Intencje modlitewne w roku 2017

Bóg zapłać Kochanym Siostrom za modlitwę. Dziś skończyły się te rekolekcje. To był dla mnie szczególny, bardzo piękny czas bliskości Pana Boga. Czułam wsparcie osób, które modliły się za mnie. A w ławce obok leżała książeczka o Sł. Bozej Kazimierze Gruszczynskiej :-) Powierzalam Siostry Panu Jezusowi w czasie każdej Mszy Świętej w czasie rekolekcji. Mam do Sióstr jeszcze jedną prośbę, o ile to nie za wiele, proszę o modlitwę w intencji znalezienia kierownika duchowego. 
Z darem modlitwy, 
Eliza 
(5.01.2017)

Błagam o modlitwe w intencji mojej córki Marysi , ktora oddała sie od Boga służąc tylko swemu ciału. Marysia jest w klasie maturalnej ale pogaństwo tego swiata zupełnie ja opętało. Jezu ratuj Marysie. Maryjo przyprowadź  moja córkę do Twojego Syna.
(8.01.2017)

Kochane Siostry Zakonne,
Serdecznie proszę o modlitwę, w intencji znalezienia pracy, zdania zbliżającej się sesji i poznanie dobrego chłopaka. 
Bóg zapłać za modlitwę.
Kasia
(10.01.2017)

Szczęść Boże
błagam o modlitwę o uratowanie małżeństwa Hani i Mateusza, pojednanie, wyrozumiałość, silną wiarę w ich rodzinie. O uwolnieni Hani od jogi. Potrzebne łaski w rozwoju dla ich syna Kubusia oraz szczęśliwe rozwiązanie dla ich poczętego dziecka. Boże pojednaj ich w zgodzie.
(10.01.2017)

Szczęść Boże, kłania się Marta Palczewska, serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i otrzymaną dziś pracę. Proszę o modlitwę w intencji jej utrzymania. Jestem taka szczęśliwa. Bóg zapłać. Marta Palczewska
(13.01.2017)

Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie ze zranień i przebaczenie, także samemu sobie. O uwolnienie z konsekwencji złorzeczenia i przekleństwa. O miłosierdzie dla osób Tobie Jezu wiadomych. Dziękuję Ci Jezu za wszystko co raczyłeś na mnie dopuścić. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek.
(14.01.2017)

Proszę o nawrócenie Mirka i o to by mnie nie odrzucał i obdarzył miłoscia.
(15.01.2017)

Za wstawiennictwem m. Kazimiery Gruszczyńskiej proszę pana Boga o nową, dobrą pracę polecając również ważne intencje osobiste.
Proszę o prowadzenie Matki Bożej i Jej interwencję.
Polecam pilną sprawę życiową Andrzeja i jego Rodziny.
Dziękuję za modlitwę.
(16.01.2017)

Szczęść Boże!
Jakiś czas temu pisałam sióstr e-mail z prośba o modlitwę w intencji o spotkanie dobrego mężczyzny który da mi poczucie bezpieczeństwa itp. ponieważ jestem DDA i nie potrafię tworzyć związków a mój ojciec jest alkoholikiem. Poznałam kogoś  niestety z czasem ta znajomość zaczęła się psuć a mi zaczęło na nim zależeć nie chce go stracić. W związku z tym mam prośbę. Czy mogłabym prosić siostry o  modlitwę w intencji tj. o związek z Łukaszem o jego miłość.  Bóg zapłać.
(25.01.2017)

Proszę o modlitwę uzdrowienia w mojej intencji. Cierpię na nerwicę i bardzo trudno mi z tym żyć.
Szczęść Boże!
(28.01.2017)

Szczęść Boże Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnych wyników badania rezonansem magnetycznym mojej głowy,żebym nie miała guza mózgu ani żadnej innej choroby zagrażającej życiu.
Bóg zapłać
(28.01.2017)

Przesyłam moje intencje:
1/ o zdrowie dla Karola Wójcik, Alicji Piętak,
a także o zdrowie dla osób z dolegliwościami,
o zdrowie dla osób przebywających w szpitalach;
2/ o wspaniałą żonę dla Karola Wójcik,
a co za tym idzie wspaniałą rodzinę
wraz z dziećmi;
3/ o udane, spełnione, szczęśliwe małżeństwo
dla Karola Wójcik wraz z dziećmi;
4/ o zaufanych ludzi dla Karola Wójcik;
5/ o spełnienie osobiste, rodzinne,
małżeńskie i zawodowe;
6/ o zdrowe, ładne, kochające, kochane, z dobrymi charakterami córki dla tego małżeństwa;
7/ o zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach przez Ewelinę Kowalską;
8/ o dobry, naprawdę dobry etat i stały dla Karola Wójcik;
9/ o dużo dobrych, zaufanych znajomych, nowe, trwałe przyjaźnie dla Karola Wójcik.
(1.02.2017)

Błagam o modlitwę za mnie i Marcina. Błagam aby dobry Bóg napełnił serce Marcina miłością do mnie i kiedyś pozwolił nam być razem. Boże nie mam już siły, pomóż mi.
(3.02.2017)

Bardzo proszę o realizację  planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., łaskę przebaczenia innym, uzdrowienie duszy i ciała, dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy z całego serca:)
(5.02.2017)

O uzdrowienie relacji w małżeństwie Agaty i Wojtka.
(7.02.2017)

O uwolnienie od skutków okultyzmu w małżeństwie Katarzyny i Michała.
(7.02.2017)

Proszę o modlitwę za całą rodzinę o zdrowie i błogosławieństwo w każdym dniu życia a w szczególności za syna Kamila który choruje na SM aby terapia interferonem zatrzymała chorobę by nie postępowała by mógł pracować w biurze by nie załamywał. Dziękuję Ci Jezu Matuchno że mimo takiego trudu skończył studia magisterskie. Miej go w swojej opiece na każdym kroku.
Bóg zapłać
(7.02.2017)

Proszę o modlitwę w intencjach o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób serca i tarczycy, o szczęśliwe zdanie studiów mgr i obronę pracy mgr, o wyrozumiałość wykładowców, o dobra pracę i pomoc finansową, o słowo poznania i przetrawienie tego wszystkiego mocą Ducha św., za sąsiadów i księży z parafii, za ojca o nawrócenie, o pokój na świecie.
(9.02.2017)

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa mojej Siostry Bożeny i Szwagra Mariusza, mają dwójkę małych dzieci Inez i Maksymiliana.
Trzy lata temu Mariusz zdradził Moją Siostrę z inną kobietą.Do grudnia tego roku Bożena i Mariusz z dziećmi mieszkali razem, początkiem grudnia Moja Siostra wyprowadziła się do innego mieszkania z dziećmi.W międzyczasie Mariusz spotykał się z inną kobietą.On nie chce być już z moja Siostrą, w ogóle się do Niej nie odzywa, tylko rozmawia z dziećmi.
Zależy mi bardzo na Ich szczęściu i nawróceniu Mariusza do Pana Boga, zrozumieniu problemu i powrocie do swojej rodziny.
Sprawa jest bardzo poważna, a ja nie mogę się pogodzić z ich rozstaniem.
Bardzo też proszę o Modlitwę w intencji Wuja Stefana, ostatnio wykryto u Niego złośliwego raka, jest bardzo słaby jest po dwóch operacjach w bardzo krótkim czasie.
Proszę o modlitwę. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Dziękuję.
Z Panem Bogiem
(11.02.2017)

Szczęść Boże !
Proszę  o miłość i pokój dla rodziny Deców, uzdrowienie, siłę i pomoc w codziennych trudach dla rodziny Kopciewskich
Bóg zapłać
(12.02.2017)

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę o zaliczenie przedmiotu w środę na studiach, o światło i dary Ducha Świętego, o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
(13.02.2017)

Matko Boża za wstawiennictwem Kazimiery Gruszczyńskiej błagam o nawrócenie, przemianę serc, silną,żywą wiarę dla mnie i moich najbliższych. Błagam o uwolnienie Dawida z wszelkich uzależnień i powrót na łono Kościoła a dla mnie proszę o pracę, stałą, dobra pracę, której tak bardzo potrzebuję. Dziękuję,że mnie wysłuchujesz Mamo.
(14.02.2017)

Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg i dobry wynik operacji oraz o łaskę poczęcia upragnionego dziecka. Bóg zapłać
(15.02.2017)

Proszę  o modlitwę  łaskę  nawrócenia Miłosierdzie  Boże i  Dary  Ducha Świętego  za  Stasię

(17.02.2017)

Proszę o zdrowie błogosławieństwo opiekę Bożą o odpuszczenie wszystkich win nawrócenie przemianę o uzdrowienie z ciężkiej choroby tętniaków rzekomych o pomyślny przebieg drugiego zabiegu koronarografii i o powrót do zdrowia dla mojej mamy Barbary

(20.02.2017)

Boże  z całego serca bardzo Cię proszę żeby Emilia i Marcin jak najszybciej odzyskali lokal (sklep) i żebym mogła wrócić do nich do pracy ( byli ze mnie zadowoleni) !!!!
Ps. Kasia C. sama zwolniła się z pracy iż zachciało jej sie mieć swój interes (sklep) lecz nie wynajęła sobie lokalu w innym miejscu tylko zabrała lokal bratu i bratowej pozbawiając ich części dochodów a mnie pracy (szefostwo było dla mnie dobre i bardzo miłe, byli ze mnie zadowoleni); praca była wśród kwiatów a ja "kocham kwiaty"; teraz nie mając wystarczających środków finansowych nie mogą mnie dalej zatrudnić. Bardzo mnie boli ta sytuacja, zachowanie, czyn Kasi.

(26.02.2017)

Prosze o modlitwe za walerie i Faustyne; sa nekane przez moce zlego. Bog zaplac

(26.02.2017)

Szczęść Boże
Proszę o modlitwę w intencji utrzymania mojej ciąży i narodzin zdrowego dziecka oraz o zdrowie i spokój wewnętrzny dla mnie.
Bóg zapłać

(27.02.2017)

Drogie Siosty prosze o modlitwe w intencji:
o powrot do zdrowia po operacji dla męża Franciszka,siły duchowe,o opiekę Maryi na ten trudny czas,o uzdrowienie i cudowne nawrocenie corki Moniki i o błogosławienstwo  Boze dla całej rodziny.

(28.02.2017)

Bardzo proszę o modlitwy w intencji wyzdrowienia dla Józefa chorego na białaczkę.Obecnie w trakcie przyjmowania chemii.
Wspaniały człowiek i prawdziwy przyjaciel.Bardzo proszę o modlitwy za wstawiennictwem Sługi Bożej Kazimiery Gruszczyńskiej.

(1.03.2017)

Bardzo proszę o realizację  planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., łaskę przebaczenia innym, uzdrowienie duszy i ciała, dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy z całego serca, Bóg bardzo wysłuchał intencji, które wcześniej wysłaliśmy i nadal zawierzamy Siostrom nasze intencje:)

(5.03.2017)

Za Macieja: o ścisłe i pełne przylgnięcie do Pana Jezusa i wypełnienie Jego woli. (07.03.2017)


Proszę o modlitwę, by Bóg udzielił łaski uzdrowienia wewnętrznego dla mnie i Agnieszki, o uleczenie naszej relacji i wzajemną miłość. Niech Bóg będzie błogosławiony! (08.03.2017)


Proszę o modlitwę za moją rodzinę o zdrowie i opiekę Matki Najw na każdym kroku a w szczególności za syna Kamila który choruje na SM stwardnienie rozsiane aby terapia interferonem skutkowała i choroba zatrzymała się by mógł pracować w biurze nie załamywał się i ułożył sobie życie mimo choroby postaw na jego drodze dobrą pobożna dziewczynę by nie został sam  by wyszedł ze swojego pokoju i nie zamykał się w swoim swiecie.Błagam Cię Jezu i Matko Najw.Bóg zapłac. (10.03.2017)


Bardzo proszę o modlitwe w nastepujacej intencji:
Boże  z całego serca bardzo Cię proszę żeby Emilia i Marcin jak najszybciej odzyskali lokal ( sklep) i żebym mogła wrócić do nich do pracy ( byli ze mnie zadowoleni) !!!!
Ps. Kasia C. sama zwolniła się z pracy iż zachciało jej sie mieć swój interes (sklep) lecz nie wynajęła sobie lokalu w innym miejscu tylko zabrała lokal bratu i bratowej [ a dokładniej lokal był mamy{teściowej}, ale Kasia chciała w tym miejscu i musiała dostać] pozbawiając ich części  dochodów a mnie pracy( szefostwo było dla mnie dobre i bardzo miłe,) ( byli ze mnie zadowoleni)  praca była wśród kwiatów a ja " kocham kwiaty " teraz nie mając wystarczających środków finansowych nie mogą mnie dalej zatrudnić . Oprócz tego towar ma prawie taki sam jak Oni (podszywa się pod nich ). Jak Kasia mogła świadomie pozbawić mnie pracy i mieć teraz z tego satysfakcje.
Bardzo mnie boli ta sytuacja, zachowanie, czyn Kasi.

(11.03.2017)

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki o łaski Ducha Św ,o opiekę Matki Bożej o pokój Boży dla niej  i żeby na swojej drodze życia spotkała jak najszybciej przyszłego,dobrego męża.

(12.03.2017)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji: O skrócenie męki konania i dobrą śmierć dla Janiny Wojciechowskiej.


(13.03.2017)


Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z choroby jajników, tarczycy, nerek, śledziony, nowotworu pęcherza moczowego oraz znalezienia pracy.
Bóg zapłać za modlitwę.

(15.03.2017)

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojej chorej na nowotwór mamy Małgorzaty. Proszę o laske uzdrowienia dla niej, o sily na czas chemioterapii i dalszego leczenia. Proszę także o sily dla naszej całej rodziny na ten trudny czas.
z góry dziekuje za modlitwę
pozdrawiam
Paulina

(16.03.2017)

Szczęść Boże! Drogie Siostry, proszę Was o modlitwę w mojej intencji. Od dłuższego czasu dręczą mnie zle myśli, odczucia. Bardzo jestem juz tym umeczona. Bardzo potrzebuję modlitewnego wsparcia Sióstr. Bóg zapłać! Eliza

(16.03.2017)

O dobrego meza, zalozenie szczęśliwej rodziny, wytrwalosc w modlitwie chorobie dla Ali oraz zdrowie i potrzebne laski dla Ali, Joli, Krzysia, ks. Stasia i ks. Kazimierza.

(22.03.2017)

Proszę o dobrą wierną spokojna żonę oraz o pracę. Proszę o przywrócenie miłości.

(23.03.2017)

Proszę o modlitwę za moją mamę, Bogumiłę Obarę, o zdrowie.

(24.03.2017)

Proszę o modlitwę w mojej intencji by Bóg wziął mnie jak najszybciej do siebie.

(27.03.2017)

Szczęść Boże. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia dla Jerzego po ciężkim wypadku. Bóg zapłać!

(27.03.2017)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojego taty, który jest po udarze, a także znalezienia mu dobrej rehabilitacji.
Szczęść Boże, Dorota

(28.03.2017)

Bardzo prosimy o modlitwę za nasze dzieci Rafała (19 lat) i Natalkę (13 lat). Rafał ma Zespół Aspergera i od 6 lat choruje na depresję. Natalka również od 3 lat choruje na depresję. Obydwoje odwrócili się od Pana Boga, choroba uniemożliwia im naukę w szkole i rozwój talentów chociaż są bardzo zdolne. Leczenie nie przynosi widocznych rezultatów. Ich cierpienie bardzo nas rodziców boli i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Prosimy o modlitwę w ich intencji, o nawrócenie, Dary Ducha Świętego, uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie oraz błogosławione pełne miłości, wiary, nadziei życie w Bożym Pokoju.
Prosimy również o wsparcie modlitewne dla nas rodziców.
Szczęść Boże,
Renata i Krzysztof


(28.03.2017)


Proszę o modlitwę za moje dzieci, żeby spotkały żywego Jezusa oraz o czystość, skromność, pokorę, wstrzemięźliwość, miłość, nadzieję, ufność dla nas.
(29.03.2017)

O Boże  Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla wspólnot neokatechumenalnych  w Czarnym Dunajcu.
o Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

(29.03.2017)

Mam ogromną prośbę. Pragnę prosić o modlitwę w intencji mojej żony Joanny, która jest w ciąży z naszym synkiem Mateuszem.  Proszę o modlitwę w intencji bezpiecznego porodu i opieki Matki Bożej dla nich obojga. Rozwiązanie najprawdopodobniej będzie w okolicy Wielkiego Czwartku/ Piątku.

Z góry wielkie Bóg Zapłać,
Michał Wasiak

(30.03.2017)

Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za córkę Anię i jej rodzinę: o potrzebne zdrowie,  rozwiązanie trudnych spraw zarówno w pracy, jak i w domu, o łaski  i zdrowie dla wnucząt dotyczące pracy, oszczędności, grzeczności, posłuszeństwa. Oprócz tego proszę dla nich o dary Ducha Świętego. Mama i babcia.

(31.03.2017)

Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za moją córkę, aby w ustawowym terminie zdała państwowy egzamin rezydencki, po uprzednim uzyskaniu wszelkich wpisów dotyczących stażów, szkoleń, kursów oraz wykonaniu niezbędnych procedur. Jednocześnie proszę o uzdrowienie jej lewego oka i sprawnych dłoni do wykonywania zabiegów. Proszę także o mieszkanie godne zamieszkania.Mama

(31.03.2017)

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o łaski potrzebne dla rodziny i zdrowie stroskana matka

(31.03.2017)

Szczęść Boże! Mam na imię Milena. Mam 31 lat. Kocham i jestem kochana. Za 3 miesiące powinnam ślubować przed Bogiem miłość mojemu ukochanemu... Moja mama jednak twierdzi, że ją opuszczam, że jestem złą córką. A jeszcze nie wie o ślubie... Błagam o modlitwę, by mama przyjęła tę informację ze spokojem, żeby się z tym pogodziła i nic sobie nie zrobiła, tak jak grozi. Błagam Boga o pomoc, tylko On może nas uratować. Jestem przerażona i wykończona, wpędzona w poczucie winy... Jeśli taka będzie Twoja wola Boże, proszę, niech ten ślub się odbędzie... Bóg zapłać za modlitwę! Milena

(31.03.2017)

Szczęść Boże!
Drogie i kochane Siostry, zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę za mnie na czas głoszenia rekolekcji w dniach 2-5 kwietnia br., za całą Parafię Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku, za kapłanów tam posługujących, bym był pokornym i pełnym mocy narzędziem w ręku Pana, bym Mu nie przeszkadzał i by głoszone Słowo wydało dobre owoce. Dołączam też prośbę od ks. Sławka Radulskiego, który będzie głosił w Lublinie. Serdeczne Bóg zapłać! Ze swej strony odwdzięczę się modlitwą - odprawię w Waszej intencji Mszę Świętą. Z serca Wam błogosławię! +
Ks. Łukasz Górzyński SAC

(31.03.2017)

Proszę o wstawiennictwo .Chcę poznać dobrego sercem mężczyznę .Chcę zaręczyć się, wyjść za mąż w tym roku i urodzić dziecko. Sprawa jest o tyle trudna ,że mam 42 lata nigdy z nikim nie byłam chociaż się starałam i modlę o to od ponad 20 lat, dlatego w tym względzie mogę liczyć tylko na cud, o który tak błagam. Beata z Sosnowca.

(1.04.2017)

Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach
oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., łaskę przebaczenia innym, uzdrowienie duszy i ciała, dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
Dziękujemy z całego serca za dotychczasowe modlitwy i nadal zawierzamy się modlitwom, Bóg obdarza nas wielkimi owocami:)

(2.04.2017)

Proszę o modlitwę w intencji Dominiki i Kamila o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz poprawę relacji między nimi.

(4.04.2017)

Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny z którym ułożę sobie życie. Żeby był dobry uczciwy i dał mi poczucie bezpieczeństwa.

(9.04.2017)

Bardzo proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie od wszelkiego zła córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziękuje.

(14.04.2017)

O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dar stałego prezbitera dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.
o Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

(18.04.2017)

BŁAGAM O ZYCIE BEZ RAKA, MILOSC, SPOKOJ, I WYGRANĄ W SĄDZIE ZA CIERPIENIA.....Anna

(18.04.2017)


Serdecznie proszę o modlitwę aby zaliczyła zbliżające się kolokwia z analizy matematycznej, programowania komputerów, ekonomii, rachunku kosztów.Prosze również aby poznała dobrego chłopaka. 
Bóg zapłac za modlitwę
Kasia
(23.03.2017)

Szczęść Boże
Zwracam się z prośbą o modlitwę za moje małżeństwo. Za mojego męża Marka aby potrafił zakończyć swój romans i pokochał mnie na nowo. Błagam o modlitwę, to wszystko jest bardzo świeże dlatego głęboko wierzę, że pokonam to zło w zalążku. Nie byłam dobrym człowiekiem i wiem że ta próba, bardzo ciężka próba została nam dana w jakimś celu. Nie w celu aby nasze małżeństwo się skończyło czy rozpadło ale aby odrodziło się na nowo z Bogiem. Dlatego Błagam o modlitwę (mimo iż brak jakiejkolwiek nadziei w chwili obecnej) głęboko wierzę, że modlitwą i tylko modlitwą uda się zwyciężyć.
(27.03.2017)

Proszę o modlitwę w intencji Marcina,o Boże błogosławieństwo,Światło Ducha Świętego przy podejmowaniu decyzji w sprawie pracy,o zdrowie i ochronę od wszelkiego zła dla niego i rodziny o zdrowie wiarę i powrót do Kościoła dla Ewy, Mariana.
(30.04.2017)

Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach
oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., łaskę przebaczenia innym, uzdrowienie duszy i ciała, dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, Ewy i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
W intencji os. prowadzących i zw. z Centrum Psychologiczno-Pastoralnym “WIĘŹ” w Chojnicach.
Dziękujemy z całego serca:)
JEZU UFAMY TOBIE:)
(1.05.2017)

Proszę o modlitwę, żebym w końcu ruszyła do przodu.
(2.05.2017)

Proszę o modlitwę do Boga Ojca,  za moją rodzinę, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, o powrót do zdrowia dla Mirosławy, opiekę Matki Najświętszej nad rodziną, o siły i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw, w intencji sprawy sądowej 26 maja,  za dusze w czyśćcu cierpiące.
(3.05.2017)

O dobrą i szybką sprzedaż domu i pomyślny powrót z emigracji do Polski dla mojej rodziny.
(4.05.2017)

O Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego  i dar stałego prezbitera dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.
o Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.
(5.05.2017)

Prosimy o szturm modlitewny,do Jezusa Miłosiernego,za przyczyną Matki Bożego Miłosierdzia o wszystkie potrzebne łaski,o wszelkie błogosławieństwo Boże dla Ojca Daniela Galusa i Wspólnoty MiMJ.
Bóg zapłać.Sylwia.
(7.05.2017)

Proszę o modlitwę o uwolnienie z lęku przed wychodzeniem z domu i z wszystkich innych lęków oraz o uzdrowienie z bolesnych miesiączek.
Agnieszka
(10.05.2017)

Proszę o modlitwę o zdrowie dla Michała i aby znalazł pracę.
(10.05.2017)

Proszę o łaskę Bożego miłosierdzia i skruszenia serca dla Macieja.
(19.05.2017)

Kochane Siostry, Adam, brat mojej mamy przegrywa walkę z rakiem. Bardzo proszę Was o modlitwę żeby Bóg dokonał cudu i go uzdrowił. Bóg Zapłać!
(20.05.2017)

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Mateusza, jego rychłego powrotu, wlania miłości w nasze serca i Boskiej opieki nad odbudowaniem naszej relacji.
(21.05.2017)

Proszę o modlitwę w intencji chorej na nowotwór Joli.
(23.05.2017)

Proszę o modlitwę o znalezienie odpowiedniego mieszkania i pracy, o uwolnienie od lęku przed Bogiem, żeby mnie wzięli do psychiatryka, jeśli tak Bóg chce.
(26.05.2017)

Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.
(27.05.2017)

Jam zwyciężył świat"
J 16,33
Proszę o modlitwę w Bogu wiadomej dla mnie ważnej intencji.
Proszę aby przez moja ufność w Boże miłosierdzie i na chwałę Bożą, spełniło się,to o co proszę.
KTÓŻ JAK BÓG!
Bóg zapłać.Sylwia.
(30.05.2017)

Dziękując za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski prosimy Pana Boga o Jego błogosławieństwa, zdrowie  i ochronę każdego dnia dla Magdy, Serafina, Natana, Kamila, Dawida oraz wszystkich modlących się teraz w tej intencji.
(31.05.2017)

Serdecznie proszę o modlitwę, w intencji zdania zbliżających się egzaminów na studiach na dwóch kierunkach.
(3.06.2017)

Proszę o modlitwę w mojej intencji o poprawę zdrowia i dary Ducha Świętego.
(3.06.2017)

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia , uwolnienia,uzdrowienia oraz miłości w rodzinie dla Martynki i jej bliskich. Bóg zapłać.
(4.06.2017)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie jego bardzo trudnych problemów osobistych. By Pan Jezus nie pozwolił go więcej skrzywdzić oraz o ufność i nadzieję serca w Bożą Opatrzność i mądrość serca w podejmowaniu decyzji.
(4.06.2017)

Dziękując za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski prosimy Pana Boga o Jego błogosławieństwa, zdrowie  i ochronę każdego dnia dla Magdy, Serafina, Natana, Kamila, Dawida oraz wszystkich modlących się teraz w tej intencji.
(5.06.2017)

Proszę o modlitwę za Emilkę żeby poprawiła cztery zagrożenia i żeby zdała, o prowadzenie Ducha św w tej sytuacji oraz o pokój w jej sercu. Oraz za Natalkę, żeby podczas tej rocznej przerwy w nauce dobrze spożytkowała ten czas żeby to było Bogu miłe.
(5.06.2017)

O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej  i stałą pracę  dla Pawła.
(6.06.2017)

Prosze bardzo o modlitwe za mnie i mojego synka Eliota oraz moja siostre Agnieszke z rodzina, siostrzenice Olge. Tez Jamaela i Vicusia. O zdrowie, sile, odnalezienie drogi na dalsze zycie...Niech duch swiety nas poprowadzi. Bog wie najlepiej co nam potrzeba. Monika ze Szwajcarii. Szczesc Boze.
(7.06.2017)

W intencji powrotu Pawła do Boga i małżeństwa. Obdarz go miłością, zaufaniem, cierpliwością, wytrwałością, spokojem, przebaczeniem, męstwem i odwagą. Panie dziękuję za Twoje działanie, za ludzi których przed nami stawiasz. Ojcze dziękuję za dar miłości, przebaczenia, pokory, uzdrawiania relacji. Panie Ty się tym zajmij.
(8.06.2017)

Proszę Cię św Józefie pomóż mi i spraw by Pan Bóg uleczył mnie z otyłości, która powoduje że moje życie jest dużo trudniejsze. Spraw bym wrócił do swojej zdrowej wagi (60 kg). Św. Józefie módl się za mnie!
(13.06.2017)

O stałą prace i Boże Miłosierdzie dla Pawła.
(14.06.2017)

Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,w dwóch bardzo ważnych dla mnie sprawach.
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie przekleństwa,zła międzypokoleniowego.
Druga sprawa ,to rzecz, którą z własnej woli uczynił mi człowiek.
Proszę dla tego człowieka o dobrą przemiane,nawrócenie serca i o Boża sprawiedliwość,tak nie mógł mnie więcej ranić.
Proszę o uwolnienie od przekleństwa zła międzypokoleniowego i proszę
aby mój los odwrócił.
,,Wołali, a Pan ich wysłuchał
i uwolnił od wszystkich przeciwności"
Ps 34,17
,,Ku Tobie, Panie, wznoszę moją duszę,
mój Boże, Tobie ufam:
niech nie doznam zawodu!
Niech moi wrogowie nie triumfują nade mną!"
Ps 25,1-2
,,Ty zaś, o Panie, na wieki zasiadasz na tronie,
a imię Twoje [trwa] przez wszystkie pokolenia.
Powstaniesz i okażesz litość Syjonowi,
bo czas już, byś się nad nim zlitował."
Ps 102,13-15
Bóg zapłać.
Sylwia.
(15.06.2017)

Proszę za Siebie o Światło Ducha Świętego co Ja mam robić w Życiu , o pokój serca , o pogodę Ducha , siły . O dar Męża dobrego i Bożego .
I o rozwiązanie pewnego dylematu - Panie Ty wiesz wszystko i kto ma byc Mężem .
(22.06.2017)

Proszę o modlitwę o uzdrowienie duchowe męża Łukasza, znalezienie pracy dla niego i ratunek dla naszego małżenstwa Agnieszka
(26.06.2017)

Św Józefie proszę Cię o spotkanie odpowiedniego mężczyzny z którym ułoze sobie życie. 
(30.06.2017)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia, zdrowej tarczycy i pomyślnych wyników badań, abym uniknęła operacji. Bóg zapłać !
(2.07.2017)

Boże jeśli taka jest Twoja Wola spraw, aby Ewelina i Szymon przyjęli darmowy dar wspólnego małżeństwa i rodzicielstwa, rodziny pełnej miłości i dzielili się Twoją miłością z innymi. Spraw, aby przede wszystkim kochali Boga, bliźniego i siebie nawzajem.
Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach.
oraz abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, Ewy i
o nawrócenie nas i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny i os. współpracujących, aby pracowali zgodnie z wolą Bożą (obecnie staram się wyłącznie zajmować ewangelizacją), aby Bóg rozlał swoją miłość i nawrócenie na każdego również przez ich pracę.
Dziękujemy z całego serca:)
JEZU UFAMY TOBIE:)
(2.07.2017)

Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej psychiki, duszy i cała po tym co zrobiła mi moja mama. I o dobrego, mądrego Męża (takiego, którego serce należy do Jezusa). Proszę też o modlitwę o pomyślność mojego przedsiębiorstwa, o wielu klientów i o powodzenie finansowe.
(2.07.2017)

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dal córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama.
(6.07.2017)

Błagam o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla mojego jeszcze nienarodzonego dziecka, u którego wykryto nieprawidłowości w  budowie mózgu i kręgosłupa.
(6.07.2017)

O wszelkie potrzebne łaski dla mojej Mamy w rocznicę urodzin.
(10.07.2017)

Proszę o modlitwę w intencji Adriana i całej rodziny K., N., G., L. o nawrócenie i uwolnienie ze wszystkich nałogów oraz właściwe rozeznanie drogi życiowej.
Bóg zapłać!
(11.07.2017)

Proszę o zdrowie taty i zgodę w rodzinie.
(17.07.2017)

Łaskę  nawrócenia, miłosierdzie  Boże  Dary  Ducha  świętego  dla Stasi.
(21.07.2017)

Proszę o modlitwę za mojego syna Kamila który choruje na Stwardnienie rozsiane aby choroba nie postępowała , terapia interferonem pomagała aby mógł pracować Duchu Sw., Matuchno Najśw miej go w swojej opiece aby nie załamywał się aby odnalazł Cię Jezu i znalazł w tunelu swiatełko i sens życia postaw na jego drodze religijna dobrą dziewczyn e  aby nie został  sam by jej jego choroba nie przeszkadzała .Matuchno , Jezu miej go w swojej pieczy na każdym kroku. Bóg zapłać.
(25.07.2017)

Z serca proszę o modlitwę w następujących intencjach:
1) zdrowia i prawidłowego rozwoju dziecka, które noszę pod sercem,
2) szczęśliwego rozwiązania,
3) cudownego uzdrowienia mnie z mięśniaka macicy aby nie zagrażał ciąży i nie był problemem przy jej rozwiązaniu,
4) zdrowia dla mnie bym urodziła zdrowe dziecko.
prosi Agnieszka
(25.07.2017)

Proszę o Modlitwę za Siebie o pokój serca, radość z Życia, znalezienie pracy nowej. O Przyjaciół, żebym nie czuła się samotnie.
Za Marka o nawrócenie, przemiany postępowania i myślenia.
Proszę Cię Jezu też o dar spotkania Męzczyzny odpowiedniego - Bożego  na Męża i żebym rozpoznała i jeśli jest twoją wolą żeby Stanisław był moim Mężem to proszę o powrót Jego do Mnie . A jeśli nie to o siłę pogodzenia się z tym.
(27.07.2017)

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji między mną a mężem i między mną a rodziną z jego strony (myślę zwłaszcza o teściu i siostrze męża - B.) Wiele cierpienia sprawiają mi nasze kłótnie i martwię się o moje małżeństwo. Teść (mieszkamy razem) wyrzuca mnie z domu, a szwagierka śmieje się z moich słabości i rozpuszcza o mnie plotki. Wiem, że mąż jest pod wpływem ludzi, którzy źle  mi życzą, nie mają do mnie żadnego szacunku. Jednocześnie chciałabym znaleźć w sobie przebaczenie dla wszystkich, który są mi wrodzy, bo zdaję sobie sprawę, że bez tego nie ma mowy o rozpoczęciu nowego etapu. Bóg zapłać.
(27.07.2017)

Proszę o modlitwę o wyzwolenie z nałogu alkoholowego Sebastiana przez wstawiennictwo m.Kazimiery Gruszczyńskiej. Janina
(28.07.2017)

Prosze o modlitwe w int Karola o wybor drogi zyciowej wg Woli Bozej , i ulge w cierpieniach duchowych . Bog zaplac
(29.07.2017)

Boże jeśli taka jest Twoja Wola spraw, aby Ewelina i Szymon przyjęli darmowy dar wspólnego małżeństwa i rodzicielstwa, rodziny pełnej miłości i dzielili się Twoją miłością z innymi. Spraw, aby przede wszystkim kochali Boga, bliźniego i siebie nawzajem.
oraz abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, Ewy i
o nawrócenie nas i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny i os. współpracujących, aby pracowali zgodnie z wolą Bożą (obecnie staram się wyłącznie zajmować ewangelizacją), aby Bóg rozlał swoją miłość i nawrócenie na każdego również przez ich pracę.
Dziękujemy z całego serca:)
JEZU UFAMY TOBIE:)
(30.07.2017)

Proszę o modlitwę w intencji moich 4 - letnich córek Anieli i Michaliny, które mają poważne problemy rozwojowe (nie mówią). Bóg zapłać.
(30.07.2017)

Proszę o modlitwę w intencji miłości wzajemnej, powrotu Mateusza, wiary w Boga dla niego, opieki nad nami i naszymi rodzinami, zwłaszcza nad małym bratankiem oraz spokoju duszy Eugenia i jego rodziny.
(31.07.2017)

O Boże Błogosławieństwo i dar stałego prezbitera dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.
o Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.
(2.08.2017)

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla dzieciątka które nosi moja Żona Zuzanna pod sercem.
(3.08.2017)

Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła,okultyzmu;uzdrowienie dla Martynki i jej bliskich , jedność i wzajemną służbę w rodzinie oraz pomoc Ducha Świętego w religijnym wychowaniu córki.
(7.08.2017)

proszę o modlitwę w intencji Elżbiety o uzdrowienie z ciężkiej choroby.
Prosi Elżbieta.
(8.08.2017)

Za 25 letnią Agnieszkę, która obecnie mieszka wraz z roczną córeczką Alą w Irlandii o siłę dla Niej potrzebną do walki o czystość i o to by w tej czystości wytrwała i nie bała się takiego życia. By anioł ciemności, który próbuje zawładnąć Jej ciałem, Jej duszą, Jej sercem i Jej umysłem przegrał tę walkę z kretesem. By w sercu i duszy Agnieszki zapanowała jasność pochodząca od Miłosiernego Boga. O Wiarę, Nadzieję i Miłość dla Niej. O to by nie bała się prawdziwej miłości jaka na Nią czeka. O opiekę, wsparcie i wstawiennictwo błogosławionej Marii Luizy Merkert, Świętego Franciszka, Świętej Klary i Świętego Jana Pawła II nad Agnieszką. O to, by Agnieszka otworzyła swoje serce na mnie i moją miłość, by nie odwracała się ode mnie, by nie odrzucała mojej pomocy, mojego wsparcia i mojej miłości. O to by czarne i złe myśli jakie Ją nawiedzają, jakie Ją niszczą i ciągnął w dół nie pojawiały się w Jej głowie. O to by bezpiecznie i jak najszybciej wróciła do Polski razem z Alą gdzie czekają na Nie ludzie, którzy Je kochają i dla których są One bardzo ważne.
(11.07.2017)

O dobre rozeznanie powołania.
(12.08.2017)


Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego syna Patryka, brata Piotra i ojca Tadeusza.
Proszę też o łaski dla wnuczki Karoliny oraz o modlitwę w intencji bezpieczeństwa szczepień dzieci.
Z góry Bóg zapłać!
Monika - parafianka z Domaniewskiej
(13.08.2017)

Matko Kazimiero! Serdecznie proszę, uproś łaskę uzdrowienia duchowego dla mojego męża Grzegorza - łaskę szczerej spowiedzi świętej, żywej wiary oraz uwolnienia z alkoholizmu.Anna
(18.08.2017)

Proszę o modlitwę uzdrowienia relacji,powrót oraz szansę naprawy naszej miłości, mojej i Tomka mam wrażenie,ze to byłby cud, zatem proszęo modlitwę o ten cud.Błagam.
Bóg zapłać
(22.08.2017)

Proszę o modlitwę w intencji mojej przyjaciółki Magdy i jej chłopaka Tomasza o nawrócenie do Boga, a także żeby oboje dali sobie nawzajem szanse.
(23.08.2017)

Proszę o łaskę nawrócenia , przemianę życia , szczęśliwą operację ,uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława.
(24.08.2017)

Bardzo proszę o modlitwę i wstawiennictwo w intencji uzdrowienia z depresji. Bóg zapłać.
(27.08.2017)

Serdecznie proszę o modlitwę za Krzysztofa, aby wygrał bardzo trudny proces w Sądzie.
(28.08.2017)

Proszę o modlitwę za męskie egoistyczne serce, które nie rozumie ze miłość to bezcenny dar dla którego warto się poświęcać, a jak to nie jest wolą Boga to niech postawi na mojej drodze nową miłość lepszą.
(28.08.2017)

O potrzebne łaski dla Mariusza oraz jego współpracowników.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
(29.08.2017)

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i mojego byłego chłopaka,obecnie dobrego kolegę o łaskę miłości dla nas,o siłę do pokonania wszelkich przeciwnosci i uzdrowienie tego wszystkiego co nie pozwala nam w budowaniu trwałego związku ze sobą ,małżeństwa I rodziny,by Pan Bóg nam pobłogosławił.
(1.09.2017)

Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę i jej męża o dar potomstwa dla nich,by Pan Bóg nie zwlekał.
(1.09.2017)

Zwracamy się z prośbą do Sióstr o  modlitwę. Prosimy o dar potomstwa. Jesteśmy małżeństwem od trzech lat , bardzo pragniemy dziecka, ale  mimo wielu prób i wysiłku wciąż nam się to nie udaje. Dlatego bardzo prosimy o modlitwę w naszej intencji.
(1.09.2017)

O zmianę postepowania Krzyska względem rodziny ,usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalizenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz zdrowie zgodę przemianę Boze blogoslawienstwo bezpieczeństwo dobrych ludzi wyjście z problemów mądre przemyślane decyzje dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela.
(2.09.2017)

O uzdrowienie Weroniki i za całą rodzinę Pani Janiny o wszelkie Boże Łaski i Błogosławieństwo.
(3.09.2017)

Jezusie Synu Dawida ulituj się nad Łukaszem i Bernadetą.
(3.09.2017)

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego syna o cud uzdrowienia z choroby rozszczepu kręgosłupa i wodogłowia. O łaskę zdrowia i prawidłowego rozwoju. O pomyślną operację.
(6.09.2017)

Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego przebiegu operacji taty, miłości wzajemnej dla mnei i Mateusza, jego powrotu, opieki nad nim i naszymi rodzinami.
(6.09.2017)

O Boże Miłosierdzie i stałą prace dla Pawła.
O Boże Miłosierdzie dla rodziny Zwijaczów.
(7.09.2017)

Szczęść Boże!
Od jutra do niedzieli będę na rekolekcjach. Bardzo proszę Siostry o modlitwę.
Bóg zapłać!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Eliza
(7.09.2017)

Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa, aby Bóg Miłosierny uwolnił go od wszelkiego rodzaju grzechu nieczystości, pornografii i samogwałtu. Aby Pan skruszył i nawrócił jego serce.
(8.09.2017)

Boże jeśli taka jest Twoja Wola spraw, aby Ewelina i Szymon przyjęli darmowy dar wspólnego małżeństwa i rodzicielstwa, rodziny pełnej miłości i dzielili się Twoją miłością z innymi. Spraw, aby przede wszystkim kochali Boga, bliźniego i siebie nawzajem.
oraz abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, Ewy i
o nawrócenie nas i bliskich nam osób
oraz o wszystko co jest w woli Bożej.
Dla Eweliny i os. współpracujących, aby pracowali zgodnie z wolą Bożą (obecnie staram się wyłącznie zajmować ewangelizacją), aby Bóg rozlał swoją miłość i nawrócenie na każdego również przez ich pracę.
Dziękujemy z całego serca:)
JEZU UFAMY TOBIE:)
(10.09.2017)

Jezu uzdrów moje życie by wypełnił je człowiek, którego kocham i za którym tęsknię. Tylko Ty wiesz jak mam chore i poranione serce uzdrów to serce i pozwól mi kochać, tak jak Ty kochasz.
Uzdrów Piotra ze schizofrenii, jego serce z niewiary i egoizmu, by potrafił przyznać się do błędu i do mnie wrócić. Uzdrów nasze serca do mądrej i dojrzałej miłości, bo kiedy jak nie teraz mamy to zrobić.
Tylko Ty wiesz co nam jest przeznaczone w Twoim planie, pokornie proszę byś pokazał mi moją drogę, bo od 41 lat błądzę i nie widzę sensu mojego bycia tutaj… Myślałam, ze Piotr jest od Ciebie. Pozwól mi nieść ten krzyż bycia przy nim w tej chorobie lub pokaż inną drogę. Daj siłę. Gosia
(15.09.2017)

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia moich narządów kobiecych, kręgosłupa i oczu
(17.09.2017)

Proszę o modlitwe w intencji przemiany serc X i Y i w Bogu wiadomych sprawach odnoszących sie do ich małżeństwa oraz ich negatywnego wpływu na innych.
Prosze o modlitwę za mnie, o łaskę bliższej relacji z osobą która może byc moim kierownikiem duchowym, o pełne uwolnienie z demonicznych zniewoleń.
Prosze o modlitwe o łaskę zgody i wybaczenia w mojej rodzinie, o zaprzestanie sadowych spraw.
W intencji duchowego przebudzenia dla pewnej osoby o chec rezygnacji z uzaleznienia i Bożą łaskę w wytrwaniu w tym oraz o przemiane serca
(17.09.2017)

Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, nałogów; oczyszczenie serc, uzdrowienie z licznych chorób Martynki i jej bliskich oraz o uleczenie relacji Martyny z ojcem. Dziękuję.
(20.09.2017)

Prosze o modlitwe do Boga o uzdrowienie relacji z tesciowa.Jej msciowsc,nienawisc,pretensje,urazy sa przeogromne nie ma konca nie moze przestac.Prosze o uzdrowienie jej serca i umyslu. Bog zaplac.
(22.09.2017)

Proszę o uwolnienie Erika od nieodwzajemnionej miłości oraz jeśli to się Panu Bogu podoba o rozkwit naszej relacji. Proszę również o siły dla mnie o uwolnienie mnie od nerwicy, depresji, samotności i myśli samobójczych.
(23.09.2017)

Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz. Jezu Ufam Tobie
Dziękujemy Ci Ojcze nasz
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących Panu Bogu znanych
(23.09.2017)

Kochane Siostry,
Proszę Was o modlitwę w intencji mojej 80-cio letniej babci, która ma pęknięty krąg szyjny, bardzo cierpi i bardzo źle znosi tą sytuację oraz w intencji mojego taty, który nie radzi sobie z tym wszystkim emocjonalnie.
Wierzę ze Bóg pragnie uczynić cud!
Bóg zapłać!
(24.09.2017)

Bardzo proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla bardzo chorej i cierpiącej Bogumiły Moskal.
(25.09.2017)

Pragnę złożyć świadectwo wysłuchanej modlitwy w intencji Krzysztofa. Tak jak prosilismy, Bóg uwolnił go od wszelkiego grzechu nieczystości. Krzysztof wyspowiadał się i szczerze nawrócił. Zyje wedlug słowa Boga. Bóg bardzo szybko zadziałał, nie upłynął nawet miesiąc naszych modlitw. Chwała Panu !
(28.09.2017)

Proszę o zdrowie dla dziadka, dobre widzenie dla taty, dobry rozwój bratanka, miłość wzajemną dla mnie i Mateusza, wiarę dla niego, opiekę nad nim, jego i moją rodziną
(28.09.2017)

Proszę o modlitwę uzdrowienia mnie z raka. Pracę nad pokorą, wiarą, nadzieją i miłością. Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać. Agnieszka
(2.10.2017)

o załatwienie ważnych dla mnie spraw i rozwiązanie problemów o to żebym wyzdrowiał i w  innych moich intencjach
(2.10.2017)

O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz zdrowie zgode i inne potrzebne laski dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani
(3.10.2017)

Proszę o modlitwe za mnie i  za bliskiego kolegę  o miłość między nami, pokonanie obojętności , lęku i wszelkich przeciwności, byśmy z błogosławieństwem Bożym dorośli wreszcie do trwałej relacji między nami, małżeństwa i  rodziny
(4.10.2017)

Proszę o modlitwy w intencji chorej mamy HALINY przebywającej w szpitalu-
o wyjednanie u Boga Wszechmogącego łaski powrotu do zdrowia, dodanie jej sił oraz szczęśliwie wykonane operacje i zabiegi.
(4.10.2017)

Proszę o modlitwę za Oazę w Łęczycy. Od kilku lat trwa jej systematyczny upadek (dziś w święto św. Franciszka były 4 osoby z Oazy na Mszy, to byli wszyscy...). Potrzeba zmian, rozmowy, chęci dostrzeżenia problemu, a nie mówienia"no, na razie tak jest". Proszę o Ducha Świętego dla ojca odpowiedzialnego za Oazę, dla o. Gwardiana- o mądrość dla nich i dla wszystkich rodziców i tych, którym leży na sercu młodzież i dzieci. Niech nas Duch Święty prowadzi i pomoże uzdrowić Oazę.
Dziękuję za modlitwę.
(4.10.2017)

Proszę o modlitwę za siostrę I jej męża o dar potomstwa dla nich
(4.10.2017)

Szczęść Boże,
Proszę Siostry o modlitwę o dar potomstwa dla Małgosi i Piotra
Bóg zapłać
(5.10.2017)

Proszę o modlitwę za mnie i za mojego byłego chłopaka, obecnie bliskiego kolegę o miłość między nami, byśmy na nowo  dostrzegli w sobie nawzajem piękno i pokonali obojętność, lęk przed miłością i wszelkie przeciwności, byśmy  dorośli wreszcie do trwałej relacji między nami, małżeństwa i  rodziny, by Pan Bóg nam błogosławił.
(6.10.2017)

Drogie w Chrystusie Siostry,
Mam ważną prośbę: *rozpoczynają sie mocne ataki* na Macieja i na mnie oraz pomniejsze na różnych współpracowników Różańca do Granic. Ataki są tak irracjonalne i tak wściekłe, że nie ma wątpliwości, iż stoi za tym zły duch. Bardzo prosimy o modlitwę osłonowa teraz i po wydarzeniu, aby jego zemsta została zablokowana. Jeżeli to możliwe, to proszę poproście, Siostry, też inne klasztory klauzurowe o modlitwę w tej intencji. Wszystko w rękach Boga. Oby Niepokalana zwyciężyła jak najszybciej.
Pozdrawiam wszystkie Siostry bardzo serdecznie w Panu,     Lech Dokowicz
(6.10.2017)

o pomoc w dojściu do prawdy w sprawie Dariusza.
o szczęsliwy przebieg ciaży dla Joanny.
o potrzebne łaski i siły dla Iwony.
(8.10.2017)

Proszę o modlitwę za mojego syna Kamila o zdrowie i siłe na każdy dzień aby choroba SM stanęła w miejscu by mógł pracować w biurze, nie załamywał się  Matuchno Najśw. Jezu ześlij mu dziewczynę religijną aby nie przeszkadzała jej jego choroba by nie został sam , jak nas rodziców zabraknie. Bóg zapłać
(10.10.2017)

O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresa Daniela Stefanii
(10.10.2017)

Proszę o modlitwę w intencji Grzegorza i Magdy o uratowanie od rozbicia ich małżeństwa i rodziny. Z góry DZIĘKUJĘ! Bóg zapłać!
(11.10.2017)

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, o uleczenie ze stwardnienia rozsianego oraz o modlitwę w intencji moich córek i męża - o zdrowie i błogosławieństwo Boże.
(16.10.2017)

Proszę o uleczenie starych zranień, o poznanie wierzącego, wartościowego chłopaka i łaskę czystej i prawdziwej miłości, o pomyślny przebieg operacji i zdrowie, opiekę Matki Bożej, o bezpieczny i piękny pobyt w Niemczech, o ochronę przed złem i znalezienie pracy. Proszę o nawrócenie dla Pauliny, o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny, o wyjście z długów, mądre decyzje.
(17.10.2017)

O nawrocenie i przemiane Antonina Z. i jego zony, kolezanki Jany i o zdrowie i dary Ducha Swietego dla mamy i brata Adama.  Bardzo dziekuje
(19.10.2017)

Serdecznie proszę o modlitwę o zgodę w mojej rodzinie i łaskę nieba dla niedawno zmarłego taty Kazimierza
(19.10.2017)

Proszę w intencji o dobre rozeznanie i wypełnienie woli Bożej w życiu Izy, a także o potrzebne dary i łaski oraz błogosławieństwo Boże dla Izy, Rafała, Agnieszki, o. Augustyna, o.Leszka, o. Yaacouba, ks. Arka, a także uzdrowienie i nawrócenie serca Marii.
(22.10.2017)

Proszę o pomoc modlitewną w intencji daru zdrowia duszy i ciała oraz pokoju w sercu dla Julii. O mądre życie dla niej, zgodnie przykazaniami Bożymi.
(22.10.2017)

O potrzebne łaski dla Jacka,rodziny,znajomych i przyjaciół.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
(23.10.2017)

Przez wstawiennictwo (...) m. Kazimiery proszę o cud uzdrowienia Bogusława z choroby nowotworowej. Nie ma już nadziei, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
(24.10.2017)

O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefanii
(24.10.2017)

Jestem babcią 14 miesięcznego Stefanka.Dziecko ładnie się rozwija ale bywają noce ,gdy potwornie płacze.Są to spazmy,niczym nie można go uspokoić.Byłam świadkiem takiego płaczu w ciągu dnia.Widok ten rozrywa serce.Dziecko potem jest nieprzytomne że zmęczenia.Błagam o modlitwę wstawienniczą w intencji zdrowia i spokojnych nocy dla Stefana.Wierzę,że wszystko wróci do normy i skończą się te przekłamane noce.Bóg zapłać.
(28.10.2017)

Przepraszam za wszystkie grzechy, proszę Boga o wybaczenie, a także o wyratowanie z bardzo dla mnie trudnej sytuacji, w której się znalazłem  oraz o potrzebne w tym czasie łaski. Jezu, ratuj!
(31.10.2017)

Błagam o modlitwę, błagam, błagam .....

Bardzo mi brakuje osób które by się do mnie odzywały i miały coś mądrego, a nie głupiego jak jest to częste w tych czasach do powiedzenia. Brakuje mi bratniej duszy i przyjaciółki. Brakuje mi osób do rozmów bożych, mądrych, dobrych i miłych. Moją duszę przepełnia samotność i ból. Nie chcę alkoholika, narkomana, hazardzisty, socjopaty, paranoika, erotomana ani maniaka telewizyjnego. Pragnę mieć dobre, rozmodlone, budujące towarzystwo. Opuściłam sektę świadków Jehowy. Wiele od nich wycierpiałam i cierpię niewinnie. Jestem skromną pielęgniarką na rencie która nie starcza na utrzymanie i leczenie. O, Matko Boska pomóż mi odbudować życie! Pragnę się czuć potrzebna, kochać i być kochana ..... Brakuje mi pieniędzy na zapłacenie zaległych i bieżących rachunków, mój mały domek popadł w ruinę. Proszę o modlitwę o środki finansowe na zaległe opłaty, nowy dom w sensie budowlanym i rodzinnym. Proszę o modlitwę o nowe, piękne życie.

Zlituj się nade mną Matko Kazimiero! Proszę choć o parę słów odpowiedzi.
Bóg zapłać - Sylwia

(1.11.2017)

Proszę o modlitwę o potrzebne łaski i udaną operację kręgosłupa dla 16-sto letniej Wiktorii.
(1.11.2017)

O potrzebne łaski dla Jacka,rodziny,znajomych i przyjaciół.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
(6.11.2017)


Drogie Siostry!

Kiedyś prosiłam o modlitwę o łaskę poczęcia nowego życia. Po 6 latach oczekiwania, pod koniec części dziękczynnej 6 nowenny pompejańskiej dowiedziałam się, że  noszę pod sercem nowe życie.

Dlatego proszę o modlitwę w intencji mojego dziecka o to żeby się dobrze rozwijało, aby było zdrowe i o łaskę szczęśliwego rozwiązania.
Bóg zapłać 
Anna

(7.11.2017)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

Proszę o modlitwę za Agnieszką, jej dzieci i męża. O ocalenie tego małżeństwa, aby przestali się nawzajem obwiniać, ranić, poniżać, wypowiadać oszczerstwa. Aby zaniechali wrogości – o odnowienie tego małżeństwa, miłości i poszanowania, aby dzieci wróciły do Boga i aby w końcu mamona spadła z piedestału i wszystkie inne bożki. O łaski nawrócenia, pojednania i wszelkiego dobra dla tej rodziny. Bóg zapłać

(8.11.2017)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drogie i Kochane Siostry, zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę za mnie na czas pobytu i ewangelizacji w kilku parafiach Chicago w dniach od 22 listopada do 28 grudnia, bym był pokornym i pełnym mocy narzędziem w ręku Pana, otwartym na głos Ducha Świętego, by głoszone Słowo wydało dobre owoce. Polecam również modlitwie kapłanów tam posługujących i całe wspólnoty parafialne. 
Dołączam również prośbę o modlitwę za parafię Miłosierdzia Bożego w Otwocku na czas Misji Świętych przed peregrynacją kopii obrazu Pani Jasnogórskiej.
 Serdeczne Bóg zapłać! Ze swej strony odwdzięczę się modlitwą - odprawię w Waszej intencji Mszę Świętą. Z serca Wam błogosławię! +
Ks. Łukasz Górzyński SAC (pallotyn)
(14.11.2017)

Bardzo proszę siostry o modlitwę w intencji mojego zdrowia, aby biopsja nie potwierdziła podejrzeń i nie wykazała raka piersi, żebym uniknęła amputacji piersi. Bóg zapłać.
(28.11.2017)


Szczęść Boże,
Drogie Siostry, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia dowiedzieliśmy się, że 6-miesięczna córeczka mojego Brata - Hania - ma ciężką chorobę genetyczną - rdzeniowy zanik mięśni I typu. To choroba śmiertelna. Błagam Was, Siostry o gorącą modlitwę o wstawiennictwo  Matki Kazimiery u Pana o uzdrowienie Hanusi. Ja i moja rodzina dołączamy się do modlitwy tak mocno, jak to tylko możliwe. 
Dziękuję! 
Pan z Wami,
Pozdrawiam,
Joanna 
(27.12.2017)

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie ze zniewoleń i lęków, o dobrą spowiedź i żal za grzechy oraz znalezienie celu w moim życiu. Proszę o uzdrowienie moich dzieci Julii i Filipka. Proszę o jedność, pokój, nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych duchów oraz Dary Ducha Świętego dla całej  mojej rodziny. Proszę o oczyszczenie serc, uzdrowienie z chorób duszy, ciała, psychiki. Proszę o przemianę naszych serc, o wiarę, nadzieję i miłość. Proszę o pomoc w naprawieniu błędów, tak aby zostały wybaczone. Bóg zapłać!
(30.12.2017)

2 komentarze:

 1. Anonimowy29.3.17

  Bardzo prosimy o modlitwę za nasze dzieci Rafała (19 lat) i Natalkę (13 lat). Rafał ma Zespół Aspergera i od 6 lat choruje na depresję. Natalka również od 3 lat choruje na depresję. Obydwoje odwrócili się od Pana Boga, choroba uniemożliwia im naukę w szkole i rozwój talentów chociaż są bardzo zdolne. Leczenie nie przynosi widocznych rezultatów. Ich cierpienie bardzo nas rodziców boli i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Prosimy o modlitwę w ich intencji, o nawrócenie, Dary Ducha Świętego, uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie oraz błogosławione pełne miłości, wiary, nadziei życie w Bożym Pokoju.
  Prosimy również o wsparcie modlitewne dla nas rodziców.
  Szczęść Boże,
  Renata i Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy31.3.17

  Szczęść Boże,
  mam ogromną prośbę. Pragnę prosić o modlitwę w intencji mojej żony Joanny, która jest w ciąży z naszym synkiem Mateuszem. Proszę o modlitwę w intencji bezpiecznego porodu i opieki Matki Bożej dla nich obojga. Rozwiązanie najprawdopodobniej będzie w okolicy Wielkiego Czwartku/ Piątku.
  Z góry wielkie Bóg Zapłać,
  Michał Wasiak

  OdpowiedzUsuń