Intencje modlitewne w roku 2019

Henryk prosi o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i daru spotkania miłości w sercu drugiego człowieka - o dar założenia rodziny i moc zostać dobrym męźem i ojcem. Dziękuję
(4.01.2019)

Proszę o modlitwę w intencji Pani Wiesławy o uzdrowienie z nowotworu i potrzebne łaski. Rafał
(13.01.2019)

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie.
(13.01.2019)

Bardzo proszę o modlitwę, o uproszenie potrzebnych łask, o Błogosławieństwo Boże i o uzdrowienie mojej mamy Marianny Bargłowskiej, za wstawiennictwem Matki Kazimiery Gruszczyńskiej.
Syn Leszek
(21.01.2019)

Szczęść Boże 
chciałam prosić o modlitwę o uzdrowienie mojej sytuacji finansowej tzn. wolności finansowej, łaskę błogosławieństwa Bożego dla mojej działalności artystycznej, potrzebne talenty i Boże inspiracje.
Chciałam również prosić o modlitwę o Dary Ducha św dla mnie i mojej rodziny, o objawienie nam serca Ojca i wylanie na nas Jego miłości. Uzdrowienie z pychy, ślepoty i głuchoty duchowej
Serdeczne Bóg zapłać
Agnieszka
(24.01.2019)

Szczęść Boże!
Z całego serca proszę o modlitwę za moją ciężko chorą mamę Teresę. O diagnozie dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Bardzo złośliwy i inwazyjny nowotwór płuc z przerzutami na żebra. Ufam, że modlitwa Sióstr i Wstawiennictwo Sł. Bożej Matki Kazimiery Gruszczyńskiej przyniosą nam z Woli Bożej tak bardzo potrzebne łaski. Bóg zapłać za każdą modlitwę odmówioną w intencji mojej mamy. 
(26.01.2019)

Proszę o modlitwę błagalna o miłosierdzie Boże i Ducha Świętego,o uwolnienie,uzdrowienie z mojej choroby.
Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
(28.01.2019)

Szczęść Boże!
Bóg  zapłać za modlitwę za Marysię . Otrzymała łaskę uzdrowienia z tych dolegliwości o których pisałem ale nie może nie może powrócić do zdrowia mimo licznych zabiegów. Proszę o dalszą modlitwę za nią. 
Dziś proszę także o pilną modlitwę o znalezienie domu dla naszej rodziny.
Zygmunt
(30.01.2019)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz