacego i aby na chwałę Boga miłosiernego i wszechmogacego, w rzeczywistości, odczuwalnie zaczęły moje intencje dochodzić do skutku.
Proszę w tym wszystkim o modlitwę uwielbienia
i dziękczynienia.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz (15.06.2022)

Treść wiadomości:
1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje,
2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi,
3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca.
4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej,
5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje.
6) Za Justynę, jej męża i dzieci.
7) Za księdza Piotra i Sławka – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie.
8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów.
9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia.
10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.
Amen (15.06.2022)

BARDZO PROSZĘ O DALSZA MODLITWĘ,
W MOIM POPRZEDNICH INTENCJACH.
BARDZO TEGO POTRZEBUJE!
Bardzo proszę o uzdrowienie dla mojego Ojca Walentego.
Bardzo proszę o modlitwę,o przecięcie tego,
co inni na mnie w cudzyslowie ,,Nałożyli''
Bardzo prosze o modlitwe,o przecięcie,
złamanie tego co inni nakładają,na mnie i moje serce.
Proszę o przecięcie,złamanie wszelkiego zła,którzy inne narzucaja mnie,na moje serce, intencje i moje życie.
Bardzo proszę o skuteczną ochronę przed ludzka podloscia i przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Bardzo proszę o wyjście o modlitwę,o wyjście,
z tego całego,w cudzyslowie ,,Egiptu'' który teraz przeżywam.
Proszę aby te całe zło się ode odwróciło.
PROSZĘ ABY NA CHWALE BOGA MIŁOSIERNEGO I WSZECHMOGACEGO,WSZYSTKIE MOJE INTENCJE DOSZŁY DO SKUTKU.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
(23.06.2022)

Proszę o modlitwę w  intencji znalezienia dobrej pracy i  rozwiązanie trudnej sytuacji finansowej .Bóg zapłac  za  modlitwe. (27.06.2022)

Prosze Panie nie umiem kochać Boga i bliźniego daj mi ciche łagodne pokorne i miłosierne serce oraz o laski rozwiązania pomyślnie trosk i ZBAWIENIA wiecznego rodziny. (27.06.2022)

PROSZĘ O MODLITWE O ZDROWIE I ŁASKI BOZE DLA SIEBIE EDWARDA-JERZEGO CIERPIĄCEGO CHOREGO NA LEKACH OPIOIDOWYCH ORAZ OPIEKUNÓW ŻONY JANINY I CÓRKI BARBARY.SZCZESC BOŻE (27.06.2022)

Sł. B. M. Kazimiero Gruszczyńska, proszę o wyproszenie łaski przebaczenia za wszystkie grzechy i skutki grzechów zmarłych i żyjących osób z rodziny mojego syna Tomasza. (28.06.2022)

Prosze o modlitwę o pomyslny wynik spraw sądowych dla Mileny i zeby Jozef jej nie krzywdzil. (7.07.2022)

Proszę o modlitwę za mnie i Piotra o pokój w naszych sercach , o łagodność i zaufanie ,.by nasza relacja rozwijała się 
Agnieszka (8.07.2022)

Niech Najdroższa Krew Pana obmyje serce tętniaka wodniaka krew i organy TATY bo tak źle działają i wyniki sa tragiczne.  Prosze tez o skruchę żal i nawrócenie dla niego i rodziny abysmy byli zbawieni. Prosze o ratunek i ochrone od zła i zarazy (12.07.2022)

Panie Boże proszę Cię za wstawiennictwem Twojego Ukochanego Syna Jezusa Chrystusa oraz Matki Bożej o nawrócenie mojego męża Arkadiusza i jego powrót do domu. (13.07.2022)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Z całego serca proszę o modlitwę za Dawida, aby za wstawiennictwem Kazimiery Gruszczyńskiej został uwolniony od wszelkich zniewoleń i uzdrowiony na ciele i duchu, aby mógł wrócić do Polski, do domu i nie był już nigdy prześladowany przez własnego ojca. Proszę, aby siostry pomogły wybłagać dla Dawida łaskę przebaczenia, ukończenia szkoły, znalezienie pracy i założenie rodziny, jeśli to jest zgodne z wolą Bożą. Proszę o opiekę K. Gruszczyńskiej, która tak jak Dawid urodziła się w Kozienicach i pomagała kobietom samotnym - takim jak matka Dawida.
Wielkie Bóg zapłać 🙏
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. (12.07.2022)


Praised be Jesus Christ!     (po angielsku) 
Venerable Servant of God Kazimiera Gruszczyńska, pray for us. 
Dear Franciscan Sisters of the Suffering, 
Good Morning, 
My name is Wesley and I am a devotee of the Servant of God Mother Kazimiera Gruszczyńska. 
I got to know the Servant of God Mother Kazimiera Gruszczyńska, by reading the biographies of some of the Saints, the Blessed, Venerable and Servants of God from Poland. 
Reading the biography of the Servant of God Mother Kazimiera Gruszczyńska, I became its devotee. 
I admire the love and devotion that Mother Kazimiera Gruszczyńska had for the Virgin Mary. 
I read what one of the favorite prayers of the Servant of God Mother Kazimiera Gruszczyńska was the Chaplet of the Seven Sorrows of the Blessed Mother. 
Servant of God Mother Kazimiera Gruszczyńska loved Jesus and the Virgin Mary very much. 
I would like request pictures with a piece of fabric (clothes, dress, religious habit "ex indumentis"), "relic", "memento" of the Servant of God Mother Kazimiera Gruszczyńska. 
I am praying for the Beatification and Canonization of Venerable Servant of God Kazimiera Gruszczyńska. 
Thank you for your attention! 
With a gift of prayer and heartfelt greetings, 
Sincerely, Wesley Cleber Martins. 

My address: 

Wesley Cleber Martins  
Rua: Aracajú, nº 816  
Bairro: Centro  
CEP: 89 247 - 000  
Balneário Barra do Sul - SC - BRASIL  
 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !     (po polski)      
Czcigodna Sł. B. Kazimiera Gruszczyńska, módl się za nami.  
Drogie Siostry Franciszkanki od Cierpiących, 
Dzień Dobry, 

Nazywam się Wesley i jestem wielbicielka Służebnicy Bożej Matka Kazimiera Gruszczyńska. 
Służebnicy Bożej Matka Kazimiera Gruszczyńska poznałam czytając biografie niektórych Świętych, Błogosławiony, Czcigodnymi i Sługami Bożymi z Polski. 
Czytając biografię Służebnicy Bożej Matka Kazimiera Gruszczyńska, zostałem jego wielbicielem. 
Podziwiam miłość i oddanie, jakie Matka Kazimiera Gruszczyńska darzyła Maryi Panny. 
Przeczytałem to co jedną z ulubionych modlitw Sługi Bożej Matki Kazimiery Gruszczyńskiej była Koronka do Siedmiu Boleści Matki Najświętszej.   
Służebnicy Bożej Matka Kazimiera Gruszczyńska bardzo kochała Jezusa i Dziewicę Maryję. 
Prosiłbym obrazki z cząstką tkaniny (ubrania, sukienka, habit zakonny "ex indumentis") "relikwia", "pamiątką" Służebnicy Bożej Matka Kazimiera Gruszczyńska.  
Modlę się o Beatyfikację i Kanonizację Czcigodna Sł. B. Kazimiera Gruszczyńska.   
Od już dziękuję za uwagę!  
(Wybacz mi moje błędy w języku polski z powodu mój  trudności w pisaniu po polski).  
Proszę, napisz do mnie jeśli rozumiesz, co napisałem, jeśli zrozumiałeś moje przesłanie. 
Z darem modlitwy i serdecznym pozdrowieniem, 
Z poważaniem, Wesley Cleber Martins. 

Mój  Adres:  

Wesley Cleber Martins  
Rua: Aracajú, nº 816  
Bairro: Centro  CEP: 89 247 - 000  
Balneário Barra do Sul - SC - BRASIL  (15.07.2022)

Proszę o modlitwę o dobrego męża dla córki Aliny. (20.07.2022)

Buenos dias 
Mi nombre es Esteban y vivo en Argentina y me comunico con usted para saber si me podria enviar algunas estampas con reliquia de la Madre Kazimiera
Espero su respuesta 
Me encomiendo a sus oraciones
(26.07.2022)

Proszę o modlitwę za całą rodzinę Sylwii, mamę 3 dzieci, czwarta ciąża, ósmy miesiąc. Lekarze twierdzą, że dziecko umrze po porodzie (problem z nerkami i ponoć płuca nie mają szans się wykształcić).
Dziękuję (30.07.2022)

Urge que Cristo Reine"
A quien corresponda:
¡Hola, la paz de Dios sea con usted!
Soy la hna María del Rosario Carvajal Álvarez Misionera Clarisa del Santísimo Sacramento, destinada por la infinita misericordia de Dios a estás tierras japonesas.
Me encantaría poder obtener una reliquia de la Madre Kazimiera Gruszczyńsk a quien tengo gran devoción y algunas veces me ha dado algún consuelo espiritual. No sé si pueda aspirar a tanto pero en fin, me he dado a la tarea de buscar una dirección y he dado con esta. Infinitamente agradecida con la generosa ayuda que me pueda brindar.
Mi dirección es:
Misioneras Clarisas del Santísimo Sacramento
Hna. María del Rosario Carvajal Álvarez
1-27-7 Sakura shin machi
Setagaya -ku, Tokyo, 
154-0015 Japan (31.07.2022)

Proszę o modlitwę za mnie i Piotra o otwarte serca  na siebie nawzajem i odwagę by pogłębić naszą relację,  już bez lęku. (4.08.2022)

Proszę o modlitwę w moich intencjach. (7.08.2022)

O pokój w Polsce,na Ukrainie i na całym świecie. (8.08.2022)

Szczęść Boże,
proszę o modlitwę za pośrednictwem Matki Kazimiery o uzdrowienie Kazimiery
Bóg zapłać (18.08.2022)

Szczęść Boże,
dziękuję za modlitwę , w sobotę ciocia Kazimiera odeszła , wierzę , że Bóg tak chciał,
proszę jeszcze o modlitwę za jej duszę , aby trafiła do Nieba i pokój serca dla rodziny
z Bogiem (23.08.2022)

Kochana Mateczko proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony Jadwigi z bólów kręgosłupa i lewego boku oraz synka Anthonego-Michaela z bólów brzuszka.Prosi Artur (23.08.2022)

Błagam o modlitwę w intencji: O uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz skuteczny przebieg leczenia
i szybkie znalezienie dobrego lekarza dla mamy  Urszuli i potrzebne
łaski i Błogosławieństwo Boże, siły i wiarę także dla taty. Bóg zapłać za modlitwę! (28.08.2022)

1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje,
2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi,
3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca.
4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej,
5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje.
6) Za Justynę, jej męża i dzieci.
7) Za księdza Piotra i Sławka – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie.
8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów.
9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia.
10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.
Amen (7.09.2022)

Szczesc Boże. Proszę o modlitwę za uratowanie małżeństwa Estery i Michala. Za nawrócenie męża i powrót do do rodziny. (13.09.2022)

Cordial Saludo desde Colombia
Soy Alejandro Otalvaro, seglar de Medellín Colombia. Solicito con fe y amor la reliquia de "tercera clase" o "Ex indumentis" de la Madre Kazimiera Gruszczyńska, que ustedes puedan depositar en mí para mi devoción personal. Y el material de devoción o biográfico que de ustedes pueda recibir para extender su devoción para el bien de las almas. Para mí sería un honor tener tal regalo del cielo. Se los agradecería inmensamente.
Estos son mis datos:
Alejandro Otalvaro
Dirección: Calle 73 #47-43
Barrio Campo Valdés 1, Medellín - Antioquia
Código o dirección postal: 05006 Colombia
Quedo atento a cualquier inquietud.
Atentamente:
Alejandro Otálvaro. (15.09.2022)

Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka. (16.09.2022)

Maryjo proszę o pomoc oraz wyzwolenie mojej mamy Mirosławy i mnie Izabeli z trudnego, ciężkiego położenia. Mateńko proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją skomplikowaną sprawę. Matko Bolesna błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Pani Łaskawa uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa czy upadku polskiej gospodarki oraz ogromnego bezrobocia. Mateczko zakończ ten koszmar. (20.09.2022)

Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci. Błagam żeby mój synek zaczął mówić a córeczka chodzić. Proszę żeby byli zdrowymi dziećmi. (25.09.2022)

Prosze o laski potrzebne do wypełnienia powołania i dobrej śmierci oraz Woli Bożej i ZBAWIENIA.  Niech nasze zycie będzie w Bogu z Bogiem i dla Boga teraz i w godzinie smierci czlonkow naszej rodzinie.  Proszę o ochrone i obronę w zyciu w ucisku i przyszłości. (2.10.2022)

Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji Edwarda o nawrócenie i trzeźwość potrzebne łaski dla rodziny Bóg zapłać. (4.10.2022)

Matko Boża proszę uratuj duszę Ks Marcina od wysłanej przez szatana mężatki Bernadety B. Aby upadła ta znajomość aby przez nią Ks Marcin nie upokarzał Pana Jezusa i siebie.
(15.10.2022)

Proszę o najwieksza łaske niezmierzonego, niezglebionego miłosierdzia Bożego i wszechmocy Bożej,w Bogu wiadomych dla mnie bardzo ważnych dla mnie intencjach. 
Proszę aby na chwałę Boga miłosiernego
i wszechmogacego wszystkie moje Bogu wiadome intencje doszły do skutku. 
Proszę w tym wszystkim o modlitwę dziękczynienia i uwielbienia. 
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz. 
(16.10.2022)

Kochane Siostry,  proszę o modlitwę za moje dzieci,  o dary Ducha  Świętego,  łaskę nawrócenia,  by zawsze trwały przy Bogu. Bóg zapłać za modlitwę.
(16.10.2022)

Proszę o gorąca modlitwę do Pana Boga za wstawiennictwem Matki Bożej o sprawiedliwość i powstrzymanie korupcji w sprawie karnej dla ogromnie prześladowanych moich synków: Antosia, Andrzejka i zamordowanego Tomusia (8 lat). Bóg zapłać.
(2.11.2022)

Proszę Siostry o modlitwę/ koronkę do Bożego Miłosierdzia za konającą Jadwigą Godlewską i za Izabelę Godlewską,o uzdrowienie Jadwigi Godlewskiej i Izabeli Godlewskiej( z dużym prawdopodobieństwem ciężko chorej),o zachowanie ludzi od niebezpieczeństw duszy i ciała.
Będę wdzięczna Siostrom za modlitwę w moich intencjach.
(2.11.2022)

Proszę (jeszcze jeśli to możliwe) o modlitwę/koronkę za konającą Jadwigą i
o uzdrowienie Jadwigi i mnie-Izabeli o polepszenie samopoczucia mojej chorej ciężko mamy-Jadwigi i o polepszenie samopoczucia mnie-Izabeli.
Będę wdzięczna za modlitwę w moich intencjach.
(5.11.2022)

Szczęść Boże, dziękuję za modlitwę, otrzymane łaski. Przepraszam jeśli intencje powtarzają się i za często przysyłam je do Sióstr. Proszę w intencji uzdrowienia duszy i ciała, uzdrowienie z chronicznego bólu mózgu, kręgosłupa, nóg, bólów głowy, Bogu wiadomych dolegliwości dla Pawła, Małgorzaty, Dariusza, Jakuba, rodzin, światło Ducha św. dary i owoce, pomoc Maryi, Jezusa przy podejmowaniu dobrych decyzji, intencje serc Agnieszki, Pawła, Marty Małgorzaty, Jakuba, Dariusza, Zygmunta, pojednanie w rodzinach. Proszę o lepszą pracę, mądrą, czystą, wierną, pobożną, roztropną, Maryjną narzeczoną, żonę. Uzdrowienie Bogu wiadomych osób, relacji, sytuacji. Pojednanie, polepszenie komunikacji, relacji z Martą, Małgorzatą, rodziną. Pokrzepienie strapionych, uzdrowienie chorych, łaskę nieba w godzinie śmierci dla wszystkich wymienionych i Lesława, konających, zmarłych i Daniela, Cezarego. Bóg zapłać
(7.11.2022)

Serce Maryi błagam wyzwól mnie Izabelę i moją mamę Mirosławę z trudnego, ciężkiego położenia. Proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją bardzo skomplikowaną sprawę. Kochana Maryjo błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Proszę uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa i upadku polskich rodzin albo do wojny. Mateczko obroń nas i zakończ ten koszmar w Polsce.
(8.11.2022)

Proszę Siostry o modlitwę o uzdrowienie mojej chorej ciężko mamy-Jadwigi i mnie-Izabeli (lekarze stwierdzili że jestem chora ciężko) i chorych,o zachowanie ludzi od niebezpieczeństw duszy i ciała, o siły do walki z chorobą i z szatanem dla mnie-Izabeli i dla mojej chorej mamy-Jadwigi, o zaprowadzenie wszystkich dusz do Nieba. BĘDĘ WDZIĘCZNA SIOSTROM ZA MODLITWĘ W MOICH INTENCJACH.
(11.11.2022)

Panie Jezu proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa i wszystkich zranień między nami tych obecnych i tych z przeszłości.
(11.11.2022)

Panie Jezu proszę o uzdrowienie mnie z depresji, smutku i przygnębienia oraz bólu po zdradzie.
(11.11.2022)

Panie Jezu proszę o łaskę wiary i nawrócenia dla mojego męża oraz o dar Sakramentu Spowiedzi Świętej dla niego.
(11.11.2022)

O pokój w Polsce,na Ukrainie i na całym świecie.O światło Ducha św. dla rządzących Polską.Aby Polska była wierna Bogu,Krzyżowi i Ewangelii.
(12.11.2022)

Bardzo prosze o modlitwe, o poprawe zdrowia dla Eweliny, matki trojki malych dzieci. Serdeczne Bog zaplac.
(18.11.2022)

Prosze o modlitwe aby przyjeli mnie do nowej pracy o która się staram, Maryjo zabierz mnie z tego miejsca nie  daje rady umysłowo i psychicznie już w tej pracy. Błagam zlituj się nade mną Ty wiesz wszystko.
(18.11.2022)

Proszę w intencji Tomka u uzdrowienie jego ciała i duszy a w szczególności relacji z Małgorzatą.
(23.11.2022)

Szczęść Boże!
Proszę o.modlitwe za ks prał.Wiesława Taraskę prosząc dla niego o.laskę zdrowia i potrzebne łaski Dary Ducha Sw Swiatło. Niech Pan Jezus go.prowadzi a Matka Boża wyprasza potrzebne łaski
Za dar modlitwy z serca dziekuję.
(24.11.2022)

Będę wdzięczna za modlitwę/koronkę o uzdrowienie mnie - chorej ciężko Izabeli i  mojej chorej ciężko mamy-Jadwigi i chorych w mojej rodzinie ludzkiej, o zachowanie ludzi od niebezpieczeństw duszy i ciała, o wejście przez mnie w sferę bojaźni Bożej, o zachowanie od pogrążenia mojej duszy w piekle.
(24.11.2022)

Prosze o post, o modlitwe o post:
 - o nawrócenie i opamiętanie dla zamężnej Ariadny, wyzwolenie z grzesznego związku z młodzikiem, pojednanie, przebaczenie, porozumienie, zgodę, harmonię, powrót do mężą
- o ślub i wesele pełne wiary, nadziei i miłości, ducha Kany Galilejskiej, ducha Pieśni nad Pieśniami, ducha proroka Ozeasza dla Sylwii i Piotra oraz Iwony i Adama, o boze miłosierdzie dla zmarłych i żyjących z ich rodzin, bliskich, otoczenia, sąsiedztwa, wspólnot i parafii oraz ojczyzny
dziekuje Sylwia
(24.11.2022)

W intencji uzdrowienia Jana i Grażyny z bólów kręgosłupa, gardła i woreczka żółciowego.O pracę dla Grażyny blisko domu, ukończenie szkolenia.O rozwiązanie uciążliwych relacji z sąsiedztwa i pozytywne rozpatrzenie pewnych urzędowych spraw.
(28.11.2022)

1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje,
2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi,
3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca.
4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej,
5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje.
6) Za Justynę, jej męża i dzieci.
7) Za księdza Piotra i Sławka – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie.
8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów.
9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia.
10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.
11) O dar czystości serca, umysłu i ciała.
12) O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób.
Amen
(2.12.2022)

Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem.
(17.12.2022)

O zdrowie i siły Boże Błogosławieństwo Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej i powrót do zdrowia dla Tomasza,Aldony,Luizy I Borysa oraz Haliny i Jana.
(19.12.2022)

Szczęść Boże, bardzo proszę o objęcie modlitwą Bogusię i jej dzieci Kasię i Maćka aby w jej rodzinie zapanowała zgoda, miłość i szacunek, aby Maryja objęła ich swoją opieką , aby  doświadczyli i poznali miłość Boga w Trójcy Jedynego . Z całego serca dziękuję za każdą modlitwę.
(31.12.2022)

ROK 2023

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego brata Piotra od dużego długu, wynikającego z kredytu frankowego.
(1.01.2023)

O zdrowie i siły Boże Błogosławieństwo Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej i uzdrowienie z choroby dla Genowefy,Sylwii,Małgorzaty,Marka,Aleksandry,Adriana i rychły powrót do zdrowia dla nich.
(3.01.2023)

Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem.
(9.01.2023)

Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem.
(10.01.2023)

Proszę o modlitwę/koronkę do Miłosierdzia Bożego za poprawę stanu mojego zdrowia( prawdopodobnie jestem ciężko chora) i mojej chorej ciężko mamy-Jadwigi, i o Miłosierdzie Boże dla mnie i dla mojej chorej ciężko mamy-Jadwigi, i wejście przeze mnie w sferę bojaźni Bożej. Będę wdzięczna za modlitwę/koronkę do Miłosierdzia Bożego. 
(11.01.2023)

Panie Jezu proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mojego Taty. Panie proszę o doświadczonych i odpowiedzialnych lekarzy dla mojego Taty. Proszę o jak najszybszą i pomyślną operację dla mojego Taty.
(12.01.2023)

Bardzo proszę o modlitwę za Janinę i Jej rodzinę  celem załatwienia trudnej sprawy rodzinnej  za co z góry serdecznie dziękuję i Bóg zapłać
Bogumiła
(17.01.2023)

1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje,
2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi,
3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca oraz o  Boże Błogosławieństwo w 2023 roku.
4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej,
5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje.
6) Za Justynę, jej męża i dzieci.
7) Za księdza Piotra i Sławka – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie.
8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów.
9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia.
10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.
11) O dar czystości serca, umysłu i ciała.
12) O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób. (19.01.2023)

Bardzo prosze o wstawiennictwo i modlitwe  w intecji Mahgdy o uzdrowienie duchowe i fizyczne, Dary Ducha Swietego, o uwolnienie od samotnosci i leku. Wielka prosba o wsparice modlitw a w trudnej sprawie kresytu frankowego. Prosi mama (20.01.2023)

Za wstawiennictwem służebnicy Bożej Matki Kazimiery proszę o łaskę uzdrowienia nerek, opieki Bożej podczas pobytu w szpitalu, łaski uniknięcia dializy i przeszczepu dla Juliusza. (23.01.2023)

Będę wdzięczna Siostrom za modlitwę o uzdrowienie mnie-Izabeli i mojej chorej ciężko mamy-Jadwigi,o poprawę mojego stanu zdrowia, o poprawę stanu zdrowia mojej mamy-Jadwigi, o Miłosierdzie Boże dla mnie, o wejście przeze mnie w sferę bojaźni Bożej,o Miłosierdzie Boże dla mojej chorej ciężko mamy-Jadwigi.
Dziękuję Siostrom za poprzednie modlitwy. (24.01.2023)

Maryjo w Swoich Dłoniach ukryj mnie i mamę przed krzywdą. Maryjo pod Swoim Matczynym Płaszczem schowaj nas przed koszmarem. Maryjo w Swoim Sercu zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy oraz rozwiąż je pomyślnie i szczęśliwie. Pani usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Maryjo okaż litość dla Polski i Polaków, zakończ tą ciemność, zło i koszmar w kraju. Powstrzymaj rząd przed dalszym niszczeniem Polski. Prosi Izabela (24.01.2023)


POSTULATOR GENERAL
Cause for Beatification and Canonization
Servant of God Kazimiera Gruszcynska

Peace and all good.

The lives of the saints are worth emulating in our common pilgrimage from this earthly flesh in order to attain eternal bliss. They accompany us with their intercession and encourage us to hold on the gift of faith in times of troubles and at the hour of death. The Catechism of the Catholic Church (957) teaches us that devotion among them through fraternal charity the union of the whole Church in the Spirit is strengthened. Our communion with the saints joins us to Christ, from whom as from its fountain and head issues all grace, and the life of the People of God itself.

Servant of God Kazimiera Gruszcynska, who by her life followed the Will of God and goes on to become Head of new Order. Instead of becoming bitter from her pain, she united her suffering to Christ crucified and offered herself as a living sacrifice for the salvation of souls. The world faces various difficulties of life especially in this trying time of pandemic recovering brought by COVID- 19 Virus. Generations nowadays focus more on digital. dimensions that allows them to enter new portals of explorations specifically on pornographic sites to the point of losing the "sense of sin" in what they do. Youths are dangerously attached with their mobile phones and locking themselves in their bed rooms, not engaging in real conversation outside. In our locality the number of suicide case (most common reason is due to depression) reaches the point of alarm. 

In line with this, I, Karl Haris Muyco Polido, devotee, humbly request for the precious relic in theca of the Servant of God Kazimiera Gruszcynska from your generosity. This precious relic will be used in public veneration especially for the faithful who are suffering from tuberculosis, depression and harassment from the evil one here in our place. Also for the promotion for her Cause of beatification and Canonization here in us. May the grace from Jesus Christ be felt through the presence of Servant of God Kazimiera Gruszcynska relic in our midst. 

God bless. 

In Christ,

KARL HARIS MUYCO POLIDO, CP (27.01.2023)


Proszę o prowadzenie mojego męża i mnie przez Ducha Świętego. Panie naucz nas prawdziwej miłości, wzajemnego szacunku i dialogu małżeńskiego. (28.01.2023)

O łaskę uwolnienia i uzdrowienia dla Piotra, znalezienia bożej i kochającej żony, oraz o dar przyjaźni opartej na prawdzie i wzajemnym zaufaniu. (29.01.2023)


izabela.godl3456@wp.pl <izabela.godl3456@wp.pl>
śr., 1 lut, 18:40
do mnie

Będę wdzięczna Siostrom za modlitwę/koronkę o uzdrowienie mnie-Izabeli(według lekarzy ciężko chorej) i mojej chorej ciężko mamy-Jadwigi, o opiekę Matki Bożej nade mną-Izabelą i moją mamą-Jadwigą, o Miłosierdzie Boże dla mnie i dla mojej mamy,o wejście przeze mnie w sferę bojaźni Bożej,o zachowanie ludzi od niebezpieczeństw duszy i ciała. 
Dziękuję Siostrom za modlitwy. (1.02.2023)

O zdrowie i łaskę potomstwa dla Magdaleny i Jarosława. (1.02.2023)

Proszę o modlitwę w intencji wyzwolenia mojego brata Pawła z sił zła. (4.02.2023)

Szczęść Boże.
Proszę o skuteczna,nieustajaca ochrone przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym,dla mnie, dla moich spraw,dla mojego życia.
Proszę o przemiane serc,umyslow i postępowania wobec mnie,tych którzy chcieli zniszczyć moje życie ale jeśli ktoś z nich ,z premedytacją będzie chciał zniszczyć mnie,moje intencje,moje życie niech Bóg moca swoich Świętych potężnych obietnic,swoja potężna moca ich zablokuje,blokuje.
Niech im Bog pokaże swoje ,,Ja jestem"
Proszę aby we wszystkie moje Bogu wiadome intencje wlewala się cały czas,nieustajaco cała niezmierzona łaska miłosierdzia Bożego,tak aby
te wszystkie intencje odczuwalnie, realnie, namacalnie się przyspieszyły i odczuwalnie, realnie,namacalnie doszły do skutku.
Bog zapłać.Sylwia Wójtowicz (5.02.2023)

Buenas tardes
Me llamo Esteban y vivo en Argentina 
Me comunico con usted para saber si habria alguna posibilidad que me envie algunas estampas con reliquia de la Madre Kazimiera Gruszczyńska
Espero su respuesta 
Me encomiendo a sus oraciones. (6.02.2023)

O zdanie egzaminów dla Kamila,O zdrowie i siły Boże Błogosławieństwo Dary Ducha Świętego i rychły powrót do zdrowia dla Filipa,Danieli,Bożeny,Aleksandry,Małgorzaty i jej mamy,Jolanty,Haliny,Ks Rafała, szczęśliwe rozwiązanie dla Pauliny. (10.02.2023)

Szczęść Boże Drogie Siostry, proszę o modliwę i wstawiennictwo u Pana Boga i Matki Najświętszej, o uzdrowienie mojej mamy Teresy  z chorego serca, niewydolności krążenia, Bóg zapłać za modlitwę. (11.02.2023)

Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem. (12.02.2023)

reść wiadomości:
Kochana Mateczko dziękujemy za Błogosławieństwo Boże naszego domu którego dokonał Proboszcz Ksiądz Patryk, prosimy aby to Błogosławieństwo Boże spoczęło na całej naszej rodzinie,domu i wszystkich którzy będą odwiedzać nasz dom. Proszą Jadwiga Artur Anthony-Michael
Kochana Mateczko proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony Jadwigi z bólów głowy,kręgosłupa,ucha,nadciśnienia tętniczego,nerwicy i ogólnego osłabienia organizmu. Prosi Artur

Kochana Mateczko proszę o łaskę uzdrowienia moich zębów i dziąseł ze wszystkich stanów zapalnych i bólów. Prosi Artur
Kochana Mateczko proszę o łaskę pracy dla mojej żony Jadwigi, Błogosławieństwo Boże, Twoją Opiekę i Świętej Anny dla sprawy urzędowej którą będzie załatwiała w czwartek. Prosi Artur (15.02.2023)

Pax Christi!
Drogie i Czcigodne Siostry, w najbliższy piątek lecę na posługę do USA, dlatego zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o modlitwę za mnie i za parafie Archidiecezji Chicago oraz Diecezji Joliet, gdzie od najbliższej niedzieli będę głosił rekolekcje wielkopostne dla Polaków i Amerykanów oraz będę posługiwał w czasie Triduum i Świąt. Proszę także o modlitwę za kapłanów tam posługujących i wszystkich parafian.

Równocześnie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Dawida (stwardnienie zanikowe boczne) oraz o zdrowie ducha, duszy i ciała, Boży pokój i Boże błogosławieństwo w rodzinach: Ivanki i Marijana Drmić, Ivana Drmić, Radoslav Drmić, Marijana Drmić, Any Drmić-Tomaš.

Dziękuję serdecznie i odwzajemniam się modlitwą i darem Mszy Świętej polecając wszystkie Wasze sprawy i prosząc o dobre przeżycie Wielkiego Postu i Paschy naszego Pana.
Pozdrawiam serdecznie +
Ks. Łukasz Górzyński SAC z Polskiego Domu Pielgrzyma w Medjugorje :-) (21.02.2023)

O siły ratunek i ulgę w cierpieniu dla Karoliny i dostanie się na oddział neurologiczny do szpitala bóle są tak silne że nie daję już rady żyć.
Maryjo czuwaj nad naszą rodziną OJCZE Błogosław nam duchu święty dopomóż.
Panie Jezu wysłuchaj mojego błagania. (26.02.2023)

Jezu ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij. Proszę o uzdrowienie
 rodziny naszej, domu, o uzdrowienie z klątw. Amen
 niech was Pan Jezus błogosławi i strzeże i obdarzy pokojem. Amen (26.02.2023)

O łaskę potomstwa dla Marcina i Anny. (4.03.2023)

Panie Jezu proszę w intencji Panu Bogu wiadomej.Prosi Artur
Panie Jezu proszę o pozytywną rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Prosi Jadwiga (7.03.2023)

Panie Jezu prosimy o Miłosierdzie Boże i Łaskę życia wiecznego w Niebie z okazji imienin dla mojej mamy śp.Bozeny Krzystek i jej męża śp.Eugeniusza Proszą syn Artur synowa Jadwiga i wnuk Anthony-Michael
Dziękujemy za przyjęcie intencji i modlitwę Niech Dobry Bóg Błogosławi wszystkim którzy modlą się w naszych intencjach a Pan Jezus udzieli wszelkich Łask wypływających z Bożego Miłosierdzia.Jadwiga Artur Anthony-Michael z Londynu (9.03.2023)

Saudações em Cristo Jesus.
Espero esta minha, poder encontrar bem este que recebe este e-mail.
Por gentileza, venho por meio deste solicitar se possível o envio de materiais, santinhos da Serva de Deus  St Kazimiera Gruszczynska, para distribuição e ajudar a divulgação de sua fama de santidade 
Desde já agradeço e fico no aguardo.
Conte com minhas orações
Fraternalmente no Senhor
Frei Fabricio de Santa Teresinha do Menino Jesus e da Sagrada Face, OCD (10.03.2023)

Proszę o wstawiennictwo Matki Kazimiery Gruszczyńskiej za Piotrem, Tadeuszem,Agatą o nawrocenie i pojednanie z Bogiem w Sakramencie Pokuty i Pojednania. O uzdrowienie ich duszy i ciała. Amen (11.03.2023)

Proszę o modlitwę w intencji Izabeli. Jest w ósmym miesiącu ciazy. Leży w szpitalu w stanie krytycznym. Jutro o 9.00 lekarze postanowili cesarkę ale zabieg zagraża życiu matki i dziecka. Proszę o modlitwę o dobre rozwiązanie, które ocali życie matki i dziecka. O pokój w sercu dla Izy i jej męża Dawida. (30.03.2023)

Proszę o  pomoc w zmianie pracy  oraz  pomoc w nabywaniu wiedzy aby ją uzyskać.
Proszę o modlitwę  w  intencji  pięknego związku z Robertem. Kasia (31.03.2023)

Bardzo dziękuję za modlitwę i dalej o nią prosze. Dziecko jest już na świecie. Obie żyja. Dziewczynka Gabrysia jest w inkubatorze, parametry życiowe w normie. Dzisiaj i w kolejnych dniach czeka dziewczynkę seria badań sprawdzających rozwój narządów. Matka dziecka jest stabilna. Powoli dochodzi do siebie. Dziękuję 🙏(1.04.2023)

Proszę O Modlitwę codzienną
W Bogu wiadomych moich i mojej Mamy i Mojego Taty oraz mojej Babci wszystkich intencjach i we wszystkich moich i mojej Mamy i Mojego Taty oraz mojej Babci sprawach,
Bóg Zapłać za Modlitwę (9.04.2023)

Saudações em Cristo Jesus!
Meu nome é Rafael Almeida Barbosa ; Sou de Campo Belo - MG I Brasil. Sou postulante  na OFMCap (Ordem dos Frades Menores Capuchinhos).Com a graça de Deus e de Maria Santíssima eu quero me tornar um Frade Menor Capuchinho.
Sou muito devoto da Venerável Madre Kazimiera Gruszczyńska, já recebi muitas graças através de sua intercessão... essa devoção começou quando conheci os Santos,Beatos e Servos de Deus e ouvi sua história , fui me encantando cada vez mais pela OFMCap até que  recebi o chamado vocacional para seguir o Senhor nos passos de São Francisco de Assis ajudando no anúncio do Reino e a reconstrução de sua igreja.Venerável Madre Kazimiera Gruszczyńska, me inspira a seguir em minha vocação mesmo em meio ao sofrimento...
"Senhor, dai-me força para mudar o que pode ser mudado...
Resignação para aceitar o que não pode ser mudado...
E sabedoria para distinguir uma coisa da outra." - São Francisco de Assis
O motivo do meu contato é que estendo cordialmente o pedido de obtenção  de   cartões   relíquia e material de divulgação  da Venerável Madre Kazimiera Gruszczyńska, para devoção pública, e também trabalhos missionários na minha Paróquia. Outro objetivo desta petição é fazer conhecida a Vida e a Obra de Venerável Madre Kazimiera Gruszczyńska. Esperamos que através do encontro, exemplo e testemunho de "Kazimiera” como mulher  de oração e  baseado na oração e na ação, teve seu pensamento voltado para o céu e os olhos voltaram-se para a terra; ela adorou e exaltou a grandeza de Deus.

Desde já agradeço a atenção e o carinho, de se proporem a ler meu email, na certeza de que meu pedido será atendido rogo as bênçãos do Cristo Ressuscitado, do nosso pai Seráfico São Francisco de Assis e de Nossa Senhora da Imaculada Conceição, agradeço de coração.
Paz e Bem.
Favor enviar a relíquia para o endereço:
RAFAEL ALMEIDA BARBOSA (13.04.2023)

Szczęść Boże bardzo dziękuję za modlitwę w intencji mojego Szwagra Waldemara Kunkowskiego. Przepraszam, że tak późno odpisuję ale dopiero porządkując pocztę zauważyłam, ze ta wiadomość nie była odczytana stąd brak mojej reakcji. Jestem wdzięczna za to, że miałam do Kogo się zwrócić w potrzebie a jeśli otrzymałam modlitwę  do Miłosiernego Jezusa to wdzięczność moja jest ogromna. Bóg zapłać Wszystkim za modlitwę. (11.04.2023)

Proszę o modlitwę w mojej intencji, o błogosławieństwo Boże dla mnie podczas rozmowy rekrutacyjnej o prace, prowadzenie Ducha Świętego i o łaskę otrzymania tej pracy. (11.04.2023)

Szczęść Boże
Panie Jezu proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża Artura, proszę o uleczenie go z guza i wszystkich ukrytych chorób. Prosi Jadwiga
Panie Jezu proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony Jadwigi z bólów głowy,
kręgosłupa, nadciśnienia tętniczego oraz z ogólnego osłabienia organizmu. Prosi Artur
Panie Jezu prosimy o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, Twoją Opiekę nad Jadwigą, Arturem, Anthonym-Michaelem oraz nad naszym domem, prosimy o łaskę pracy, o wyjście z kłopotów finansowych oraz o pozytywne załatwienie spraw urzędowych. Proszą Jadwiga Artur (21.04.2023)

- O uleczenie mnie z 45-letniej traumy, OCD, depresji
- O uleczenie dzieci i rozeznanie właściwej drogi powołania dla Kasi, Mateusza, Karolinki, Jakuba, Magdaleny, Łukasza. (26.04.2023)

Proszę o modlitwę za naszego synka Jana - ma niespełna 6 lat i zmianę barwnikową na nóżce, którą prawdopodobnie trzeba usunąć aby nie zrobił się z tego czerniak. Bardzo się martwimy bo syn jest jeszcze mały i trudno będzie zrealizować u dziecka taki zabieg w znieczuleniu miejscowym, a narkozy nie chcielibyśmy z uwagi na  ryzyko z nią związane u małego dziecka... (26.04.2023)

Proszę o modlitwę do sw Józefa o nawrócenie mojego męża i ratunek dla naszego małżeństwa. Niech sw. Józef da nam siły i roztropność w walce ze złem, które wdziera się do naszego życia i próbuje zniszczyć naszą rodzinę. Oby ten sw. Ojciec zechciał bronić i prowadzić naszą rodzinę, aby objął ją ojcowską modlitwą i opieką, byśmy umieli odbudować wzajemną miłość i szacunek dla siebie nawzajem oraz w relacji z Bogiem. (12.05.2023)

Siostro Kazimierz spraw abym dokończyła kurs socjoterapii i zdała egzamin. Proszę o uzdrowienie chorych nóg, proszę weź mnie w Twoja opiekę. Amen (15.05.2023)

Matko  Kazimiero Gruszczyńska, zabezpiecz  mnie tak, ażebym  już  nigdy  nie był  zmuszony jeździć do pracy do Niemiec.
Daj mi też  znak Bożego Miłosierdzia  i Maryi , na oślepienie  na wieczność   piekła I jego ziemskich sług,  co do mnieEwy  i Mariusza oraz  na ogłuszenie  na  wieczność  piekła i   jego ziemskich sług , co do nas  Ewy i  Mariusza  - tym znakiem obok mej brody I wąsów  niech będą włosy na mej klatce piersiowej.  AMEN. (24.05.2023)

Proszę w intencji Rafała
o cofnięcie chorób,  zatruć organizmu po złej diecie , zmian w jelitach nerkach i organizmie,uzdrowienie ciała  nawrócenie i jego powrót do  Polski o dobrych lekarzy i  zdjęcie z niego przekleństw, siły do życia (24.05.2023)

Prosze o pomoc w modlitwe za mojego meza aby juz szef w pracy nie dreczyl wiecej i znecal sie i mscil oby Bog zatrzymal go gdy to robi i zeby BOG zeslal aniolow ktore pomogac i chronic beda mojego meza Blagam o modlitwe. (3.06.2023)

Proszę za wstawiennictwem Sł. B. M. Kazimiery Gruszczyńskiej o łaskę uzdrowienia z anoreksji dla Wiktorii i potrzebne siły dla jej rodziny. (12.06.2023)

Szczęść Boże,
Błagam o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie dobrej pracy. Jestem młodym człowiekiem, ale bardzo schorowanym.
Jestem w bardzo złej sytuacji finansowej.
Bóg zapłać. (18.06.2023)

Kochane Siostry serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie modlitewne, Dobry Bóg wysłuchał naszych-waszych modlitw, udzielił nam łaskę pracy, mój mąż Artur podpisał kontrakt o pracę dnia 29.05.2023 a ja Jadwiga podpisałam umowę o pracę dnia 16.06.2023. 
Dziękujemy Siostrą prosząc obecnie o modlitwę dziękczynną, dziękując Bogu Ojcu za łaskę, a Najukochańszej Mateczce o Wielkie wstawiennictwo za nami. Prosimy również o Błogosławieństwo Boże dla naszej nowej pracy.
Z Bożym Błogosławieństwem pozdrawiamy Jadwiga Artur syn Anthony-Michael (22.06.2023)

Jestem w bardzo trudnej sytuacji życiowej i bardzo proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie mojej sprawy . Bóg zapłać. (28.06.2023)

Intencja: O uratowanie małżeństwa Pauliny i Damiana. 
dę wdzięczny za każdą modlitwę. Bóg zapłać. (29.06.2023)

Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Ze względu na postępującą chorobę nie udało mi się napisać i obronić pracy magisterskiej. Ze studiów została mi tylko ona, proszę proście by moja promotorka zgodziła się bym przez wakacje ją napisała i mogła się obronić w sesji wrześniowej.
Proszę o łaskę znalezienia dobrej, spokojnej pracy w zawodzie, mobbing w tej, w której jestem obecnie przypłaciłam zdrowiem. Bóg zapłać! (4.07.2023)

Proszę błagam o modlitwę za Mamusię Kasi o imieniu Lucynka o to żeby miała zdrowsze oczy i lepsze zdrowie i za Kasię jej córkę o to żeby była spokojna spokojnie znosiła swoje cierpienia i żeby miała przyznaną rentę na stałe ponieważ ona ma trzy choroby chociaż jest chodząca nie jest samodzielna i jak coś się dzieje źle ona traci pamięć wtedy, jedyną jej opiekunką jest jej Mamusia która traci wzrok. Proszę o błogosławieństwo boże dla nich o pomoc i rozmowę na żywo od dobrych ludzi. Rodzeństwo Kasi nie chce pomagać Kasi ani jej Mamie,Mama Lucynka straciła drugiego niedawno męża zostawił gdy zobaczył że sabłała i że wzrok ma słabszy mieli ślub kościelny i są załamane z Kasią bardzo bo mają trudno docierać do miasta ze wsi chociaż miasto jest blisko ale połączeń jest mało autobusowych.Proszę błagam o modlitwę  za wymienione osoby i za mnie Kajre bo błądze w ciemności bo zachorowałam śmiertelnie i straciłam wiarę.O uzdrowienie i rozwiązanie problemów.I za rodzinę zscw o potrzebne łaski boże.Proszę mi odpisać na mejla kajracinka25@gazeta.pl czy możecie modlić się za wymienionych powyżej?Ps.Postaram się modlić za Was po przez nawet chociaż moje cierpienie.Kajra (9.07.2023)

Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie Anny z choroby nowotworowej. Matko Kazimiero, uproś dla niej łaskę powrotu do zdrowia. 
Dorota (25.07.2023)

Proszę o modlitwę za sławne osoby z całego świata
o potrzebne Łaski Boże i ochronę dla nich i ich bliskich przed
zasadzkami szatana oraz o udzielenie im Światła
Ducha Świętego i Jego Darów, by odważnie przekazywali ludziom
wartościowe i ewangelizacyjne treści zgodne z Wolą Boga
a także w intencji ratunku i zbawienia każdego człowieka
w tym masonów i wszystkich nieprzyjaciół Kościoła Świętego
i ludzi, których krzywdzą, prześladują oraz którym wpajają
niemoralność przyczyniając się do ich oddalania się od Boga. (27.07.2023)

O łaskę uwolnienia uratowania duszy Księdza Marcina od mężatki Bernadety. (29.07.2023)

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy. (4.08.2023)

Szczęść Boże, chciałam Siostry prosić o modlitwę za wstawiennictwem SW Michała Archanioła o pomoc w pewnej sprawie. Mój znajomy źle całkiem myślę opacznie zinterpretował to co mu powiedziałam. Chodziło o sprawy Boże a on wierzący nie jest. Myślę że nawijał sobie złych rzeczy do głowy być może działanie to jest złego ducha ale nie wiem. Od 6 tygodni nie odpowiada na moje e-maile. Wiem że się nic nie stało, akurat mogłam to sprawdzić. Napisałam tyle e-maili że mam związane ręce. Lubię nasza znajomość i sprawia mi to przykrość. Nie wiem jak wyjaśnić. Nic złego nie zrobiłam a on niestety tak się zachowuje. Prosiłabym o modlitwę o zgodę, pokój i jedność oraz o kontakt. Bóg zapłać. (5.08.2023)

Bardzo proszę o modlitwę o łaskę cudu przywrócenia słuchu. Bóg zapłać za każda modlitwę. (7.08.2023)

Proszę w intencji pieniędzy, o o to żeby teraz przysyly do mnie pieniądze czy to znalezione na ulcy, czy żeby to ktoś podszedli mi je dał. Bóg zapłać i proszę w intencji pieniędzy, o przelew pieniężny na moje konto, i o błogosławieństwa w tym błogosławienstwa materialne, jak u Dawida i Salomona, Bóg taki sam wczoraj dziś i jutro, Bóg zapłać i dziękuję siostrom za wierność ewangelii. Bóg zapłać. (13.08.2023)

Szczęść Boże,
(...) Mam 36 lat. Mężatką jestem od 2015 roku. Moim ogromnym pragnieniem jest zostać mamą. Pomimo tego, że początki mojego małżeństwa były nietypowe (bo mąż pracował w stolicy, gdzie miał umowę o pracę, a ja mieszkałam i pracowałam na Śląsku, gdzie mam rodzinny dom), to od początku na ile warunki pozwalały, staraliśmy się o dzidziusia. Niestety bezowocnie.... podjęliśmy decyzję, że mąż zrezygnuje z dobrej pracy, przeprowadza się na Śląsk, zaczynamy myśleć o mieszkaniu. Tak się stało. od 3 lat mieszkamy razem, wspólnie tworzymy dom. Jednak dziecka wciąż brakuje... Mąż uciekł trochę w alkohol. Ja staram się wszystko jakoś znosić, ale samej nie jest mi łatwo. Jesteśmy pod opieką lekarzy, specjalistów. Nie zliczę, ile leków już przyjęłam:( Organizm i głowa już raczej ma dość. KIedy jestem już na skraju, kilka dni temu mój tata przyniósł mi informację o Was. O Duchowych Córkach, modlących się o wiele łask. Dlatego PROSZĘ o modlitwę! Jeśli istnieje cień szansy, to proszę o dar rodzicielstwa dla nas, a także o łaskę opamiętania i nawrócenia duszy i ciała dla mojego męża Artura. 
Serdecznie dziękuję,
Bóg zapłać :) (21.08.2023)

Proszę o łaskę zdrowia dla moich rodziców Marii i Henryka oraz o potrzebne łaski dla brata Adama.
Proszę o czystość serc i odwagę dla moich dzieci Alberta i Miłosza oraz o uwolnienie mnie z choroby psychicznej i tego wszystkiego co oddala mnie od Boga. (22.08.2023)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drogie i Czcigodne Siostry, zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o modlitwę w pewnej ważnej dla mnie sprawie. Wiem, że wiele osób ma zapewne ważniejsze i bez wątpienia bardziej potrzebne intencje, ale dzielę się sprawą, która leży mi na sercu. Otóż, 1 września miałem rozpocząć roczną posługę w amerykańsko-polskiej parafii św. Ferdynanda w Chicago. Niestety z pewnych, niezależnych ode mnie i będących poza mną powodów przeciąga się procedura przyznania mi religijnej wizy pracowniczej i wyjazd 1 września staje się coraz bardziej nierealny. A tam czekają już parafianie i Ksiądz Proboszcz na wikariusza. A ja póki co nie mogę kupić biletu, bo wciąż nie mam wizy... Wszystkie decyzje i zgody już mam, ale wizy jeszcze nie...
Dlatego gorąco Was proszę o modlitwę w tej intencji, a najlepiej to chyba o cud, patrząc jak to wszystko trwa... 

Bardzo serdecznie dziękuję i odwzajemniam się swoją modlitwą i darem Mszy Świętej. 
Pozdrawiam gorąco z Medjugorje, gdzie od 2 lat mieszkam i posługuję w Polskim Domu Pielgrzyma. 
Ks. Łukasz Górzyński SAC (23.08.2023)

Bardzo proszę o modlitwę o pokój i radość dla mnie i mojej mamy oraz o owoce nowenny do Sw Rity  o to by mój znajomy się odezwał bo się obraził na mnie, o światło dla mnie doaczegoi Nowenn Pompejańskich w intencji mojego zdrowia konkretnie uzdrowienia z torbieli jajnika i dobrych wyników oraz wyłania Ducha Świętego i jego darów dla pewnej relacji, odbywanyvh rekolekcji oraz by mojej mama zgodziła się chodzić do Akademii Seniora bo jest bardzo samotna i nie chcę iść do ludzi. Bóg zapłać. (24.08.2023)

Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Sylwii, która w poniedziałek ma bardzo ważne badanie, proszę o modlitwę żeby wszystko było dobrze, o łaskę zdrowia dla mamy.
Bóg zapłać (27.08.2023)

Treść wiadomości:
1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje,
2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi,
3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca oraz o  Boże Błogosławieństwo w na lata 2023-2024.
4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej,
5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje.
6) Za Justynę, jej męża i dzieci.
7) Za księdza Piotra, Sławka, Dominika – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie.
8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów.
9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia.
10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.
11) O dar czystości serca, umysłu i ciała.
12) O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób.
13) W intencjach i pragnieniach serca Przenajświętszej  Trójcy oraz Matki Bożej.
Amen. (27.08.2023)

O dostanie dobrej pracy dla Iwony. O potrzebne łaski, wiarę, mądrość, miłość, uzdrowienie fizyczne i wewnętrzne, uwolnienie, wypełnienie woli Bożej, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego dla Iwony, Sergiusza, Karola, Jadwigi, Norberta, Konrada, Edwarda, Adriana, Oli, Mariusza, Michała, Uli, Marcina, Sławka, Bolesława, Małgorzaty, Doroty, Agaty, Grzegorza, Ewy i ich rodzin i znajomych. O dobrego męża dla Iwony i Uli. (28.08.2023)

Panie Jezu zabierz ode mnie cierpienie rozpaczy o moje zbawienie i uzdrów z tętniaka. (29.08.2023)

Proszę o pomoc Bożą w rozwiązaniu problemów finansowych, które zaczynają negatywnie wpływać na życie rodzinne. (29.08.2023)

Serdecznie proszę o modlitwę o miłość Piotra. (31.08.2023)

Szczęść Boże,
bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego niepełnosprawnego syna Mateusza, o uzdrowienie/ uwolnienie go z zachowań agresywnych, jego natręctw i złego zachowania...
Bóg zapłać! (1.09.2023)

Szczęść Boże,
serdecznie dziękujemy Siostrom za podjęcie modlitwy w intencji naszego syna Mateusza.
Mateusz mimo swej niepełnosprawności i "brzydkich" zachowań to bardzo kochany 13-nastolatek.
Jego agresywne zachowania zaczęły się przed wakacjami i mimo podjętego leczenia w sposób "ludzki" nie dajemy sobie z tym rady, dlatego w Bogu pokładamy nadzieję i ufność...
Mateusz bardzo kocha swoją szkołę i bardzo lubi do niej uczęszczać, ale niestety jeśli dalej będzie się źle zachowywał zostanie usunięty ze szkoły, co na pewno bardzo nie korzystnie wpłynie na jego dalszy rozwój.
Bóg zapłać za modlitwy!
Rodzice Mateusza (2.09.2023)

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji w pracy która zagraża bytowi naszej rodziny i utratą mieszkania. Proszę o dobrą wolę ludzi oraz o dary Ducha Świętego. Proszę także o spokój ducha I zdrowie.
(5.09.2023)

BŁAGAMY O ZDROWIE DLA NASZYCH CÓREK OLIWII I DARII.PROSIMY ABY DARUSIA ZOSTAŁA ULECZONA Z CUKRZYCY ,PRZYKURCZY W NÓŻKACH,BÓLU BIODERKA,AFAZJI,A OLIWKA LEPIEJ WIDZIAŁA NA OCZY I PRZYSWAJAŁA WIEDZĘ.DZIĘKUJĘ ZA BOŻE PROWADZENIE ZA WYJŚCIE DARII Z OIOM BEZ USZCZERBKU NA ZDROWIU PRÓCZ CUKRZYCY,ZA TO ŻE MOGĘ LEPIEJ CHODZIĆ,ZA MNIEJSZY BÓL W KRĘGOSŁUPIE,ZA UZDROWIENIE Z HASHIMOTO,ZA BOŻY POKÓJ W NAS, ZA SZCZĘŚLIWY POWRÓT DZIECI DO DOMU.
(7.09.2023)

Szczęść Boże,
Drogie Siostry!
Proszę o modlitwę w intencji 7-letniego Franka u którego zdiagnozowano guza mózgu. W poniedziałek (11.09) ciężka operacja. Proszę o modlitwę również za rodziców tego chłopca. (9.09.2023)

Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za moją mamę polknela z jedzeniem kawałek widelca by nic złego się nie stało, o dobre wyniki badań 13.10 dla niej i uzdrowienie oraz o dobre wyniki moje 23.10 o uzdrowienie i o to by torbiel zniknęła, o to by Jiri się odezwał i by Bóg zabrał to co sprawiło że się obraził,, o wysłuchanie intencji odprawianego Jerycha i Nowenn które odprawiam w różnych intencjach o pokój i radość. (17.09.2023)

Proszę o modlitwę w mojej intencji o dar dobrego męża I dar rodzicielstwa. (19.09.2023)

Proszę o modlitwę w intencji ufności w Bożą Opatrzność, rozwiązania trudnych spraw, po ludzku niemożliwych do rozwiązania, o dary Ducha Świętego - mądrości, rady, męstwa w doświadczeniach, opiekę Matki Najświętszej, o uzdrowienie duszy i ciała, uwolnienie od lęku i pokój w sercu. (29.09.2023)

Dobry wieczór! 
Mam na imię Anderson, jestem misjonarzem katolickiej wspólnoty Shalom w Brazylii. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę otrzymać relikwię trzeciego stopnia Matki Kazimiery Gruszczyńskiej (ex indumentis, tę z kartką do modlitwy i kawałkiem materiału), aby móc się z nim modlić. 
O historii sługa Boży dowiedziałam się z internetu i wierzę, że dobry Bóg chciał mnie nauczyć drogi do świętości poprzez jej historie i poprzez wasze zgromadzenie. Nie mówię po polsku, ale byłem w Polsce kilka razy, ponieważ mieszkałem w Budapeszcie przez 11 lat jako misjonarz w mojej wspólnocie.  
Posiadanie relikwii tej wielkiej sługa Boży byłoby wielką radością. (4.10.2023)

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej mamy Boguslawy z nowotworu złośliwego,  o udany przebieg operacji na płuca. (7.10.2023)

Kochane Siostry proszę z serca o modlitwę za Nikoloza, o otwarcie zamkniętego serca i miłość dla Niego ... dziękuję Małgosia. (8.10.2023)

Proszę o pilną sprzedaż mieszkania, o dobrego męża, zdrowie dla mamy i całej rodziny oraz dla mnie i potrzebne łaski. (11.10.2023)

Proszę o modlitwę o dobrego męża i jeżeli to jest zgodne z Wolą Bożą niech będzie to osoba o której myślę.
(11.10.2023)

O szybki powrót do Gloucester dla całej rodziny. (12.10.2023)

Prosze sercem o moditwe Za Natalie Mloda dziewczyna 21 lat o Przemiane myślęnia uzdrowienie serca Psychiki zranionego ducha I trzebazsamosci  o dary ducha sw dLa niej I blogoslawienstwa bozego  jest zagubioba bardzo  upodabnia Sie do chlopaka a nie jest nim I mUwi Jako chlopak gleboko prosze o.modlitwe nama. (13.10.2023)

Przez wstawiennictwo czcigodnej Kazimiery Gruszczyńskiej proszę o potomstwo w mojej rodzinie.Proszę też aby ogarnęła Jezusową miłością Alicję,Łukasza ,by umieli swoją rodzicielska miłością ogarnąć swojego synka Jasia.
   Jezu, ufam Tobie !!! (22.10.2023)

Święty Józefie proszę o otrzymanie już dzisiaj nowej pracy i umowy  z oczekiwanym wynagrodzeniem i sumienne jej wykonywanie. (23.10.2023)

peço piedosamente que leia a mensagem sobre o endereço,)
Olá, me chamo diácono Pedro,diocesano ! e hoje venho piedosamente solicitar algumas relíquias ex indumentis tenho total ciência sobre a sagrada As relíquias então hoje venho piedosamente solicitar algumas relíquias para que eu possa propagar a devoção peço também material devocional para que eu possa fazer trabalho de divulgação divulgar a devoção!

Desde já muito obrigado! Atenciosamente: diácono Pedro Ferreira! Aqui está meu endereço para envio! Deus abençoe!
(23.10.2023)

Treść wiadomości:
1) o zdrowie, błogosławieństwo i dobrą pracę dla mnie i męża oraz o pozytywne zakończenie kontroli urzędu skarbowego
2) o zdrowie, błogosławieństwo, zgodę w rodzinie i przemianę serc dla Roberta, Barbary, Danuty, Kamili, Tomasza i Stanisława
3) o zdrowie, błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Elżbiety, Krzysztofa i Moniki
Bóg zapłać
(23.10.2023)

Proszę o łaskę nawrócenia Mariusza, oraz o to abyśmy mogli być razem, jeżeli jest taka wola Boża. O rozeznanie woli Pana Boga w moim życiu. (23.10.2023)

Błagam o pomoc, ratunek i  o uwolnienie od choroby, nieszczęścia i wszelkiego zła dla Emili oraz jej Rodziny znękanej cierpieniem. (25.10.2023)

Jestem w 4 miesiącu ciąży. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego i maluszka. Bóg zapłać. (27.10.2023)

Proszę o modlitwę o zdrowie dla Jadwigi i cud uzdrowienia dla Agnieszki.
(27.10.2023)

Błagam o ochronę, pomoc, opiekę, oświecenie, wszelkie błogosławieństwa, zdrowie, wszelką pomyślność dla mnie, mamy, brata i bratanków i życie wieczne dla taty którego Pan powołała do siebie 13 lat temu. Dziękuję Bóg zapłać (28.10.2023)

Proszę o pomoc modlitewną w odbudowie relacji z ukochanym na fundamentach wiary, miłości i zrozumienia. Matko Boża, wspieraj nas na drodze pojednania pomagając pokonywać trudności.
(29.10.2023)

1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje,
2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi,
3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca oraz o  Boże Błogosławieństwo w na lata 2023-2024.
4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej,
5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje.
6) Za Justynę, jej męża i dzieci.
7) Za księdza Piotra, Sławka, Dominika – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie.
8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów.
9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia.
10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.
11) O dar czystości serca, umysłu i ciała.
12) O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób.
13) W intencjach i pragnieniach serca Przenajświętszej  Trójcy oraz Matki Bożej.
Amen
(29.10.2023)

Proszę o modlitwę za Mateusza, o uwolnienie go od lęków oraz potrzebne łaski w edukacji i życiu.
(30.10.2023)

Proszę o modlitwę za Eugenię w stanie ciężkim. (1.11.2023)

Bardzo prosimy o modlitwę w intencji Jubileuszowych Misji w naszej parafii pw. Św Franciszka z Asyżu w Wieliczce w dniach 14-19
listopada. Abyśmy na nowo mogli przeżyć doświadczenie prawdziwej chrześcijańskiej wiary, otworzyć się na działanie Bożego Słowa, przyjąć Je i z ufnością Mu zawierzyć.
(7.11.2023)

Proszę o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, dary Ducha Świętego, straż Aniołów i ochronę przed wszelkim zlem dla Sabiny i Stanisława i ich 10- oro dzieci tj Mateusza, Dawida, Joannę, Adama, Michała, Pawła, Bernadette, Aniele, Rozalie i Franciszka.
(8.11.2023)

Proszę Matkę Bożą o zdrowie, pracę i godziwe pieniądze za nią oraz o łaski od Boga potrzebne mnie w życiu (9.11.2023)

Proszę o modlitwę za dusze mojego Brata Adama,babci Irenki i Emila taty oraz za dusze czysccowe. Proszę o modlitwę za Emila żeby się opamietal,nawrócił i otworzył oczy żeby zobaczył jaka jest prawda rozgrzej jego serce żeby mnie pokochał (10.11.2023)

Szczęść Boże, chciałabym Siostry prosić o modlitwę o dobre wyniki moich badań cytologicznych prześladują mnie od roku infekcje, torbiel około jajnikowa się zmniejszyła Boga zapłać. Mama ma dobre USG ale nie wiadomo czemu była krew w moczu proszę o modlitwę by jej nie było bo musi powtórzyć badanie i o dobre wyniki u ginekologa bo też ma iść 20 lat nie była. Ufam, że jej wyniki będą dobre. By udał mi się wyjazd służbowy z Alicja bo nerwowa bardzo jest. Jedziemy 10.12 by też nas covid i inne infekcje w trakcie nie złamały. Proszę w intencji Nowenny Pompejańskiej która odmawiam. O spokój i dobro w pracy bym była dla wrogów niewidzialna  Bóg zapłać (11.11.2023)

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji w pracy o siłę i ochronę dla naszej rodziny. (12.11.2023)

Proszę o łaskę wyjścia z zaburzeń w odżywianiu dla Joanny, o uzyskanie prawidłowej wagi, powrót do zdrowia, łaskę spotkania dobrego mężczyzny do zaślubin, założenie rodziny, zdjęcie przez przełożonego nadmiaru obowiązków i docenienie jej pracy, łaskę wyjścia z samotności i beznadziei. Serdecznie Bóg zapłać za modlitwę (14.11.2023)

Prosze o modlitwe za Renatę chorą na raka jest po chemii Prosze o łaskę uzdrowienia i potrzebne laski dla niej Prosze o Boze Blogoslawienstwoi opieke Matki Bozej Milosierdzia (14.11.2023)

Buenas tardes 
Me llamo Esteban y vivo en Argentina
Me comunico con usted para saber si habria alguna posibilidad que me enviase algunas estampa con reliquia de la Madre Kazimiera Gruszczyńska
Espero su respuesta
Me encomiendo a sus oraciones
(24.11.2023)

Prosze i blagam o modlitwy, o ratunek zwiazku miedzy Pawlem P. i mna Sylvia K. jak najszybciej w Listopadzie 2023. Prosze zeby Pawel odnalazl milosc w swoim sercu do mnie.  Prosze zeby Pawel odnowil kontakt ze mna i do mnie Sylvi wrocil jak najszybciej w Listopadzie 2023. Prosze o wzajemna milosc miedzy Pawlem i mna Sylvia, zeby Pawel P. zostal moim Sylvi K. mezem i zebysmy zawarli sakrament malzenstwa ze soba jak najszybciej w 2024 r. Prosze I blagam z calego serca.
Prosze usunac wszystkie blokady, usunac trzecie osoby, usunac inne kobiety, i usunac Kayla od Pawla i od naszego zwiazku jak najszybciej w listopadzie 2023.
(25.11.2023)

Prosze o ratunek i odnowienie zwiazku i milosci miedzy Pawlem i Sylvia, zeby Pawel odnowil kontakt i wrocil do Sylvi jak najszybciej w 2023. Prosze zeby rozpalila sie milosc w sercu Pawla do Sylvi jak najszybciej w listopadzie 2023. Prosze o wzajemna milosc miedzy Pawlem I Sylvia, zeby Pawel zawarl sakrament malzenstwa z Sylvia w 2024 (25.11.2023)

Panie Jezu błagam Cię o cud. Duchu Święty proszę o uzdrowienie mnie z mięśniaków macicy i o uniknięcie poważnej operacji. (28.11.2023)

Proszę o uwolnienie mojej mamy  Marii z chorob (28.11.2023).

Proszę o uzdrowienie Arkadiusza i dar potomstwa (14.12.2023)

Chciałam prosić o modlitwę w intencji właściwego rozeznania woli Bożej dotyczącej pragnienia by założyć kaplicę wieczystej adoracji w mojej parafii Chrystusa Króla w Gliwicach. O światło Ducha Świętego dla tych, którzy będą o tym decydować. Jeśli jest to wolą Bożą by Bóg dał osoby, które będą chciały zaangażować się w  to dzieło, by pobłogosławił i po kierował sprawami organizacyjnymi i przymnożył osób, które będą pragnęły adorować Pana Jezusa, by nie był sam.
Proszę również w intencji mającego się odbyć w naszej diecezji kongresu eucharystycznego, aby przyniósł obfite owoce w każdej parafii naszej diecezji, o znaczący wzrost pobożności eucharystycznej, nowe miejsca adoracji oraz wydłużenie czasu adoracji tam gdzie ona już się odbywa oraz by mogła ona być coraz głębiej i owocniej przeżywana.
Bóg zapłać! (15.12.2023)

Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego w tworzeniu kerygmatycznego kursu dla dzieci/młodzieży. (17.12.2023)

Bardzo proszę o modlitwę za Pawła, o łaskę nawrócenia i uzdrowienia.
Bardzo dziękuję,
Szczęść Boże
(18.12.2023)

Za wstawiennictwem Sł. Bożej Matki Kazimiery Gruszczyńskiej
Prosimy o łaskę uzdrowienia płodności i poczęcia Dzieciątka.
Dziękuję za przedstawioną intencję. Niech Pan Wam błogosławi.
(24.12.2023)

O przemiane wewnętrzna Krzysztofa o dobrego odpowiedzialnego męża dla mnie o zdrowie zgodę Boże błogosławieństwo światłość i dary Ducha Świętego pozytywne załatwienie spraw i potrzebne łaski Zuzi Krzysztofowi i jego rodziny Ks Kazimierzowi -sily w posłudze duszpasterskiej bliznim (26.12.2023)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia dla Janiny i Mariana, aby wróciły pogoda ducha, wiara i nadzieja, tak potrzebne do godnego przeżywania starości. Bóg zapłać. (28.12.2023)

Aby Marlena  odezwała się do mnie i żebyśmy się ze sobą pogodziły i trwały w prawdziwej  miłości i przyjaźni do końca życia.
(29.12.2023)

1 komentarz:

  1. Za zerwanie i złamanie więzów duchowo-emocjonalnych i seksualnych pomiędzy moją Żoną a tym Mężczyzną oraz o powrót mojej Żony do małżeństwa i odrodzenia naszej miłości. I o Dary Ducha św. dla nas i naszego syna

    OdpowiedzUsuń