Intencje modlitewne w roku 2022

O łaske uzdrowienia z poważnych chorób i o dar zdrowia dla Józefy.  Bóg zapłać (2.01.2022)

Prosze o modlitwę o poukladanie życia osobistego i uczuciowego i wyjaśnienie wszystkich nieporozumień. O rozwiązanie problemów. O szczęśliwy związek i żebym miała jak najmniej przeszkód w życiu i zmartwień. O lepsze życie i żebym mogła zrealizować swoje marzenia i iść swoimi decyzjami. O szczęście i radość w życiu. O to żebym stała się lepsza osoba otwarta na    świat. Broń od wpływów złych ludzi. (2.01.2022)

Proszę o modlitwę za Filipa i za mnie o błogosławieństwo Boże w naszej relacji. Katarzyna (2.01.2022)

Prosimy o modlitwę w intencji dziecka poczętego, o zdrowie dla niego. (2.01.2022)

Proszę o modlitwę w w intencji zdrowia mojej córki Anny,która od ubiegłego roku ma zdiagnozowaną depresję.Ma tylko 15 lat.Od listopada jest na lekach i pod opieką specjalisty.Prosi mama Danuta. (5.01.2022)

Duchu Święty przyjdź do moich bliskich. W imię Jezusa Chrystusa Panie Boże pomóż, wysłuchaj i pociesz. Pokieruj i zawsze bądź z nami. Niech nas zdrowie nie opusza i dobrzy ludzie. Usuń wrogów z naszego życia Panie Wszechmogący. (8.01.2022)

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeńska,  mojej rodziny oraz nawrócenie mojego męża. (9.01.2022)

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Darka o cud przemiany serca i żywą wiarę. Bóg zapłać. (12.01.2022)

Proszę o modlitwę. Bardzo proszę o najwieksza łaska Boga miłosiernego i wszechmogacego,w trudnych, bardzo trudnych, ważnych dla mnie sprawach, intencjach. Bóg zapłać Sylwia Wójtowicz. (12.01.2022)

Bardzo proszę Was Siostry pomódlcie się za mnie oraz Siostrę Małgorzątę o uzdrowienie po Covid mam 28 lat. (12.01.2022)

Temat: Proszę o modlitwę w intencji Haliny o powrót do zdrowia i potrzebne łaski. (15.01.2022)

Proszę o modlitwę za moją córkę Karoline o nawrócenie i przemianę życia. (16.01.2022)

Proszę o modlitwę intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i zaczerwienienie na lewym pośladku i zdrowie psychicznych oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz oraz łaski uzdrowienia z depresji. (16.01.2022)

Proszę o modlitwę intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i zaczerwienienie na lewym pośladku i zdrowie psychicznych oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz oraz łaski uzdrowienia z depresji. (16.01.2022)

O uzdrowienie dla Andrzeja. (19.01.2022)

Proszę o modlitwę bym opuściła dom rodzinny i weszła w swoje powołanie życiowe i zawodowe a interes rodzinny przejęła właściwą osobą,Justyna (21.01.2022)

Jezu błagam przez ręce Maryi Ukochanej Mateczki o nawrócenie mojego męża Grzegorza i uratowanie naszego małżeństwa i rodziny, Jezu Ufam Tobie (22.01.2022)

Bardzo proszę o modlitwę,o zablokowanie ludzi,którzy postępują wobec mnie podle,
bardzo podle. To są ludzie, którzy szukają w moim życiu swojego.  Bardzo proszę o złamanie,tej całej podlosci i ich skutków. 
Bardzo proszę o skuteczną ochronę przed podloscia ludzka.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz. (26.01.2022)

Proszę o modlitwę w intencji w intencji zgody w małżeństwie oraz o pomyślny zakup mieszkania. (26.01.2022)

O dobrego,odpowiedzialnego męża kawalera katolika Dla mnie,o przemianę wewnętrzną Krzysztofa,o zdrowie,zgodę,Boże błogosławieństwo i potrzebne laski Zuzi,Krzysztofowi i jego Rodzinie. (27.01.2022)

Szczęść Boże Uprzejmie Proszę o modlitwe w intencjach o przemianę wewnętrzną Krzysztofa,O dobrego,odpowiedzialnego męża kawalera katolika dla mnie,O zdrowie,zgodę,Boże błogosławieństwo, pozytywne załatwienie trudnych spraw i potrzebne laski Zuzi,Krzysztofowi i jego Rodzinie.Serdecznie Pozdrawiam Bóg zaplac. (28.01.2022)

Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla Michała. (30.01.2022)

W intencji mojego brata Adama i jego dziewczyny Magdy. Proszę o błogosławieństwo dla nich, Boże daj im  siły, aby wytrwali w wierności Tobie i sobie nawzajem. Pomóż im zachować czystość, cierpliwość wobec trudności, wytrwałość w doświadczeniach. Ukaż im właściwe znaczenie pełnego zjednoczenia duszy i ciała, do którego powołujesz każdego męża i żonę. Ucz ich miłości zdolnej do panowania nad sobą, gotowej do poświęceń, szukającej prawdziwego dobra ukochanej osoby. Proszę  przywiedź ich bezpiecznie do Twego ołtarza. (1.02.2022)

Bardzo proszę o modlitwę mam silne bóle brzucha i zaparcia żadne tabletki nie pomagają, serdecznie pozdrawiam. Szcześć Boże. (4.02.2022)

Szczęść Boże.
Jak zawsze pisze, żeby prosić Was o modlitwę.
Za nim jednak to co napisze,chce złożyć wszystkich osobom konsekrowanym życzenia,
bo wiem że jest wasze Święto.
Na początek,chce Wam z serca podziękować
za wszystkie wasze modlitwy.
Czego Wam życzę?
Życzę Wam z serca,tego samego co samej sobie.
Życzę Wam,w Was w waszych wszystkich intencjach i w całym waszym życiu działania największej, nieustającej, skutecznej mocy miłości,łaski Bożej.
Niech Duch Święty, wleje się w Was,w wasze wszystkie intencje,w całe wasze życie,niech tam zostanie na zawsze, niech dzieła nieustająco, skutecznnie,dzieła z całą moca,czyni i zwycięża.
Niech Bóg,Jego łaska,Jego niezmierzone największe miłosierdzie i wszechmoc,
wleje się w Was,w wasze wszystkie intencje
i życie,niech tam zostanie na zawsze, niech ona tam działa skutecznie i nieustająco, niech dzieła z całą moca, czyni cuda, zwycięża.
Z całego serca Wam tego wszystkiego życzę.
Teraz Ja...
Nie mam się za dobrze. Dobija mnie, to tym bardziej,że na to wszystko sobie nie zasłużyłam.
Ja Was proszę o modlitwę,o dar dobrego zdrowia,o uwolnienie,uzdrowienie dla mnie
i mojego Ojca Walentego.
Ostatnio przeklina mnie pewna Osoba, której
nic nie zrobiłam. Proszę o złamanie tych przekleństw,wszelkiego zła i o skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę aby Bóg całkowicie oddalił ta Osobę
ode mnie.Jesli jest ktoś jeszcze inny, kto mi szkodzil,działał przeciw mnie to proszę aby Bóg złamał te wszystkie zle działania wobec mnie i oddalił tych ludzi ode mnie. 
Proszę o spełnienie, w bardzo trudnej dla mnie sprawie bardzo ważnej .Proszę aby Bóg po tym co przeżyłam przemienil, odmówił moje serce, umysł,ciało, całe moje jestestwo tak abym mogła, to zdobyć. Proszę aby Bóg przyspieszył tych łask i doprowadził je do finału.
Prosze o wszystkie potrzebne łaski dla mojej Rodziny.
Proszę we, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.....
Proszę we mnie, we wszystkich moich intencjach
i  w całym moim życiu o działanie największej, nieustającej, skutecznej mocy miłości,łaski Bożej.
Niech Duch Święty, wleje się w mnie ,we wszystkie moje intencje,w całe moje życie,niech tam zostanie na zawsze dzieła nieustająco, skutecznnie,dzieła z całą moca,czyni i zwycięża
Niech Bóg ,Jego łaska ,niezmierzone, największe Jego miłosierdzie i wszechmoc,
wleje się we mnie ,we wszystkie moje intencje
i w całe moje życie,niech tam zostanie na zawsze niech ona tam działa skutecznie i nieustająco, niech dzieła z całą moca, czyni cuda, zwycięża.
Proszę o modlitwę dziękczynienia i uwielbienia, we wszystkich moich intencjach. 
Bóg zapłać.Sylwia.
(4.02.2022)

Błagam o łaskę nawrócenia i uwolnienia syna i synowej, o dary i światło Ducha Świętego dla nich, o ich przemianę wewnętrzną, przemianę myślenia i postępowania. O ich powrót do Boga i do normalnego życia. (4.02.2022)

Proszę o modlitwę w intencji dostania pracy na której mi zależy. Zrobiłem co mogłem reszta należy do Boga.Bog zapłać. (4.02.2022)

Proszę o modlitwę za mnie w intencji pozytywnego przejścia komisji lekarskiej i możliwości dalszej służbie Ojczyźnie
Żołnierz Wojska Polskiego Maciej (6.02.2022)

O zdrowie dla bardzo chorego Michała. (7.02.2022)

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny i siebie samej,  o łaskę zdrowia i prawidłowe wyniki badań lekarskich .
Proszę o wyleczenie z zaburzeń odżywiania córki Zuzanny i mnie z depresji oraz dolegliwości gastrycznych
Proszę o  siły do dalszego życia,
Panie Jezu dopomóż,  Ty wiesz. (12.02.2022)

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego brata Waldemara, którego stan jest bardzo ciężki.
Bóg zapłać. Z Panem Bogiem. (14.02.2022)

Pokornie proszę o regularną modlitwę o uregulowanie funkcji tarczycy, jej hormnonów, oraz przysadki mózgowej, w tym zmniejszenie guza przysadki i wyregulowanie jej funkcji,hormonów przez nią wydzielanych, likwidację opuchlizny i obrzęków tkanek i wszystkie innych chorób i dolegliwości. (16.02.2022)

Proszę o modlitwę. Proszę uwolnienie, uzdrowienie z moich chorób. Proszę o  uwolnienie,od wszelkiego złego ducha,który być może powoduje te choroby.Proszę o dar uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego.TO JEST TERAZ DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZA INTENCJA.Proszę o złamanie wszelkiego przekleństwa, złamanie, wszelkiego zła, które ona albo ktoś inny uczynil wobec mnie.Proszę aby Bóg oddalił zablokowal albo oddalił, ta osobe ode mnie.Proszę o łaskę w pewnej Bogu wiadomej dla mnie bardzo trudnej,ważne intencji.Proszę abym po tym co przeżyłam,Bóg złamał wszystkie moje blokady, niemoce, odnowil, przemienil moje serce, dusze, umysł, ciało, całe moje jestestwo tak abym mogła, to otrzymać.Proszę o łaskę przemiany i nawrócenie dla Bogu wiadomych Osób i jednocześnie,oddalenie, tych którzy mi bardzo szkodza. Proszę o modlitwę,o wszystkie potrzebne łaski i skutecznie ochronę przez wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.Proszę we, we wszystkich moich intencjach i  w całym moim życiu.....Proszę we mnie, we wszystkich moich intencjach i  w całym moim życiu o działanie największej, nieustającej, skutecznej mocy miłości,łaski Bożej.Niech Duch Święty, wleje się w mnie ,we wszystkie moje intencje,w całe moje życie,niech tam zostanie na zawsze dzieła nieustająco, skutecznnie,dzieła z całą moca,czyni i zwycięża.Niech Bóg ,Jego łaska , niezmierzone, NAJWIĘKSZE JEGO MIŁOSIERDZIE I WSZECHMOC(TEGO TERAZ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĘ) wleje się we mnie ,we wszystkie moje moje intencje i w całe moje życie,niech tam zostanie na zawsze niech ona tam działa skutecznie i nieustająco, niech dzieła z całą moca, czyni cuda, zwycięża.Proszę o modlitwę dziękczynienia i uwielbienia, we wszystkich moich intencjach.

,,Dla Boga, bowiem nie ma nic niemożliwego''
,,On chce na Nas rozlewac strumienie swej łaski''
,,Z Jego pełności wszyscyśmy otrzymali – łaskę po łasce''
Panie, na tej intencje kładę,Twoje potężne słowa.
Niech moca Twoich potężnych słów, obietnic, spełni się to czego pragne.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

Proszę o modlitwę,w sprawie Ojca Daniela Galusa.
Nie chce rozmawiać,co tym,co On robi.
Ja przeżyłam Ojcem Danielem wiele dobrych
i złych chwil ale w tej konkretnej sprawie uważam, że został bardzo źle potraktowany.
On walczy swoje Owce.Tam były i są liczne cuda.
Tak jak On za Was za całe duchowieństwo co tydzień modlił się ,tak  teraz proszę Ja Was o modlitwę za Niego i za tych,którzy przeciw niemu stają.
Tak samo jak On dla każdego człowieka modlił się aby dostaplił największej łaski miłości i miłosierdzia i  wszechmocy, tak samo Ja teraz proszę o modlitwę,w Jego sprawie aby Bóg okazał mu najwieksza łaske swojej miłości,miłosiernego i wszechmocy.
O to samo proszę dla Jego wrogów. Niech Bóg, przemieni,wszystkich,którzy są związani z tą sprawa,niech Bóg przemini ta cała sytuacje.
Proszę w Nim, w Jego wrogach w tej całej sprawie o działanie największej, nieustającej, skutecznej mocy miłości,łaski Bożej.
Niech Duch Święty, wleje się w Niego ,w Jego wrogów,w tą całą sprawę ,niezmierzona, największa moc Ducha Świętego.Niech ona tam zostanie na zawsze dzieła nieustająco, skutecznnie,dzieła z całą moca,czyni i zwycięża.
Proszę w Nim,w Jego wrogach,w tej całej sprawie,o skuteczne,nieustające działanie,zwycięstwo największej łaski Boga miłosiernego i wszechmogacego.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz. (17.02.2022)

Jezu Maryjo Józefie proszę przyjdźcie z pomocą i obroną mnie i dzieciom,niech już się skończy wszelka przemoc i niszczenie nas,odbudujcie nas błagam i nasze zdrowie i wszystko,proszę. (19.02.2022)

Proszę o modlitwę za moją córkę Karolinę o nawrócenie i przemianę życia. (20.02.2022)

Błagam i bardzo proszę o cud poczęcia dziecka dar potomstwa łaskę ojcostwa i macierzyństwa dla Danusi i Mateusza.
Z Panem Bogiem (24.02.2022)

Proszę o modlitwę o łaskę przemiany, uzdrowienia, uwolnienia, oczyszczenia, wyzwolenia z grzechu do wolności, o owoce, dary i charyzmaty Ducha Św dla Barbary, Marianny, Moniki, Jakuba, Ireny, Elżbiety, Małgorzaty, Sebastiana, Mariny, Marii, Michała, Kamili, Kazimiery, Kazimierza, Mariana, Mirosławy, Grzegorza, Anny, Lucyny, Tatiany, Sabiny, Swietłany, Katarzyny, Danuty, Jana, Macieja, Marcina, Julii, Julii, Ewy, Sylwii, Dominika, Piotra, Martyny, Joanny, Eweliny, Alicji, Doroty, Łukasza, Krzysztofa, ich rodzin, otoczenia, przyjaciół, nieprzyjaciół i sąsiedztwa oraz dla Przeoratu Północnego.
Dziękuję - Sylwia (27.02.2022)

Proszę o modlitwę za synka Franciszka, który doznał urazu głowy Matko Najświętsza miej go w swojej przemożnej Opiece i całą rodzinę Sabiny. (28.02.2022)

Bardzo proszę o modlitwę za to aby moi Znajomi ze wschodu ,po prostu przeżyli.
Bardzo proszę dla mnie,o skuteczną ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o dla mnie i dla mojego Ojca Walentego uwolnienie, uzdrowienie z chorob mojego ciała i we wszystkich trudnych intencjach. Prosze we wszystkich tych intencjach o odczuwalne zwycięstwo niezmierzonej mocy Ducha Świętego, o odczuwalne zwycięstwo niezmierzonej mocy miłosierdzia Bożego, wszechmocy Bożej.
Niech miłosierny i wszechmogacy Bóg i Jego Syn Jezus,zanurza Was wszystkich,w morzu swojego niezmierzonego,niezglebionego miłosierdzia i niech Was obdarza obfitoscia swoich łask +❤️❤️❤️
Bog zaplac Sylwia Wójtowicz. (28.02.2022)

Błagam o łaskę nawrócenia i uwolnienia syna i synowej, o dary i światło Ducha Świętego dla nich, o ich przemianę wewnętrzną, przemianę myślenia i postępowania. O ich powrót do Boga i do normalnego życia. (2.03.2022)

Proszę o wstawiennictwo za dzieckiem, które noszę pod sercem : niech ciąża przebiega bez jakichkolwiek komplikacji, aby dzidziuś rozwijał się prawidłowo i urodził się w terminie. Proszę o prawidłowy wynik badań prenatalnych, o ustanie nerwicy i problemów z ciśnieniem. (3.03.2022)

Bardzo proszę jeszcze o modlitwę. Moje problemy nasiliły się. (7.03.2022)

Proszę o modlitwę w intencji szczerej rozmowy pomiędzy mną a Fryderykiem  jeśli taka jest wola Boża, o spotkanie i wyjaśnienie wszystkich spraw. (8.03.2022)

Proszę o modlitwę za moją córkę Karolinę o nawrócenie i przemianę życia. (10.03.2022)

Good afternoon, Dear Brothers and Sisters. My name is Mikhail Pyzin. And I'm from Russia, the city of St. Petersburg. For many years I have been the only one in Russia collecting Relics of saints. If possible, I would like to ask you for a Relic of Blessed. I ask you to pray for My Parents Lyudmila and Igor, It is very difficult for us right now. After all, My Country is now At War with Our Christian Brothers from the Neighboring Country. God Bless you! (12.03.2022)

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy i hemoroidów czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz (...) zdrowie psychiczne oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz oraz łaski uzdrowienia z depresji. (19.03.2022)

Proszę o łaskę wiary, nadzieji, pokory, miłości, wewnętrznego spokoju dla mnie Anny i Piotra. By Piotr mnie pokochał, zmienił się i oświadczył mi się by wszystko w naszym życiu się po układko. By Rodzina Piotra mnie zaakceptowała i po lubiła. By dla Piotra i Anny w pracy się po układko. By Piotr zdał studia budowalne i pracował w zawodzie. By wszystko było dobrze. Tak Nam dobo pomóż Boże. Ześlij łaski potrzebne, proszę o modlitwę. Anna i Piotr. (21.03.2022)

1 komentarz:

  1. Za zerwanie i złamanie więzów duchowo-emocjonalnych i seksualnych pomiędzy moją Żoną a tym Mężczyzną oraz o powrót mojej Żony do małżeństwa i odrodzenia naszej miłości. I o Dary Ducha św. dla nas i naszego syna

    OdpowiedzUsuń