Intencje modlitewne w roku 2019

Henryk prosi o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i daru spotkania miłości w sercu drugiego człowieka - o dar założenia rodziny i moc zostać dobrym męźem i ojcem. Dziękuję
(4.01.2019)

Proszę o modlitwę w intencji Pani Wiesławy o uzdrowienie z nowotworu i potrzebne łaski. Rafał
(13.01.2019)

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie.
(13.01.2019)

Bardzo proszę o modlitwę, o uproszenie potrzebnych łask, o Błogosławieństwo Boże i o uzdrowienie mojej mamy Marianny Bargłowskiej, za wstawiennictwem Matki Kazimiery Gruszczyńskiej.
Syn Leszek
(21.01.2019)

Szczęść Boże 
chciałam prosić o modlitwę o uzdrowienie mojej sytuacji finansowej tzn. wolności finansowej, łaskę błogosławieństwa Bożego dla mojej działalności artystycznej, potrzebne talenty i Boże inspiracje.
Chciałam również prosić o modlitwę o Dary Ducha św dla mnie i mojej rodziny, o objawienie nam serca Ojca i wylanie na nas Jego miłości. Uzdrowienie z pychy, ślepoty i głuchoty duchowej
Serdeczne Bóg zapłać
Agnieszka
(24.01.2019)

Szczęść Boże!
Z całego serca proszę o modlitwę za moją ciężko chorą mamę Teresę. O diagnozie dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Bardzo złośliwy i inwazyjny nowotwór płuc z przerzutami na żebra. Ufam, że modlitwa Sióstr i Wstawiennictwo Sł. Bożej Matki Kazimiery Gruszczyńskiej przyniosą nam z Woli Bożej tak bardzo potrzebne łaski. Bóg zapłać za każdą modlitwę odmówioną w intencji mojej mamy. 
(26.01.2019)

Proszę o modlitwę błagalna o miłosierdzie Boże i Ducha Świętego,o uwolnienie,uzdrowienie z mojej choroby.
Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
(28.01.2019)

Szczęść Boże!
Bóg  zapłać za modlitwę za Marysię . Otrzymała łaskę uzdrowienia z tych dolegliwości o których pisałem ale nie może nie może powrócić do zdrowia mimo licznych zabiegów. Proszę o dalszą modlitwę za nią. 
Dziś proszę także o pilną modlitwę o znalezienie domu dla naszej rodziny.
Zygmunt
(30.01.2019)

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojej mamy, o trwałe uzdrowienie jej z choroby nowotworowej. O pomyślny przebieg leczenia. O dobre wyniki planowanych na
luty badań. Proszę o łaskę zdrowia i długiego życia dla mojej mamy bo tak bardzo ja
kocham i jej potrzebuje.
Z góry dziękuję za modlitwę, 
pozdrawiam

Paula
(12.02.2019)

Z serca proszę o modlitwę w intencji moich  synów: Jacka i Piotra o opiekę i prowadzenie ich w dorosłość przez Ducha Świętego i dla mnie o łaskę  uzdrowienia z choroby. Bóg  zapłać 
(15.02.2019)

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Edyty z choroby nowotworowej oraz o poprawę wyników leczenia. Bóg zapłać.
(19.02.2019)

Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę a także o radość życia i pokój serca a także o Boże Błogosławieństwo. Weronika
(20.02.2019)

zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojego Taty - Dariusza o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej i alkoholowej oraz o dar nieba dla ś.p. Grzegorza Nalepy w 3 miesiąc po śmierci.
Serdeczne Bóg zapłać!

Agnieszka z Warszawy
(23.02.2019)

Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w bardzo ważnej sprawie.
Bóg zapłać

Adam
(27.02.2019)

Drogie Siostry,
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia złamanego serca, aby Matka Boża zabrała ode mnie to niekończące się cierpienie.
Bóg zapłać,

Karolina
(6.03.2019)


Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z parcia na pęcherz, leki mi nie pomogły a antybiotyk zaszkodził na jelita. I o siły dla mnie i światło Ducha św w tej sprawie.Dla lekarza i dla mnie.
Agnieszka
Bóg zapłać
(7.03.2019)

Bardzo proszę o modlitwę o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną które po ludzku już umarło. Proszę także o modlitwę o uwolnienie mnie z nałogu alkoholowego, silnej nerwicy, bardzo poważnego problemu ze spaniem i ogromnych jak dla mnie długów finansowych.
(10.03.2019)

Szczęść Boże 
Proszę o modlitwę w mojej intencji, o siły do wytrzymania trudnej sytuacji (mąż złożył pozew o rozwód), opamiętanie dla męża i jego rodziny oraz aby koszty finansowe, które będę musiała w związku z tą sprawą ponieść, nie były duże. 
Bóg zapłać 

Ewelina 
(10.03.2019)

Proszę o modlitwę w intencji, aby Joachim mi wybaczył, aby nie dusił w sobie złości. 
Proszę o modlitwę za mnie, abym się skutecznie zmieniła, nie raniła więcej, uwolniła się z uzależnień, po prostu była dobra osoba. Bym umiała wyrażać swoją miłość w dobry sposób. Byśmy mogli trwać razem przed Panem Bogiem na zawsze. Amen

Anna
(10.03.2019)

Szczesc Boze!
Prosze o znalezienie pracy, uleczenie moich emocji.
Bog zaplac

Gosia
(10.03.2019)

Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
(11.03.2019)

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o miłość i zgodę jeśli to zgodne z wolą Bożą.
(13.03.2019)

Proszę o wstawiennictwo Matki Kazimiery  w błaganiu o uzdrowienie  z choroby guza mózgu 14-letniej  wnuczki Patrycji. Babcia.
(14.03.2019)

Gorąco proszę o modlitwę za mnie I Piotra o cud miłości między nami która przezwycięży nasze zranienia przeszłości które nie pozwalają stworzyć nam normalnej trwałej relacji, założyć rodziny, o uzdrowienie serc proszę dla nas i łaskę sakramentu małżeństwa.

Agnieszka 
(15.03.2019)

Zwracam się z uprzejmą prośbą do sióstr o modlitwę w intencji mojej ciężko chorej mamy Czesławy o łaskę całkowitego uzdrowienia. Bardzo serdecznie dziękuję.
(16.03.2019)

Jeśli można,chciałam prosić o modlitwę o łaskę głębokiego przebaczenia w sercu i dobre relacje dla Marcina i jego córek. Bóg zapłać
(16.03.2019)

Proszę o modlitwę błagalna,o cud w intencjach,które noszę w swoim sercu.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.

Bóg zapłać.Sylwia
(23.03.2019)

Proszę o modlitwę,za moją wspólnotę Ruch światło życie.Za Anie, Dorotkę,Alinkę,Joasię, i innych Panu Bogu wiadomych z mojej grupy.O Błogosławieństwo Boże,o  wszelkie dobro w ich  życiu,prowadzenie Boże, opiekę Matki Bożej i  potrzebne łaski,oraz dary ducha św.Proszę też za mnie o pokorę,większa miłość do Pana Boga,siebie samej , i moich bliźnich ,oraz o  łaskę cierpliwości. Bóg
(26.03.2019)

Proszę o modlitwę: o dobrego męża,o dobre prace dorywcze,za nieprzyjaciół moich,za Mateusza,o odzyskanie tego co mi się należy, o poznanie tajemnic dotyczących mnie bądź rodziny.
(30.03.2019)

Szczęść Boże!
Drogie i Czcigodne Siostry zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o modlitwę za mnie i dwie parafie, w których od jutra będę głosił rekolekcje wielkopostne, za kapłanów tam posługujących i wszystkich parafian. Będą to parafie:
1. 31.03-3.04 - parafia Bożego Ciała w Łomży.
2. 4.04-7.04 - parafia św. Jadwigi w Białymstoku.
Dziękuję serdecznie i odwzajemniam się modlitwą. Po powrocie odprawię Mszę Świętą w intencji Sióstr polecając wszystkie Wasze sprawy i prosząc o dobre przeżycie Wielkiego postu i Świat Paschalnych.
Pozdrawiam +

Ks. Łukasz Górzyński SAC
(30.03.2019)

Szczesc Boze 
Przez Serce Maryi i sw. Jozefa o dobra prace, godziwe wynagrodzenie, Sw. Janie Pawle 2, bl. J. Popieluszko dopomozcie, mam smieciowy kontrakt od wielu lat, tak zyc sie nie da 
Wiesia 
p.s.
ja osobiscie zapoznam sie z zyciorysem m. Kazimiery Gruszczyńskiej, dzieki temu poznalam juz kilka nieznanych mi wielkich katolikow jak H. Kozminski, ile ten czlowiek zrobil w tak trudnych czasach, ja dziekuje za Wasza pomoc modlitewna tak bardzo mi potrzebna.
(31.03.2019)

O zaakceptowanie związku Kingi i Marka przez jego rodzinę. 
(4.04.2019)

Intencje:
1/ o zdrowie dla Karola Wójcik, o uzdrowienie ze wszystkich dolegliwości: 
Karola Wójcik;
2/ o dobrą żonę dla Karola Wójcik, a co za tym idzie: udane, spełnione, 
szczęśliwe małżeństwo dla Karola Wójcik;
3/ o dużo dobrych, zaufanych, szczerych ludzi dla Karola Wójcik;

4/ o dobrą, etatową, stałą pracę dla Karola Wójcik.
(6.04.2019)

Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę 
o modlitwę,o cud we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.

Bóg zapłać.Sylwia.
(13.04.2019)

Proszę o miłość wzajemną Mateusza i  Katarzyny, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, a w przyszłości małżeństwa i zamieszkania w Bawarii, opiekę i ochronę przed złymi znajomościami i nieszczerymi przyjaciółmi; uzdrowienie Doroty
(20.04.2019)

Proszę o modlitwę, gdyż mam depresję.
(21.04.2019)

Proszę o modlitwę dla Eli.
Proszę o modlitwę za Nią i Jej Rodzinę.
Proszę dla Nich o moc Ducha Świętego 
i nieustającą wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich ich intencjach.
Jeśli są w Jej Rodzinie jakieś trudne sprawy,jeśli są sprawy,które wymagają miłosierdzia Bożego i cudu,to bardzo o to proszę.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane dla Nich łaski.

Bóg zapłać.Sylwia.
(22.04.2019)

Proszę o ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o modlitwę ochronną zwłaszcza przed złem ze strony mojej Matki Marii.
Proszę,żeby przestała sprowadzać na mnie niedole.Proszę o to aby przestała grzeszyć i wyciągać w zło innych.Proszę o Jej przemianę i nawrócenie.
Proszę o nieustające wstawiennictwo 
i opiekę Matki Bożej we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.
Proszę o Ducha Świętego,miłosierdzia Boże,proszę o cud we mnie,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu i w całym moim życiu.

Bóg zapłać.Sylwia.
(24.04.2019)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drogie i Czcigodne Siostry!
Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji rekolekcji "Przebaczenie i uzdrowienie", które od dziś rozpoczynamy i potrwają one do niedzieli - za prowadzących i uczestników.
Serdecznie dziękuję!
Ks. Łukasz Górzyński SAC
(26.04.2019)

Dobrego Boga przez wstawiennictwo Sł. Bożej Matki Kazimiery prosimy:
o rozwiązanie trudnej sprawy w rodzinie Franciszka
o łaskę poczęcia dziecka dla Karoliny i Piotra, Amandy i Marcina
o dar rozeznania i światło Ducha Św. dla Mariana w kierowaniu powierzonymi osobami
o uratowanie powołania dla poleconego kapłana
o wypełnienie woli Bożej dla Grzegorza w realizacji drogi powołania

o uwolnienie poleconych osób od ducha kłamstwa i manipulacji oraz skutków zniewolenia
(30.04.2019)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz