Intencje modlitewne w roku 2019

Henryk prosi o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i daru spotkania miłości w sercu drugiego człowieka - o dar założenia rodziny i moc zostać dobrym męźem i ojcem. Dziękuję
(4.01.2019)

Proszę o modlitwę w intencji Pani Wiesławy o uzdrowienie z nowotworu i potrzebne łaski. Rafał
(13.01.2019)

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie.
(13.01.2019)

Bardzo proszę o modlitwę, o uproszenie potrzebnych łask, o Błogosławieństwo Boże i o uzdrowienie mojej mamy Marianny Bargłowskiej, za wstawiennictwem Matki Kazimiery Gruszczyńskiej.
Syn Leszek
(21.01.2019)

Szczęść Boże 
chciałam prosić o modlitwę o uzdrowienie mojej sytuacji finansowej tzn. wolności finansowej, łaskę błogosławieństwa Bożego dla mojej działalności artystycznej, potrzebne talenty i Boże inspiracje.
Chciałam również prosić o modlitwę o Dary Ducha św dla mnie i mojej rodziny, o objawienie nam serca Ojca i wylanie na nas Jego miłości. Uzdrowienie z pychy, ślepoty i głuchoty duchowej
Serdeczne Bóg zapłać
Agnieszka
(24.01.2019)

Szczęść Boże!
Z całego serca proszę o modlitwę za moją ciężko chorą mamę Teresę. O diagnozie dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Bardzo złośliwy i inwazyjny nowotwór płuc z przerzutami na żebra. Ufam, że modlitwa Sióstr i Wstawiennictwo Sł. Bożej Matki Kazimiery Gruszczyńskiej przyniosą nam z Woli Bożej tak bardzo potrzebne łaski. Bóg zapłać za każdą modlitwę odmówioną w intencji mojej mamy. 
(26.01.2019)

Proszę o modlitwę błagalna o miłosierdzie Boże i Ducha Świętego,o uwolnienie,uzdrowienie z mojej choroby.
Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.
Bóg zapłać.Sylwia
(28.01.2019)

Szczęść Boże!
Bóg  zapłać za modlitwę za Marysię . Otrzymała łaskę uzdrowienia z tych dolegliwości o których pisałem ale nie może nie może powrócić do zdrowia mimo licznych zabiegów. Proszę o dalszą modlitwę za nią. 
Dziś proszę także o pilną modlitwę o znalezienie domu dla naszej rodziny.
Zygmunt
(30.01.2019)

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojej mamy, o trwałe uzdrowienie jej z choroby nowotworowej. O pomyślny przebieg leczenia. O dobre wyniki planowanych na
luty badań. Proszę o łaskę zdrowia i długiego życia dla mojej mamy bo tak bardzo ja
kocham i jej potrzebuje.
Z góry dziękuję za modlitwę, 
pozdrawiam

Paula
(12.02.2019)

Z serca proszę o modlitwę w intencji moich  synów: Jacka i Piotra o opiekę i prowadzenie ich w dorosłość przez Ducha Świętego i dla mnie o łaskę  uzdrowienia z choroby. Bóg  zapłać 
(15.02.2019)

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Edyty z choroby nowotworowej oraz o poprawę wyników leczenia. Bóg zapłać.
(19.02.2019)

Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę a także o radość życia i pokój serca a także o Boże Błogosławieństwo. Weronika
(20.02.2019)

zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji mojego Taty - Dariusza o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej i alkoholowej oraz o dar nieba dla ś.p. Grzegorza Nalepy w 3 miesiąc po śmierci.
Serdeczne Bóg zapłać!
Agnieszka
(23.02.2019)

Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w bardzo ważnej sprawie.
Bóg zapłać
Adam
(27.02.2019)

Drogie Siostry,
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia złamanego serca, aby Matka Boża zabrała ode mnie to niekończące się cierpienie.
Bóg zapłać,
Karolina
(6.03.2019)


Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z parcia na pęcherz, leki mi nie pomogły a antybiotyk zaszkodził na jelita. I o siły dla mnie i światło Ducha św w tej sprawie.Dla lekarza i dla mnie.
Agnieszka
Bóg zapłać
(7.03.2019)

Bardzo proszę o modlitwę o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną które po ludzku już umarło. Proszę także o modlitwę o uwolnienie mnie z nałogu alkoholowego, silnej nerwicy, bardzo poważnego problemu ze spaniem i ogromnych jak dla mnie długów finansowych.
(10.03.2019)

Szczęść Boże 
Proszę o modlitwę w mojej intencji, o siły do wytrzymania trudnej sytuacji (mąż złożył pozew o rozwód), opamiętanie dla męża i jego rodziny oraz aby koszty finansowe, które będę musiała w związku z tą sprawą ponieść, nie były duże. 
Bóg zapłać 
Ewelina 
(10.03.2019)

Proszę o modlitwę w intencji, aby Joachim mi wybaczył, aby nie dusił w sobie złości. 
Proszę o modlitwę za mnie, abym się skutecznie zmieniła, nie raniła więcej, uwolniła się z uzależnień, po prostu była dobra osoba. Bym umiała wyrażać swoją miłość w dobry sposób. Byśmy mogli trwać razem przed Panem Bogiem na zawsze. Amen
Anna
(10.03.2019)

Szczesc Boze!
Prosze o znalezienie pracy, uleczenie moich emocji.
Bog zaplac
Gosia
(10.03.2019)

Z serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
(11.03.2019)

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o miłość i zgodę jeśli to zgodne z wolą Bożą.
(13.03.2019)

Proszę o wstawiennictwo Matki Kazimiery  w błaganiu o uzdrowienie  z choroby guza mózgu 14-letniej  wnuczki Patrycji. Babcia.
(14.03.2019)

Gorąco proszę o modlitwę za mnie I Piotra o cud miłości między nami która przezwycięży nasze zranienia przeszłości które nie pozwalają stworzyć nam normalnej trwałej relacji, założyć rodziny, o uzdrowienie serc proszę dla nas i łaskę sakramentu małżeństwa.
Agnieszka 
(15.03.2019)

Zwracam się z uprzejmą prośbą do sióstr o modlitwę w intencji mojej ciężko chorej mamy Czesławy o łaskę całkowitego uzdrowienia. Bardzo serdecznie dziękuję.
(16.03.2019)

Jeśli można,chciałam prosić o modlitwę o łaskę głębokiego przebaczenia w sercu i dobre relacje dla Marcina i jego córek. Bóg zapłać
(16.03.2019)

Proszę o modlitwę błagalna,o cud w intencjach,które noszę w swoim sercu.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.
Bóg zapłać.Sylwia
(23.03.2019)

Proszę o modlitwę,za moją wspólnotę Ruch światło życie.Za Anie, Dorotkę,Alinkę,Joasię, i innych Panu Bogu wiadomych z mojej grupy.O Błogosławieństwo Boże,o  wszelkie dobro w ich  życiu,prowadzenie Boże, opiekę Matki Bożej i  potrzebne łaski,oraz dary ducha św.Proszę też za mnie o pokorę,większa miłość do Pana Boga,siebie samej , i moich bliźnich ,oraz o  łaskę cierpliwości. Bóg zapłać.
(26.03.2019)

Proszę o modlitwę: o dobrego męża,o dobre prace dorywcze,za nieprzyjaciół moich,za Mateusza,o odzyskanie tego co mi się należy, o poznanie tajemnic dotyczących mnie bądź rodziny.
(30.03.2019)

Szczęść Boże!
Drogie i Czcigodne Siostry zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o modlitwę za mnie i dwie parafie, w których od jutra będę głosił rekolekcje wielkopostne, za kapłanów tam posługujących i wszystkich parafian. Będą to parafie:
1. 31.03-3.04 - parafia Bożego Ciała w Łomży.
2. 4.04-7.04 - parafia św. Jadwigi w Białymstoku.
Dziękuję serdecznie i odwzajemniam się modlitwą. Po powrocie odprawię Mszę Świętą w intencji Sióstr polecając wszystkie Wasze sprawy i prosząc o dobre przeżycie Wielkiego postu i Świat Paschalnych.
Pozdrawiam +

Ks. Łukasz Górzyński SAC
(30.03.2019)

Szczesc Boze 
Przez Serce Maryi i sw. Jozefa o dobra prace, godziwe wynagrodzenie, Sw. Janie Pawle 2, bl. J. Popieluszko dopomozcie, mam smieciowy kontrakt od wielu lat, tak zyc sie nie da 
Wiesia 
p.s.
ja osobiscie zapoznam sie z zyciorysem m. Kazimiery Gruszczyńskiej, dzieki temu poznalam juz kilka nieznanych mi wielkich katolikow jak H. Kozminski, ile ten czlowiek zrobil w tak trudnych czasach, ja dziekuje za Wasza pomoc modlitewna tak bardzo mi potrzebna.
(31.03.2019)

O zaakceptowanie związku Kingi i Marka przez jego rodzinę. 
(4.04.2019)

Intencje:
1/ o zdrowie dla Karola Wójcik, o uzdrowienie ze wszystkich dolegliwości: 
Karola;
2/ o dobrą żonę dla Karola Wójcik, a co za tym idzie: udane, spełnione, 
szczęśliwe małżeństwo dla Karola;
3/ o dużo dobrych, zaufanych, szczerych ludzi dla Karola;
4/ o dobrą, etatową, stałą pracę dla Karola.
(6.04.2019)

Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę 
o modlitwę,o cud we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.

Bóg zapłać.Sylwia.
(13.04.2019)

Proszę o miłość wzajemną Mateusza i  Katarzyny, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, a w przyszłości małżeństwa i zamieszkania w Bawarii, opiekę i ochronę przed złymi znajomościami i nieszczerymi przyjaciółmi; uzdrowienie Doroty
(20.04.2019)

Proszę o modlitwę, gdyż mam depresję.
(21.04.2019)

Proszę o modlitwę dla Eli.
Proszę o modlitwę za Nią i Jej Rodzinę.
Proszę dla Nich o moc Ducha Świętego 
i nieustającą wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich ich intencjach.
Jeśli są w Jej Rodzinie jakieś trudne sprawy,jeśli są sprawy,które wymagają miłosierdzia Bożego i cudu,to bardzo o to proszę.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane dla Nich łaski.

Bóg zapłać.Sylwia.
(22.04.2019)

Proszę o ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o modlitwę ochronną zwłaszcza przed złem ze strony mojej Matki Marii.
Proszę,żeby przestała sprowadzać na mnie niedole.Proszę o to aby przestała grzeszyć i wyciągać w zło innych.Proszę o Jej przemianę i nawrócenie.
Proszę o nieustające wstawiennictwo 
i opiekę Matki Bożej we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.
Proszę o Ducha Świętego,miłosierdzia Boże,proszę o cud we mnie,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu i w całym moim życiu.

Bóg zapłać.Sylwia.
(24.04.2019)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drogie i Czcigodne Siostry!
Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji rekolekcji "Przebaczenie i uzdrowienie", które od dziś rozpoczynamy i potrwają one do niedzieli - za prowadzących i uczestników.
Serdecznie dziękuję!
Ks. Łukasz Górzyński SAC
(26.04.2019)

Dobrego Boga przez wstawiennictwo Sł. Bożej Matki Kazimiery prosimy:
o rozwiązanie trudnej sprawy w rodzinie Franciszka
o łaskę poczęcia dziecka dla Karoliny i Piotra, Amandy i Marcina
o dar rozeznania i światło Ducha Św. dla Mariana w kierowaniu powierzonymi osobami
o uratowanie powołania dla poleconego kapłana
o wypełnienie woli Bożej dla Grzegorza w realizacji drogi powołania
o uwolnienie poleconych osób od ducha kłamstwa i manipulacji oraz skutków zniewolenia
(30.04.2019)

Proszę aby Bóg skutecznie zablokował wszelkie złe działania ze strony mojej Matki, niektórych członków mojej Rodziny i tych,którzy na mnie czyhają.
Proszę aby Bóg zniweczył wszystkie plany złego aby moja Matka,moi niektórzy członkowie Rodziny sami nie mogli grzeszyć,innych nie wciągali w grzech i  nie niszczyli mnie.
Proszę aby Bóg skutecznie zniweczył wszystkie plany złego.
Proszę o modlitwę,o skuteczną ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym.

Bóg zapłać.Sylwia.
(2.05.2019)

Szczęść Boże!
Pewien czas temu zwracałem się do sióstr z prośbą o modlitwę. Wiele spraw, w intencji których prosiłem o modlitwę, zaczęło się w jakiś sposób zmieniać, np. udało mi się dostać z dnia na dzień na operację kręgosłupa, na którą się bardzo długo czeka. Wiele jeszcze potrzeba modlitwy, być może także, aby ludzkie serce było gotowe na przyjęcia łaski. Będę zatem wdzięczny za dalszą modlitwę w intencjach, które napisałem poniżej:
O ochronę mnie przed wrogami oraz pomoc w mojej trudnej sytuacji w pracy, a także o szacunek, zaufanie i sympatię ze strony przełożonych w stosunku do mnie.
O łaskę awansu, podwyżki  i znalezienia dobrej, rozwojowej pracy w przyjaznej, życzliwej atmosferze, a także wykorzystanie swoich talentów.
O nawrócenie moich rodziców, w tym łaskę dobrej spowiedzi dla nich.
O uwolnienie mnie z moich grzechów, zniewoleń, słabości i siły do walki z nimi.
O uzdrowienie mnie i moich rodziców z naszych chorób i dolegliwości, zwłaszcza z moich chorób kręgosłupa i dolegliwości po operacji.
O sprawne i szybkie napisanie przeze mnie mądrego doktoratu i taką samą jego obronę.
O łaskę szybkiego i sprawnego wpisania się na listę radców prawych.
O łaskę kupienia ładnego mieszkania bez konieczności kredytu.
Za dusze czyścowe, a zwłaszcza za te, które mnie wspierają.
O dobrą żonę, dobrych, życzliwych, pomocnych ludzi na mojej drodze i Boże błogosławieństwo dla mnie przez wstawiennictwo i opiekę NMP Wszechpośredniczki Łask.
Ja również polecam siostry w modlitwie, dziękując za wsparcie i dar zakonów w Kościele i świecie! Z serca Bóg zapłać! 
(9.05.2019)

Szczęść Boże 
Drogie Siostry, jeśli znajdziecie chwilę czasu, to proszę o modlitwę w mojej intencji. 
Mąż złożył pozew o rozwód. Ja się nie zgodziłam, gdyż mamy ślub kościelny, ale według adwokata praktycznie nie mam szans na wygraną, gdyż od paru lat nie mieszkamy razem i nie mamy dzieci. 
Powodem było zachowanie męża (awantury, alkohol, groźby). Rozprawa jest 22 maja. 
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania tego problemu, o opamiętanie dla męża i jego rodziny, światło Ducha Świętego dla sędziego oraz o lepsze życie dla mnie. Abym znalazła lepszą pracę, dom i mogła zacząć normalnie żyć. 

Ewelina 
(10.05.2019)


Kochane siostry proszę o modlitwę o moje uzdrowienie fizyczne, duchowe, uzdrowienie mojego życia od poczęcia i łaskę dobrej pracy blisko domu.
(6.06.2019)

Proszę o modlitwę za mojego męża Piotra. O uwolnienie z nałogu alkoholizmu, nawrócenie do Kościoła (w Boga wierzy, ale zraził się do instytucji) i o dary Ducha Świętego dla niego. O pozytywne zakończenie jego spraw sądowych z byłym pracodawcą i o lepszą pracę.

Bóg zapłać.
(11.06.2019)


Proszę o modlitwę za Piotra o uzdrowienie I uzdolnienie jego serca do przyjęcia I dania miłości, by mnie już więcej nie odrzucał ,by wrócił do mnie ,byśmy juz byli razem

Agnieszka 
(12.06.2019)

Proszę o miłość wzajemną Mateusza i  Katarzyny, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, a w przyszłości małżeństwa i zamieszkania w Bawarii, opiekę i ochronę przed złymi znajomościami i nieszczerymi przyjaciółmi; uzdrowienie Doroty
(14.06.2019)

Serdecznie dziękuję za modlitwę za moją mamę Reginę, która była w stanie ciężkim po operacji. Dzięki Bogu przeżyła, jest już w domu, czuje się dobrze. Po wyjściu ze szpitala zamówiła Mszę św. dziękczynną za odzyskane zdrowie oraz za wszystkie osoby, które modliły się za nią. Bóg daje zawsze w obfitości, mama wyzdrowiała, a moja żona Bożena zaszła w ciążę i spodziewamy się trzeciego dziecka. Proszę o modlitwę o prawidłowy rozwój dziecka i szczęśliwy poród, który planowany jest na listopad. Bóg zapłać.
Piotr Woroniecki  
(25.06.2019)

Proszę o wszystkie potrzebne łaski, skuteczna,nieustajaca ochronne przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.Proszę o nieustajace wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich moich intencjach. Proszę o modlitwę,o nieustajaca i skuteczna moc Ducha Świętego we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę o cud miłosierdzia we wszystkich moich intencjach,które nosze w swoim sercu i w całym moim życiu. Bóg zapłać.
(27.06.2019)

Szczesc Boze
Maryjo, Sw Jozefie, prosze o pomoc w podjeciu dobrej decyzji i jej realizacji, mam mozliwosc zmiany mieszkania, zyje w bardzo niestabilnych warunkach, prosze o swiatlo Ducha Swietego w tej trudnej pod roznymi wzgledami sytuacji, decyzje musze podjac szybko. Wieslawa
(8.07.2019)

Proszę o cud miłosierdzia Bożego,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu i w całym moim życiu. Bóg zapłać.Z modlitwą,Sylwia.
(11.07.2019)

Szczęść Boże
Bardzo pragnę powiększenia rodziny. Prosze o modlitwę w intencji sprawnego załatwienia wszystkich formalności dotyczących zmiany naszego miejsca zamieszkania oraz o ustabilizowanie mojej sytuacji zawodowej. Ponad wszystko proszę o łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka oraz o błogosławieństwo i Bożą opiekę dla naszego kochanego synka Jana. Agnieszka
(12.07.2019)

Intencja: Dla Grzegorza proszę o potrzebną łaskę wyzwolenia, czystości przedmałżeńskiej, dary i światło Ducha Św oraz dobrą żonę, założenie rodziny, uzdrowienie serca. Nawrócenie i wiarę w Ewangelię. Zaprzyjaźnienie się z Ulą, Klaudią, zakup mieszkania, dodatkową pracę, rozwiązanie spraw prywatnych i zawodowych. Jezu Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie.
(15.07.2019)

Proszę o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.
Bóg zapłać
Adam
(23.07.2019)

Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!
Bóg zapłać wszystkim
Grzegorz
(20.08.2019)

Proszę o cud łaski, uzdrowienie serca, rozpaczy, załamania, braku chęci do życia, przez Króla miłosierdzia Jezusa.
(27.09.2019)

Szczęść Boże
 proszę o modlitwę o łaskę odwagi do dokonywania dobrych zmian w moim życiu, o światło Ducha świętego na moje życie i na moje powołanie, żebym poszła w dobrym kierunku i odrzuciła niepotrzebne rzeczy, które oddalają mnie od realizowania Bożej woli w moim życiu.
Bóg zapłać
Agnieszka
(28.09.2019)

Proszę o modlitwę o pokój, pojednanie i przebaczenie dla Piotra i jego ukochanej babci, Sylwii i Sabiny, Jerzego i Beaty, Lidii i Tomasza, Radosława i Roksany, Radosława i Aleksandry, Antoniego i Bożeny, Andrzeja i Żanety, Dobrusi i Alicji, Aliny i Janusza, Marty i Przemysława, Zofii i Kamila, Magdaleny i Jarosława.
Proszę o modlitwę o kierownictwo duchowe, łaskę zdrowia  i rozeznanie powołania dla Sylwii.
Dziękuję i błogosławię - Sylwia
(1.10.2019)

O wyzdrowienie mojej mamy.
(3.10.2019)

Bardzo proszę o modlitwę za mnie ... właśnie zaczynam rekolekcje ignacjańskie .. proszę o ochronę

oraz za moja siostrę prowadząca.
(3.10.2019)

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo w dużym kryzysie, aby Bóg nas na nowo nas połączył, odnowil naszą miłość sakrament małżeństwa i wysłał na nas wszystkie potrzebne łaski dary ducha św a Maryja nie opuszczała nas w swojej opiece. Nas i nasze dzieci. Aby wszyscy św wstawia li się za nami. Beata
(8.10.2019)

Trójco Święta, błagam dopomóż abym w październiku znalazła zatrudnienie, szczególnie w upatrzonym zatrudnieniu na pół etatu oferowanym przez kilka firm. Błagam dopomóż  abym znalazła  się w gronie osób  wybranych do zatrudnienia osób niepełnosprawnych, czyli takich jak ja.
(11.10.2019)

Szczęść Boże,
proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej żony Emilii z choroby SM.
Bardzo dziękuję,
Mateusz
(21.10.2019)

Drogie i Czcigodne Siostry zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o modlitwę za mnie, grupę posługującą i uczestników rekolekcji "Przebaczenie i uzdrowienie", które zaczynamy dziś wieczorem i będą trwały do niedzieli w naszym Domu Rekolekcyjnym w Otwocku.
Dziękuję serdecznie i odwzajemniam się modlitwą. W podziękowaniu odprawię Mszę Świętą w intencji Sióstr polecając wszystkie Wasze sprawy. 
Pozdrawiam +
Ks. Łukasz Górzyński SAC
(25.10.2019)

Pokornie prosze o modlitwe w intencji znalezienia pracy, bo od 10.07 jestem bez pracy i trace juz sily i jest mi bardzo smutno. Mieszkam w Koszalinie, ale w lipcu skladalam papiery do Szczecina, teraz zaprosili mnie na rozmowe, ale zupelnie bylabym sama. Bog zaplac. Marta
(27.10.2019)

Proszę o łaskę uzdrowienia dla mnie. Proszę o łaskę by osoba która okradła mnie z pieniędzy by mi je oddała. Prosze o poprawę sytuacji finansowej.Proszę łaskę odkrycia i wypełnienia powołania.
Prosi Filip. Ps. o uzdrowienia dla Taty i Mamy i o łaskę nawrócenia dla nas.
(1.11.2019)

Proszę Siostry o modlitwę w intencji mojej siostry Agnieszki - o wszelkie potrzebne jej łaski, o wiarę, o znalezienie swojego miejsca na ziemi i dobrej, stabilnej oraz bezpiecznej pracy (w dzień, bez niebezpiecznych powrotów nocami), w której będzie czuć się spełniona i w której będzie rozwijać swoje talenty.
Bardzo dziękuję Siostrom za każdą modlitwę oraz za pełnioną przez Siostry posługę.
Bóg zapłać!
Iza
(3.11.2019)

O wybawienie Magdy I Dawida oraz ich dzieci od wszelkiego zła, aby Pani nasza nauczyła Nas prawdziwej miłości  i rozwiązała  wszystkie węzły i problemy, które oddzielają Nas od Boga oraz w intencjach wszystkich modlących się tutaj, teraz wspólnie. Dawid
(23.11.2019)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej.
(24.11.2019)


Szczęść Boże
proszę o modlitwę w intencji mego uzdrowienia z nerwicy lękowej i napadów panicznego strachu przed śmiercią, o pełne zaufanie Bogu
Paweł

(4.12.2019)

Bardzo prosze o modlitwe o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki.

W intencji zdrowia,bezpieczesntwa i blog.Matki Bozej dla dzieci i ich  matki.
W intencji pomyslnego rozwiazania naszych wszystkich spraw i problemow./o pomoc w odbyciu stazu dla syna,w zrobieniu prawo-jazdy,znalezieniu dobrej zony,o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol/
O zdrowe potomstwo dla dzieci.
Amen. (Maria)

(5.12.2019)

Pax Christi!
Drogie i Czcigodne Siostry, zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o modlitwę za mnie i parafię Matki Bożej Częstochowskiej w Gdańsku, w której od najbliższej niedzieli do środy włącznie będę głosił rekolekcje adwentowe. Proszę także o modlitwę za kapłanów tam posługujących i wszystkich parafian.
Dziękuję serdecznie i odwzajemniam się modlitwą. Po powrocie odprawię Mszę Świętą w intencji Sióstr polecając wszystkie Wasze sprawy i prosząc o dobre przeżycie Świąt Narodzenia Pańskiego.
Pozdrawiam serdecznie +
Ks. Łukasz Górzyński SAC
(13.12.2019)

O napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.
(15.12.2019)

Proszę o modlitwy do Boga o zbawienie wieczne w Niebie dla mojej Mamy, Taty, Brata, Bratowej, Siostrzenic i moje. 
Bóg zapłać. Natalka
(17.12.2019)

Proszę o modlitwę o łaskę pokoju w moim sercu, łaskę roztropności i mądrości Bożej w podejmowaniu codziennych decyzji. O łaskę dziecięcej, żywej wiary bez granic, która góry przenosi. O łaskę przymnożenia moich sił duchowych, psychicznych i fizycznych i o światło w sprawie nietolerancji pokarmowej Idy i jej całkowite uzdrowienie z tego.
Proszę o łaskę przymnożenia sił duchowych, psychicznych i fizycznych.
(18.12.2019)

4 komentarze:

 1. Gorąco proszę o potrzebne łaski dla Rodziny, rozwiązanie trudnych spraw zawodowych, odzyskanie spokoju ducha i radości życia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy15.3.20

  O uratowanie małżeństwa Anny i Jacka. O odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o modlitwę którzy kochają Boga i wierzą że tylko on może nam pomóc.Wychowuję samemu syna przybranego Pawła.Przygarnąłem go z domu dziecka.Aby kochany Bóg zlitował się nad nami i na naszej drodze dał nam ludzi którzy będą mogli nam pomóc.O dalsze błogosławieństwo i łaskę oraz zdrowie.Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy28.7.20

  O znalezienie Ali dobrego kawalera kandydata na męża,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji i potrzebne łaski KS Kazimierzowi,s.zakonnym Eugeni i s.Tomirze,Ali Joli,Krzyśka,Zuzi

  OdpowiedzUsuń