Intencje modlitewne w roku 2016

O łaskę  nawrócenia  Miłosierdzie  Boże dla  Stasi  męża dzieci  i  wnuczęta.
(2.01.2016)

Proszę Siostry o modlitwę, aby moja samotność się zakończyła, żebym pokochała kogoś całym sercem z wzajemnością i wyszła za maż. Kiedyś stanęłam w obronie mojej kuzynki, kiedy obstąpiły ją cyganki i chciały od niej pieniądze a wtedy jedna z nich przeklęła mnie po cygańsku a po polsku wykrzyczała, żebym nigdy nie wyszła za mąż. Minęły lata a ja jestem sama. Nie wiem czy takie przekleństwa mają moc, ale myślę o tym. Modlę się aby moje życie się zmieniło, jednak proszę Siostry z całego serca o modlitwę za mnie.  Proszę także o anonimowość tej historii. Bóg zapłać.
(3.01.2016)

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji mojego wzroku. Agnieszka
(3.01.2016)

Prosimy o modlitwe za Macka Wilka. Maciek jest po chemii. Nie odbiera telefonow. M.
(3.01.2016)

Potrzebna intensywna modlitwa w intencji Marty! To atak złego ducha! Wzywajcie Michała Archanioła! Proście do Krwi Chrystusa! Bóg Zapłać!
(3.01.2016)

Prosze o  wspolna modlitwe za uzdrowienie mojego partnera z choroby na raka i za nasz zwiazek zebysmy jak najszybciej  rozwiazali nasze problemy i zalozyli szczesliwa rodzine.Bog zaplac!
(4.01.2016) 

Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski zdanie kursu prawo jazdy corki Kingi , prosząc o zdrowie ,pomoc w nauce i bezpieczną jazdę samochodem , dziękuję za umowę o pracę dla syna Kamila  prosząc nadal aby następna była  na czas nieokreślony i dalsze potrzebne łaski zdrowie ,wytrwałośc siłę w chorobie SM by terapia lekiem interferonem była skuteczna ,aby skończył studia, optymizm na każdy dzięn życia aby nie wątpił ,.Matuchno miej całą naszą rodzinę w opiece mnie i mężą także prosząc o zdrowie i opiekę w każdej chwili naszego życia.
(4.01.2016)

O Światło Ducha Świętego, siły, mądrość, odwagę dla Marii, Damiana, Zuzanny, Witolda i Joanny na trudne wydarzenia nadchodzącego tygodnia oraz o pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy.
(5.01.2016)

Proszę w intencji o spotkanie dobrego mężczyzny który uleczy moje poranione serce da mi poczucie bezpieczeństwa dobro. Bóg zapłać
(6.01.2016)

O zdrowie potrzebne do opieki nad 90-letnią mamą.
(6.01.2016)

Drogie Siostry,
Ponownie Waszym modlitwom  zawierzam  udręki córki Natalii znane Miłosiernemu Bogu, dobre leczenie onkologiczne dla mnie  i zdrowie mojego męża.
Drogie Siostry! Za dar modlitwy i za to że jesteście Bóg zapłać. Życzymy by Pan Bóg  obdarzał  Was w tym Błogosławionym Roku Miłosierdzia  potrzebnymi łaskami. Szczęść  Boże! Zatroskana matka
(11.01.2016)

O pomyślne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy i o zdrowie dla rodziców.
(11.01.2016)

Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo Patrycji i Łukasza żeby wytrwało i żona wróciła do mnie niech otworzy oczy umysł i serce Bóg Zapłać
(12.01.2016)

Bardzo proszę o modlitwę o naprawienie moich relacji z siostrą i z moją rodziną oraz o to żeby Pan mi pokazał komu i co muszę jeszcze przebaczyć. Oraz o łaskę ufności dziecięcej Panu Bogu i żywej wiary i o łaskę codziennego rachunku sumienia.
(12.01.2016)

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę dobrej pracy dla mnie i mojego chłopaka Piotra.
Dziękuję Wam z całego serca za modlitwę
Niech Pan Wam  Błogosławi!!
Pozdrawia Lenka
(13.01.2016)

Proszę o modlitwę w mojej intencji o wyleczenie z poważnej choroby oraz depresji.
(13.01.2016)

Witam,
Jeśli to możliwe to proszę o modlitwę w następujących intencjach:
Proszę o zdrowie dla mojej mamy, o uzdrowienie z choroby nowotworowej by  jak najdłużej mogła cieszyć się łaską życia i przebywania z bliskimi. Proszę o prawidłowe wyniki badań kontrolnych.
Proszę o pomyślne ułożenie spraw zawodowych mojego męża, o opiekę i ochronę od nieszczęśliwych zdarzeń w jego pracy.
Proszę o zdrowie i prawidłowy rozwój naszej córeczki.
Proszę o pracę dla mojego taty, o siły i potrzebne dla niego łaski.
Z góry dziękuje za wsparcie modlitewne.
Pozdrawiam
(15.01.2016)

Proszę o uwolnienie z nałogu i pornografii.
Mam 21 lat... chcę z tym skończyć.
Lecz rozum nie chcę sobie uświadomić, że ten grzech jest aż tak destrukcyjny. Mam problem już od młodych lat...
Mam nadzieję, że niedługo pójdę do spowiedzi.
Proszę o wsparcie modlitewne.
(18.01.2016)

Proszę o modlitwę za dusze czyśccowe, szczególnie te najbardziej zapomniane, cierpiące i pokrzywdzone przez los, ze szczególnym uwzględnieniem osób które grzeszyły przeciwko 1 i 6 przykazaniu.
(23.01.2016)

Prosimy o gorącą modlitwę w naszej intencji oraz wszystkich małżeństw pragnących zostać rodzicami.Aby miłosierny Bóg usunął wszystkie przeszkody zdrowotne i obdarzył nas wyczekiwanym darem potomstwa.Bóg zapłać za modlitwę.
(25.01.2016)

Abym w końcu spotkała najlepszego dla mnie partnera i została obdarzona darem macierzyństwa. Praca, która będzie dawała mi satysfakcję i środki finansowe pozwalające ze spokojem patrzeć w przyszłość. Oraz Prośba o szczęście do ludzi.
(28.01.2016)

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Katarzyny i Roberta, które jest w głębokim kryzysie.
(1.02.2016)

Szczesc Boze,prosze siostry o modlitwe bym wyzdrowiala,przez kleszcza zostalam ukaszona i oprocz ze mam wielki bol przez nie moge chodzic mam bolejroze musze czekac na badania,Ania
(2.02.2016)

Proszę o modlitwę o moje uwolnienie i uzdrowienie oraz o dobrego męża.
(4.02.2016)

Proszę o modlitwę w intencji naszego 13 letniego syna. Proszę o pokój w jego sercu, równowagę psychiczną i odwagę a także o mądrość postępowania z nim dla nas rodziców. Bóg zapłać za modlitwę.
(5.02.2016)

Witam serdecznie :)
Kochane Siostry proszę o modlitwy za moich najbliższych:
Kochanego Łukasza o zdrowie i Dary Ducha Świętego,
Za Ilonę i Magdę o wiarę, zdrowie i radość życia,
Za wszystkich pogrążonych w cierpieniu,
Za mnie o wiarę, cud dobrej i kochanej rodziny oraz możliwość dziękowania za wszystko Jezusowi podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Za modlitwy BÓG ZAPŁAĆ! Pozdrawiam. Katarzyna Mangier
(7.02.2016)

Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące, o pomoc, Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Doroty i jej dzieci, o ochronę dla nich przed mającym złe intencje człowieku, o pomyślne zdanie bardzo poważnego egzaminu na studiach i o zdrowie dla mojej mamy. Bóg zapłać!
(7.02.2016)

Proszę o wstawiennictwo w moich intencjach o uzdrowienie z poważnej choroby i dobre wyniki badań lekarskich.
(8.02.2016)

Matuchno Najukochańsza proszę Cię o pomoc i natchnienie ducha Sw dla syna aby zaczął pisać pracę magisterską dał radę przy chorobie SM miej go w swojej opiece by miał pracę i nie załamywał się i miej w opiece na każdym kroku i całą naszą rodzinę.
(9.02.2016)

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, w intencji mojego nawrócenia i żeby ustąpiła poważna bezsenność, z którą zmagam się od kilku miesięcy i nie wiem już co robić, aby odzyskać sen. Bóg zapłać za modlitwę.
(10.02.2016)

Proszę o uzdrowienie dla mnie, abyśmy mogli z mężem mieć dzieci.
(10.02.2016)

Drogie Siostry
pokochałam całym sercem i bardzo chciałabym prosić o modlitwę w intencji tego
uczucia, by Pan Bóg nas pobłogosławił i stworzył z nas rodzinę.
Grażyna i Darek
(12.02.2016)

Wielce Szanowne Siostry,
kilka dni temu dowiedziałam się o Matce Założycielce Kazimierze Gruszczyńskiej. Przeczytałam książeczkę o niej i modlitwę na obrazku, które dostałam od Pani Małgosi Jarzynki. Modlę się nią stale i polecam bardzo chorą osobę jej wstawiennictwu, prosząc Pana Boga o cud uzdrowienia.
W międzyczasie otrzymałam niespodziewaną wiadomość od mojej Siostry z Zamościa, że jej szwagier, Piotr Śmiałko z Zamościa (50 lat), uległ nagle rozległemu udarowi mózgu. Stan jest bardzo ciężki, nawet mówią lekarze, że jest bez szans na przeżycie, porażona cała lewa strona mózgu.
To jeszcze młody człowiek, i bardzo dobry człowiek, i taka "złota rączka", cichy, spokojny, małomówny.Piotr uległ chorobie we wtorek, 9 lutego.
Tę modlitwę przesłałam do Siostry, rodziny i znajomych i stale się modlimy o cud za przyczyną Matki Kazimiery.
Co mnie uderzyło w jej życiorysie. Jej mama Józefa Gruszczyńska, była z domu CHRZANOWSKA. Czy to nie jest nasza daleka rodzina?
Moja babcia ze strony mamy - Anna Stachurska pochodziła z rodziny Chrzanowskich, mieszkała w Modliborzycach koło Janowa Lubelskiego. Dziadek Roman, jej ojciec mieszkał także w Modliborzycach. Miał 6 dzieci; moja babcia Anna, ciocia Julia, Pelagia- Zofia, wujek Franciszek, Modest i Stefan. Mój pradziadek Roman, pochodził z Zaklikowa. A jego ojciec,a mój prapradziadek również Roman, mieszkał w Zaklikowie. A Zaklików tak blisko Kozienic. Dalej nie wiem o przodkach.
Dlatego śmiem prosić Matkę Kazimierę może (?) daleką krewną, o dar wybłagania cudu uzdrowienia dla ciężko chorego Piotra Śmiałko.
Proszę także gorąco Siostry o modlitwę wstawienniczą w tej sprawie.
Czy mogłabym dostać kilka obrazków a modlitwą do Matki Kazimiery Gruszczyńskiej?
Z wyrazami wdzięczności zjednoczona w modlitwie
Maria Pietrzyk z Warszawy, z Targówka.
(14.02.2016)

Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia Konrada z ciężkich chorób, wiarę i spokój serca.
(15.02.2016)

Błagam o modlitwę za moją rodzinę i za moje małżeństwo pogrążone w głębokim kryzysie.Żona złożyła pozew rozwodowy. Za moją żonę Monikę i dzieci Kacpra, Antoninę i Jacka. O łaskę miłości małżeńskiej i rodzinnej. Bóg zapłać za pomoc w modlitwie.
(16.02.2016)

Proszę o modlitwę za mojego syna o pomoc i siłę w chorobie SM, aby tarapia wstrzymała rozwój choroby, by się nie załamywał i mógł skończyć studia, Duchu Sw natchnij go dopomóż aby napisał prace magisterska , skończył studia, dostał umowę na stałe miał tą pracę i odnalazł sens życia w każdy dzięn Matuchno miej w swojej opiece całą rodzinę wraz z córką i mężem miej nas w swoich skrzydłach.
(18.02.2016)

Proszę o łaskę prawdziwej świętej przyjaźni z pewnym człowiekiem.
(18.02.2016)

Bardzo prosze o modlitwe za mnie,i za moja rodzine, ktora,niestety,bardzo,bardzo potrzebuje modlitwy.
Z serca dziekuje.
(18.02.2016)

Proszę o modlitwę w Bogu wiadomej intencji.Sylwia.
(18.02.2016)

Proszę o modlitwę w mojej intencji o wyzdrowienie z poważnej choroby.
(19.02.2016)

Szczęść Boże
Proszę o wsparcie modlitewne w intencji kilku osób. Wszystkie sprawy są bardzo ważne.
Proszę o modlitwę za Basię, jej męża Stasia i ich dziecko, które Basia nosi w swoim łonie. Jest w ok 20 tygodniu ciąży. Odeszły jej wody płodowe. Okazało się, że w worku owodniowym jest dziura. Lekarze nie mogą dostrzyknąć wód, ponieważ znowu wypłyną. Proszę o modlitwę, żeby zorosła dziura i żeby mama i dziecko szczęśliwie dotrwały do porodu.
Proszę o modlitwę za Martę, która choruje na mukowiscydozę. Od 4 lat żyje właściwie na kredyt, bo osoby chore na mukowiscydozę dożywają max 40 lat, a Marta ma 44 lata. Jest dziewicą konsekrowaną i pisze ikony. Niestety jej stan zdrowia na tyle pogorszył się, że Marta nie jest w stanie pisać ikon. Nie ma funduszy na leki. Pojawił się nowy lek, ale jest bardzo drogi. Staramy się uzbierać pieniądze na ten cel.
Proszę o modlitwę za Hanię. Jest matką trzech synów. Jest po rozwodzie cywilnym od 2007 roku. Od tamtego czasu toczy się również postępowanie w Trybunale Metropolitalnym o uznanie nieważności jej małżeństwa – do złożenia wniosku w tej sprawie nakłonił ją spowiednik. Sprawa bardzo skomplikowała się. Otrzymała dwa różnie brzmiące wyroki. W pierwszej instancji orzeczono, że sakrament istnieje. W drugiej, że nie istnieje – z jej przyczyny. Uznano tak na podstawie opinii jednej nieżyczliwej wobec niej osobie, która miała błędne dane. Pytając o prawdziwość takiego orzeczenia, usłyszała, że ma się cieszyć – przecież ma orzeczenie nieważności małżeństwa, nie ważne na jakiej podstawie. Hani zależy przede wszystkim na prawdzie. Na jej decyzję, wszystkie dokumenty zostały wysłane do Watykanu. Przed podjęciem tej decyzji powiedziano jej, żeby się dobrze zastanowiła co robi, bo powinna się liczyć z ogromnymi kosztami, a nie ponownym rozpatrzeniem jej sprawy. Podobno na ponowne rozpatrzenie jej sytuacji może liczyć w kategorii cudu. Hania modli się o cud – ponowne, obiektywne, sprawiedliwe dokonanie oceny sprawy.
Proszę też o modlitwę za Grzegorza, który jest bezdomny. Jest pod opieką wspólnoty parafialnej, z którą się zaprzyjaźnił. Ma umówiony pobyt na dwumiesięczną terapię w ośrodku odwykowym w celu leczenia choroby alkoholowej. Proszę o modlitwę o uzdrowienie jego zranień z dzieciństwa, o to by wybaczył sobie to, co jest dla niego najtrudniejsze, o łaskę dobrej, głębokiej spowiedzi świętej, o to, żeby przyjął Bożą miłość, żeby pozwolił Bogu dotknąć swojego poranionego serca, by przyjął od Boga nowe życie.
Proszę o modlitwę za Olę, która zmaga się z samotnością. Marzy o tym, żeby założyć rodzinę. Czas upływa, a jej trudno odnaleźć się w niełatwej dla niej sytuacji.
Proszę również o modlitwę w swojej intencji. Jestem w trakcie rozwodu cywilnego (który trwa już prawie 2 lata) oraz procesu o stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego. To małżeństwo było niestety nieświadomym powieleniem wzorców z domu. W dzieciństwie bardzo wcześnie byłam wykorzystywana seksualnie przez ojca. Trwało to długo, było bardzo brutalne i nikt mnie nie obronił. Od zawsze zmagam się ze skutkami tamtych wydarzeń. Jestem w trakcie psychoterapii, która jest trudna i bolesna. I nie mam już siły. Straciłam nadzieję na wyzdrowienie, na normalne życie, na uzyskanie rozwodu i orzeczenie nieważności ślubu kościelnego. Zależy mi na tym ze względu na siebie, na poczucie wolności osobistej – nie ze względu na pragnienie wchodzenia w kolejny związek.
Bóg jest dla mnie najważniejszy, ale obraz ojca bardzo pokutuje w relacji z Bogiem. Nie czuję się kochana, a to boli najbardziej… Bardzo proszę o modlitwę…
Karolina
(19.02.2016)

Bardzo proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla o. Piotra, o. Samuela, ks. Tadeusza, ks. Jacka, s. Weroniki i Agnieszki.
Bóg zapłać!
(20.02.2016)

Matko Kazimiero wstawiaj się za nami u Boga i wypraszaj błogosławieństwo, zdrowie i ochronę od zła w każdej postaci.
(21.02.2016)

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w mojej intencji o powrót do zdrowia.
(21.02.2016)

Gorąco proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia fuzji oraz o światło Ducha Świętego na ten czas dla O. Klaudiusza.
(22.02.2016)

O modlitwę w intencji uwolnienia i uzdrowienia mojej osoby oraz dziewczyny o imieniu Ewa.
O odwagę i męstwo oraz miłość.
Oraz za Koleżankę (Ewę) w, której widzę "Iskierkę Miłości" aby moja relacją z Nią Płyneła z Miłości.
Szymon z Warmii i Mazur
(23.02.2016)

O pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy, Bożą pomoc, zdrowie i siły dla rodziców.
(24.02.2016)

Proszę o modlitwę za przyczyną Matki Kazimiery o dar, byśmy wreszcie po wielu latach poszukiwań kupili nsz wymarzony dom z kawałkiem ziemi, bo czas już bardzo nagli, nie mieścimy się w małym mieszkaniu a ciągle nie możemy znaleźć nic odpowiedniego.
(25.02.2016)

Blagam o modlitwe w intencji Patryka o jego przemiane serca, nawrocenie, uwolnienie  od  zlego I Dary Ducha  Swietego. Bog zaplac za modlitwę.
(4.03.2016)

Sł.Boża Kazimiero Gruszczyńska proszę o szczęśliwą operację dla mamy Bernadety ,czuwaj nad nią i prowadź rękę lekarza oraz proszę o zdrowie Boże błogosławieństwo dla rodziców ,brata  kapłana Piotra ,rodzeństwa ,rodzin : Lidii,Gosi ,Eli.
(6.03.2016)

Proszę o modlitwę w intencji daru Miłosierdzia Bożego dla osób wrogich mnie lub mojej rodzinie, a także o łaskę nawrócenia i przebaczenia dla mnie i moich bliskich tj. rodziców, chrzestnych, sióstr i braci ciotecznych oraz dalszych krewnych i dawnych przyjaciół. Proszę również o pomoc i wstawiennictwo Matki Bożej u Boga w intencji całkowitego przerwania wszelkich duchowych konsekwencji grzechów z przeszłości i pełne Boże błogosławieństwo na nadchodzące lata naszego życia doczesnego. Bóg zapłać za wszelkie okazane wsparcie i dobro.
(9.03.2016)

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę dobrej pracy dla mnie i mojego chłopaka Piotra.
Dziękuję Wam z całego serca za modlitwę
Niech Pan Wam  Błogosławi!!
Pozdrawia Lenka
(9.03.2016)

Drogie siostry,chciałbym znowu prosić o wasze modlitwy, jestem tak bardzo wyczerpana. Proszę, módlcie się, aby Pan głęboko uleczyć każdą chwilę mojego życia z Jego bezwarunkowej miłości i aby Pan dać mi znać z całego serca swego nieskończonego miłosierdzia we wszystkich moich przeszłych grzechów. Od wielu lat po konwerziji jestem ciągle straszliwie torturowana przez bolesne ciemności, bardzo mocne diabelskie opresje i głębokim poczuciem winy, prawie nie mógł modlić się o wiele lat. To straszne cierpienie... Dziękuję bardzo za wszystko! Niech was Bóg błogosławi. Jana, Slowacja
(11.03.2016)

Bardzo proszę o modlitwę za Mariusza: o łaskę wiary i uzdrowienie wewnętrzne.
(13.03.2016)

Św. Józefie Twoja moc rozciąga się na wszystkie ludzkie sprawy, Ty możesz uczynić możliwym to co po ludzku wydaje się nie możliwe, spójrz z Ojcowską Miłością na intencję z którą do Ciebie przychodzę błagając aby ksiądz Tomek mi przebaczył, aby mnie nie odsuwał, nie przekreślał dotychczasowych naszych relacji, spraw Józefie, stwórz sytuację w której nasze relacje przyjaźni będą miały szansę powrotu.Tobie powierzam moją sprawę, Tobie pozostawiam czas i miejsce.Błagam nie pozostawiaj mnie bez Twojej pomocy.
(14.03.2016)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 
Bóg Zapłać za Modlitwę!
Sprawę w sądzie mam 17.03.2016 o godz. 13.20.
Proszę o wstawiennictwo u Jezusa i Maryi w tym dniu w szczególności. 
Pozdrawiam
Paweł (14.03.2016)

Prosze o modlitwe o pojednanie małzenstwa sakramentalnego Krzyska i Basi, o wylanie na nich i dzieci Ducha Sw, o odbudowe ich związku małzenskiego.
(17.03.2016)

Gorąco proszę w imieniu wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Betania” ze Szczecinka o modlitwę osłonową, w intencji mającego się rozpocząć w naszym mieście Seminarium Odnowy Wiary, zaplanowanego na czas od 5 kwietnia do 7 czerwca.  Aby Duch Święty obdarzył swoim światłem kapłanów, prowadzących i uczestników. Niech wypełni się Boża Wola w tym dziele.
(18.03.2016)

Drogie Siostry proszę o modlitwę w intencji znalezienia prze ze mnie pracy.
(20.03.2016)

Proszę o modlitwę w intencji dobrych wyników badania i uzdrowienia mojej kochanej mamy Wiesławy z choroby,Boże nie pozwól jej jeszcze odejść z tego świata.
(20.03.2016)

Proszę o modlitwę w intencji Joanny o światło Ducha Świętego by potrafiła podjąć właściwą decyzję.
Bóg zapłać.
(30.03.2016)

O pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy i o zdrowie dla rodziców.
(30.03.2016)

Prośba o modlitwę w intencji  rekolekcji ewangelizacyjnych REO organizowanych przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym Stegny Warszawa, rozpoczęcie 06.04.2016 r.
(4.04.2016)

Proszę o modlitwę o łaskę pomocy finansowej dla mnie i mojej rodziny oraz o szybkie zakończenie spraw spadkowych.
(4.04.2016)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej i o Miłosierdzie, przywrócenie łask .Cud, w intencjach Panu Bogu wiadomych Bóg zapłać.
(9.04.2016)

O pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy oraz o zdrowie i prace dla rodziców.
(10.04.2016)

Proszę o modlitwę za Dorotę Kusyk o pomyślny wynik rozprawy sądowej o godzinie 9: o opiekę Matki Bożej, błogosławieństwo Pana Jezusa, o to by prawda zwyciężyła. Proszę także za dusze w czyśćcu cierpiące, za naszą Ojczyznę w 1050 rocznicę chrztu Polski, za konających, świętokradców, bluźnierców, o moje stałe nawracanie, łaskę dobrej spowiedzi oraz za mojego tatę w 50. rocznicę urodzin. Bóg zapłać!
(14.04.2016)

Błagam o modlitwę za syna Kamila  aby dał radę skończyć magistra o zdrowie,w chorobie SM  pomoc, potrzebne łaski  i siłe na każdy dzień i opiekę Matki Najśw.aby się nie załamywał , miał pracę i odnalazł sens życia Matuchno Najukochańsza miej go w swojej opiece.
(14.04.2016)

Pokornie proszę o modlitwę w  intencji mojego zdrowia. W dniu dzisiejszym idę do szpitala by poddać się operacji oponiaka. Bardzo boję się tej operacji, pragnę by powiodła się i abym była zdrowa i mogła dalej być z moją kochaną rodziną i w swojej dalszej pracy zawodowej pracy pomagać dzieciom. Serdeczne Bóg zapłać.
(17.04.2016)

Szczęść Boże
Prosze o modlitwe aby Romek ożenił się ze mną jak najszybciej
abym nie była głodna ani chora abym mogła zawsze kupić książki o które P.Boga bardzo prosze . Bóg zapłać za modlitwe.
(18.04.2016)

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia, uwolnienia od złych duchów, od zniewoleń, o łaskę uzdrowienia i wszelkie dary Ducha Świętego dla mojej Mamy Agnieszki i brata Pawła.
Bóg zapłać.  
(21.04.2016)

Prosze o modlitwe abym została przyieta do zakonu i zdrowie dla całej Rodziny.
(23.04.2016)

Proszę gorąco o modlitwę przez wstawiennictwo m.Kazimiery Gruszczyńskiej w intencji Pawła W. prosząc o cud wyzwolenia z choroby alkoholowej - o uzdrowienie jego duszy i ciała.
(24.04.2016)

Szczęść Boże. Bardzo proszę Siostry o modlitwę w intencji Jakuba. O Jego nawrócenie i zdrowie oraz o nasz szczęśliwy związek.
(29.04.2016) 

Bardzo proszę o gorącą modlitwę w mojej intencji. Proszę by mój chłopak Przemek szczerze żałował tak jak źle mnie potraktował, proszę by dotarło do niego ile zadał mi bólu i cierpienia i chciał to wszystko naprawić i prosił mnie o wybaczenie. Bóg zapłać.
(1.05.2016)

Chciałabym bardzo poprosić  o gorącą modlitwę w intencji ratunku i naprawy mojego związku z Przemkiem. Proszę by Przemek w porę się opamiętał i docenił co miał. Proszę by zrozumiał, ze to co zrobiłam zrobiłam z miłości, by ratować nasz związek. Proszę by Pan Bóg wskazał mu prawidłową drogę w zyciu i uświadomił co jest w zyciu ważne - nie koledzy czy pieniądze a miłość. Proszę by zrozumiał ile cierpienia i bólu zadał mi swoim zachowaniem i szczerze tego żałował i chciał to naprawić. Proszę by to on teraz zaczął się o mnie starać i to jemu zaczęło zależeć. Proszę by przestał mnie krzywdzic i się ze mną pogodził, a ten kryzys jak miedzy nami nastał się zakończył i był dla nas okazja do refleksji i uświadomienia sobie ile dla siebie znaczymy i jak bardzo siebie potrzebujemy. Bóg zapłać za modlitwę mojej intencji.
(2.05.2016)

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego  męża. O uwolnienie go z uzależnień  i zniewolen, o światło Ducha Św dla niego.  Proszę  by nosił z szacunkiem i czcia swoja ślubną obrączkę. Proszę o łaskę  pogłębienia naszej  małżeńskiej  jedności i duchowości, dojrzałą miłość. Proszę przez  wstawiennictwo Maryji, św  Józefa i św Rity o potrzebne dla nas  laski  uzdrowienia i dziękuję  za wszystkie laski otrzymane do tej  pory. Bóg zapłać za modlitwę.
(3.05.2016)

Z całego serca proszę o modlitwę w mojej intencji - bym poradziła sobie z trudnymi emocjami z przeszłości i dostała drugą szansę od ukochanego człowieka. By Bóg usunął blokady, które między nami powstały i doprowadził nas do sakramentu małżeństwa.
Szczęść Boże
(4.05.2016)

Proszę o modlitwę za mojego ukochanego o wyjście z depresji i przemianę serca. Proszę o łaskę pojednania  oraz o miłość miedzy nami, która potrafi wszystko przetrzymać
(6.05.2016)

Proszę o modlitwę w intencji o dobre przygotowanie do aktu zawierzenia się Maryi dla Izy i Basi, o dobrą pracę dla nich która będzie służbą Bogu i bliźnim i która będzie im dawała radość i pokój serca a także o ruszenie z miejsca w kierunku swojego powołania dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, o potrzebne dary i łaski dla nich, zwłaszcza dar mądrości, rozeznania, roztropności i uzdrowienie z lęków i blokad wewnętrznych oraz niezdecydowania. Bóg zapłać.
(9.05.2016)

Proszę o modlitwę za syna Kamila o zdrowie , siłe nie załamywanie się w chorobie SM aby choroba nie postępowała aby dał rade skończyć magistra, miał nadal pracę w biurze Duchu Sw. udziel mu darów Matko Najśw. miej go w swojej pieczy na każdym kroku jego , córkę Kingę i cała rodzinę
(10.05.2016)

Proszę Boga o jak najszybsze znalezienie uczciwej pracy i proszę o siły do życia. (10.05.2016)

Proszę o modlitwę w intencji Pawla, Pawla, Jacka, Tadeusza, Roberta aby ich serca byly na wzór Serca Pana Jezusa. Proszę o modlitwę za mnie założenie szczęśliwej rodziny przez wstawiennictwo Siostry Kazimiery. Bóg zapłać
(12.05.2016)

Szczęść Boże
proszę o modlitwę o światło i mądrość Ducha sw w rozeznaniu drogi zyciowej dla Gosi I Janka.
Dziękuję. Pozdrawiam w Panu.
(15.05.2016)

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna z łuszczycy.
(15.05.2016)

Pokornie proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie.
Dziękujemy Ci dobry Boże.
Serdeczne Bóg zapłać
(18.05.2016)

Mam 24 lata i proszę o modlitwę. Życie mi nie idzie i załamuję się, nie mam już sił. Choruję na depresję, na I roku studiów nie dałam sobie rady i musiałam je rzucić. Potem 3 razy próbowałam sił w różnych pracach, ale nie potrafiłam się odnaleźć. Proszę o modlitwę. By się wszystko ułożyło, bym znalazła odpowiednią pracę w której się odnajdę, bym wyzdrowiała i w końcu przyszła radość do mojego życia. Proszę o modlitwę o cud, by w końcu przyszły lepsze dni.
(27.05.2016)

Bardzo błagam o modlitwę w mojej intencji, jestem osobą samotną , chodzi o znalezienie dobrego męża którego będę kochała i który odwzajemni mi to uczucie. Proszę by moje małżeństwo przetrwało całe życie, by nie było w nim żadnych nieszczęść ani rozwodu.
Mam 30 lat,  jestem biednym człowiekiem, strasznie dużo wycierpiałam, moja wieloletnia samotność dobija mnie i podkopuje na każdym kroku dodatkowo.
Bardzo proszę o pomoc. Alicja
(28.05.2016)

Proszę o modlitwę za mnie o całkowite uwolnienie od złego ducha, całej mojej rodziny, uleczenia wszystkiego do czego ma dostęp.
Bóg zapłać.
(28.05.2016)

Boże chroń moją córkę i jej dzieciątko wzmocnij ją w wierze,ratuj z rozpaczy,pomóż bo nie widzimy wyjścia z tej trudnej sytuacji.
(29.05.2016)

Drogie Siostry,
Ogromnie prosimy o modlitwę o dar rodzeństwa dla naszej czteroletniej córeczki, która codziennie nam oświadcza, że chce braciszka i siostrzyczkę, a nasze dotychczasowe działania pozostają niestety bezowocne. Naszej wdzięczności za wsparcie nas w modlitewnym szturmie do nieba nie wyrazimy słowami, a na pewno nie odda jej proste "dziękujemy".
Karolina i Jędrzej
(31.05.2016)

Proszę o modlitwę za mojego syna Kamila który choruje na SM aby terapia interferonem powstrzymała postęp choroby , by się nie załamywał odnalazł sens życia, obronił pracę magisterską, miał nadal pracę w biurze .Jezu, Matuchno miej go w swojej opiece na każdym kroku, Duchu Św obdarz go swoimi darami.Bóg zapłać.
(2.06.2016)

Dziękując za dotychczasowe łaski proszę o modlitwę w intencji Grzegorza i Gosi, o wzajemną miłość i założenie rodziny.
(3.06.2016)

Drogie Siostry,
Prosimy o dalszą modlitwę w naszej intencji - o łaskę rodzicielstwa dla nas. 
Dziękujemy :) Agnieszka i Oktawian
(4.06.2016)

Proszę o modlitwę w intencji Grzegorza i Gosi, o wzajemną miłość i założenie rodziny.
(6.06.2016)

O zdrowie w SM , potrzebne łaski dla Kamila aby terapia skutkowała , aby syn mógł zdac egzaminy obronić magistra miał nadal pracę w biurze by miał obowiązki aby nie załamywał się, miej Go Matuchno Najśw, Jezu w swojej opiece na każdym kroku.Duchu Św obdarz go swoimi darami.
(9.06.2016)

Proszę o modlitwę w intencji daru Miłosierdzia Bożego dla osób wrogich mnie lub mojej rodzinie, a także o łaskę nawrócenia i przebaczenia dla mnie i moich bliskich tj. rodziców, chrzestnych, sióstr i braci ciotecznych oraz dalszych krewnych i dawnych przyjaciół. Proszę również o pomoc i wstawiennictwo Matki Bożej u Boga w intencji całkowitego przerwania wszelkich duchowych konsekwencji grzechów z przeszłości i pełne Boże błogosławieństwo na nadchodzące lata naszego życia doczesnego. Bóg zapłać za wszelkie okazane wsparcie i dobro. Amen.
(12.06.2016)

Szczesc Boze,
chcialabym prosic o modlitwe w nastepujacych intencjach:
-zachowanie wiernosci przez meza Krystyna, czyste serce i mysli
- by Pan Jezus zdjal mu i jego rodzicom zaslone z oczu, zeby zrozumial ze porzucajac zone z niepelnosprawnym dzieckiem wyrzadzil Nam wielka krzywde, a jego rodzice przestali go buntowac
- o przemiane serca dla meza Krystyna i jego rodzicow
- o uwolnienie meza od narkotykow
- o potrzebne laski dla mnie, synka Kacperka i moich rodzicow na ten trudny czas
-o uwolnienie od skutkow grzechow pokoleniowych ,przeklanstwa i wszelkiego zlozeczenia dla mojej i meza rodziny
- i zeby maz w koncu odcial pepowine od tesciow
-aby tesciowie zrozumieli ze zle wychowali swoje dzieci
-o przemiane mojego serca abym potrafila przebaczac i nie chowac urazy
- o zbawienie duszy współmałżonka
-o  pragnienie nieustannego nawracania serca meza do Boga
-o  powrót meza i pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej
- o odrodzenie wzajemnej milosci.
Z Panem Bogiem
(12.06.2016)

Chciałbym prosić o modlitwę w następujących intencjach: o zachowanie wierności przez Żonę Agnieszkę, czyste serce i myśli, aby Pan Jezus zdjął Jej zasłonę z oczu, żeby zrozumiała, że z innym mężczyzną nie będzie szczęśliwa. Proszę o przemianę serca dla Agnieszki, zabranie innego mężczyzny i  powrót do męża, pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej, o odrodzenie wzajemnej miłości. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, proszę o pokój w Jej sercu. Proszę również o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych, przekleństwa i wszelkiego złorzeczenia dla mojej i Żony rodziny.
(13.06.2016)

Proszę o modlitwę za zmarłych:
Ś.P.  Janina Sendek, Antoni Sendek, Tadeusz Sendek, Zbigniew Sendek, Marianna Sendek,
Kazimierz Sendek, Bronisława Trela, Jan Trela, Adolf Trela, Zbigniew Pisany, Waldemar Wybraniec,
Katarzyna Janus, Katarzyna Sobczyk, Anna Majkowska, Ewa Majkowska, Ryszard Nowakowski,
Władysława Bugajska, Władysław Bugajski, Zdzisław Bugajski, ks. Stanisław Bugajski,
Maria Lisowska, Władysław Lisowski, Piotr Zawadzki, Ryszard Piętak, Zofia Różalska,
Genowefa Wójcik, Ludwik Wójcik, Stanisław Wójcik, Leon Sabatowski, ks. Edward Panek,
ks. prof. Andrzej Zuberbier, ks. Piotr Klimczyk, ks. Edward Skotnicki, ks. prałat Józef Zbroszczyk,
Maria Dróżdż, Wojtek Dróżdż, Jakub Dróżdż, Krystian Rempała, Andrzej Kozieja, Elżbieta Gąbka,
Jerzy Kukuła, Maria Paszewska, Stanisława Majewska, Lidia Wyczyńska, Piotr Goliński,
ks. infułat Józef Wójcik, ks. Bp Edward Materski, ks. Bp. Stefan  Siczek,
ks. Bp. Mieczysław Jaworski.
(14.06.2016)

Bardzo proszę o modlitwę w poniższych intencjach: o utrzymanie się w pracy, abym miał pracę od września 2016 r; o światło Ducha Św. dla Małgorzaty i Dariusza; o łaskę nieba dla Jana i Tadeusza-Przemysława Rosa oraz Agnieszki
Filipek, Czesława Kamińskiego i Czesława Świeczaka Stanisławy Urbanek.
Bóg zapłać
(17.06.2016)

Bardzo proszę o pilną modlitwę za moją córkę Julię o łaskę zdrowia (problemy ze zdrowiem była w szpitalu) i szczęśliwe zakończenie I roku medycyny. Proszę również o modlitwę za Marysię o błogosławienstwo i ochronę.
(18.06.2016)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Proszę o dalsze wstawiennictwo u Jezusa i Maryi za moją rodzinę. Mamy wyznaczoną następną rozprawę w sądzie na 6.09.2016.
Jestem po ciężkim zapaleniu płuc i pobycie w szpitalu w kwietniu. A 22.06.2016 idę do szpitala na badania przełyku przed zabiegiem. 
Z góry składam Wielkie Bóg Zapłać! za okazaną pomoc w modlitwie! 
Paweł
(22.06.2016)

O uzdrowienie relacji rodzinnych.
(22.06.2016)

Proszę o modlitwę za syna i córkę o dary Ducha Sw i pomoc w zdaniu egzaminów dla syna o pomoc w obronie pracy magisterskiej i aby otrzymał pracę na stałe. ( tym bardziej o zdrowie i siłe w chorobie SM aby terapia wstrzymała chorobę , aby się nie załamywał   i odnalazł sens  w życiu  dzięki Tobie Jezu i Matko Najsw i opieke na każdym kroku) Bóg zapłać.
(23.06.2016)

Z prośba o pomyślne zdanie egzaminu ostatniej szansy z języka angielskiego dla Justyny oraz Dawida w Lipcu.
Bog zaplac,
Dawid B.
(24.06.2016)

Choruję psychicznie, cierpię, mam 34 lata. Chciałbym dlatego bardzo prosić o modlitwę w mojej intencji. Bardzo tej modlitwy potrzebuję. Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby psychicznej, o wolność, miłosierdzie Boże, o wybawienie z tego utrapienia, cierpienia.
Błagam siostry o tą modlitwę.
(24.06.2016)

Proszę o modlitwę o wzajemną miłość i założenie rodziny.
(24.07.2016)

Bardzo proszę o modlitwę o przymnożenie wiary, łaskę zdrowia i pomoc Bożej Opatrzności w rozwijaniu talentów oraz o natchnienie w pięknym tworzeniu w nurcie poezji śpiewanej dla mnie, Sylwii.
Proszę o modlitwę o uzdrowienie na duszy i na ciele oraz o pomoc w znalezieniu pracy dla Łukasza który jest dziennikarzem, zna 5 języków i został zwolniony - nie ma stałego zatrudnienia. 
Bardzo dziękuję - Sylwia z Gdyni
(29.06.2016)

Serdecznie proszę o modlitwę, w intencji  pomyślnego  obronienia  pracy licencjackiej, która zdaję 4 lipca.
Bóg zapłać za modlitwę
(1.07.2016)

Pokornie proszę o modlitwę
Jezu Ufam Tobie
Serdeczne Bóg zapłać
(1.07.2016)

Szczesc Boze. Bardzo prosze o modlitwe za mnie...nie mam juz sil. w moim zyciu bardzo zle sie dzieje. zmarl po ciezkiej chorobie moj kuzyn Nie mam stalej pracy a osoba z mojej bliskiej rodziny z ktora mieszkam (jestem w zasadzie na jej utrzymaniu) nie tylko nie ma takze obecnie pracy, ale i uwiklala sie w rozne rzeczy, ktore czynia tak wiele zla naszej rodzinie...z moim zdrowiem bardzo zle sie dzieje. w dodatku dowiedzialam sie, ze moj przyjaciel i jednoczenie moje modlitewne "duchowe" dziecko, jedyna moja pociecha, ktos, bez kogo (choc czasami bylo to tylko spojrzenie czy nawet fakt, ze widzielismy sie tylko w przelocie) nie dalabym rady zniesc tak wielu ciezkich rzeczy, ktorych doswiadczam od dawna a duzo tego bylo...i dowiedziala sie wlasnie, ze go strace, ze mnie opusci bo nie przedluzono mu umowy o prace. czuje sie, jakby uszlo ze mnie zycie. mam do Boga zal, ze zawiodl mnie w tak waznej dla mnie sprawie ze powiedzial Nie na moje gorace modlitwy. Moj przyjaciel, podczas gdy tak wiele osob mnie zawiodlo, byl jedynym, ktory patrzyl z sympatia, uwazal  za cos warta, ta nasza relacja dopiero powoli zaczela sie jakos wyjasniac i ukladac, ale na wiecej zabraknie czasu Nie potrafie sobie nawet wyobrazic zycia w tej beznadziei bez niego, jedynej mojej pociechy, jedynej nieraz radosci, ze w tym wszystkim jest tu obok, gdzies blisko. nie moge sie z tym zgodzic i nie zgadzam sie bardzo boli i nie wiem nawet jak sie dalej modlic. bardzo prosze za mnie sie pomodlic...nie wiem, co tu mozna zrobic. ale nawet z beznadziejnych sytuacji czesto jest jakies wyjscie. nie potrafie przestac sie modlic, zeby Bog mi go nie zabieral, choc nic juz chyba sie nie da zrobic, ale tak bardzo potrzeba mi pociechy i nadziei, ze ta przyjazn uda sie jakos zachowac. nie stracic jej... jestem zrozpaczona.
Bog zaplac za modlitwe.m.
(3.07.2016)

Matuchno Najukochańsza, Jezu , Duchu Sw  dziękuję za wszystkie otrzymane łaski dla Kamila, Kingi proszę o zdrowie i dalszą opiekę dla całej rodziny. Bóg zapłac
(5.07.2016)

Chciałabym bardzo poprosić Drogie Siostry o modlitwę za mnie i za Przemka. Bardzo proszę o wyproszenie dla mnie u Pana Boga łaski wzajemnej miłości między nami i tego byśmy po jego powrocie do Polski porozmawiali i zdecydowali, że damy sobie szansę i spróbujemy jeszcze raz nie powtarzając błędów, które popełniliśmy. Bardzo proszę o modlitwę w intencji naprawy naszego związku i odrodzenia uczucia jakie było między nami. Bóg zapłać.
(5.07.2016)

Dziękuję za otrzymane łaski za zdane egzaminy syna, córki,  za pracę .Proszę o zdrowie, opieke i siłe dla syna w choroboie SM aby nie wątpił i aby odnalazł siłe w Tobie Matuchno i Jezu Najdroższy aby poczuł chęć częstszego chodzenia na Msze Sw w miarę sił oczywiście, błagam Matuchno aby ta choroba się zatrzymała aby terapia lekowa skutkowała.Miej nas w swojej opiece Bóg zapłac.
(12.07.2016)

Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za mnie i za P., abyśmy byli razem, jeśli taka jest wola Boża.
(14.07.2016)

Szczesc Boze chciałbym poprosic o modlitwe w mojej intencji o uwolnienie od wpływu złych duchow, od rokow,czarow, wszelkiego zła ukrytego i tym podobnych rzeczy,o łaskki i błogosławienstwo Boze dla mnie i mojej rodzny,bardzo prosze o modlitwe bo jest mi niezmiernie potrzeba szczególnie teraz z góry dziekuje niech Bog wam błogosławi Grzegorz
(15.07.2016)

W intencji nawrócenia i uwolnienia mojego męża. O pogłębienie małżeńskiej i rodzinnej jedności i duchowości, dary Ducha Świętego, uzdrowienie ciała i duszy dla nas  i naszych dzieci oraz o poprawę sytuacji finansowej, dobrą, stałą pracę i wlasny dom. O uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz zdrowie dla dziecka, które się urodzi. Oraz w intencji Chrystusowego  pokoju i wybaczenia w domach  naszych rodzinnych, o uwolnienie i przemianę serc. Dziekuje za wszytkie otrzymane laski i cuda.  Bóg zapłać.
(16.07.2016)

Szczęść Boże,
proszę o modlitwę o  zdrowie dla Siostry Joanny, czyste serce, mądrość życia oraz opiekę i błogosławieństwo Boże dla  mnie, Rodziców i całej Rodziny. Bóg zapłać
(17.07.2016)

Proszę o modlitwę za mnie. By Bóg poprowadził mnie w poszukiwaniu pracy i bym znalazła odpowiednią dla mnie pracę. Nie mam już żadnych pomysłów co mam robić w życiu. Moje plany nie wypaliły. Tylko Bóg może mi pomóc.
(17.07.2016)

Prosze o modlitwe o nawrocenie, uzdrowienie i uwolnienie dla Katarzyny.
(17.07.2016)

Witam,
Jeśli to możliwe to proszę o modlitwę w następujących intencjach:
Proszę o zdrowie dla mojej mamy, o uzdrowienie z choroby nowotworowej by jak najdłużej mogła cieszyć się łaską życia i przebywania z bliskimi. Proszę o prawidłowe wyniki badań kontrolnych. Proszę o pomyślne ułożenie spraw zawodowych mojego męża, o opiekę i ochronę od nieszczęśliwych zdarzeń w jego pracy. Proszę o zdrowie i prawidłowy rozwój naszej córeczki. Proszę o pracę dla mojego taty, o siły i potrzebne dla niego łaski. Z góry dziękuje za wsparcie modlitewne. Pozdrawiam, Paula
(20.07.2016)

Pokornie proszę o modlitwę
(20.07.2016)

Jezu Ufam Tobie
W intencjach Panu Bogu wiadomych
Serdeczne Bóg zapłać
(22.07.2016)

Błagam o cud przemiany w przeogromnych i po ludzku niemożliwych do wyjście kłopotach finansowych,o cud przemiany w małżeństwie i rodzinie,o cud przemiany serc i sumień męża i dzieci, nawrócenie,dobrą spowiedż,o właściwych współmałżonków i szczęśliwe Bogiem silne rodziny dla dzieci i żeby córka ginekolog nigdy nie przyczyniła się do śmierci żadnego ludzkiego życia.Bóg zapłać.
(27.07.2016)

Proszę o modlitwę za śp. Weronikę Pawlikowską o radość nieba, wczoraj odeszła do Pana. BÓG ZAPŁAĆ. MIROSŁAW
(4.08.2016)

Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji poprawy relacji z kolegą Michałem oraz o uwolnienie od okultyzmu. Bóg zapłać.
(7.08.2016)

Proszę o łaskę uwolnienia od zła.
(8.08.2016)

Proszę o uzdrowienie tarczycy.
(11.08.2016)

Bardzo proszę o modlitwę o cud uzdrowienia Mateusza i dar głębokiej wiary.
(14.08.2016)

O łaskę zdrowia i ulgę w cierpieniu dla Łukasza.
(16.08.2016)

Szczęść Boże!

Chciałam się zwrócić do Sióstr o modlitwę w następujących intencjach:
- znalezienie  zawodowego  powołania,miejsca w życiu
-zdania na upragnione studia,
-nawrócenie na drogę wiary swojej bliskiej rodziny, zwłaszcza brata
-związek małżeński z osobą bliską memu sercu,
-znalezienia dobrej pracy w najbliższym czasie,
-brak kłopotów finansowych,
-spotykania dobrych i życzliwych osób na swojej drodze.
-pokonanie wszelkich słabości w sobie.
-dotarcie do Ojca Pio  do San Giovanni Rotondo.
-zdrowia  i poczucia  zadowolenia dla rodziców.
Elżbieta
(20.08.2016)

Gorąco proszę o modlitwę za Ojca Klaudiusza o łaskę zdrowia, światło Ducha Św. i wszelkie potrzebne łaski na czas pobytu w Irlandii

(21.08.2016)

Serdecznie proszę Siostry o modlitwę w intencji pomyślnego przebiegu operacji i łaskę powrotu do zdrowia dla ks.Huberta.
serdeczne Bóg zapłać!
Łączę się z Siostrami w modlitwie przed Panem!

(21.08.2016) 

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od masturbacji.

(25.08.2016)

O uległość Duchowi św. i pokój serca dla Aleksandry i łaskę dobrego wyboru męża. 

(26.08.2016)

Proszę o modlitwę o potrzebne łaski i  zdrowie dla Mirosławy, opiekę i błogosławieństwo Boże dla rodziny.

(30.08.2016)

Proszę o modlitwę w intencji syna Marcina o dobre wyniki badań, o cofnięcie się całkowite choroby przede wszystkim o przemianę myślenia i nawrócenie. Bóg jest Dobry!!!!

(31.08.2016)

Proszę o zgodę,pojednanie i Boże błogosławieństwo dla mojego związku z Salvatore.

(31.08.2016)

Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Emilii i jej dzieciątka.
Siostra jest w stanie błogosławionym w 35 tygodniu. Od ponad tygodnia
przebywa w szpitalu z powodu zagrożenia przedwczesnym rozwiązaniem. Do
tego zmaga się jeszcze z zakażeniem.

(1.09.2016)   

Proszę o modlitwę za Piotra o nawrócenie i wyrwanie z nałogów, i za Stasia o uzdrowienie.

(2.09.2016)

Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia Mateusza.

(2.09.2016)

Najukochańsza Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo u Syna, uproś Jego Miłosierdzie, niech uciszy burzę w moim sercu, niech wyciągnie mnie z ciemności i pomoże, abym otrzymała pracę o którą się staram, aby i moje życie nabrało sensu. I jeszcze o nawrócenie Artura... Jemu pomóż ale i spraw abym w końcu przestała o nim myśleć.... Serdecznie proszę wszystkich o modlitwę wstawienniczą.

(3.09.2016) 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nerek, jajników i tarczycy oraz znalezienia pracy.

(4.09.2016)

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za Przemka, aby każdego dnia miedzy nami układało się coraz lepiej. Proszę o modlitwę w  intencji odbudowy naszych relacji i tego by on w końcu się zmienił, wydoroślał i wszystko między nami się ułożyło. Bóg zapłać.

(6.09.2016)

Jesteśmy rodzicami 2 Aniołków: Zosi i Piotrusia. Tak bardzo pragniemy ziemskiego rodzeństwa dla naszych dzieci, dlatego też prosimy o modlitwę. Basia i Krzyś 
(6.09.2016)

O uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z nieczystymi pokusami, o łaskę rozeznania drogi życiowej, o opiekę Najświętszej Maryi Panny dla mnie i całej mojej rodziny.
(8.09.2016)

W 10 rocznicę ślubu Izabeli i Mirosława proszę o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na każdy dzień małżeńskiego życia. Proszę także o Błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla ich dzieci.
(10.09.2016)

Z całego serca i całej duszy proszę o modlitwę za moją rodzinę żonę, dzieci, wnuków i mnie samego : o uzdrowienie duszy i ciała ; ulżenie w cierpieniu ; o łaskę nawrócenia ; o uzdrowienie mojego małżeństwa ; o wiarę , nadzieję , miłość w sercach naszych ; o dobrą naukę dla wnuków ; o dobrą pracę ; o dary Ducha Św. ; o uzdrowienie moich kończyn dolnych : stawów biodrowych, kolanowych, żył, mięśni, krwi, ścięgien abym mógł chodzić. Bóg zapłać. PAX. Janusz

(12.09.2016)

Dziękując za wszystkie łaski .Proszę o modlitwę za moja rodzinę o zdrowie,  za córkę , syna Kamila który choruje na SM aby terapia skutkowała i choroba zatrzymała się o siłe na każdy dzień życia aby nie wątpił i opiekę w każdej sekundzie nad nami.Bóg zapłać.
(13.09.2016)

O łaskę zdrowia dla Grażyny.

(13.09.2016)

Szczęść Boże,
proszę o modlitwę w intencji mojego syna Michała -
- o dobry wybór drogi życiowej dla niego.
BÓG ZAPŁAĆ !

(14.09.2016)

Pokornie proszę o modlitwę
Jezu Ufam Tobie
Serdeczne Bóg zapłać.

(14.09.2016)

O łaskę, dar prezbitera dla wspólnoty neokatechumenalnej w Czarnym Dunajcu
o łaskę zdrowia dla Grażyny.

(15.09.2016)

O  Miłosierdzie  Boże  Łaskę  nawrócenia  i  dary  Ducha  świętego  dla Stasi  i  jej  dzieci.

(15.09.2016)

Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego, a zwłaszcza umiejętność podejmowania właściwych decyzji oraz w  intencji  uregulowania trudnej sytuacji w pracy. Dziękuję z całego serca. Hania

(16.09.2016)

Proszę o wsparcie modlitewne o powrót do Bożego zamysłu na moje życie, o dostrzeganie woli Bożej i podążanie za nią, o przemianę mojego serca, o otwarcie się na życie i ludzi, o odwrócenie się od zła i kroczenie za Jezusem o dary i owoce Ducha Świętego. Proszę też o modlitwę za osoby, za które się modlę i w poleconych mi intencjach. Bóg zapłać.

(21.09.2016)

Pokornie proszę o modlitwę w intencji uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała mojego męża Adama oraz w intencji uzdrowienia i uratowania naszego małżeństwa. Bóg zapłać.

(21.09.2016)

Proszę o modlitwę o moje nawrócenie.

(21.09.2016)

O łaskę zdrowia i Boże Miłosierdzie dla Grażyny.

(22.09.2016)

O łaskę prezbitera dla wspólnoty neokatechumenalnej w Czarnym Dunajcu.
o łaskę zdrowia i Boże Błogosławieństwo dla Grażyny.

(22.09.2016)

Szczesc Boze. 

bardzo prosze o modlitwe za mnie, jestem w bardzo trudnej sytuacji.
Jutro, a wlasciwie dzis-25 wrzesnia-obchodze urodziny. Koncze 33 lata a moje zycie jest, mozna by powiedziec, w chaosie i rozsypce.
Jestem sierota, panna, rodzice nie zyja, mieszkam tylo z jedna najblizsza krewna- siostra, ktora wlasciwie mnie utzrymuje. jakos sobie radzimy, ale jest ciezko, jej praca nie jest ani pewna ani stala, oplaca tez sama zus.
Ja nie mam stalej pracy, jedynie dorywcze,ktore nie pozwalaja za bardzo sie utrzymac...
tyle razy w tak wielu rzeczach i tak wiele juz sie nie udalo, ze boje sie wszystkiego, boje sie ludzi. boje sie, ze do niczego sie nie nadaje- tak sie czuje, w tak wielu pracach mi "nie wyszlo" a poza tym jestem bardzo slabego zdrowia, tak wielu rzeczy robic po prostu nie jestem w stanie, w moim miescie jesli juz praca jest dostepna, to jest to praca fizyczna dla osob sprawnych/zdrowych i nawet taka dostac  jest ciezko...
Moje zdrowie wciaz sie pogarsza.
W mojej rodzinie ciagle cos sie dzieje, przez wiele lat pewna osoba bliska byla pod wplywem zlego wplywu, szkodliwej znajomosci, duchowego zniewolenia prawie 5 lat przezylam w ogromnym leku...
w miedzyczasie, tego roku w kwietniu zmarl tez moj kuzyn, mamy bardzo malo rodziny, po ciezkiej chorobie, zostali jego rodzice w zalobie, oboje strasi i schorowani.
Ja czuje sie kompletnie bez sil, w dodatku niekochana. Nie mam nikogo, ani w rodzinie, ani wsrod znajomych, nawet takich prawdziwych przyjaciol, kto nie tylko pomoglby w razie jakichs strasznych klopotow, ale przede wszystkim osoby, ktora by wsparla psychicznie, wysluchala czy pocieszyla.
nie mam poczucia, ze dla kogos jestem wazna, czy ze ktos naprawde cieszy sie, potrzebuje mojego towarzystwa.
Ponadto jakis czas temu zniknal z  mojego zycia pewien wazny czlowiek- drogi memu sercu przyjaciel, moje modlitewno- duchowe "dziecko", ktos, kto naprawde podchodzil do mnie  z zyczliwoscia, choc nasza znajomosc nie zdazyla sie rozwinac w taka mocna, prawdziwa szczera przyjazn, gdyz zabraklo czasu- nie przedluzono mu umowy o prace- musial wyjechac by mieszkac i pracowac w innym miescie, Z roznych powodow nie mamy poki co kontaktu, nie widujemy sie a ja czuje sie, jakby mi wyrwano kawalek serca...
Jeszcze w zeszlym roku, kiedy bylo zle, wiedzialam, ze on jest blisko, czasem wystarczylo zyczliwe spojrzenie, usmiech, jedno slowo, niewiele.
A teraz go nie ma a ja jestem calkiem sama...
zostal mi tylko Bog i Kosciol, ale czlowiek tez potrzebuje ludziego, ziemskiego wsparcia, zyczliwosci drugiego czlowieka.
Bardzo prosze za mnie sie pomodlic...
Najgorsze jest to, ze czuje sie tak- ze nikt sie nie cieszy z tego, ze ja zyje, istnieje a majac urodziny mam poczucie,ze nie wiem, po co Bog powolal mnie na ten swiat.
Od lat nikt mnie nie przytulil, tak z miloscia...
Bog zaplac za modlitwe. 

(25.09.2016)

Chciałabym prosić  o modlitwę za wstawiennictwem matki Kazimiery Gruszczyńskiej w trosce o zdrowie rodziny.

(27.09.2016)

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji: o Miłosierdzie Boże i błogosławieństwo, trwały pokój wewnętrzny i uwolnienie od zniewoleń, duchowych i materialnych. Bóg zapłać!

(28.09.2016)

O dar stałego prezbitera dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.
o łaskę zdrowia dla Grażyny.

(28.09.2016)

Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej.
Szczęść Boże,
Ania

(28.09.2016)

Dziękując za wszystkie łaski, proszę o modlitwę o zdrowie i siłe dla całej rodziny a w szczególności dla syna Kamila w chorobie SM by choroba zatrzymała się i opieke Matki Boskiej na każdym kroku. Aby w miarę sił chodził do kościoła Duchu Sw natchnij go aby się nie załamywał. Bóg zapłac 

(3.10.2016)

Bardzo prosze o wsparcie modlitewne za mnie o uzdrowienie wewnetrzne i uwolnienie duchowe o Boze blogosławienstwo i dary Ducha Swietego. Grzegorz 

(3.10.2016)

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Joanny i Mariusza.

(3.10.2016)

Drogie Siostry,
błagam o modlitwę do Pana Jezusa o pomyślne rozwiązanie skomplikowanej sprawy służbowej. Proszę również o pomoc w znalezieniu nowej, normalnej pracy.
Bóg zapłać!

(6.10.2016)

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Łukasza, odbudowy naszego związku i uczynienia go sakramentalnym, a także o dobrą pracę dla mnie.

(6.10.2016)

O łaskę zdrowia dla Grażyny .

(10.10.2016)

Proszę o modlitwę w następujących intencjach;
O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.
O dar miłości odwzajemnionej dla Bogdana, aby spotkał na swojej drodze dobrą, którą będzie mógł się ożenić i stworzyć szczęśliwą rodzinę. O potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.
O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała. Jezu uzdrów proszę Damiana z nerwowości i porywczości.
O potrzebne łaski dla nowożeńców Kamili i Dominika aby ich nowa rodzina była Bogiem silna i aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia, a Maryja otaczała ich swoją opieką.
W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe dzieci. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.
Bóg zapłać 
 

(11.10.2016)

O Boże Miłosierdzie i Błogosławieństwo i dar stałego prezbitera dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.
o Boże  Miłosierdzie i Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

(17.10.2016)

O łaskę zdrowia dla Grażyny.
(17.10.2016)

O potrzebne łaski dla Grażyny,Czesława Jacka,Pawła,Mirosława,Haliny,Jacka,Stanisława oraz dla ich rodzin.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
(20.10.2016)

W intencji o. Antona, przeżywającego ogromny kryzys powołania, o łaskę powrotu do kapłaństwa i wytrwania w nim.
(22.10.2016)

Proszę o modlitwę w intencji Józefa.
(24.10.2016)

Błagam o modlitwę w intencji Joanny I Krzysztofa oraz ich dziecka pod sercem synowej,  o szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny, zdrowie I potrzebne łaski dla niej I dzieciątka, nade wszystko o mocną, bezkompromisową wiarę.
(24.01.2016)

Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Bogdana przez wstawiennictwo Matki Bożej i Św. Józefa  o łaskę dobrej żony dla niego.
Aby doświadczył daru miłości odwzajemnionej i spotkał na swojej drodze kobietę, z którą mógłby związać się
węzłami sakramentalnej łaski i założyć rodzinę Bogiem silną oraz budować szczęście życia rodzinnego na Jezus Chrystus.
O Boże błogosławieństwo dla niego na każdy dzień  i o opiekę Matki Bożej.

(25.10.2016)

Proszę o wsparcie modlitewne dla Pani Alfredy, Pani Halinki, Asi, Ani, Nikoli, o zdanie studiów, o światło Ducha św. w pewnych bardzo ważnych kwestiach, o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele, i we wszystkich sprawach Bogu wiadomych. Bóg zapłać!
(25.10.2016)

O Boże Miłosierdzie i Błogosławieństwo dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu i dar stałego prezbitera.
o Boże Miłosierdzie dla rodziny Zwijaczów.
o Boże Miłosierdzie dla ks. Krzysztofa

 (27.10.2016)

Proszę aby moja i Bartka miłość na nowo się odrodziła abyśmy stworzyli szczęśliwy związek i kochającą się rodzinę, aby Bartek zaczął się starać o mnie i pokazał że mu zależy.
(28.10.2016)

Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mojej córki Marysi która została potracona przez samochod na przejsciu dla pieszych;  zlamana reka i noga po przetoczeniu krwi temperatura wzrasta, bole brzucha.
(31.10.2016)

Proszę o modlitwę w intencji o spotkanie dobrego mężczyzny który da mi poczucie bezpieczeństwa również materialnego żebym mogła wyprowadzić się z domu założyć rodzinę. Mój ojciec jest alkoholikiem jestem DDA nie potrafię tworzyć stabilnych związków. Bóg zapłać.
(31.10.2016)

Serdecznie proszę o modlitwę, w intencji  znalezienia pracy, zdania studiów i poznanie dobrego męża.

(1.11.2016)

Chciałam prosić o modlitwę o łaskę wymarzonej pracy i o zdrowie żebym miała siłę ją dobrze wykonywać.
Bóg zapłać+ Pozdrawiam Agnieszka

(4.11.2016)

Dziękując za wszystkie łaski proszę o modlitwę za moją rodzinę o zdrowie i siły na każdy dzień bezpieczne jazdy samochodami  a w szczególności za syna Kamila o zatrzymanie się choroby SM aby nie wątpił Matuchno miej go w swej opiece.

(8.11.2016)

Panie Boże proszę Cię o cud w pewnej intencji, znanej tylko Tobie.

(10.11.2016)

Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla Mateusza i Filipa.

(11.11.2016)

Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia oraz za duszę mojej zmarłej Mamy, Haliny. Bóg zapłać.

(15.11.2016)

Gorąco proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża lub powrotu Marka i założenia rodziny na chwałę Pana,  o znalezienie domu, zameldowania, a także o zabranie uczuć:rozpaczy, pustki, smutku,żalu. Bóg zapłać.

(16.11.2016)

Witam. Proszę siostry o modlitwę za mojego jeszcze nienarodzonego synka, by moja choroba nie szkodziła jego zdrowiu. By urodził się  zdrowy i silny. Proszę również o modlitwę za uzdrowienie mnie z choroby. Bóg zapłać

(16.11.2016)

Witam serdecznie. Czuję się zobowiązana napisać jak sytuacja wygląda. Pan Bóg zdecydował że najbezpieczniej będzie dla dziecka żeby dziś wykonać zabieg. Jestem po cesarskim cięciu, Synek Nataniel dostał 8 punktów, ważył 1480 gram. Proszę o dalszą modlitwę za nas. Bóg zapłać

(19.11.2016)

Szczęść Boże 22 listopada będę miała robione badanie głowy rezonansem magnetycznym Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnych wyników Bóg zapłać.

(22.11.2016)

Pokornie proszę o  modlitwę
Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i swoich Świętych.
W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
Niech będzie uwielbiony Duch Święty Pocieszyciel.
W intencji Śp. Tadeusza i dusz Panu Bogu wiadomych
Niech się spełnia Twoja wola Panie nasz
Serdeczne Bóg zapłać

(23.11.2016)

Bardzo proszę o realizację  planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach
oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego i ufali miłości Bożej dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy:)
(5.12.2016)


Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego wyzdrowienia. Bóg zapłać.
(6.12.2016)


Błagam o modlitwę w intencji Joanny ,Krzysztofa, o mocną żywa wiarę dla nich, trzeźwe życie dla syna, zdrowie duszy I ciała dla obojga, mądrość Bożą w wychowaniu syna oraz zdrowie dla Piotrusia. Proszę za córką o modlitwę za nia , o mocną żywą wiarę dla niej , pokorne , czyste serce, dar dobrego męża, gorliwego katolika jesli taka jest wola Boża. Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozwiązania spraw mieszkaniowych syna I córki.
(7.12.2016)


Szczęść Boże, Panie Boże Wszechmogący, dla Ciebie nie ma rzeczy nie możliwych, dlatego wołam do Ciebie kołacząc i, prosząc o łaskę znalezienia pracy w Koszalinie dla Marty, i o szczęśliwą dla niej przeprowadzkę. Zawierzam Twojej opiece również sprzedaż mieszkania w Szczecinie, i kupno mniejszego. Dopomóż mi Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Przenajświętszy, jeśli taka jest Twoja wola. Amen
(9.12.2016)

Proszę wstawcie się za mną.
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Mam pytanie odnośnie wiary i paru zawiłości.
Czy Jezus Jest zawsze przy mnie, czy nie ?
Co zrobić aby uwierzyć, modlę się już bardzo długo.
Kilkadziesiąt lat, nie jestem wysłuchiwany.
Jestem chory od urodzenia na astmę, modlę się o uzdrowienie i już dalej nie chcę.Jestem już zmęczony i zawiedziony. Chodzę do kościoła, do spowiedzi, staram się i nie widzę sensu tego.
Wystarczyło aby ktoś pomodlił się za mnie a zostałem uzdrowiony z bólu  głowy który miałem od dziecka codziennie i już ponad dwa lata go nie mam. Nie rozumiem tego,czuje się jak ten paralityk który został spuszczony do Jezusa przez dach(bezsilny,bez wiary i beznadziejny).
Szukałem pracy ponad 7 miesięcy, modliłem się prawie non stop i nic.
Poprosiłem o modlitwę i dostałem pracę prawie od razu.
Modlę się i czuję się jakbym był nabijany w butelkę,
Codziennie nadzieja, codziennie nowa ufność.
Proszę o modlitwę za mnie o wiarę, chcę żyć pełnia życia i mieć je w obfitości tak jak Jezus obiecał. Nie chcę żyć byle jak, albo żyję z Bogiem wg. jego planu jeżeli taki plan jest, chcę żyć zgodnie z wola Bożą albo nie chce w ogóle.
Proszę o modlitwę za mnie i rozeznanie mojego stanu. Chcę aby królestwo Boże było widzialne przez moją osobę jako chrześcijanina i miało moc prawdziwą.
Pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedź, radę i modlitwę.
Oczekuję skuteczności Bożej. Amen
Naprawdę chcę żyć i mieć relacje z Bogiem.
(16.12.2016)

Szczęść Boże,
bardzo prosze o modlitwe, za mojego dziadka Jana O. aby wynik badania okazal sie pozytywny dla dziadka, o oswiecenie, madrosc oraz rzetelnosc dla prowadzacych go lekarzy, o calkowite wylecznie lub ulżenie w chorobie POCHP oraz wszelkie łaski mu potrzebne
Wesolych, spoojnych i radosnych Swiąt oraz Bożych łask w nadchodzącym Nowym Roku
Szczęść Boże,
Agnieszka
(25.12.2016)

Drogie Wielce Szanowne Siostry
Gorąco życzę, by Ukochana Matka
Kazimiera Gruszczyńska
została jak najszybciej wyniesiona
na Ołtarze. Gorąco się o to modlę.
Serdecznie proszę o modlitwę o
uzdrowienie mojej Żony Krystyny
i moje
Prof Krzysztof Mikucki
(26.12.2016)


Bardzo proszę o modlitwę ,aby Bóg uwolnił ludzi nękanych przez złodziei,którzy działają w pewnych rejonach Polski od dłuższego już czasu,aby jak najszybciej zostali zatrzymani przez policję,a mieszkańcy tych terenów otrzymali upragniony spokój.Dziękuję.
(27.12.2016)

Szczęść Boże Drogim Siostrom! 28 XII rozpoczynam drugi tydzień rekolekcji ignacjanski, proszę Siostry o wsparcie modlitewne w tym czasie. Bóg zapłać! Eliza
(28.12.2016)

Bardzo proszę o realizację  planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach
oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego i ufali miłości Bożej dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy:)
(28.12.2016)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz