Proszę o modlitwę...

... w intencji Ewy i jej rodziny, a szczególnie jednego syna, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, aby zły nie atakował jej rodziny, o łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla nich wszystkich. 
W intencji Natalii, o pokój serca, o Boża radość, by dostrzegła, że inni potrzebują jej miłości. Jezu, Maryjo, Matko Kazimiero - ufamy Wam.


4 komentarze:

 1. Anonimowy15.12.20

  Służebnico Boża Kazimiero bardzo proszę o modlitwę za kościół św., o jedność i braterstwo wśród wszystkich ludzi Kościoła św, o szacunek i posłuszeństwo papieżowi, o szacunek i dobrą pamięć o papieżu Janie Pawle II, o jedność, braterstwo i nawrócenie wszystkich wiernych i niewiernych, o pokój, bezpieczeństwo, zdrowie, zgodę, wiarę, nadzieję i miłość, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej Polski i wszystkich Polaków. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy11.9.21

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski uzdrowienia, pokoju serca, wiary, nadziei i miłości oraz o Światło Ducha Świętego i dar rozeznania oraz o opiekę i przewodnictwo Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej naszej rodziny. Amen. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy8.10.21

  Proszę o modlitwę za Zuzię i wszystkie dzieci z naszej rodziny o łaski zdrowia oraz o zdrowie, zgodę, wzajemną miłość i szacunek dla całej naszej rodziny. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy8.10.21

  Proszę o modlitwę za mnie o łaski wiary, nadziei, miłości, Światło Ducha Świętego i dar rozeznania oraz o potrzebne łaski. Bóg zapłać za modlitwy.

  OdpowiedzUsuń