Proszę o modlitwę w intencji...

 ... uzdrowienia mojej mamy Edyty z choroby nowotworowej oraz o poprawę wyników leczenia. Bóg zapłać. (19.02.2019)


Komentarze

 1. Anonimowy12.8.19

  Proszę o modlitwę za Zuzie i Jasia o głębokie uzdrowienie ich psychiki i całego życia od samego poczęcia, oraz o cierpliwość i mądrość dla ich mam i ojców. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12.12.19

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski żywej wiary, łaski wysłuchania próśb i modlitw moich oraz o wypełnienie się woli Bożej w życiu moim i całej naszej rodziny. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20.1.20

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski wybaczenie w moim sercu, grzechów, które popełniłam dawno, wyspowiadałam się, lecz czuję do siebie żal, nie potrafię sobie wybaczyć, że zdradziłam męża, że inni przeze mnie cierpieli, że dzieci cierpiały, rodzice, rodzeństwo,że zawiodłam Pana Jezusa i Maryję. Tak bardzo żałuję. Święta Służebnico Boża módl się za mną i za mojego męża, bo zgrzeszyliśmy oboje. Uproś mojemu mężowi łaski spowiedzi i prawdziwego żalu za grzechy, wyjednaj nam łaski przebaczenia, bo wielkie są nasze winy. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy25.1.20

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o przemianę serca, łaski nawrócenia i uwolnienia od wszelkiego złego ducha, o dar modlitwy i miłości. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy1.5.20

  Prosimy o dar poczęcia zdrowego dziecka i prawidłowy przebieg ciąży ciąży

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy15.5.20

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski uzdrowienia z ciężkich, przewlekłych chorób układu krążenia, oddechowego, chorób kości. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy31.7.20

  Za wstawiennictwem służebnicy Kazimiery Gruszczyńskiej, proszę o łaski uzdrowienia dla mnie i wszystkich chorych w naszej rodzinie. Święta Słuzebnico módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy10.8.20

  Proszę o łaski nawrócenia Piotra. Proszę, by przestał ranić swoją żonę, by naprawił wszystkie krzywdy wyrządzone żonie, synowi i rodzinie. Proszę dla niego o łaski żalu za grzechy, chęć poprawy, tęsknotę w sercu za Panem Bogiem, Kościołem, sakramentami św, za życiem w Bożym błogosławieństwie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy13.8.20

  Proszę w intencji wszystkich osób z naszej rodziny, które nadużywają alkoholu, żeby poczuli wstręt do niego i sam widok alkoholu powodował w nich mdłości i wyrzuty sumienia, że sprawiają przykrość swoim dzieciom i żonom. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy31.8.20

  Proszę o modlitwę w intencji Karoliny o łaski uzdrowienia. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy3.10.20

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Pauliny, Karoliny, Kingi i ich dzieci o łaski uzdrowienia. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy3.10.20

  Bardzo proszę o modlitwę o łaski uwolnienia Pauliny i Jasia od internetu i telefonu, o uzdrowienia ich życia, nawrócenia na drogę Boga i Światła. Amen

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy3.10.20

  Za wstawiennictwem Służebnicy Kazimiery Gruszczyńskiej proszę o łaski uzdrowienia, uwolnienia i nawrócenia mnie, mojego męża, naszych córek i ich najbliższych, naszych sióstr i braci oraz ich rodzin, oraz o łaski zdrowia, zgody, trzeźwości, mądrości, wzajemnej miłości i szacunku oraz opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla wszystkich. Bóg zapłać za modlitwy i wstawiennictwo za nami wszystkimi.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy27.10.20

  Bardzo proszę o łaski uzdrowienia Matyldzi. Służebnico Boża Kazimiero módl się za nią i za nami wszystkimi. Dziękuję. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy30.10.20

  Proszę o modlitwę w intencji Kingi i jej dzieci o łaski uzdrowienia. Bóg zapłać za modlitwy. Dziękuję bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy8.11.20

  Za wstawiennictwem Służebnicy Bożej Kazimiery proszę o zdrowia, zgody, trzeźwości, bezpieczeństwa, uzdrowienia i uwolnienia od wszelkiego złego ducha,o łaski wiary, nadziei, miłości, wzajemnego szacunku, opiekę i przewodnictwo Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej naszej rodziny i o łaski uwolnienia moich córek i ich bliskich od wpływu osób, które niszczą ich relacje z Bogiem i rodziną. Święta Służebnico módl się za nimi i nami wszystkimi. Amen. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy25.11.20

  Bardzo proszę w intencji wszystkich małżeństw i dzieci z naszej rodziny o łaski zdrowia, zgody, trzeźwości, wiary, nadziei, wzajemnej miłości i szacunku oraz opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla wszystkich. Święta Służebnico Boża Kazimiero proszę wstawiaj się za nami, zanieś moje prośby do naszego kochanego Pana Jezusa. Dziękuję za wszystko

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza