Proszę o modlitwę...

... w intencji Ewy i jej rodziny, a szczególnie jednego syna, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, aby zły nie atakował jej rodziny, o łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla nich wszystkich. 
W intencji Natalii, o pokój serca, o Boża radość, by dostrzegła, że inni potrzebują jej miłości. Jezu, Maryjo, Matko Kazimiero - ufamy Wam.


10 komentarzy:

 1. Anonimowy15.12.20

  Służebnico Boża Kazimiero bardzo proszę o modlitwę za kościół św., o jedność i braterstwo wśród wszystkich ludzi Kościoła św, o szacunek i posłuszeństwo papieżowi, o szacunek i dobrą pamięć o papieżu Janie Pawle II, o jedność, braterstwo i nawrócenie wszystkich wiernych i niewiernych, o pokój, bezpieczeństwo, zdrowie, zgodę, wiarę, nadzieję i miłość, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej Polski i wszystkich Polaków. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy11.9.21

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski uzdrowienia, pokoju serca, wiary, nadziei i miłości oraz o Światło Ducha Świętego i dar rozeznania oraz o opiekę i przewodnictwo Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej naszej rodziny. Amen. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy8.10.21

  Proszę o modlitwę za Zuzię i wszystkie dzieci z naszej rodziny o łaski zdrowia oraz o zdrowie, zgodę, wzajemną miłość i szacunek dla całej naszej rodziny. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy8.10.21

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski wiary, nadziei, miłości, Światło Ducha Świętego i dar rozeznania oraz o potrzebne łaski. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy26.10.21

  Bardzo proszę o modlitwę i wstawiennictwo za mnie i moich bliskich oraz przyjaciół naszych. Matko Kazimiero wspomóż modlitwą, ratuj nas. Amen. Dziękuję za wszystko Matko Kazimiero.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy22.11.21

  Proszę o modlitwę za mojego syna Wojtka o zdrowie, który cierpi z powodu choroby OCD. Dręczą go natrętne myśli z którymi nie może sobie poradzić. A jest obecnie nastolatkiem i mało które leki na niego działają. Bóg zapłać. Tata Krzysztof 

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy7.12.21

  Bardzo proszę o łaskę zdrowia dla Zuzi. Amen, dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy25.7.23

  Proszę o modlitwę za mamę Teresę, która ma tętniaka i zmianę na żebrze o uzrowienie

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy16.9.23

  Bardzo proszę o modlitwę za Paulinę, Karolinę, Kingę i ich dzieci, które bardzo potrzebują pomocy Bożej i modlitwy. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy16.7.24

  zdrowie dla Łukasza i ukończenie studiów
  Siły dla braci organistów
  O dobra spowiedź dla Marcelego i Łukasza
  Panie ulecz ich serca
  O wyjście z depresji dla Maksyma i Damiana

  OdpowiedzUsuń