Proszę o modlitwę w intencji...

 ... uzdrowienia mojej mamy Edyty z choroby nowotworowej oraz o poprawę wyników leczenia. Bóg zapłać. (19.02.2019)


Komentarze

 1. Anonimowy12.8.19

  Proszę o modlitwę za Zuzie i Jasia o głębokie uzdrowienie ich psychiki i całego życia od samego poczęcia, oraz o cierpliwość i mądrość dla ich mam i ojców. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12.12.19

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski żywej wiary, łaski wysłuchania próśb i modlitw moich oraz o wypełnienie się woli Bożej w życiu moim i całej naszej rodziny. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20.1.20

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski wybaczenie w moim sercu, grzechów, które popełniłam dawno, wyspowiadałam się, lecz czuję do siebie żal, nie potrafię sobie wybaczyć, że zdradziłam męża, że inni przeze mnie cierpieli, że dzieci cierpiały, rodzice, rodzeństwo,że zawiodłam Pana Jezusa i Maryję. Tak bardzo żałuję. Święta Służebnico Boża módl się za mną i za mojego męża, bo zgrzeszyliśmy oboje. Uproś mojemu mężowi łaski spowiedzi i prawdziwego żalu za grzechy, wyjednaj nam łaski przebaczenia, bo wielkie są nasze winy. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy25.1.20

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o przemianę serca, łaski nawrócenia i uwolnienia od wszelkiego złego ducha, o dar modlitwy i miłości. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy1.5.20

  Prosimy o dar poczęcia zdrowego dziecka i prawidłowy przebieg ciąży ciąży

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy15.5.20

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski uzdrowienia z ciężkich, przewlekłych chorób układu krążenia, oddechowego, chorób kości. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy31.7.20

  Za wstawiennictwem służebnicy Kazimiery Gruszczyńskiej, proszę o łaski uzdrowienia dla mnie i wszystkich chorych w naszej rodzinie. Święta Słuzebnico módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy10.8.20

  Proszę o łaski nawrócenia Piotra. Proszę, by przestał ranić swoją żonę, by naprawił wszystkie krzywdy wyrządzone żonie, synowi i rodzinie. Proszę dla niego o łaski żalu za grzechy, chęć poprawy, tęsknotę w sercu za Panem Bogiem, Kościołem, sakramentami św, za życiem w Bożym błogosławieństwie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy13.8.20

  Proszę w intencji wszystkich osób z naszej rodziny, które nadużywają alkoholu, żeby poczuli wstręt do niego i sam widok alkoholu powodował w nich mdłości i wyrzuty sumienia, że sprawiają przykrość swoim dzieciom i żonom. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy31.8.20

  Proszę o modlitwę w intencji Karoliny o łaski uzdrowienia. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza