Proszę o modlitwę w intencji...

 ... uzdrowienia mojej mamy Edyty z choroby nowotworowej oraz o poprawę wyników leczenia. Bóg zapłać. (19.02.2019)


6 komentarzy:

 1. Anonimowy12.8.19

  Proszę o modlitwę za Zuzie i Jasia o głębokie uzdrowienie ich psychiki i całego życia od samego poczęcia, oraz o cierpliwość i mądrość dla ich mam i ojców. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12.12.19

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski żywej wiary, łaski wysłuchania próśb i modlitw moich oraz o wypełnienie się woli Bożej w życiu moim i całej naszej rodziny. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20.1.20

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski wybaczenie w moim sercu, grzechów, które popełniłam dawno, wyspowiadałam się, lecz czuję do siebie żal, nie potrafię sobie wybaczyć, że zdradziłam męża, że inni przeze mnie cierpieli, że dzieci cierpiały, rodzice, rodzeństwo,że zawiodłam Pana Jezusa i Maryję. Tak bardzo żałuję. Święta Służebnico Boża módl się za mną i za mojego męża, bo zgrzeszyliśmy oboje. Uproś mojemu mężowi łaski spowiedzi i prawdziwego żalu za grzechy, wyjednaj nam łaski przebaczenia, bo wielkie są nasze winy. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy25.1.20

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o przemianę serca, łaski nawrócenia i uwolnienia od wszelkiego złego ducha, o dar modlitwy i miłości. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy1.5.20

  Prosimy o dar poczęcia zdrowego dziecka i prawidłowy przebieg ciąży ciąży

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy15.5.20

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski uzdrowienia z ciężkich, przewlekłych chorób układu krążenia, oddechowego, chorób kości. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń