"Duchem jestem z Wami".
Majowy dzień modlitw o beatyfikację Matki Kazimiery Gruszczyńskiej przypadł w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Mszę Świętą celebrował i homilię wygłosił ks. Grzegorz Dąbrowski.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz