Intencje modlitewne w roku 2020

Proszę o modlitwę o łaskę umocnienia mnie na duchu, uzdrowienia z nieżytu trąbek słuchowych i uzdr. całego mojego ciała i mojej duszy. Proszę o łaskę żeby Pan Jezus z Maryją spełnili pragnienia mojego serca i pomagali mi w realizacji moich marzeń na chwałę Pana. Niech Duch święty zstąpi na mnie i uzdrowi moje nastawienie do życia. Amen. Agnieszka
(2.01.2020)

W intencji Marcina o łaskę nawrócenia, uwolnienia od nałogów, złego towarzystwa, uzdrowienie serca i duszy, uwolnienia od skutków przekleństwa oraz opiekę Matki Bożej i Św.Józefa. Bożena
(6.01.2020)

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia pewnej osoby. Bóg zapłać. Urszula
(6.01.2020)

Szczęść Boże, gorąco proszę o modlitwę za chorą na nowotwór Renatę i Jadwigę oraz Łukasza cierpiącego na nieuleczalną chorobę immunologiczną. O Światło Ducha Świętego  dla lekarzy Ich leczących. Iwona

Szczęść  Boże, 
bardzo  dziękuję, dziękuję  za modlitwę  i proszę o dołączenie do niej mojej Mamy Danuty... 
Błogosławieństwa  Bożego na Nowy Rok życzę. Iwona
(7.01.2020)

W intencji Grzegorza proszę o potrzebne łaski, czystość przedmałżeńską, dobrą żonę zgodną z wolą Bożą.
(8.01.2020)

Proszę  siostry o modlitwę  o pomyślne  rozwiązanie  problemow  rodzinnych  zeby Jozef nie krzywdzil rodziny i o odzyskanie  dlugu.
(18.01.2020)

Proszę o modlitwy o zdrowie duszy dla ciężko chorego Wujka Krzysztofa.
(23.01.2020)

Szczęść Boże, serdecznie dziękuje za modlitwy i wkładane to serce, Pan wysłuchał naszych modlitw i od poniedziałku zaczynam pracę w Sanepidzie.

Serdeczne Bóg zapłać, Marta
(28.01.2020)

Bardzo proszę,o dalszą modlitwę, o uwolnienie, uzdrowienie mnie z mojej choroby. Wczoraj skończyłam swoje nowenny, prosząc o cud w trudnych dla mnie sprawach.Poszłam do lekarza i dowiedziałam się, że to mogła być martwica. Wieczorem znowu dostałam,takich a nie innych objawów i wszystko się zgadza. Bardzo proszę o modlitwę, to są początkowe objawy a chodzi o moją twarz.
Bardzo też proszę o uwolnienie od wszelkiego ducha choroby i od wszelkich przekleństw. Proszę o skuteczną ochronę przed ludźmi, którzy złorzeczą i skuteczną ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
JEZU UFAM TOBIE!

Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
(30.01.2020)

Proszę o modlitwę o dar mądrości i rozeznania na moje życie, powołanie. O łaskę spełnienia moich pragnień i marzeń i pełne uzdrowienie duszy, ducha i ciała, o miłość i zgodę w rodzinie, łaskę nieustającej modlitwy, o skruchę i dary Ducha św.
(30.01.2020)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz