Z Archiwum Postulacji Matki Kazimiery - intencje modlitewne w 2012 r. (cz. 3)

Najświętsza Panienko Maryjo za wstawiennictwem Sługi Bożej Matki Kazimiery Gruszczyńskiej udziel mi łaski szczęśliwego wyjazdu na Warsztaty Muzyczne Kamuzo.
Proś Swojego Syna o łaski dla mnie, mojej rodziny, znajomych i wszystkich Sióstr Franciszkanek od Cierpiących. Amen.

Proszę o modlitwę za Piotrkiem, który od długiego czasu nie może znaleźć pracy i zaczyna tracić nadzieję.

Za wstawiennictwem m.Kazimiery Gruszczyńskiej proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zdania egzaminu z prawa jazdy.Jednocześnie chciałam poinformować,że Pan wysłuchał naszych modlitw związanych z pragnieniem znalezienia pracy.Obecnie staram się o rozwiązanie problemów  z aktualnym  transportem ale i tu wierzę ,że dobry Pan zatroszczy się i obdaruje mnie potrzebnymi łaskami.Za modlitwę SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!

Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o nawrócenie, łaskę dobrej Spowiedzi, Błogosławieństwo Boże.

Proszę o wsparcie modlitewne i duchowe wstawiennictwo dla Janka podczas egzaminu na prawo jazdy i znalezienia kwatery na studiach.
Dziękuję.

Tatusiu nie pozwól już mi żebrać o miłość pomóż mi i niech Twoja wola się stanie choć bardzo się jej boję Ty wiesz co mam w sercu i jak mnie to boli i walczę każdego dnia proszę zajmij się tym nawet wbrew mojej woli Amen

SzczęśćBoże. Proszę o modlitwę o poprawę mojego serca o pracę dla Ani Jędrzejewskiej oraz abyśmy ja i wspomniana tu Ania byli razem aby szkolenie na które wyjeżdżam przyniosło dobre owoce aby moja kuzynka Kasia została wyleczona z raka za ojczyznę za Szymona Kolankiewicza i innych moich sąsiadów za moją rodzinę. abyśmy ja i Ania wspomniana już w tej wiadomości wytrwali w czystości przedmałżeńskiej.

Bardzo proszę o modlitwę
W intencji mojej siostry Agaty i jej męża Pawła, o światło Ducha Świętego i dar rozeznania w najbliższych dniach. Maja bardzo trudna decyzje do podjęcia!
I za Sylwie i jej rodzinę, o zrozumienie, cierpliwość i uleczenie ran!

Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca dla Ilony i Marcina i uratowanie ich małżeństwa.

Dziękuję za wszystkie łaski.
Proszę o błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny.
Proszę o wybaczenie Matko Boża za moje grzechy, wybacz że jestem małym słabym człowiekiem.
Proszę o twoją pomoc i opiekę.

Prosze o modlitwe w intencji bliskiej osoby by nie stracila pracy, ktora jest glownym zrodlem jej utrzymiania.Bog zaplac.

Proszę o modlitwę o nawrócenie dla Anety

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w intencji mojego
małżeństwa (Agnieszka i Tomek). O przemianę serc, odrodzenie miłości
małżeńskiej, ponowne zamieszkanie razem i stworzenie rodziny Bogiem
silnej. By mój mąż podjął troskę o nasze małżeństwo. Ciężko mi,
błagam o modlitwę.

Agnieszka (żona Tomka)

Boże, proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Wojtka, wyrwij go z sideł szatańskich i otwórz jego serce na ludzką miłość. Dla mnie proszę o spokój serca i cierpliwość.

o systematyczne pomnazanie w sposob rosnacy...Dochodu Firmy Carmen i Jantar,kazdego dnia w roku...

Sercem zranionym ale pełnym miłości do Ciebie Boże , proszę o nawrócenie i modlitwę za mojego męża Mariusza oraz za ratowanie Panie naszego małżeństwa

Proszę o modlitwę za mnie o łaskę uzdrowienia z ran zadanych przez Martę i Michała, abym umiała im dobrze życzyć, bo na razie mam same negatywne emocje, a nie chcę się im poddać. Emilka

Pokornie Cię proszę Panie Boże o dobrą kochającą żonę. Jeśli tą osobą jest Kasia która mnie opuściła a którą postawiłeś na mojej drodze życia, wskrześ w jej sercu dar miłości do mnie.Niech ujrzy we mnie Prawdziwego mężczyzne-przyszłego męza.Spraw aby była ze mną szczęśliwa,bym był dla niej dobrym narzyczonym,męzem.Aby odnalazła zagubione uczucia i plany dotyczące mnie.Nie pozwól zniszczyć tego co razem budowaliśmy i pozwól nam cieszyć się największym darem jakim jest miłość.
Amen

Boże,proszę Cię o zbawienie dla Wojciecha. Zerwij z niego pęta szatańskie i spraw żeby się nawrócił.

Błagam o modlitwę w intencji Joanny i Krzysztofa, o wzrost żywej wiary , potrzebne łaski do budowania komunii małżeńskiej. Proszę także o modlitwę w intencji Agnieszki , o żywą wiarę , dary Ducha Świętego na każdy dzień oraz dobrego gorliwego katolika, który będzie jej mężem, jeśli taka wola Boża.

Proszę o modltwę o zdrowie mojej koleżanki Agnieszki , która przechodzi powikłania zdrowotne po cesarskim cięciu.Proszę też  o łaskę prawdy w bolesnej dla mnie sprawie - Bóg zapłać - Renata.

Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córeczki Zosi, o łaskę zdrowia. Niech Pan Bóg napełni ją pokojem i radością. Dziękuję za wstawiennictwo

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy

Proszę o Waszą pamięć w modlitwie w intencji Pawła i Moniki,o uzdrowienie na duszy i ciele, uwolnienie z nałogów...o cud odrodzenia miłości i zgodę. Oraz o zalezienie pracy przez Monikę.

Szczerze dziękuję za każde westchnienie i myśl do Boga w mojej intencji.

Panie Jezu dowartościuj moje życie. Proszę Cię o dar ducha świętego aby podjąć odpowiednia decyzje co do studiów.

o szczesliwe odzyskanie naleznosci za faktury od Firmy..Camilla-sklepy drogeryjne.../ plus odsetki za rok../
o szczesliwe odzyskanie naleznosci -weksel -naleznosc za wynajecie mieszkania..
o szczesliwe rozwiazanie spraw urzedowych, bankowych- limit kredytowy i przeksztalcenie konta osobistego w ,,wyzsze konto..,,
o szczesliwe pozyskanie duzych odbiorcow na nasze produkty

Błagam o modlitwę za mojego tatę, który w poniedziałek miał zawał. Jest w bardzo ciężkim stanie, lekarze właściwie nie dają nam nadziei. Prośmy Miłosiernego Boga i Jego Najukochańszą Matkę o cud uleczenia taty.
Proszę o modlitwę w intencji złych ludzi w pracy, kolezanek w biurze, szczególnia Pani Oli, która notoroczynie oczernia prawię każdego. O jej nawrócenie. Proszę o modlitwę o oczyszczenie atmosfery w biurze
Bóg zapłać!

Proszę o modlitwę w intecnji mojego dziecka - o błogosławieństwo Boże, byśmy razem z mężem dobrze pokierowali życiem tego maleństwa. Proszę o cierpliwość w wychowaniu i błogosławieństwo dla naszego małżeństwa. Proszę także o modlitwę o szczęśliwą podróż, wakacje i powrót do domu
Bóg zapłać!

W intencji OFIAR złych Sędziów, w tym: niewidomą Wandę Mizioł, którą wyrzucono z mieszkania i śpi w pociągach, za  Zbigniewa Kękusia, który wczoraj zakończył 15 dniową głodówkę pod krakowskim sądem, za matkę 5 dzieci Teresę Kawiak, ojca Bogdana Goczyńskiego, któremu sędziowie bezpodstawnie zasądzili alimenty 7 000 zł implikując pozbawieniem go możliwości wychowywania dzieci oraz za Pokrzywdzoną gdzie 200 sędziów kłamie, że w KRS 25405 są mające znaczenie prawne dokumenty co skutkuje wielomilionową grabieżą i wszystkich pozostałych Ofiar opisywanych na portalu AFERY PRAWA. Ufnie zwracam się do Miłosierdzia Bożego o udzielenie dla ofiar łask ponad życzenie, potrzebnych do odbudowy zniszczeń duchowych i materialnych. Amen. Bardzo proszę, aby więcej ZŁO nie przechodziło przez  ręce sędziów, proszę o odebranie Mocy i ochrony Złego łamiącym prawo Sędziom, Rzecznikowi Praw Obywatelskich, Prokuratorom, oraz zakulisowych Manipu
 latorom i jeśli jest to zgodne z Twoją wolą Panie to proszę o ich SKUTECZNE nawrócenie słowami PSALMU 58 i 109 . Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. Bóg zapłać za modlitwę. Observator


Prośba za wstawiennictwem m.Kazimiery Gruszczyńskiej ,by Dobry Bóg
postawił na mojej drodze długo wyczekiwaną, dobrą żonę,by obdarzył
mnie w swojej łaskawości Rodziną ,Dziećmi

prosi Krzysztof z Siemianowic Śląskich

Błagam całym sercem o ulgę w cierpieniu i zdrowie dla mojej ukochanej Babci

Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwę w intencji mojego męża Grzegorza. Mąż czuje się już dobrze, zdrowieje.Jeszcze raz bardzo dziękuję za modlitwę .
                             Aneta Beśko

Proszę o modlitwę za Adriana, który przygotowuje się do egzaminów poprawkowych, o zdrowie psychiczne i fizyczne, uleczenie niestabilnej sytuacji w rodzinie i narzeczeństwie. Bóg zapłać.

Proszę o uwolnienie mnie od złych myśli na temat zabijania i źdźgania nożem ludzi i proszę o zdrowie,
cierpię na niedotlenienie mózgowe i proszę o uwolnienie od szatana.

O łaskę spokojnych snów i zdrowia dla mnie i mojej mamy, oraz abysmy umialy odczytywac Boże znaki w naszym życiu. Amen

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego brata o uzdrowienia ran z przeszłości, uwolnienie z różnych form zniewoleń  i powrót do Boga.

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem  Matki Kazimiery  w intencji uleczenia mojego małżeństwa( Ula i Marek), o uwolnienie Marka od zniewolenia i wszelkiego zła.

Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mojej mamy.

proszę o modlitwę o uwolnienie od złego ducha (szamanki)dla Bożenki i Bogusia oraz o zgodę dla nich.Bóg zapłać.

Panie Boże prosze Cię o cud opamiętania dla mojego męża Rafała i jego powrót do mnie.

Proszę o modlitwę w intencji Pawła i Moniki, o cud odrodzenia miłości między nimi, o zgodę, wzajemne porozumienie i spotkanie. Oraz o znalezienie pracy przez Monikę i wyjazd.
Ogromnie dziękuję za każdą rozmowę i westchnienie do Pana Boga w moich intencjach.

Panie Jezu oraz Matko Najświętsza proszę Was o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Panie Boże wysłuchaj naszych modlitw w Tobie znanej intencji.

Prosze Cie Siostro zanies prze Bozy tron modlitwe wstawiennicza o laske zdrowia dla Bogdana,a my z radoscia bedziemy wychwalac Ciebie

Proszę o modlitwę za mnie. Bo chyba błądzę. Proszę o szczerą modlitwę za Marcina z Krakowa.

Proszę o modlitwę o zdrowie dla maleństwa, które noszę pod sercem, a także o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i mojego męża.

Błagam o modlitwę za naszego synka Kamilka. Ma 3 latka i niepokojące wyniki badań krwi, lekarz nie wie co jest przyczyną a my bardzo się boimy.

Bardzo proszę o modlitwe za mojego dziadka, Jana, aby wyniki byly pozytywne i aby okazalo się ze to nie jest nic "zlosliwego" O zdrowie dla niego.

Proszę o modlitwę, aby Bóg pozwolił mi dostać się na staż, o który się staram, aby potrwał on przynajmniej do końca roku i abym mogła potem zostać przyjęta tam do pracy. Błagam Maryjo, pomóż! Tak bardzo się boję...

Proszę o modlitwę w intencji mojej ciężko chorej siostry Marysi. Była dla mnie jak Matka... Dziś to Ona potrzebuje mnie, a ja tak niewiele sama mogę...

proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza mąż jest dializowany otrzewnowo  wczoraj wdało się zapalenie otrzewnej.Bóg zapłać za modlitwę

proszę o wyjednanie mi u Bozi aby pozwoliła Przemkowi i mi stworzyć trwały i dobry związek oboje jesteśmy po przejściach i mamy wiele w sobie krzywdy która jest dla nas barierą jest mi bardzo ciężko bo to ja 1 pokochałam Go czystą miłością więc oddaje mój ból Tatusiowi w tej intecji a jeżeli nie jest wolą jego nas połączyć niech zabierze te uczucie ode mnie.Amen


Proszę Cię Boże o ratunek dla mojej córki i jej powrót do domu. Proszę Cię Matko Najświętsza, uproś dla Niej dobre życie, pomóż powrócić na właściwą drogę i ratuj ją.

Proszę o modlitwę w intencji Bogdana i BOżeny prosząc o dar zdrowia, potrzebne łaski , opiekę Bożej Opatrznościna codzienność życia i łaskę uwolnienia od zazdrości i złośliwośći ludzkiej

Prośba o modlitwę o uzdrowienie mojej 24 letniej córki Agnieszki z choroby genetycznej CMT 1A.
Córka jest po czwartej operacji przez 12 tygodni będzie miała stopę w gipsie. Czeka ją jeszcze piąta operacja. Dużo już wycierpiała.
Bóg zapłać za modlitwę
zatroskana matka

Proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie trudnych spraw sądowych i osobistych

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego Taty, by Miłosierny Bóg obdarzył go swoim błogosławieństwem. Proszę także o modlitwę o wspomożenie w trudnej sytuacji w jakiej się znalazłem

Proszę o modlitwę za moją dziewczynę i naszego synka. O Błogosławieństwo Boże i siłę w podejmowaniu dobrych decyzji. O pomoc Bożą życiu za granica dla nas. za nasze rodziny by nie było między nami kłótni i sporów by wspierali nas i pomagali. O zdrowie dla Wincentego. o wieczny odpoczynek dla naszych  bliskich zmarłych.o nawrócenie dla naszych rodzin i całego świata.


Proszę o modlitwę w intencji mojego synka Łukasza - o jego zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz o nawrócenie mojego męża Aleksandra, by stał się wierzącym i praktykującym katolikiem.

Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojej mamy Bóg zapłać

Dziękuję za pracę i proszę o wszelkie łaski, bym mogła ją jak najlepiej wykonywać. Bóg zapłać!

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o wybłaganie potrzebnych łask.

Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozeznania i decyzji odnośnie wyboru dalszej drogi zawodowej dla mojego Męża - Andrzeja. Oraz o rozwiązanie naszych problemów finansowych.

Proszę o modlitwę za moją dziewczynę i za naszego syna o błogosławieństwo Boże, zdrowie i pomoc ułożeniu sobie życia za granicą.Za nasze rodziny by  nie było miedzy nimi kłótni i sporów.O dobra pracę dla mnie i mojej dziewczyny. Byśmy na nowo odnaleźli w Sobie prawdziwa miłość oparta na Bogu.Maryjo Matko otocz i chroń nas swoim płaszczem swej macierzyńskiej opieki!

Proszę o modlitwę za moją córkę i syna i ich rodziny, którzy są na pielgrzymce w Medjugorie, a także za moją córkę, która jedzie teraz na rekolekcje ignacjańskie. Z Bogiem!

Za wstawiennictwem Matki Bożej Anielskiej oraz Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała. O łaskę nawrócenia, pojednania, przebaczenia i dochowania wierności małżeńskiej dla Agi i dla mnie, o to, by nie doszło między nami do rozwodu. By nasi synowie wzrastali w rodzinie, gdzie na co dzień jest mama i tata.  O to by małżeńska miłość sakramentalna odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. Za nasze mediacje, oby przyniosły pozytywny efekt i skutek.

Proszę Cię Panie Jezu o łaskę zmiłowania i odkupienia dla nas.Panie obdarz nas potrzebnymi łaskami abyśmy w pełni poznali swoje przewinienia i grzechy.Skrusz o Panie nasze serca i porusz nasze sumienia.Duchu Święty Boże przyjdź do nas z Swoimi darami i łaskami.Duchu Święty przemieniaj nas ,odradzaj nas i prowadź nas.Panie Jezu zmiłuj się za nami.Panie wstaw się za nami u Ojca Swojego.Święta s.Faustyno przyjdź nam z pomocą.

Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców i siostry o łaskę miłości i mądrości wybawienie od złego o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

Proszę o modlitwę w intencji młodego małżeństwa, w którym cierpi małe dziecko z powodu matki, która znęca się psychicznie, emocjonalnie i fizycznie nad nim i mężem. Proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla tej matki; o pokój i miłość w tej rodzinie; o zwycięstwo Chrystusa nad złem.

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mamy Ireny

Proszę o miłosierdzie nad naszymi grzechami, zdrowie, opiekę w czasie podróży, o Boże błogosławieństwo w pracy i potrzebne dary Ducha Świętego.Miłosierny Panie Jezu, strzeż nas od wypadków, złej woli ludzi i kradzieży.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji o dobry wybór miejsca na wakacje. Proszę także o o modlitwę w intencji mojego męża, dziecka - o błogosławieństwo Boże. Dziękuję także za wszelkie otrzymane łaski

Bardzo proszę o modlitwę za kurs Paweł organizowany przez Pallotyńską szkołę Nowej Ewangelizacji, kurs odbędzie się w dniach 3-13.08,pozdrawiam z Bogiem

O łaskę uwolnienia ze złych nałogów i złego towarzystwa dla Dawida o łaskę opamiętania i powrót do Boga .

proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy

proszę o światło Ducha Świętego dla mojego adwokata przy pisaniu skargi kasacyjnej do Sądu Najwyższego i wygranie sprawy

Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia. Bóg zapłać.

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego domu w odpowiednim miejscu dla mojej rodziny. Jezu ufam Tobie! Dopomóż nam Panie aby dzieci od września mogły spokojnie zacząć rok szkolny. Ratuj nas w potrzebie.

Proszę o modlitwę za nawrócenie męża Damiana, aby miał siłę uwolnić się od niesakramentalnego związku i wrócił ratować nasze małżeństwo w Prawdzie Bożej.

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji jak najszybszego znalezienia przeze mnie pracy

proszę o uzdrowienie z problemów z moją rodzoną mamą.

Proszę o modlitwę za mnie, aby choroba kręgosłupa się cofnęła.

Proszę z całego serca o potrzebne łaski i dary dla mojej przyjaciółki-Magdy! Proszę o wyprostowanie zawiłych ścieżek jej życia i uzdrawiającą miłość dla niej. Proszę aby znalazła miejsce i sens swojego życia. Proszę o uleczenie jej zranień.
Dziękuję.

o światło Ducha Św na czas pisania pracy mgr, pomyślne zdanie egzaminów i szybkie zakończenie studiów. O podjęcie dobrych życiowych decyzji - o Boże błogosławieństwo w kupnie mieszkania i zrealizowanie się woli Bożej w kwestii życiowego powołania.

Panie Boże proszę Cie o pomoc w znalezieniu pracy przez moją mamę, o lepszą pracę dla Izy, Tomka oraz dla mnie..aby rozwiązały się nasze problemy finansowe i poszliśmy za głosem Ducha Św  Proszę również o łaski najpotrzebniejsze dla Tomka i dla mnie.. aby w naszym związku była radość, prawda , wiara oraz miłość, a jeżeli jest to w Woli Bożej, abyśmy mieli odwagę zrobić krok do przodu i zawrzeć związek małżeński. JEZU UFAM TOBIE * MARYJO TOTUS TUUS *

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Alicji Donasik o siłę dla niej, w sytuacji trudnej rodzinnej gdy jej córka Dorota będzie w jutro lub pojutrze poddana operacji na raka piersi a jej wnuczek Marcin lezy po cięzkim upadku w szpitalu. Potrzebna gorąca modlitwa za całą rodzinę D.Popowska

Serdecznie proszę o modlitwę za zdrowie mojego poczętego dzieciątka.Ta ciąża już jest cudem i pragnę aby nim pozostała.Tak strasznie się boję o to dzieciątko, żeby mogło zostać z nami i było zdrowe.Serdecznie dziękuję za każdą modlitwę w jego i mojej intencji.

Szczęść Boże,
jestem mamą dójki dzieci: dziewczynki i chłopca. I o modlitwę w ich intencji chciałabym prosić.
Dziewczynka - Inga po ukąszeniu przez kleszcza ma uszkodzoną zastawkę w serduszku i problemy ze zdrowiem. Bardzo proszę o modlitwę za nią.
Syn - Iwo 21 sierpnia ma planowany zabieg na serduszku - zamknięcie ubytku między przedsionkami. Ciągle łapie infekcje i wciąż bierze antyb. Dlatego potrzebuję wsparcia modlitewnego w tych trudnych dla mnie sprawach.
Proszę także o modlitwę w intencji mojego męża o łaskę prawdziwego nawrócenia, cierpliwość do dzieci i brak agresji.
Będę bardzo wdzięczna za objęcie nas modlitwą.

Błagam o wysłuchanie próśb o własną rodzinę. Mocno wierzę, że dla Pana Jezusa i Jego Matki nie ma spraw niemożliwych. Samotność tak bardzo boli a ludzie potrafią upokarzać. Może nie jest jeszcze dla mnie za późno?

Proszę o modlitwę w intencji wytrwałości na drodze powołania, o potrzebne łaski dla mnie, rodziny i wszystkich postulantek, nowicjuszek FMM. Abym kochała siebie.

Proszę o zdrowie dla moich dzieci.

Nie wiem już kogo mam prosić o pomoc wstydze się tego ze nie daje sobie rayd z moim tyranem księgową wykancz mnie psychicznie blagam o modlitwe za mnie aby została obdarzona łaską nowej spokojnej pracy i uwolnila sie od niej

Błagam o modlitwy w intencji odnalezienia Rafała

Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego ojca Władysława Kupczaka.Od trzech lat zmaga się on z chorobą nowotworową mózgu.W obecnej chwili leży on w szpitalu w stanie poważnym.Na tą chwilę lekarze wykluczyli wznowę procesu nowotworowego.Jednak czekają na dokładny wynik badania głowy aby dać diagnozę.Podejrzewają że przyczyną złego stanu zdrowia ojca jest efekt naświetlań.W tej chwili tata nie może jeść.Jutro mogą mu założyć sondę.
Bóg zapłać.

Za wstawiennictwem Matki Kazimiery proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia jelit.

Szczęść Boże,
Prosze o modlitwę o łaskę pokoju serca i pogody ducha oraz o łaskę znalezienia dobrej pracy, otwarcia sie na Bożą Miłość, wyjście z samotności i izolacji.

Prosze o modlitwe o łaskę rozwiązania trudnej sytuacji rodzinnej zgodnie z Wolą Boża oraz o łaskę przyjęcia i zaakceptowania Woli Bożej w tej sytuacji.
Dziękuję

B proszę o modlitwę w intencji aby Dobry Bóg był Łaskaw usunąć przeszkody ,jakie są na drodze do szczęścia między Anną a Damianem

Proszę o modlitwę w intencji mamy, która nagle zachorowała, by pogodziła się z chorobą i cierpieniem, która ją spotyka. Także o przemianę myślenia dla niej, by wyraziła zgodę na wizytę u lekarza i odpowiednie leczenie. Proszę także w intencji całej rodziny (szczególnie w intencji siostry), która razem z mamą przeżywa tą trudną sytuację, aby każdy potrafił z miłością przyjąć wolę Pana.

Proszę o dary o duch św abym zaczął sprzedawać w pracy i nie stracił pracy

Bardzo proszę o modlitwę, aby udało mi się szczęśliwie ukończyć 2-letnie studia na politologii, które zaczynam tej jesieni. Bóg zapłać !

Proszę o modlitwę za Alę, u której wykryto guza mózgu.
Ala ma męża i dwóch synów uczęszczających do podstawówki.
Ala ma też siostrę, która jest w zakonie Misjonarek Miłości.
Dziękuję serdecznie!
Z Bogiem.

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,by Dobry Bóg uwolnił nas z rąk prześladowców, pobłogosławił nas i otoczył opieką

Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojej siostry niech dobry Bóg pobłogosławi i udzieli potrzebnych łask.

Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji rozwiązania wszystkich bolących spraw siostrę, pobłogosław jej Dobry Boże, daj siłę, mądrość i miłość.

Prosze, modlcie sie za mnie, o przymnozenie mojej wiary, w tym o wiare calym sercem w Milosc Bożą do mnie, i troske, Jego zyczenie mi dobra, o przylgniecie do Niego cala soba,o poznanie Jego Swietej  Woli i wszystkie potrzebne laski do podążania Jego  Droga.Prosze o ufnosc, o pokoj, gotowosc do przyjmowania Pana i Jego darow, o otwarcie moich oczu,uszu, rozumu..wreszcie o zdrowie, ktorego tak potrzebuje, jesli zechce, bym była juz zdrowa....I  gotowosc na jego przyjecie .Jesli taka potrzeba o uwolnienie..


Błagam Siostry o modlitwę za Longina Mikołajczyka. Od kilku miesięcy nawiązał bliską relację z kolegą z pracy, który jest satanistą. Sebastian stał się dla niego mentorem w zakresie wiedzy o death metalu. Longin słucha muzyki takiej od wielu lat, lecz teraz stan odejścia od Kościoła, rodziny coraz bardziej się pogłębił. Denerwuje go jego własny brat, który przyznaje się do Katolicyzmu przy Sebastianie i innych kolegach. Jest uwikłany również w związek z kobietą, która odciąga go od własnej rodziny. Nastawia negatywnie do własnej matki, siostry i brata. Asia owładnęła nim tak, że zmienia własne zdanie na temat wielu osób i zdarzeń. Chorowała na anoreksję, a obecnie żyje kwestiami ekologicznej żywności i ekologii szeroko pojętej. Longin dodatkowo całe swoje negatywne uczucia wyładowuje na siłowni i w pracy siedząc do północy. Jego rodzina traci z nim jakikolwiek normalny kontakt. Proszę o wspomożenie modlitewne, aby się nie  zatracił i skończyły się jego negatywne i destrukcyjne związki z pewnymi osobami.

Panie Jezu błogosław wszystkim Kapłanom, a szczególnie Kaplanom z NSPJ, jak również ks.Rafałowi, ks.Radkowi i ks.Gerardowi w posłudze kapłańskiej i obdarzaj ich Swoimi Darami.Miej ich w Swojej opiece i chroń ich od wszelkiego zła. Boże, proszę, daj nam nowych ŚWIĘTYCH KAPŁANÓW.

Dziękuję Ci, Boże,za wszystkie łaski. Za to, że Dajesz nam to co jest dla nas dobre. Powierzam Ci nadal moja rodzinę i rodziny moich dzieci. Błogosław nam każdego dnia i miej nas w Swojej opiece, a szczególnie Sylwie, która nosi dzieciątko pod swoim sercem, aby szczęśliwie je donosiła i urodziła. Daj jej zdrowie i małemu dzieciątku. Dziękuję za to, że przepukliny zniknęły i nie ma zagrożenia dla niej i dzieciątka. Daj nam serce czyste i łaskę rozpoznania dobra od zła. Proszę o światło Ducha Świętego, o głęboką wiarę i łaskę wzrastania w służbie, do której każdego z nas powołujesz, a także o laskę nawrócenia męża.Kocham Cię Jezu!

Dziękuję za zdanie matury przez Michała

Proszę o modlitwę za Magdusie.Jezu, Ty wszystko wiesz i wiesz, że Magdusia może tylko dzięki Tobie odzyskać mowę i rozwijać się prawidłowo. Proszę Cię, spójrz na nią i daj jej łaskę uzdrowienia i wzrastania na większą Twoją
Chwałę. Błogosław jej rodzicom i dodaj im dużo siły i nadziei na lepsze jutro.Proszę także o nawrócenie wszystkich chrześniaczek i chrześniaków.

Proszę o modlitwę za ciocie Tereskę, siostrę Krystynę, o zdrowie i dobrą opiekę. Jezu miej je w Swojej opiece.

Proszę o modlitwę za zmarłą Dorotę i Henryka Pilorz, Kazimierę Kaczkowską, Krystynę Nowak, Jarka Sroki, i Henrykę Czop, aby Jezus Miłosierny ulitował
się nad nimi,skrócił ich cierpienia i przyjął do Swojego Królestwa. Bóg zapłać.

Panie Jezu o łaskę przebaczenie nam,o łaskę prawdy.Panie uzdrów nasze wnętrze,które tonie w nędzy i ciemnościach.Panie schowaj nas w Swym Sercu i otul nas Swoim płaszczem.Panie Jezu przymnóż nam wiary i obdarz nas Panie łaską wiary i pobożności.Niech Twa Przenajświętsza Krew obmyję nas i oczyści nas z wszelkiego zła i brudu.Panie ratuj nas.Panie zmiłuj się nad naszą nędzą.Matko Boża nie zostawiaj nas samych, prowadź nas do Swego Syna.Matko strzeż nas,bądź wywyższona Matulo nasza i uwielbiona w naszych sercach.Matko uproś nam potrzebne łaski u Syna Swego.Matko Pana zmiłuj się nad nami.

Błagam o modlitwę w intencji małżeństwa Joanny i Krzysztofa, aby  uświęcało się każdego dnia, aby małżonkowie podążali drogami wiary i budowali swoje życie na fundamencie, którym jest Jezus Chrystus.

Maryjo bardzo proszę Ciebie powierzaj swojemu Synowi moje intencji w których odprawiam rekolekcje i nowennę. Polecam Twojej modlitwie moją mamę oraz wszystkich których mam w sercu i tych z mojej rodziny którzy czekają w czyściu na ochłodę. Bóg zapłać

W październiku 2012 wstępuję do Paulistów.
Proszę o łaskę wytrwania w powołaniu, abym doszedł do końca studiów, ślubów wieczystych i święceń.
I abym po świeceniach był dobrym księdzem.

Proszę o modlitwę za mnie i za mojego męża Dariusza, aby odszedł od kobiety z którą obecnie jest i powrócił do mnie

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, aby stał się odpowiedzialnym człowiekiem i pracował na swoje dzieci, abyśmy wyszli z długów.
Chciałabym, żeby nasze dzieci były szczęśliwe.
Proszę o modlitwę w mojej intencji, abym miała siły wytrwać w tym małżeństwie, żebym była szczęśliwa.

proszę o modlitwę za Księdza, który ma problemy aby zgodził się na pomoc psychologa i zaakceptował swój problem w trzeźwieniu alkoholowym. Błagam o modlitwę w Jego intencji.

Panie Boże Wszechmogący W Trójcy Świętej Jedyny zmiłuj się nad nami i za wstawiennictwem Matki Kazimiery  udziel nam Swej łaski ,proszę: o Miłosierdzie Boże , uwolnienie od zniewoleń, Dary Ducha Św. szczerą spowiedź i przemianę życia dla Marka; o radość życia i wszelkie potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich - o błogosławieństwo Dla Moniki i Jej Rodziny .
Amen

Proszę o modlitwę o cud narodzin zdrowego dziecka, u którego
stwierdzono poważne wady rozwojowe oraz o potrzebne siły dla jego mamy
Katarzyny

Matko Najświętsza kocham Cię i proszę uproś mi u Swego Syna Jezusa Chrystusa: PANIE JEZU CHRYSTE, KTÓRY PRZEMIENIŁEŚ SIĘ NA GÓRZE TABOR, PRZYCHODZĘ DO CIEBIE I PROSZĘ CIĘ PRZEMIEŃ W MOIM ŻYCIU I ŻYCIU MOJEGO MĘŻA MARKA TO WSZYSTKO, CO POTRZEBUJE UZDROWIENIA I PRZEMIANY, PRZEMIEŃ KAŻDY MROK W TWOJE ŚWIATŁO, PRZEMIEŃ KAŻDĄ GORYCZ W TWOJĄ BOSKĄ SŁODYCZ, KAŻDE ZŁO W DOBRO, KAŻDY GRZECH W CNOTĘ,PRZEMIEŃ KAŻDY SMUTEK W PRAWDZIWĄ RADOŚĆ,PRZEMIEŃ KAŻDY LĘK W ODWAGĘ,PRZEMIEŃ KAŻDĄ ROZPACZ W NADZIEJĘ, UZDRÓW WSZYSTKO, CO WOKÓŁ NAS JEST CHORE NA WZÓR TWEGO BOSKIEGO SERCA, PRZEZ ZASŁUGI TWOJEJ NAJDROŻSZEJ KRWI I RAN, UKRYTE MĘKI W CIEMNICY ORAZ PRZEZ TWOJE CIERPIENIE NA KRZYŻU ZA NAS GRZESZNIKÓW. BOŻA OPATRZNOŚCI NIE OPUSZCZAJ MNIE, DUCHU ŚWIĘTY WZMOCNIJ MNIE. AMEN.

Proszę o modlitwę w intencji kontaktu z człowiekiem, na którym mi bardzo zależy. Proszę, aby to spotkanie, którego tak bardzo pragnę doszło do skutku i nie było dla mnie źródłem goryczy. Panie, Ty znasz mnie, wiesz kim jestem i co czuję.

przez wstawiennictwo m. Kazimiery proszę o modlitwę aby mnie i Zdzisława połaczyla prawdziwa miłość

Proszę o łaskę uwolnienia mojego znajomego od nałogu, o łaskę nawrócenia i zbawienia oraz dary Ducha św. dla niego.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania spraw związanych z długami, pomoc w ich spłacie i zachowaniu dachu nad głową.

proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy

Kochane Siostry,
Proszę wesprzyjcie mnie w modlitwie o uzdrowienie mojegomęża z choroby nowotworowej. Od tak wielu już lat walczy o zdrowie, niestety choroba cały czas wraca i powoli wyniszcza wiarę i ufność w Boże miłosierdzie.
Widzę jego cierpienie i strach, tak bardzo bym pragnęła życia, które jest proste i szczęśliwe, a tak bardzo dla nas nieosiągalne.
Siostry Kochane - nie zostawiajcie mnie samej, pomózcie w modlitwie!

Proszę o modlitwę o zdrowie mojego męża Marka, który jest chory na raka.

O powrót do Gdańska

Ojcze nasz, okaż  Miłosierdzie  mnie i moim synom w różnych problemach życia codziennego, pomóż rozwiązać trudne sprawy rodzinne. Boże wzmocnij Marię i Jerzego, aby godnie dźwigali swoje krzyże.
Boże Dobroci i Miłosierdzia dziękuję za przeszczepioną  nerkę – dałeś mi nowe życie i ogromną radość !
Proszę o łaskę uzdrowienia, wiarę,nadzieję, miłość, - pełnię darów i owoców Ducha Świętego, pokorę, wytrwałość, otwartość, wierność i ufność Bogu, dla wszystkich członków naszej rodziny.
Panie, dziękuję za dotychczasowe Miłosierdzie, za szczęśliwą pracę na morzu podczas 40 lat pływania, za szczęśliwe małżeństwo, żonę, dzieci, wnuki, prawnuka,  - pobłogosław dalsze lata.
Wszechmogący Boże okaż Łaskę i Miłosierdzie w nawróceniu szwagra Andrzeja, brata Pawła, synów Michała i Krzysztofa oraz ich rodziny – pomóż w rozwiązaniu wszystkich trudnych spraw w Rodzinie.
Za śp.Stefanię, Brunona, Henryka, Teofilę  i  pozostałych członków rodziny z obojga stron oraz krewnych, znajomych, za dusze w czyśćcu cierpiące i te, które znikąd nie oczekują pomocy.

Szczęść Boże.
Proszę o  modlitwę w intencji Filipa chorego na  nowotwór złośliwy.Filip ur. się 5 czerwca 2012r,jest pod opieką Hospicjum ,które dojeżdża do domu.
To dziecko żyje,bo  są ludzie,którzy  modlą się za Niego nieustannie i Chwała Bogu za Was wszystkich.
Proszę też o modlitwę za rodziców Filipka:Anitę i Wojciecha oraz ich córkę Zuzannę.

Bardzo proszę o modlitwę dla mnie, dla Tatusia dla siostry o pomoc w urzędowej sprawie. Panie Boże spraw, aby wszystko dobrze się dla naszej rodziny ułożyło i aby pojawili się dobrzy, pomocni ludzie
Z góry dziekuję za modlitwę i życzę wielu ŁASK BOŻYCH

proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Rafała oraz jedność i miłość w naszym małżeństwie.

Niech Miłosieny Pan zaradzi mojej samotności, która odbiera radość i chęci do życia.

Proszę o modlitwę w intencji  Adama który umiera ponieważ jest chory na raka.
Proszę o cud uzdrowienia ale jeśli taka wola Boża to o ulżenie w cierpieniu i szczęśliwa śmierć i nawrócenie.

Matko Boża proszę o wstawiennictwo w intencji otrzymania łask potrzebnych do wypełniania woli Bożej. Proszę o dary Ducha Św.: łaskę wiary, rozeznania duchowego, roztropności, odwagi, mądrości. Proszę o Bożą ochronę przed działaniem złego ducha i pomoc potrzebną do usunięcia zniszczeń duchowych i materialnych spowodowanych jego działaniem. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Marty o uwolnienie jej z sideł zła, o wiarę i nadzieję dla niej i o szczególną Opiekę Boża w jej trudnej sytuacji

Proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla mojego dziadka, który choruje na miażdżycę nóg i grozi mu amputacja.

Proszę o modlitwę w intencji stabilizacji życiowej dla mojej rodziny oraz o siłę w wykonywaniu woli bożej.

Proszę o zdrowie dla Szymonka i Mateusza

Za ciężko chorą Kasię, która miała wypadek samochodowy i jest w stanie krytycznym o łaskę uzdrowienia, o siły dla jej rodziny i łaskę wiary

Panie Jezu Miłosierny, Matko Boża Nieustającej Pomocy, pokornie dziękuję za cud uzdrowienia Mamy, błagam też bardzo o uzdrowienie dla Taty oraz o Błogosławieństwo Boże, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Twoją Najświętsza Maryjo dla Mamy, Taty, Oli, Małgosi i całej rodziny.
JEZU, UFAM TOBIE.

Matko Kazimiero Gruszczyńska, módl się za nami.

Proszę o wsparcie modlitewne w intencji Moniki i Edmunda, o łaskę uzdrowienia relacji, wzajemnie zrozumienie i miłość.

Dziękuję z serca za każde wstawiennictwo przed Panem Bogiem w moich prośbach.

O dobrą pracę i zdrowie dla Marcina,
o dar macierzyństwa dla Agnieszki,
o zdrowie dla Kazimiery, Wiktorii, Jadwigi, Marcina G, Janiny, Teresy, Iwony, 
o miłość, zgodę i pokój między Teresą a Czesławem,
o miłość, pokój i zgodę w naszej rodzinie,
o pomyślne załatwienie spraw i przydział mieszkania,
o życie wieczne dla: Marianny, Stanisława, Stanisławy, Tadeusza, Wandy, Antoniego, Longiny, Zygmunta, Haliny, Tadeusza S. Henryka, Franciszka, 
o dar prawdziwej pokuty dla Grzegorza,

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy i ciała mojej cioci chorej na stwardnienie rozsiane, mojego dziadka chorego na miażdżycę nóg, wujka sparaliżowanego po wylewie.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Grażyny i Pawła. O uratowanie ich małżeństwa przed rozpadem. O uleczenie ich zranień.

Szczesc Boze, prosze o modlitwe o owoce rekolekcji oraz uzdrowienie, uratowanie mojej przyjazni, nawrocenie przyjaciela za posrednictwem jego patrona sw.jacka, uwolnienie jego z nalogu picia alkoholu, ktore takze powierzam na modlitwie w rekolekcjach...Bog zaplac.

Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji, aby dobry Bóg zechciał obdarzyć mnie zdrowiem i siłą do codziennego życia i bycia pożyteczną dla siebie i innych. Bym miała siłę i okazje wykorzystywać talenty jakimi obdarzył mnie Pan BÓg. Proszę Matkę Bożą o wyproszenie dla mnie uzdrowienia z moich chorób, szczególnie tych, o których wie Bóg, abym nie musiała iść do szpitala. Dziękuję Bogu za wszelkie łaski, a szczególnie za opiekę Matki Bożej nade mną i moją rodziną. Amen

Proszę o modlitwę w intencji zbliżających się rekolekcji Domowego Kościoła w Bańskiej Wyżnej w dniach 3-18 sierpnia br. O potrzebne łaski dla uczestników oraz prowadzących. O bezpieczną drogę, zachowanie wszystkich w zdrowiu i radosne przeżywanie tego czasu dla Boga i rodziny.

Proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie trudnych spraw sądowych i osobistych
proszę również o potrzebne łaski w pracy naukowej i zawodowej

Prosze o modlitwe za moją żone Kasie i znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych i żywych za których sie modle.Za Darka,Zdzicha,moją i żony rodzine.Za dusze cierpiace w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych,szatanistów i ateistów.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Proszę o modlitwę w intencji mojego ciężko chorego taty. Niech operacja się uda i przebiegnie bez komplikacji.
Za modlitwę Gorące Bóg zapłać

Proszę o modlitwę za pewnego kapłana, który przeżywa poważny kryzys kapłański i rozważa odejście z kapłaństwa. Módlmy się, aby Bóg przywrócił mu wiarę w łaskę płynącą z przyjęcia sakramentu święceń kapłańskich, aby dał mu siłę do przezwyciężania wszelkich trudności, aby pomógł mu odnaleźć szczęście, którego ten kapłan poszukuje, w wiernym pełnieniu posługi kapłańskiej.

Bardzo prosze o modlitwe o pomoc w znalezieniu pracy. Bog zapłać

Nie raz błądziłam, cierpiałam i ból innym zadałam. Panie, każdy jest opuszzony, bezdomny, chory, zraniony, głodny. Proszę więc najpierw za innych bo wiem, że są bardziej potrzebujący ode mnie. Proszę jednak usłysz me modlitwy o powołanie. Nie pozwól na porywy serca, zbytnie odwlekanie z powodu obaw i zadawanie ran ze względu na złe decyzje i opieszałość. Ku Twojej chale niech się dzieje, za Twoją pomocą niech przemienią się serca a Szatan niech nie ma dostępu do Twojego pięknego dzieła. Amen

Proszę przez wstawiennictwo m.Kazimiery Gruszczyńskiej aby wyprosiła dla mnie potrzebne łaski Ducha Świętego, a szczególnie - zdolności i talenty w ważnej dla mnie sprawie. Proszę o Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz o bezpieczeństwo w czasie podróży dla wszystkich bliskich memu sercu.

Proszę o modlitwę za Magdalenę,żeby szczęśliwie urodziła Małgosię, o zdrowie dla nich,dobre wyniki badań i błogosławieństwo Boże.Aby Piotr znalazł w końcu prace.

Proszę o modlitwę w intencji mojego mężą Andrzeja o zdrowie i powrót do sprawności fizycznej po udarze mózgu

Proszę Cię Panie Boże o zmiłowanie i radość w sercu dla Ani.Proszę Cię św.Anno przymnóż jej wiary i nadziei w sercu.Święty Michale Archaniele przyjdź jej z pomocą.Matko Boża prowadź ją do Pana.

Gorąco proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Magdaleny i jej męża Tomasza prosząc o dar przebaczenia tym wszystkim którzy ją ostatnio skrzywdzili , szczególnie o przebaczenie swojemu ojcu oraz o dar pracy i rozwiązanie problemów mieszkaniowych

Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę za wujka Andrzeja. Ma chorą wątrobę, cały czas żółte oczy, nie ma wyraźnej poprawy. Proszę też o modlitwę o uzdrowienie go z alkoholizmu (który mógł być tylko okolicznością sprzyjającą rozwinięciu się choroby).
Z góry Bóg zapłać!

Proszę o modlitwę w sprawie pracy dla mnie i mojego wujka a także nawrócenie niewierzących członków mojej rodziny i zdrowie dla babci. Bóg zapłać.

Prosze o modlitwe za Elżbiete K., o łaske nawrocenia i potrzebne dary w dorosłym życiu.

Prosze o modlitwe w intencji uwolnienia mnie od lęku, oraz o nawrocenie mojego przyjaciela, o opieke jego patrona sw.Rafala Archaniola nad nim, i za nasza przyjazn...o kontakt od przyjaciela, na ktory juz tak dluzgo czekam, aby udalo nam sie spotkac w starym gronie pomimo trudnosci technicznych i komunikacyjnych...Bog zaplac.

O przemianę serca dla Dariusza i Danuty i odbudowę więzi małżeńskich by znowu zamieszkali razem i zmienili swoje życie.

proszę o gorącą modlitwę w intencjach:
- w intencji mojego brata, który bardzo sie zagubił, o dary Ducha św., o pogodzenie się z Tatą, o to aby wyzbył sie ze swojego serca nienawiści, goryczy i żalu jaki ma do rodziny, zwłaszcza do ojca, o opiekę Bożą, aby nie zrobił niczego złego, niech Jego Anioł Stróż czuwa nad nim i jego krokami.
- w intencji mojego taty, aby zrozumiał swoje błędy i zmienił stosunek do bliskich zwłaszcza do syna, o dary Ducha św., o to aby się wyciszył, pohamował swoje złośliwe komentarze, żeby rozsiewał wokoł miłość, a nie nienawiść,
- niech Bóg ma naszą rodzinę w opiece i uchronił jej członków od tragedii, której się obawiam, jeśli sytuacja sie nie zmieni, a wszelkie próby pogodzenia kończą się niepowodzeniem, niech Bóg nas strzeże i chroni i da łaskę pojednania i zrozumienia swoich błędów,
- o zdrowie i siły dla mojej Mamy, której coraz trudniej sobie radzi z sytuacją w domu, o nadzieję i wiarę, że sytuacja się zmieni.

Panie ratuj mi syna alkoholika, błagam, błagam, błagam.

pokornie prosze Siostry Franciszkanki od Cierpiacych o modlitwe za mnie i moich bliskich; o uzdrowienie Duszy i ciala,pomoc w pozytywnym rozwiazaniu waznych spraw, Blogoslawienstwo  Boze dla wszystkich ktorzy dzialaja na nasza niekorzysc ( krewni, urzednicy, sedziowie ). Niech  Pan Bog Poblogoslawi bo nie wiedza co czynia.
Bog zaplac

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Proszę o modlitwę w intencji córki Anny - o Boże błogosławieństwo.
Bóg zapłać.

proszę o modlitwę za moją rodzinę i za mnie o błogosławieństwo Boże i wybawienie od niebezpieczeństwa Bóg zapłać za modlitwę!

Proszę o modlitwę za nawrócenie męża Damiana,aby miał siłę uwolnić się od niesakramentalnego związku, otrzymał Łaskę widzenia Prawdy Bożej i wrócił ratować nasze małżeństwo.

Błagam w intencji trzeźwosci Rafała

Drogie Siostry,
proszę o modlitwę za mnie, o to, żebym mogła dobrze wybrać kierunek studiów, o znalezienie pracy i przyjaciół. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę o wszelkie potrzebne Łaski dla Marii oraz dziecka, które nosi pod sercem!

Proszę o modlitwę o Łaskę wzajemnej miłości między Łukaszem a mną oraz o to, by dane nam było stworzyć razem szczęśliwy związek!

Proszę o modlitwę w intencji OFIAR skorumpowanych Sędziów. Ufnie zwracam się do Miłosierdzia Bożego o udzielenie dla ofiar łask ponad życzenie, potrzebnych do odbudowy zniszczeń duchowych i materialnych. Proszę o uwolnienie łamiących prawo Sędziów i Prokuratorów oraz zakulisowych Manipulatorów z sideł szatana, odebranie im ochrony złego oraz mocy czynienia zła i jeśli jest to zgodne z Twoją wolą Panie to proszę o ich nawrócenie słowami psalmu 109 werset 1 do 8, 11, 12, 16-20, 27, 30,31. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. Bóg zapłać za modlitwę

proszę o modlitwę w intencji mojej córki o łaskę opamiętania, wybierania dobra, zaprzestania ranienia siebie i innych

Szczęść Boże.
Za wstawiennictwem Maryi i Józefa św małżonków oraz Matki Kazimiery
 proszę o modlitwę w intencji  szczerej i dogłębnej przemiany serca i umysłu mojego męża Marka.
Bóg zapłać za modlitwę.

Bardzo proszę o gorącą modlitwę za dziecko, które pod sercem nosi Anna. Od początku życie dzieciątka jest zagrożone, życie mamy też było, Bogu dzięki - już nie jest. Stan Anny bardzo się poprawił, zagrożenie życia dzieciątka będzie jednak prawdopodobnie do rozwiązania, tj. do ok 4-6.12,2012 r.

Panie Jezu błogosław wszystkim Kapłanom, a szczególnie Kaplanom z NSPJ, jak również ks.Rafałowi, ks.Radkowi i ks.Gerardowi w posłudze kapłańskiej i obdarzaj ich Swoimi Darami.Miej ich w Swojej opiece i chroń ich od wszelkiego zła. Boże, proszę, daj nam nowych ŚWIĘTYCH KAPŁANÓW.

Dziękuję Ci, Boże,za wszystkie łaski. Za to, że Dajesz nam to co jest dla nas dobre. Powierzam Ci nadal moja rodzinę i rodziny moich dzieci. Błogosław nam każdego dnia i miej nas w Swojej opiece, a szczególnie Sylwie, która nosi dzieciątko pod swoim sercem, aby szczęśliwie je donosiła i urodziła. Daj jej zdrowie i małemu dzieciątku. Dziękuję Ci za to, że przepukliny zniknęły i nie ma zagrożenia dla niej i dzieciątka. Daj nam serce czyste i łaskę rozpoznania dobra od zła. Proszę o światło Ducha
Świętego, o głęboką wiarę i łaskę wzrastania w służbie, do której każdego z nas powołujesz, a także o łaskę nawrócenia męża. Kocham Cię Jezu!

Dziękuję za zdanie matury przez Michała

Proszę o modlitwę za Magdusie.Jezu, Ty wszystko wiesz i wiesz, że Magdusia może tylko dzięki Tobie odzyskać mowę i rozwijać się prawidłowo.Proszę Cię, spójrz na nią i daj jej łaskę uzdrowienia i wzrastania na większą Twoją
Chwałę.Błogosław jej rodzicom i dodaj im dużo siły i nadziei na lepsze jutro.Proszę także o nawrócenie wszystkich chrześniaczek i chrześniaków.

Proszę o modlitwę za ciocie Tereskę, siostrę Krystynę, o zdrowie i dobrą opiekę o pozytywne załatwienie sprawy  związanej z pracą. Jezu miej je w Swojej opiece.

Proszę o modlitwę za zmarłą Dorotę i Henryka Pilorz, Kazimierę Kaczkowską, Krystynę Nowak, Jarka Sroki, i Henrykę Czop, aby Jezus Miłosierny ulitował
się nad nimi,skrócił ich cierpienia i przyjął do Swojego Królestwa. Bóg zapłać.

 Proszę o modlitwę za Łukasza 28-letniego pogubionego chłopaka o jego nawrócenie, uwolnienie od alkoholu,uporządkowanie życia- pracę,, mieszkanie,dobrą żonę. Aby Boże miłosierdzie odcięło go od wszelkiego zła, złych doradców, przekleństw, złorzeczeń  i grzechów przodków. O światło Ducha świętego dla niego. Jezu ratuj go.
Proszę też  za mojego tatę Jana chorego na raka.

Pokornie proszę o wsparcie modlitewne w intencji daru zdrowia fizycznego i psychicznego dla mojej kochanej mamy. Panie Jezu Chryste prowadź nas drogami najprostszymi z możliwych.Matko Kazimiero uproś u Pana Naszego Wszechmogącego dar nawrócenia dla mojej siostry i pomoc w znalezieniu przeze mnie pracy, bym mogła wspomagać moich rodziców.

Pokornie Proszę o modlitwę
Dziękuję Jezu za wszystko co naprawiłeś w moim życiu
Jezu proszę dotknij mojego wzroku
Chwała i dziękczynienie za Twoje Dobro
Serdeczne Bóg zapłać

prosze o modlitwę w intencji mnie i mojego narzeczonego abysmy pokonali wszystkie przeszkody i załozyli rodzinę. proszę o modlitwe w jego intencji aby umiał wyrwac sie z nałogu.Bóg zapłac

Proszę o modlitwę o dar macierzyństwa, zdrowie Błogosławieństwo Boże dla Joanny i Piotra aby nasz cierpienie sięć rodzicami zdrowego dziecka

Maryjo, uproś mi Ducha poznania i zrozumienia - tego co się wydarza.
Pomagaj mi Maryjo być w tym hałasie zła i bądź mi osłonną dla zdrowia.

maryjo nalepsza matko miej mnie i moja rodzine w swojej opiece i uzdrow mnie z choroby prosze omodlitwe w tej intenci bog zaplac piotr

Matko Boża proszę Ciebie o zdrowie dla mojej Mamy.

Błagamy o modlitwę w intencji naszej chorej córeczki Lenki.

Proszę o modlitwę w intencji Łukasza, o łaskę głebokiego nawrócenia, stanięcia w prawdzie, zerwania z grzechem i otwarcia serca dla Chrystusa.

o łaskę i dar zakonnego powołania dla Bartłomieja i Pawła i o boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

O uzdrowienie mojego męża ze wszystkich kompleksów i zeby zrobil prawo jazdy

DROGIE SIOSTRY, proszę, módlcie się za mnie! Za przyczyną Matki Kazimiery Gruszczyńskiej błagam miłosiernego Boga o łaskę uzdrowienia mnie z choroby kręgosłupa, która wyniszcza moje życie. Matko Kazimiero! Błagam, oręduj za mną, bo nie mam już sił na dalszą samotną walkę.

Szczesc Boze, prosze o modlitwe w intencji przyjaciela, o jego nawrocenie, powrot do dobra, uwolnienie ze zniewolen, laske wiary, o kontakt od niego i za nasza przyjazn, o Boze blogoslawienstwo.Bog zaplac.

Prosze o modlitwe w intencji wyzwolenia ze zniewolenia osoby z rodziny oraz o uwolnienie mnie od leku i zagrozenia, i osob, ktore moga mi zaszkodzic, o bezpieczenstwo...Bog zaplac.

O DAR TRZEŹWOŚCI DLA PIOTRA.

1.        Podziękowanie za zdaną maturę.
2. Prośba o zdrowie i potrzebne łaski oraz o wytrwałość i nie poddawanie się przeciwnościom podczas kursu prawa jazdy

O Boże błogosławieństwo dla rodziny, mamy, teściów, o łaskę przebaczenia i wolność od nałogu nikotynowego prosi Andrzej z Halinką i Bartłomiejem z Koszalina

Prosimy  o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia dla mamy Reginy i córeczki Darii.

Boże pomóż mi już znaleźć dobrą i piękną żonę..

Proszę o modlitwe w intencji trzeźwości Rafała o jego nawrócenie i przemienienie

Proszę o modlitwę szczególnie do św. Józefa aby wszyscy ludzie mogli mieć stałą pracę i mogli wykonywać ją godziwie i w bezpiecznych warunkach.

Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę za małą Mariannę, która lada chwila przyjdzie na świat. Ma zdiagnozowaną poważną wadę serca.
Jej rodzice czekali na dzieciątko 10 lat.
Bóg zapłać!

Proszę o modlitwę za czystość dla Szymona i o łaskę wiary oraz by się na nią otworzył. Proszę o nawrócenie dla nas i by Bóg nas prowadził!!! Bóg zapłać za modlitwę :)

proszę o cud sprzedaży naszego domu Gdyni oraz o uwolnienie nas ze wszystkich długów i kredytów i sprawną przeprowadzkę do domu który oglądaliśmy w Rumi.

Z całego serca proszę o modlitwę o cierpliwość w wychowaniu mojego dziecka, byśmy razem z mężem z pomocą Boga potrafili dobrze pokierować życiem naszej córeczki, by Bóg obdarzył wszelkimi potrzebnymi łaskami nasze dziecko i nasze małżeństwo, rodzinę.
Bóg zapłać!

Proszę gorąco o modlitwę za syna o opiekę Bożą w nowej pracy.Błagam i proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby alkoholowej męża.Bóg zapłać.

Szczęść Boże,
zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę o dar zdrowia dla mojej córki. Julka ma 5 lat i od roku wychodzą jej guzy na plecach, głowie, szyi, część z nich wędruje, są skostnienia. Julka ma znaczne ograniczenia ruchowe. Lekarze nie wiedzą co jej jest. Proszę również o modlitwę o wiarę dla nas w tak ciężkim czasie próby, bo zwątpienie i lęk bywają ogromne, a spodziwamy się kolejnego dziecka.
Z całego serca dziękuję. Aurelia Pietrzak, mama Julki.

Prosze o modlitwe w intencji kolegi,ma na imie jacek. o jego nawrocenie, uwolnienie z nalogow,
aby juz nie pil, wyzwolenie z innych nalogow, spod zlego wplywu srodowiska. takze za uzdrowienie naszej relacji,
 dobry kontakt,okazje do szczerej rozmowy. chcialabym pomoc koledze, ale
rzadko mamy okazje rozmawiac, moje dobre intencje ida na marne,
 a moglaby byc z tego dobra przyjazn, przynoszaca obu stronom cos dobrego.
Prosze w intencji przemiany serca dla mojego kolegi. Chcialabym mowic mu o Bogu, ale nie wiem jak, i nie mam okazji. To Bog moze sprawic jego nawrocenie i pomoc mi dotrzec do niego. Boli mnie, kiedy kolega mowi, ze :nie wierzy w Boga ani podobne bzdury...Jest dobrym czlowiekiem, ale kompletnie zagubionym. Prosze za nasza przyjazn i za niego. Bog zaplac serdeczne za modlitwe!prosi kolezanka.

Prosze o modlitwe w intencji pomyslnego zakonczenia sprawy sadowej i wizyt.  O opieke Sw rodziny nad dziecmi w tej trudnej sytuacji. Oraz o laske opamietania dla ojca dzieci.

Szczęść Boże, proszę pomodlić się za mnie żebym znalazła dobrą pracę.

Proszę też o modl.o zdrowie duszy, umysłu i ciała dla Adama i Marka.
I o szczęśliwą bezpieczną podróż dla Adama.

Proszę o modlitwę za media katolickie,nawrócenie grzeszników,dusze czyśćcowe;pasterzy kościoła, o liczne powołania kapłańskie/zakonne ,uzdrowienie,opiekę Maryi,dary Ducha Świętego,Boże Miłosierdzie dla Jakuba,Pawła,Darka,Leszka,Alicji,Tadeusza,Pawła,Kamila,Łukasza,Michała,Ewy,Oliwii,Mariusza,Małgorzat y,Janiny,Bogdana,Bożeny,wszystkich członków ich rodzin,wszystkich prześladowanych,chorych,samotnych,cierpiących;uzdr owienie relacji między Bogdanem i  Haliną,Małgorzatą i Pawłem,pokój na Ziemi;łaskę nieba dla zmarłych,łaski potrzebne do zaliczeń dla Pawła,umiejętność rozpoznania powołania,podejmowania odpowiednich decyzji dla Pawła,Jakuba,Darka,Małgorzaty,Mariusza,Janiny.
Bóg zapłać

proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy

Drogie Siostry Franciszkanki bardzo was prosze o wstawiennicza modlitwe za przyczyna matki Kazimiery w intencji Eugeniusza ktory jutro przechdzi bardzo powazna operacje serca.Dobry jezu blagamy Cie wysluchaj nasze modlitwy.

Matko Boża proszę o modlitwę za mnie o siłę wewnętrzną i pomoc w pracy.Błogosław moja rodzinę i miej pod opieką.

Niech będzie powchalony Jezus Chrystus!
Nazywam się Damian, pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego!
Piszę do Sióstr e-miala z prośbą o modlitwę w mojej intencji.
Moim pragnieniem jest dostać się do Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie. Odbyłem już dwuletnią formację w Wyższym Seminarium w Łodzi, ale troszkę nabroiłem i musiałem opuścić Wspólnotę. Od dwóch lat posługuje jako kościelny przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim. Nie chce rezygnować z drogi duchowej i bardzo bym się chciał dostać do Seminarium w Warszawie. Na chwilę obecną czekam na odpowiedź Księdza Rektora z Warszawy, który ma podjąć decyzję co do rozmowy kwalifikacyjnej. Ksiądz Rektor zasięga opinii na mój temat u łódzkiego Rektora... Zdaję się na Wolę Bożą, zatem proszę o modlitwę do Jezusa Miłosiernego w mojej intencji.
Pozdrawiam i również zapewniam o modlitewnej pamięci w intencji całego Waszego Zgromadzenia!
Szczęść Boże!

Boże Ojcze Wszechmogący proszę Cię za wstawiennictwem Maryji o to abym dalej mógł pracować w dotychczasowej firmie i nie został zwolniony. Zapewniam o modlitwie.

O Potrzebne łaski w pracy dla Małgorzaty i pozytywne rozwiązanie wszystkich trudnych spraw

Dziękuję za wszystkie dobro jakie otrzymałam i proszę dalszą opiekę  nad  moją rodziną a szczególnie o łaskę uzdrowienia mojego syna,Boże jeżeli jest taka wola Twoja to proszę nie zwlekaj

Bardzo proszę o modlitwę za mojego przyjaciela Pawła Gamle, który jest po próbie samobójczej a na dodatek zdiagnozowano u niego raka.

Usilnie proszę o modlitwę wstawienniczą.

Proszę Cię Panie Boża o zmiłowanie dla Janusza, proszę o błogosławieństwo i pomoc dla niego,proszę zabierz od niego ten bagaż i ulecz je serce.Matko Boża przybliżaj Janusza do Pana Jezusa każdego dnia coraz i otocz go Swoją opieką, uproś Matko potrzebne dla niego łaski.Święta s.Faustyno przyczyń się za nim.Święty Archaniele Michale przyjdź mu na pomoc i miej go w Swojej opiece.

Drogie Siostry, bardzo prosze o modlitwe w trudnej sytuacji. Bog zaplac.

Proszę o modlitwę w intencji Bożej Opieki dla Kazika.
Dziękuję

Proszę o gorącą modlitwę w intencji uświęcenia kapłaństwa,światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Szkaplerznej dla ojca Daniela.
Proszę o miłe Bogu owoce Jego rekolekcji,pielgrzymek ,spotkań otwartych i codziennej posługi kapłańskiej.Dziękuję

Proszę o modlitwę o Bożą pomoc w przezwyciężeniu lęków i fobii które mnie paraliżują, zamieniają moje życie w wielkie rozczarowanie i nieustanną frustrację. Proszę o modlitwę by Miłosierny Jezus mnie uzdrowił i podźwignął z upadku i poprowadził kiedy jestem przerażony. Szczęść Boże.

Proszę o modlitwę o wszelkie potrzebne Łaski dla Marii oraz dziecka, które nosi pod sercem!

Proszę o modlitwę o Łaskę wzajemnej miłości między Łukaszem a mną oraz o to, by dane nam było stworzyć razem szczęśliwy związek!

Proszę o modlitwę w intencji syna Michała o zdanie egzaminów i szcześliwe zakończenie sesji.
Bóg zapłąc!

Maryjo, Stolico Mądrości,Pośredniczko wszelkich łask, Współodkupicielko nasza módl się za nas lekkomyślnych! Ukochana Matko broń nas ode złego i wyproś łaski, o które Cię prosimy. Proszę Ciebie Matko wraz z Zastępami Aniołów pod wodzą Św. Michała Archanioła i wszystkich Świętych w niebie: Sw. Rafała, św Benedykta, św. Ojca Pio, św. Ekspedyta, św. Józefa, św. Tadeusza, św. Ritę, bł. Jana Pawła II, św. Jana Marię Vianeya o przemianę życia i serca, nawrócenie dla mojego męża, pojednanie z Panem Bogiem i z ludźmi oraz odrodzenie naszego małżeństwa i rodziny w miłości prawdziwej.Boże w Trójcy Jedyny kocham Ciebie. Amen.

o uwolnienie i nawrócenie dla Adama, o wolność
wewnętrzną dla Jolanty, o cud uzdrowienia dla Janiny
i odnalezienie miejsca w ośrodku, o rozwiązanie problemów
finansowych

Boze jestes Moim Ojcem, dziekuje Ci za laski i to wszystko co dla mnie czynisz. I prosze Cie badz moja sila, prowadz, blogoslaw i pozwol odnalezc dobra zone, choc wiesz ze pragnieniem serca mego jest Natalia, jednak niech Twoja Wola sie spelnia. Maryjo prowadz mnie i wspieraj

Proszę o światło i odrodzenie Ducha Świętego dla Ani. Proszę o łaskę prawdy dla niej. Matko Boża prowadź ją do Swojego Syna coraz bliżej każdego dnia. Święty Jerzy przyczyń się za nią. Panie Jezu zmiłuj się nad nami.Boże prowadź.

Mój Tata miał dzisiaj zawał. Walczy o życie na intensywnej terapii. Proszę o łaskę całkowitego powrotu do zdrowia.

Proszę o modliwtę, aby dobry Bóg zechaił oszczedzić mi operacji i zabiegów w szpitalu i uleczył mnie z moich chorób w inny sposób. Błagam Cię Panie mój, oszczędź mi tego koszmaru. Amen

Maryjo proszę uproś uzdrownie dla mojego znajomego by szybko doszedł do zdrowia po wypadku i się odezwał do mnie bo się bardzo denerwuje. Powierzam Ci jego proszę chroń go przed atakami zła otaczaj swoją Matczyną troską oraz pomóż nam się spotkać by nie działy się takie rzeczy. Powierzam Ci także naszą relację. Bóg zapłać

Miłosierny Jezu obdarz błagam moją mamę zdrowiem, mocą bożych łask, bezpieczeństwem, radością życia i ludzką dobrocią, opieką Aniołów i Archaniołów, darami Ducha Św.

proszę o modlitwę w intencji Olgi o łaskę powrotu do zdrowiea

Proszę o modlitwę w intencji córki Anny - ołaskę  wiary, aby Bóg prostował jej ścieżki życia, a plany doszły do skutku, aby mogła utrzymać się na studiach.

Przez wstawiennictwo Niepokalanej proszę naucz mnie żyć w  czystości, mój związek z Sylwia  rozpad i nie mam pracy, Jezu Ufam Tobie  „Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij”.

Aby Dawid znalazł pracę niedaleko miejsca zamieszkania, by mógł w dalszym ciągu mieszkać ze swoją rodziną a także prosimy o to, by trwająca ciąża zakończyła sie szczęśliwym rozwiązaniem

proszę o modlitwę w intencji dobrego męża i założenia szczęsliwej, wielodzietnej rodziny

Proszę o modlitwę w intencji wynagrodzenia Bogu za grzechy moje i mojego rodzeństwa.

Proszę o szczęśliwą obronę pracy magisterskiej.

bardzo prosze o modlitwe do ukochanej matki bozej, serca pana jezusa i ducha sw. z prosba o milosierdzie, laske i szczesliwe rozwiazanie problemow darka i eli
       bog zaplac

Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Świętej  Jedyny okaż miłosierdzie swym niegodnym dzieciom, ulecz nasze serca i udziel łaski szczerego pojednania , obdarz nas Panie pokojem.

Boże Ojcze Wszechmogący spraw abym nadal módł pracować w firmie i nie został zwolniony. Niech Duch Swięty mnie prowadzi i wskazuje drogę. Zapewniam o modlitwie.

Prosze o modlitwe o zdrowie duszy i ciała

proszę o modlitwę  o łaski boże  dla rodziny Świstowskich  i Adama  oraz  Edyty  i Oli i powodzenie  w pracy  i za zmarłych Genowefę i Bolesława Gibas  o życie  wieczne

Panie Boże Ty mnie znasz, Ty wszystko wiesz, pomóż mi jeśli chcesz

Proszę Cię Panie Jezu o ratunek i pomoc dla Ani, proszę wstaw się za nią do Pana Boga i wskaż jej Panie drogę do domu. Maryjo wesprzyj Anie w je nędzy i tułaczce.Święty Archaniele Michale i Święty Stanisławie Kostką ratujcie ją, przyjdźcie jej na pomoc. Święty Józefie przyczyń się za nią.

Proszę o modlitwę za przyjaźń moją ze Zbyszkiem.O pojednanie i wzajemne przebaczenie.

o pracę i pomyślne rozwiązanie wszystkich spraw

Panie Boże proszę ulżyj mojemu cierpień, uratuj moje małżeństwo.

Proszę o wstawiennictwo modlitewne w intencji kobiety parającej się zarobkowo okultyzmem oraz w intencji jej klientów zleceniodawców i ich OFIAR. Proszę o wyzwolenie ich wszystkich z sideł szatana. Proszę o zdjęcie wszelkich zniewoleń, klątw i uroków z nas wszystkich w tym z Tima,  Edka i jego całej rodziny,  Małgorzaty Adama., Zygmunta, Kasi i Danki. Proszę o łaskę wiary dla nich, o dary Ducha Św. oraz pomocy ich aniołów aby ustrzegł ich przed pokusami czynienia zła. Szczere Bóg zapłać.

Potrzeba pilnej, długotrwałej oraz gorliwej modlitwy za mojego kuzyna, Przemka, który jest zniewolony przez okultyzm, a przy tym jest osobą niewierzącą, jednak szuka ratunku i chce z tym złem zerwać. Aby otworzył się na łaskę Boga i z Nim przetrwał tą wojnę duchową.

Z góry Wam wszystkim dziękuję i niech Was Bóg błogosławi!

O błogosławieństwo Boże i opiekę MBN Pomocy dla Aleksandry na czas dobrego przygotowania sie i pomyślne zdanie egzaminów o światło Ducha Świętego i Jego dary oraz pokój serca .

Proszę Cię Panie Jezu o potrzebne łaski i polepszenie stanu zdrowia dla Janusza. Matko Boża proszę wstaw się za nim do Boga i uproś potrzebne łaski.

Szczęść Boże!
Nie wiem jak nazwać tę intencję...W mojej rodzinie w różnych okolicznościach i przez różnych jej członków praktykowane były działania okultystyczne (wróżenie z kart przez babcię, mimo, że jednocześnie była wierząca, chodziła do kościoła), korzystanie z medycyny naturalnej przez mamę, tatę, brata, przeze mnie a także wróżek posługujących się tarotem, bioenergoterapeutów, joga, itd..Nikt z nas nie miał świadomości, że to co robimy ma swoje korzenie w okultyzmie. Jestem właśnie po lekturze książki o zniewoleniach demonicznych zer wstępem o. J. Witko i zaczynam zastanawiać się po tym co tam wyczytałam i tym co się dzieje w moim życiu i mojej rodziny czy stany przygnębienia, rozpaczy, myśli samobójcze, poczucie lęku w moim dorosłym życiu nie są tego konsekwencją co miało miejsce kiedyś.......
Proszę o modlitwę o uwolnienie z tych powiązań pokoleniowych ze złem, przerwanie tych "łańcuchów"...o objęcie modlitwą całej mojej rodziny...
Dodam, że ja zawierzyłam to dawno już w czasie spowiedzi, ale moja rodzina niekoniecznie...
Bóg zapłać!

prosze o modlitwe w intencji mojego męża o zdrowie i pwrót do sprawności fizycznej po udarze mózgu

O wszelkie łaski dla Reginy,Jacka,Grażyny,Czesława,Tadeusza,Pauliny,Sylwestra i Patrycji.Bóg zapłać za modlitwę!

Prosze o modlitwe w intencji mojago przyjaciela, ktorego niedawno poznalam, ale traktuje jak przyjaciela, o opieke Boza nad nim (ma na imie Rafal), nawrocenie, wyzwolenie od zniewolen. O Boze blogoslawienstwo nad nasza przyjaznia, aby rozwijala sie bez przeszkod i byla dobrem dla nas obojga. udalo sie juz spotkac pomimo trudnosci, ale wiem, ze kolega nie ma do mnie nawet kontaktu telefonicznego, zeby z Boza pomoca udalo sie rozwiazac i te trudnosc.Bog zaplac serdeczne!

Prosze o modlitwe w intencji wyzwolenia ze zniewolenia osoby z rodziny, o zerwanie zlych kontaktow i opamietanie, pogodzenie sie z wola Boza, aby sie juz nie ponizala, zebrzac o uwage u czlowieka, ktory nie jest tego wart a moze tylko pociagnac ja grzechu...Bog zaplac.

Kochane siostry,
Błagam o modlitwę w intencji Marty, młodej mamy dwójki dzieci, która leży w szpitalu z podejrzeniem guza mózgu.
Błagajcie Maryję i Jezusa o jej uzdrowienie.
Kasia

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego brata Grzegorza, aby mógł znaleźć pracę.

Bardzo proszę o modlitwę aby dziewczyna którą kocham zaakceptowała mnie, pokochała i przyjeła.
Aby Bóg nam dopomagał i błogoołsawił. Abyśmy przynieśli dobry owoc, stokrotny.

Proszę o zdrowie duszy i ciała, o wszelkie potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich, proszę o Boże błogosławienstwo w pracy i życiu osobistym, o dar odwagi, wytrwałości i radości

Proszę o modlitwę za małego chłopca 5-6 lat o imieniu Marcin  z "zerówki" naszej szkoły, który ma głeboli zespół Russella. Prosze Boga o łaskę wyleczenie go z tej ciężkiej choroby genetycznej

Panie Jezu błogosław wszystkim Kapłanom, a szczególnie Kaplanom z NSPJ, jak również ks.Rafałowi, ks.Radkowi i ks.Gerardowi w posłudze kapłańskiej i obdarzaj ich Swoimi Darami.Miej ich w Swojej opiece i chroń ich od wszelkiego zła. Boże, proszę, daj nam nowych ŚWIĘTYCH KAPŁANÓW.

Dziękuję Ci, Boże,za wszystkie łaski. Za to, że Dajesz nam to co jest dla nas dobre. Powierzam Ci nadal moja rodzinę i rodziny moich dzieci. Błogosław nam każdego dnia i miej nas w Swojej opiece, a szczególnie Sylwie, która nosi dzieciątko pod swoim sercem, aby szczęśliwie je donosiła i urodziła. Daj jej zdrowie i małemu dzieciątku. Proszę, spraw, by przepukliny zniknęły i nie było zagrożenia dla niej i dzieciątka. Daj nam serce czyste i łaskę rozpoznania dobra od zła. Proszę o światło Ducha Świętego, o głęboką wiarę i łaskę wzrastania w służbie, do której każdego z nas powołujesz, a także o laskę nawrócenia męża.Kocham Cię Jezu!

Proszę o zdanie matury przez Michała

Proszę o modlitwę za Magdusie.Jezu, Ty wszystko wiesz i wiesz, że Magdusia może tylko dzięki Tobie odzyskać mowę i rozwijać się prawidłowo.Proszę Cię, spójrz na nią i daj jej łaskę uzdrowienia i wzrastania na większą Twoją
Chwałę.Błogosław jej rodzicom i dodaj im dużo siły i nadziei na lepsze jutro.Proszę także o nawrócenie wszystkich chrześniaczek i chrześniaków.

Proszę o modlitwę za ciocie Tereskę, siostrę Krystynę, o zdrowie i dobrą opiekę.Jezu miej je w Swojej opiece.

Proszę o modlitwę za zmarłą Dorotę i Henryka Pilorz, Kazimierę Kaczkowską, Krystynę Nowak, Jarka Sroki, i Henrykę Czop, aby Jezus Miłosierny ulitował
się nad nimi,skrócił ich cierpienia i przyjął do Swojego Królestwa. Bóg zapłać.

o łaskę rozeznania powołania dla Pawła

Pokornie prosze o modlitwy o Milosierdzie Boze.

Proszę o modlitwy o nawrócenie starszej kobiety zajmującej się zarobkowo okultyzmem, magią i satanizmem. Proszę o uwolnienie jej z sideł szatana, o odebranie jej mocy czynienia  zła. Proszę o modlitwę uwolnienia i nawrócenia za jej klientów, zleceniodawców. Proszę o modlitwę za ofiary, które krzywdzi, również za mnie, o uwolnienie ich od ataków złego ducha. Proszę o Boże łaski, błogosławieństwo, radość i zadośćuczynienie wszystkim skrzywdzonym ofiarom. Bóg zapłać.

matko boza uzdrow mnie zchoroby i miej dalej w swojej opiece mnie i moja rodzine bog zaplac za modlitwe

Prosze o modlitwe za wyzwolenie osoby z rodziny, zerwanie zlych kontaktow i zmiane otoczenia, oraz uwolnienie mnie od lęku, zdrowie i bezpieczenstwo.Bog zaplac serdeczne.

Proszę o modliwtę w intencji uzdrowienia mnie z choroby, abym z łaski Boga uniknęła operacji i mogła wykorzystać pożytecznie odzyskane zdrowie w pracy zawodowej i w zyciu osobistym.

Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla mojej mamy i mojego taty, a także o uzdrowienie wewn. dla mnie i mojej rodziny, miłość, wiarę, dary Ducha Świętego, wypełnienie woli Bożej, dobrą pracę dla mnie i brata.

Kochane Siostry,
proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża. Jestem powołana do bycia żoną i matką-zawsze było to w moim sercu.
Nie mam już siły na dalsze życie w samotności. Mam 29 lat, koleżanki wychodzą za mąż, rodzą dzieci...
Chcę mieć bożego męża i iść z nim przez życie.
Popadam chyba w depresję. Nie widzę sensu.
Proszę o modlitwę.

Bardzo proszę o modlitwę  w intencji oczyszczenia egzorcystycznego osoby posługującej się okultyzmem w moich sprawach. Proszę o uniemożliwienie jej manipulacji okultystycznych służących pokrzywdzeniu mnie, osób ze mną związanych, aby nigdy już nikogo poprzez praktyki okultystyczne nie skrzywdziła. Proszę  o odmianę serc zleceniodawców takich czynności. Proszę o Bożą ochronę dla nas i uwolnienie od skutków klątw i okultyzmu. Proszę o Boże łaski i błogosławieństwo. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę  intencji przemiany serca i ducha mojego męża , o odbudowanie więzi i miłości małżeńskiej  o radość życia i rozwiązanie problemów finansowych.
Bóg zapłać za modlitwę.

Szczęść Boże!
       Z całego serca proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego syna Dariusza Idzikowskiego z wałcza o łaskę nawrócenia i dar powrotu do wspólnoty Cenacolo.
  z całego serca wdzięczna mama chłopca.

O łaski potrzebne dla Józefa i Ewy o Światło i moc Ducha świetego w podejmowaniu ważnych decyzji życiowych dotyczących rodziny oraz o Boze miłosierdzie dla Dawida i łaske uwolnienia z nałogów i złego towarztstwa powrót do Boga

Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mojego dziadka, któremu grozi amputacja.

bardzo proszę o modlitwę w intencji odnowienia więzi i jedności w
naszym małżeństwie oraz powrót męża do rodziny...Panie Jezu odbuduj
to wszystko co zostało zniszczone, użyj swojej wskrzeszającej mocy i
ożyw naszą obumarłą miłość. Panie Jezu oczyść umysł i serce
mojego męża mocą Swojego Ducha...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz